Iowa için en iyi VPN’ler

IowaIowa, ABD’de bulunan bir Orta Batı eyaletidir. Tahmini 3.15 milyon nüfuslu bir nüfusa ve alt tarafta yoğunluğu mil kare başına 56’dan fazla kişidir. Bu durumu ziyaret etmek için iş fırsatları biyomedikal teknoloji ve BT alanları, dört mevsim, eğlence parkları, botanik bahçeleri ve daha pek çok neden vardır. Eyalet ziyaretçilerinden biri olacak ve genel WiFi kullanmayı planlayacaksanız, bir VPN kullandığınızdan emin olun. Kısaca bunun hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. Yine de, Iowa için en iyi VPN’lere bir göz atmadan önce.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu

Yukarıdaki listeden de görebileceğiniz gibi, Iowa’da yapabileceğiniz beklenmedik şeyler var. Bu, devletin kesinlikle turizmi getirebileceği anlamına gelir ve dostane atmosfer sizi yanlış güvenlik hissine çekebilir. Ne yazık ki, cybercrooks da bunu fark ediyor. Bu nedenle, şüpheli olmayan kullanıcıların özel bilgilerini ifşa etmesini beklerler. Bir VPN kullanmıyorsanız, kendinizi hırsızlığa karşı savunmasız bırakırsınız. Bununla birlikte, birini kullanmak istediğiniz bir sunucuya güvenli ve özel bir bağlantı oluşturacaktır. Bu şekilde, herkesin özel bilgilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirirsiniz.

Durumdayken VPN kullanmanın bir sonraki nedeni, coğrafi kısıtlamalar ve güvenlik duvarlarında gezinmenize yardımcı olmaktır. Çeşitli yerlerde, nereye gidebileceğiniz ve gidemeyeceğiniz konusunda kısıtlamaları olan bir ağa katılabilirsiniz. Elbette bunlara güvenlik duvarları denir. Farklı bir konumdaki bir VPN’ye bağlanarak, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde içeriğe beklediğiniz gibi erişebileceksiniz.

Iowa için En İyi VPN Nedir?

En azından kimliğinizi çalmak isteyen insanlarla karşılaşma şansınız var. Bu nedenle, önce gizliliğinizi koruyan faktörlere odaklanacağız. Bu kriterleri kullanarak, Iowa için en iyi VPN’in ne olduğunu cevaplayabiliriz.

 • Iowa’dayken sizi korumak için askeri sınıf unsurlarla güçlü şifreleme
 • Kesin bir kayıt tutmama politikası sunan VPN şirketleri.
 • Iowa eyaletindeyken güvenlik duvarlarını ve coğrafi kısıtlamaları aşabilme
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek
 • Düşen bağlantıları önlemek için yüksek düzeyde kararlılığa sahip ağlar
 • Hız testlerinde Iowa ve çevresinde iyi performans gösteren sunucular

Ve şimdi, Iowa için en iyi VPN’lerden bazılarına daha yakından bakalım.

1. Iowa için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, ABD’yi ve ardından Kansas City’yi açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Kansas City’deki bir sunucuya bağlandık ve Des Moines, Cedar Rapids ve Davenport’u test ettik. Performans, 3 şehirde de 108 Mbps’yi aşan hızlarla mükemmeldi.

ExpressVPN Iowa hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Iowa için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Chicago’da (en yakın konum) birkaç sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Chicago’da bulunan bir sunucuya bağlandık ve Des Moines, Cedar Rapids ve Davenport’u test ettik. İndirme hızı 93 Mbps ile 107 Mbps arasındaydı.

NordVPN Iowa hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN Tekliflerini Görün

3. Iowa için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Chicago’da (en yakın konum) bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Chicago’ya gidin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu Chicago’daki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Chicago’da bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve Des Moines, Cedar Rapids ve Davenport’u test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 101 Mbps ila 104 Mbps arasındaydı.

CyberGhost Iowa hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost seyahati fiyatlarını

Iowa’da yukarıda listelediğimiz bazı harika VPN seçenekleri olsa da, diğer sağlayıcılarımız da mevcuttur. ilk 10 VPN listesi. Her şey yolunda gidecek olsa da, Iowa için onları en iyi şekilde optimize etme kararlarımızı aldık. Durumunuz ne olursa olsun VPN koruması iyi bir fikirdir. Rehberimizi kullanarak, ihtiyaçlarınıza uyacak doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map