Illinois için en iyi VPN’ler

IllinoisIllinois, ABD’nin orta batı olduğu düşünülen bir eyalettir. Ancak, Doğu sahiline batıdan daha yakındır. Şu anda, nüfus bakımından tahminen toplam yaklaşık 12,74 milyon sakinle 6. sırada yer almaktadır. İster Springfield eyaletinin başkenti ister Chicago’nun şehir merkezini ziyaret ediyor olun, eyaleti ziyaret etmek için birçok neden var. Kendinizi bu listede sayacaksanız, önce bir VPN kullanmanız çok önemlidir. Kısa sürede neden bu kadar önemli olduğunu anlatacağız. Yine de yapmadan önce lütfen Illinois için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
4Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu

Illinois’deki bazı alanların gri alanda çalıştığından şüphelenmenize rağmen, internetin hükümet tarafından ayrım gözetmeksizin gerçek bir kanıtı yoktur. Tabii ki, bu özel bilgilerinizi çalmak isteyenlerden güvenli olduğunuz anlamına gelmez. Yerel bir kafede olmaktan başka bir kuruluşu ziyaret etmeye kadar, siber sineklerin dikkat çeken gözleri vardır. Bir VPN sunucusuna güvenli ve özel bir bağlantı oluşturmazsanız, duyarlı çalınmanız konusunda gerçek bir risk alırsınız. Ancak, bunu yaptığınızda, bunu yapmalarını son derece zorlaştırıyorsunuz.

Eyalet veya ülke web sitelerini sansürlerken, VPN kullanmanın ikinci nedeninden yararlanmak için hala birçok fırsatınız olabilir. Bu, coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmaktır. Büyük devlet ekiplerinden birini içeren herhangi bir spor etkinliğini çevrimiçi izlemeye çalışırsanız, TV’deyse engellenirsiniz. Ayrıca, içeriğe ABD dışından erişmeye çalışırsanız, bu tür bloklarla da karşılaşırsınız. Ancak, farklı bir bölgedeki bir VPN’ye bağlanarak, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmesini sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle, coğrafi olarak engellenmiş veya karartılmış içeriği görüntüleyebilmeniz gerekir.

Illinois için En İyi VPN Nedir?

Bu soruyu en iyi şekilde cevaplamak için, eyaletteyken en önemli faktörlere bakmamız gerekir. ABD devleti olduğu için coğrafi kısıtlayıcı özelliklere odaklanmak daha önemlidir. İşte kullandıklarımız:

 • Bağlantı kesmelerini azaltmak için geniş bir sunucu grubu
 • Illinois’de karartılmış ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin etrafından dolaşma yeteneği
 • Hız testlerinde iyi performans gösteren hızlı Illinois sunucuları
 • Amazon Firestick olanlar da dahil olmak üzere çoklu platform mobil cihaz desteği
 • Günlük yok ilkesi olan sağlayıcılar
 • Kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olan güçlü şifreleme

Illinois için en iyi VPN’lere daha ayrıntılı bir bakış.

1. Illinois için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Illinois hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Ancak, Chicago’da bulunan sunucularla bu sorunu yaşamamalısınız. “Tümü” sekmesini seçin, Amerika Kıtası’nı ve ardından ABD’yi açın. Bu noktada, orada Chicago sunucularını seçebilirsiniz. Chicago’da bir sunucuyu test ettiğimizde ve Chicago ve Peoria’da testler yaptığımızda indirme hızı 120 Mbps’nin üzerindeydi.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 3 eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Illinois için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Illinois hız testi

NordVPN Chicago’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Chicago’da bir sunucuyu test ettik ve Chicago ve Peoria’ya iyi testlerle hız testleri yaptık.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN Tekliflerini Görün

Illinois için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Illinois hız testi

Chicago’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. ABD’ye ilerleyin ve yıldızın sağındaki simgesini tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Chicago’da birkaç sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve her iki şehirde de 100 Mbps’nin üzerinde indirme hızlarıyla performansı Chicago ve Peoria’ya test ettik.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost seyahati fiyatlarını

4. Illinois için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 67 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Illinois hız testi

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın bölgede iyi performans gösterdiğini gösterdi. Bir Chicago sunucusuna bağlandığımızda ve Chicago ve Peoria’ya giden hızı pozitif sonuçlarla test ettiğimizde.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, ayda sadece 3,33 ABD Doları’ndan VPN sunar.

PIA fırsatlarını göster

Illinois için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Illinois’deyken kullanabileceğimiz seçeneklerden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Illinois hız testi

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Chicago’da bir IPVanish sunucusunu test ettik ve her iki şehirde de katı indirme hızlarıyla Chicago ve Peoria’ya testler gerçekleştirdik.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

Illinois’i ziyaret etmeyi planlıyorsanız, kendinizi korumak için kullanabileceğiniz bazı harika seçenekler listeledik. Orada neden bu kadar önemli olduğunu açıklığa kavuşturmaya çalıştık. Farklı seçenekler görmek isteyen herkes için, ilk 10 VPN listesi. Onlar da iyi seçenekler olsa da, oradayken kullanmak için en iyi seçenekler olmayabilir. Çünkü güvenlik, istikrar, hızlar ve fiyat gibi çeşitli faktörleri temel alarak seçimlerimizi yaptık. Illinois’deyken hangi faaliyetlerde bulunursanız olun, listelediğimiz nedenlerle herkes bir VPN kullanmalıdır. Rehberimizi kullanarak, mevcut en iyi seçenekleri bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map