Kanada için en iyi VPN’ler

Kanada resmiKanada ülkesi, dünyadaki en büyük 38. nüfusa sahip. Ancak, toplam alanda sadece Çin’den sonra ikinci sırada yer alıyor. Kanada’nın güneyindeki komşusu ABD ile uzun ve karmaşık bir ilişkisi vardır. Ülke oldukça küreselleşmiş bir ekonomiye sahiptir ve dünyada büyüklük bakımından 10. sıradadır. İnsanların Kanada’yı ziyaret etmesinin bazı nedenleri arasında avcılık, sırt çantasıyla seyahat ve spor sayılabilir. Onlardan biriyseniz, bu VPN’lerden birini kullandığınızdan emin olmalısınız..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA112Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

İnternet açısından, Kanada’daki hızlar büyük şehirlerde iyidir. Ancak, bazı küçük sorunlarınız olabilir. Genellikle, Kanada ziyaretçileri ülkedeyken kendilerini güvende hissederler ve patronlarına ücretsiz Wi-Fi sunan birçok kuruluş bulabilirsiniz. Ne yazık ki, bu birçokları sahte bir güvenlik duygusuna yol açabilir. VPN kullanmanın ilk nedeni budur. Kimse hassas verilerinin çalınmasını istemiyor. Bir VPN’ye bağlanarak güvenli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, siber suçluların verilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirir.

VPN kullanmanın ikinci nedeni coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktır. Orada sansür konusunda endişelenmenize gerek olmasa da, normalde gördüğünüz içeriği görüntülemek veya izlemek zor olabilir. Çoğu zaman şirketler, hedefledikleri alanın dışındaki ortamlara erişimi engeller. Görüntülemek istediğiniz bölgedeki bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, engelleme yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünüyor. Doğru sunucu konumunu seçmeniz yeterlidir..

Kanada’yı ziyaret ediyorsanız, VPN kullanmanın en büyük iki nedenini görüyorsunuz. Yine de bir sağlayıcıya kaydolduktan sonra başka kullanımlar bulabilirsiniz. Coğrafi kısıtlamalardan kurtulmak veya kendinizi bir siber saldırıya karşı korumak istiyorsanız, kolayca bir VPN ile kaplanırsınız.

Kanada için en iyi VPN nedir?

Aşağıda, Kanada için en iyi VPN’ler için birkaç faktöre göz attık:

 • Spor kesintilerini ve diğer coğrafi kısıtlamaları aşma yeteneği
 • Bağlantı kesilmelerini önlemek için ağ kararlılığı
 • Kanada hız testlerinde iyi performans gösteren sunucular
 • Amazon Firestick dahil mobil uygulamalar için destek
 • Günlük politikası yok
 • Kullanıcıların gizliliğini korumak için güçlü askeri sınıf şifreleme

Hemen içeri girelim ve Kanada için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Kanada için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz şehirlerde bu sorunu bulabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, Kuzey Amerika’yı ve ardından Kanada’yı açın. Bu noktada, Montreal, Toronto ve Vancouver sunucu konumlarını seçebilirsiniz.

ExpressVPN Kanada hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler için Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Kanada için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

Montreal, Toronto ve Vancouver’daki sunucuların performansını test ettik. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, sayılar iyiydi. Yüksek hızlarda indirebilmeniz ve HD içeriği sorunsuz yayınlayabilmeniz gerekir.

NordVPN Kanada hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Kanada için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak sıralanmıştır. Bir konum seçtikten sonra ABD’deki konumlara kolayca bağlanabilirsiniz.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Ancak, hizmeti hafife almak istemezsiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ağı Kanada çevresindeki önemli yerlerde temsil edilmektedir.

PIA Kanada hız testi

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Kanada için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Kanada’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Kanada’ya gidin ve yıldızın sağ tarafını tıklayın. Bu, Kanada’daki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Montreal, Toronto ve Vancouver’da bir dizi sunucu içerir. Her konumdaki bir sunucuya bağlandık ve performansı test ettik.

CyberGhost Kanada hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Kanada için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Virginia’da kullanacağımız go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Montreal, Toronto ve Vancouver’daki sunuculara bir IPVanish test ettik.

IPVanish Kanada hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Yukarıda, Kanada’da kullanmak için en iyi seçenek olduğunu düşündüğümüz şeyleri sağladık. Ancak, her zaman en iyi 10 VPN diğer seçenekler listesi. Yine de bunu yapmanız gerekeceğini düşünmüyoruz. Kararlarımızı hız, fiyat, güvenlik, güvenilirlik ve hatta sunucu konumlarına göre aldık. Kanada’ya nereye giderseniz gidin, yakın bir sunucu bulmakta sorun yaşamazsınız. Bu şekilde, Kanada’da nerede olursanız olun, mevcut en iyi hızları elde edebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map