Fortnite için En İyi VPN’ler

FortniteFortnite, Epic Games tarafından yapılan popüler bir oyundur. Rekabetçi bir çevrimiçi atıcı. Fortnite PC, Xbox One ve PS4 içindir. Oyunda 4 milyondan fazla oyuncu var. Fortnite çok popüler olduğu için biraz gecikme olması gerekiyor. Bu sorunu düzeltmek için bir VPN öneriyorum. Bir VPN, IP adresinizi seçtiğiniz bir konumdaki başka bir IP ile değiştirmenize izin verecektir. Oynamak için bağlandığınız yere yakın bir sunucu seçerseniz daha az gecikme ve daha hızlı bağlantılarla karşılaşabilirsiniz. IP’niz olmadığı için DDoS saldırılarına karşı korunacaksınız. Bir VPN ayrıca herhangi bir yerden oynayabilmeniz için coğrafi veya güvenlik duvarı kısıtlamalarını aşmanıza da olanak tanır.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Fortnite çevrimiçi bir PvP atıcıdır. Oyun çok karmaşık ve rekabetçi bir ortam sağlar. Odaklanmanız gereken iki ana alan var. Biri madencilik ve işçiliğidir. Diğeri savunmak ve saldırmak. Haritadayken araba, ağaç, kayalar, evler ve daha fazlasını yok etmek için baltalarınızı kullanmak isteyeceksiniz. Bu öğeler size kaynak verecektir. Bu kaynaklar sağlık paketleri, platformlar ve silahlar üretmek için kullanılabilir. Sandıklarda silah ve diğer eşyaları da bulabilirsiniz.

Yaptığınız ikinci şey saldırı ve savunmak. Diğer oyuncularla savaşmak için silah kullanabilirsiniz. Beş ana silah türü vardır. Breacher, genel olarak iyi bir saldırı tüfeğidir. Bu silahla herhangi bir zayıf veya güçlü yan yoktur. Scoped Bullseye bir keskin nişancı tüfeğidir. Bir aralıkta harika, ancak yakın bir yerde etkili değil. Ninja Kılıcı yakın dövüş saldırılarında harikadır, ancak çok fazla menzili yoktur. Haçlı bir av tüfeğidir. Yakın mesafeden harika, ama uzun mesafeden korkunç. Geri çekilebilir Zemin Çivileri, düşmanlara zarar vermek için yerleştirebileceğiniz tuzaklardır. Fortnite’da oynayabileceğiniz dört ana karakter türü vardır. Bunlar:

 • inşaatçı: Diğerlerinden daha hızlı kaleler inşa ediyorlar ve Haçlı’yı kullanıyorlar.
 • Ninja: Çift zıplayabilir ve Ninja Kılıçlarını kullanabilirler.
 • Outlanders: Kapsamlı Bullseye ile malzeme atmak ve avlanmakta harikalar.
 • Asker: Kale’yi Breacher ile savunma konusunda harikalar.

Ana oyun modu bir takım olarak oynamak ve görevleri tamamlamaktır. Zombiler olan Kabuğu ve diğer canavarları yenmeye çalışıyorsunuz. Oynayabileceğiniz görevlere bazı örnekler: bir bomba teslim etmek, hayatta kalanları bir süre içinde kurtarmak ve çeşitli kalabalık modları. Oyunda popüler olan diğer mod, herkes için ücretsiz 100 oyuncudur. Bu modda, hayatta kalan son kişi olmak amacıyla 100 kişiyle bir haritaya konuyorsunuz. Silahsız olarak başlayacaksınız ve harita boyunca bazı yayılımlar bulmak zorunda kalacaksınız. Kaynaklar, zanaat ve diğerleriyle savaştıkça yavaş yavaş sona yaklaşacaksınız. Ne kadar yaklaşırsanız harita o kadar çok kesilir. Bu yöntem oyunu hızlandırmak için kullanılır. Sınıfınıza bakılmaksızın bu modda bulduğunuz herhangi bir silahı kullanabilirsiniz.

Fortnite IP Yasağınızı Kaldırma

Forticite’nin geliştiricileri Epic Games’teki ekibin oyuncuları engellediği bilinmektedir. Sorun, hizmet şartlarında sizi neyin yasaklayabileceğini hecelememeleri. Bunun yerine IP’nizi uyarmadan yasaklanmış bulabilirsiniz. Bu durumda Fortnite’a erişiminiz engellenir. Tek olumlu şey, Epic Games’in, kullanıcıları IP adresine göre engellemek için diğer hizmetler tarafından kullanılanla aynı teknolojiyi kullandığı görülüyor. Bu, IP yasağını aşmak üzere IP adresinizi değiştirmek için bir VPN sunucusuna bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Hemen içeri girelim ve Fortnite için en iyi VPN’lere daha yakından bakalım.

1. Fortnite için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Fortnite için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Fortnite için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Ancak, hizmeti hafife almak istemezsiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ağı Amerika Birleşik Devletleri çevresindeki önemli yerlerde oldukça hızlı.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 7 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Fortnite için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Fortnite için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Fortnite, Xbox One, PS4 ve PC için popüler bir oyundur. Oynaması ücretsiz ve karmaşık bir oynanışa sahip. Oynamak için iki ana mod var, ancak geliştiriciler her zaman daha fazla etkinlik ekliyor. Fortnite, siz ve arkadaşlarınızın oynamaktan zevk alacağından emin olduğum harika bir oyun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map