Houston için en iyi VPN’ler

HoustonHouston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ikinci eyaletteki en kalabalık şehirdir. Ayrıca ilçedeki en büyük 5. metro alanına 6,3 milyondan fazla kişi sahiptir. Şehir, sağlık hizmetlerinden havacılığa kadar pek çok farklı şeyle tanınıyor ve eyaletteki en çeşitli şehir. Houston’ın cazibesini oluşturan birçok faktör olsa da, bir VPN hizmetine abone olmadan genel WiFi kullanmak kötü bir fikirdir. Birazdan daha fazlasını açıklayacağız. İlk olarak, Houston için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Houston’da ve tüm turizmde olan her şeyden dolayı, birçok kuruluş müşterileri için ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bu birçok insan için harika bir şey olsa da, suçlular için de harika. Bir VPN kullanmak için harika bir neden. Seçtiğiniz bir sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturarak, hassas verilerinizin çalınması olasılığını büyük ölçüde azaltırsınız. Birini kullanmazsanız, kendinizi açık ve saldırılara açık hale getirirsiniz.

VPN kullanmak istemenizin bir başka nedeni de coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktır. Bazen şirketler, okullar, kolejler ve hatta ülkeler belirli bir alanın dışındaki içeriği görmenizi engellemek için teknolojiyi kullanır. Şu anda bulunduğunuz yerden farklı bir bölgeden içerik akışı gerçekleştirmeye çalışırsanız, bu gruplar onu görmenizi engeller. Bir VPN’ye bağlandığınızda, bu tür blokları aşabilirsiniz.

Bu iki neden, Houston’ı ziyaret ederken VPN kullanımının temelidir. Ancak, hesabınıza kaydolduktan sonra başka nedenlerle karşılaşabilirsiniz. Gizliliğinizi korumak veya coğrafi engelleri aşmak için, her iki hedef bir VPN kullanılarak gerçekleştirilebilir. Şimdi, ayrıntılar hakkında konuşacağız. VPN’ler, şifreleme protokollerini kullanarak sizi korur. Bununla birlikte, iyi bir sağlayıcı veya hatta bir protokol seçmek zor olabilir.

Houston için en iyi VPN nedir?

Cevabının en iyisi olduğunu belirlemek için birkaç farklı faktöre baktık.

 • Günlük tutmayan sağlayıcılar
 • Gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için askeri düzeyde şifreleme
 • Houston bölgesinde yüksek performanslı sunucular
 • Bağlantı kesilmelerini önlemek için ağ kararlılığı
 • spor kesintilerini ve coğrafi kısıtlamaları aşma yeteneği
 • Birçok farklı platform için uygulamalar

Daha fazla gecikmeden, Houston için en iyi VPN hizmetlerinin listesi:

1. Houston için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Houston hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en iyi sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu Dallas için geçerlidir (Houston’a en yakın seçenek olduğu için). “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada, ABD – Dallas sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Houston’a test ettik ve hız 203.21 Mbps oldu.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Houston için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Houston hız testiNordVPN Dallas’ta bir dizi sunucu barındırır ve bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Dallas’taki ABD sunucusunu Houston’a test ettik ve indirme hızını 185.57 Mbps aldık.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Houston için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Houston hız testiPIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basitliği, müşterinin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz Houston’a bağlıyken PIA’nın 75.73 Mbps’de çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Houston için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Houston hız testiDallas’ta bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Dallas’ta bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Houston’a test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 92.08 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Houston için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD, IPVanish dahil olmak üzere birçok popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Houston hız testiIPVanish, Houston’da 30’un üzerinde sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Houston’da bir IPVanish sunucusunu test ettiğimizde, bom-c06 ve hızı 154.40 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Şimdi yukarıdaki seçeneklere baktığınıza göre, başka seçenekler de mevcut. üst 10 VPN hizmeti liste. Ancak, yukarıdaki seçeneklerin en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz. Bunları hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçtik. Biz de Houston veya Houston bulunan sunucuları ile sağlayıcıları aradı. Böylece, en iyi hızlara erişebileceksiniz. Herhangi bir içerik akışını planlıyorsanız hız bir faktör olabilir. Seçeneklerimizin hepsinin iyi ağları olduğundan, seçimlerle yanlış gidemezsiniz. Rehberimizi kullanarak, en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map