Indiana için en iyi VPN’ler

IndianaIndiana, ülkenin Michigan bölgesinde bulunan bir ABD eyaletidir. ABD’nin kavşağı olarak adlandırılıyor ve tahmini nüfusu 6.69 milyon. Güzel kırsal bölgeyi ziyaret etmenin birçok nedeni vardır. Bunlardan bazıları açık havada, harika yemekler, Indianapolis Motor Yarış Pisti ve daha fazlasını içerir. Ziyaret etmenizin bir nedeni veya birden fazla nedeni varsa, mümkün olduğunda bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. Indiana için en iyi VPN’ler listemize hızlıca göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
4IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
5Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu

Eyaletteki her türlü maceraya katılan turist sayısı nedeniyle sahip olmak istemedikleri kimlik hırsızlığıdır. Kimse kimliklerinin çalınmasını istemiyor, bu yüzden bir VPN kullanmak önemlidir. Bunu yaptığınızda, seçtiğiniz VPN sunucusuna güvenli ve özel bir bağlantı oluşturursunuz. Bu şekilde, bu siber suçluların herhangi birinin özel bilgilerinizi almasını zorlaştıracaksınız.

Indiana’da VPN kullanmanın bir sonraki nedeni spor kesintileri ve coğrafi kısıtlamalarla ilgilidir. Muhtemelen bildiğiniz gibi, eyalette bir dizi üst düzey spor takımı var. Bunlar Indiana Pacers ve Indianapolis Colts. Buna ek olarak, spor yapmak için bir takım üniversite takımları da bulabilirsiniz. Bunlar Purdue ve Indiana Üniversitesi’dir. İzlemeye çalıştığınız şeye bağlı olarak başka bir bölgedeki veya geçerli bir VPN’ye bağlanmanız yeterlidir; normalde izlediğiniz gibi izleyebilmeniz gerekir.

Indiana için En İyi VPN Nedir?

Kasnak yarışları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli Indiana sporları için, spor bloklarında gezinmenize yardımcı olma yeteneğine odaklanacağız. Diğer konular önemli olmakla birlikte, Indiana için en iyi VPN’i belirlememize yardımcı olması için önce engelleme kaldırma özelliğini kullanacağız.

 • Indiana bölgesinde spor kesintileri, coğrafi kısıtlamalar ve güvenlik duvarları ile uğraşabilme
 • Yüksek ağ kararlılığı sayesinde ağ bağlantı kopmaları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz
 • Indiana bölgesinde iyi performans gösteren VPN sunucularına sahip sağlayıcılar
 • Eyaletteyken gizliliğinizi korumak için güçlü askeri sınıf şifreleme
 • Sıkı kayıt yok politikası
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek

Ve şimdi, Indiana için en iyi VPN’lerden bazılarına yakından bakın.

1. Indiana için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, ABD’yi ve ardından Chicago’yu açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Chicago’daki bir sunucuya bağlandık ve hızı Indianapolis, Fort Wayne ve South Bend’e mükemmel sonuçlarla test ettik. İndirme hızı her 3 şehirde de 130 Mbps’ye yakındı.

ExpressVPN Indiana hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Indiana için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Chicago’da (en yakın şehir) bir dizi sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Chicago’da bulunan bir sunucuya bağlandık ve hızı Indianapolis, Fort Wayne ve South Bend’e test ettik. İndirme hızı 121 Mbps ile 128 Mbps arasındaydı.

NordVPN Indiana hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN Tekliflerini Görün

3. Indiana için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Atlanta, Georgia’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. ABD’ye ilerleyin ve yıldızın sağındaki simgesini tıklayın. Bu, ABD’deki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Chicago’da birkaç sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Indianapolis, Fort Wayne ve South Bend’de test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 116 Mbps ile 121 Mbps arasındaydı.

CyberGhost Indiana hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost seyahati fiyatlarını

4. Indiana için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Indiana’da kullanacağımız go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Chicago’daki bir IPVanish sunucusuna bağlandık ve Indianapolis, Fort Wayne ve South Bend’de test ettik. Hız 123 Mbps ile 128 Mbps arasında değişiyordu.

IPVanish Indiana hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

5. Indiana için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 67 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın bölgede iyi performans gösterdiğini gösterdi. Bir Chicago sunucusuna bağlandık ve 121 Mbps’den 126 Mbps’ye kadar sonuçlarla Indianapolis, Fort Wayne ve South Bend’e giden hızı test ettik.

PIA Indiana hız testi

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, ayda sadece 3,33 ABD Doları’ndan VPN sunar.

PIA fırsatlarını göster

Gördüğünüz gibi, Indiana’da kullanmak için kesinlikle harika seçenekler var. Ancak, başka seçenekler istiyorsanız, lütfen sitemize göz atmaktan çekinmeyin. ilk 10 VPN listesi. Hepsi iyi çalışacak, ancak Indiana için en iyi şekilde optimize etmek için seçimlerimizi çeşitli faktörlere dayanarak yaptık. Orada ne yapmayı planlıyorsanız, VPN koruması iyi bir fikirdir. Rehberimizi kullanarak gizliliğinizi koruyabilir ve mümkün olan en iyi kararı verebilirsiniz.

 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map