H1Z1 Battle Royale için En İyi 5 VPN

H1Z1 Battle RoyaleH1Z1, ilk Battle Royal oyunlarından biriydi. Son zamanlarda PS4’e ücretsiz olarak eklendi. Steam’de zaten bir PC sürümü ve yaklaşmakta olan bir Xbox One sürümü var. H1Z1 çok büyük bir takip topladı ve sonuç olarak sunucular gecikme, uzun yükleme süreleri ve kötü bağlantılarda zorluklarla karşılaştı. Bu sorunları düzeltmek için bir VPN öneriyorum. Bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, o bölgede size bir IP adresi atar. Oynadığınız sunucuya yakın bir yer seçerseniz gecikmeyi azaltabilir, ping sürelerini iyileştirebilir ve birçok bağlantı sorunuyla ilgilenebilirsiniz. IP’niz olmadığı için DDoS saldırılarına karşı da koruma elde edersiniz. Bu, hem sıradan hem de profesyonel oyuncular için hızlı ve güvenli oyun oynamaya yardımcı olur.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

H1Z1, PS4’te üç ana oyun moduna sahiptir. Solo, duos ve beş kişilik gruplar var. Her biri benzer şekilde oynar. Yalnız hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışan 100 oyuncuya karşısınız. İkili ve beşli takımlarda bir takımla birliktesin ama hedef aynı. Oyun sizi diğer oyuncularla birlikte ekleyeceğiniz veya ekibinizde daha az üyeyle oynamanıza izin vereceğinden, ikili ve beşli oyunları tek başınıza oynayabileceğinizi unutmayın. Arkadaşlarınızla aynı oyuna bağlanamıyorsanız uygulamayı yeniden başlatmanızı tavsiye ederim. Bunu her yaptığımda hata düzeltildi.

Oyuna başladığınızda, yere paraşütle atlayabileceksiniz. Haritada rastgele bir yere bırakılacaksınız, ancak ekibinizle birlikte olacak. Konsolda paraşütün en hızlı yolunun yanlara gittiğini öğrendim. Daha hızlı ve daha doğru hareket edeceksiniz. Yere çarptığınızda, ekipman aramak isteyeceksiniz. Zırh, sağlık paketleri, kask, sırt çantası ve silah alın. Yol boyunca yardımcı olmak için mümkün olduğunca çok kavrayın. Ekipmanların nadirliği şu sırayla gider: beyaz, yeşil, mor, altın, altın en nadir olanıdır. Yeşil damla bulmanın en iyi yolu askeri sandıklardır. Birine yakın olduğunuzda radyo paraziti alırsınız. Mor ve altın eşyalara gelince, maçların sonuna doğru savaşan arz damlalarında bulunanların çoğunu bulabilirsiniz. İlk önce mor damlalar gelecek ve daha bol olacak. Altın damlaların gelmesi zordur ve birkaç mor eşya ile birlikte sadece bir altın eşya içerir.

Büyük bir haritanın etrafında hızlı bir şekilde seyahat etmeniz gerektiğini gören oyunda araçlar var. ATV’leri, cipleri, kamyonları ve polis arabalarını bulabilirsiniz. ATV’ler çok hızlıdır, ancak koruma sağlamaz. Cipler daha hızlıdır, ancak çevrilmesi daha kolaydır. Ayrıca vurmak daha zordur. Kamyonlar yavaştır, ancak döndürülmesi zordur ve çekimleri kolaydır. Polis arabaları çok hızlı, çevirmesi zor ve iyi korunuyor. Tüm arabaların acil durumlar için nitro takviyesi var. Araçların tek tarafı, araç hareket halindeyken iyileşememeniz.

Oyunu daha hızlı hale getirmek için zehirli gaz çemberi yavaşça oyundaki oynanabilir alanı azaltır. Arabaların oyunda olmasının ana nedenlerinden biri gazdan kaçınmaktır. Daire içinde kalmak ve it dalaşı sağlamak için aracınızı kullanmanız gerekecektir. Yanıyorsa aracınızdan uzak durduğunuzdan emin olun çünkü kolayca patlayabilirler. Benim için çalışan arabayı almak için bir strateji, başka bir takımdan çalmak. Bu oldukça kolay. Çoğu oyuncu dışarı çıkıp ateş etmeyi sever. Araçta kimse kalmaz. Yapmanız gereken tek şey arabalarına doğru koşmak ve ateş ederken götürmek. Ayrıca, çok fazla hasar görmediyseniz onları da çalıştırmak istersiniz. Bu, ekibim için birçok kez çalıştı ve çoğu zaman çok fazla zarar görmeden ekipleri ortadan kaldırmak için iyi bir yoldur.

H1Z1 harika bir oyun deneyimi sunuyor. Onu türünün diğer oyunlarından ayıran birçok özelliğe sahiptir. H1Z1 konsol için çok yeni olduğu için bazı teknik zorluklar bekleyebilirsiniz. Bağlantı, gecikme ve yükleme süresi ile ilgili sorunları var, ancak bunların hepsi düzeltilebilir. Oyun hala beta aşamasında ve zamanla daha iyi olacağından emin olabilirsiniz. H1Z1, siz ve arkadaşlarınızın oynamaktan keyif alacağınızdan emin olduğum ücretsiz bir oyundur.

Bir kez daha H1Z1 oynamak için bir VPN kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi sağlayacaktır. Ayrıca gecikmeyi geliştirecek, pinginizi düşürecek ve sizi DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır. VPN, okulda veya işyerinde coğrafi kısıtlamalardan ve güvenlik duvarlarından kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Hemen içeri girelim ve H1Z1 için en iyi VPN’lere bakalım.

1. H1Z1 için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. H1Z1 için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. H1Z1 için En Iyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 7 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. H1Z1 için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. H1Z1 için En Iyi VPN: IPVanish

IPVanish

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

H1Z1 Battle Royale, PS4 ve PC için popüler bir oyundur. Gelecek aylarda Xbox One için piyasaya sürülecek. H1Z1 oynamak ücretsizdir ve türünün ilk örneklerinden biridir. Oynamak için üç oyun modu vardır ve her zaman daha fazla içerik çalışır. H1Z1 yalnız veya arkadaşlarınızla oynamak için eğlenceli bir oyun. Gizliliğinizi korumak ve gecikmeyi azaltmak için bir VPN kullandığınızdan emin olun..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map