FUNimation için En İyi VPN’ler

FunimationFunimation çeşitli anime türleri sunar. İster dublajlı bölümleri ister İngilizce’ye dublajlı bölümleri tercih edin. Anime’nin herhangi bir hayranı için kesinlikle bir zorunluluktur. Sorun şu ki, bu popüler akış hizmeti yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da kullanılabilir. Ne yazık ki, IP adresine göre bu ülkeler dışındaki kullanıcılara erişimi engelliyorlar. Şu anda bölgede değilseniz, FUNimation için en iyi VPN’ler listemizi bulmak için lütfen okumaya devam edin.


RankVPN HizmetiFiyatVisitSunucusu
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

FUNimation, anime sitelerinin çoğunu ücretsiz veya ücretli üyelikle sunmaktadır. Sundukları neredeyse tüm anime kendi sitelerinde yer alıyor. Funimation, Roku, iPhone, iPad, PS4, PS3, Android, Xbox 360 ve Kindle Fire için uygulamalara sahiptir. Yakında bir Xbox One uygulaması var. Funimation’daki daha yeni şovların çoğu için alt anime sürümlerinden daha hızlı olduğu için daha fazla alt yataklı sürümler bulacaksınız, ancak bol bol dublajlı şovları var.

FUNimation’un kendi avantajları olan üç tür üyeliği vardır. İlk seçenek, sınırlı anime, hangi cihazlarda yayın yapabileceğinizi ve belirli şovlarda reklamları içeren FreePass’larıdır. İkinci seçeneklerine SubPass denir. Bu yalnızca alt yatak sürümlerini görmek isteyenler içindir. SubPass, subbed anime, 1080p HD için tüm cihazlarda akış içerir & Subbed şovlar için 720p ve subbed anime’de ayda 4,95 dolara reklam yok. FUNimation’ın son seçeneği, ayda 7,95 dolara sattıkları All-AccessPass’ları. Bu üyelik hem 1080p HD hem de dublajlı anime için reklam içermiyor & Hem subbed hem de dublajlı şovlar için 720p ve hem subbed hem de dublajlı anime’deki tüm cihazlarda akış.

Çevrimiçi siteleri daha iyi tasarlanmış olsa da, şahsen Roku’da FUNimation’ı izlemeyi seviyorum. Bir çok One Piece ve Fairy Tail izliyorum. Funimation ayrıca Dragon Ball Z, Fullmetal Alchemist ve Soul Eater gibi diğer popüler şovları da taşır. Anime için uygulamalar harika çalışıyor, ancak en son izlediğinize ulaşmak için bölüm listesinde gezinmek zorunda kalmazsanız daha iyi olurdu. Ayrıca, favori programlarınızı işaretlemenize izin veren Roku kuyruğu zaman zaman glitchy olabilir. Genel olarak olsa da, FUNimation’un çok çeşitli anime almak için harika bir yer olduğunu düşünüyorum.

FUNimation için en iyi VPN nedir?

Bu soruyu FUNimation için en iyi VPN’i belirlememize yardımcı olacak birkaç faktöre bakarak yanıtlayabiliriz.

 • ABD’de akış için iyi performans gösteren hızlı sunucular.
 • Bağlantı kesilmelerini ortadan kaldırmak için VPN ağ güvenilirliği.
 • Coğrafi kısıtlamalara yardımcı olacak büyük ağlar.
 • Daha iyi gizlilik koruması için güçlü şifreleme seviyeleri.
 • Android ve iPhone dahil mobil cihazlar için destek.
 • Kullanım günlüklerini saklamayan VPN’ler.

Şimdi, FUNimation’un engellemesini kaldırmak için en iyi VPN hizmetleri listemizle ilgili bazı özellikler.

1. FUNimation için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 5 adede kadar eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. FUNimation için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. FUNimation için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. FUNimation için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. FUNimation için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Listemizi görüntüleyebilirsiniz en iyi 10 VPN daha fazla seçenek için. Yukarıda listelenen seçimlerden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Onları hız, güvenilirlik ve fiyata göre diğer önde gelen VPN sağlayıcılarından seçtim. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde iyi bir VPN sunucuları ağına sahip hizmetler aradım. Hızlı bir VPN sağlayıcısının Funimation’dan HD içerik akışı yapmasını istersiniz. Yayında paylaşılan hizmetler, Netflix, Hulu ve HBO Now gibi popüler ABD akış hizmetleri için en iyi VPN’lerdir. Ayrıca İngiltere’deki BBC iPlayer gibi diğer ülkelerdeki kanalların engelini kaldırmanıza da yardımcı olacaklar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map