Eugene, Oregon için En iyi VPN’ler

Eugene, OregonEugene, Oregon, Oregon sahillerine oldukça yakın olan orta büyüklükte bir şehirdir. Neredeyse 170 bin kişilik bir nüfusa sahip ve metro alanı yaklaşık 370k. Bu yeşil şehir, turistleri çekmek için oldukça farklı şeylere sahip, en dikkat çekenlerinden biri Oregon Ducks Üniversitesi. En sevdiğiniz takımın Autzen “Hayvanat Bahçesi” nde veya başka nedenlerle oynamasını izlemek için seyahat ediyorsanız, halka açık WiFi kullanırken bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. Nedenini birazdan anlatacağız. İlk olarak, Eugene için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

1846’da Eugene F. Skinner Willamette Vadisi’ne geldi-dayak atmak-ette) 1200 diğer kolonist ile. Yerel yerli halk, Skinner’a selden kaçınmak için yüksek zeminde inşa etmelerini tavsiye etti. İlk Anglo kabini şu anda Skinner’ın Butte’sine inşa etti. Ticaret postası olarak kullanıldı ve 1850’de resmi postane olarak tescil edildi.

Bugün ekonomiyi yönlendiren birçok farklı faktör var. Birçok yüksek teknoloji endüstrisi, müzesi, tarihi yeri var, Oregon kıyılarına, şehirden geçen Willamette ve Mckenzie nehirlerine, Eugene Yat Kulübü’ne ve daha fazlasına yakın. Eugene’de veya yakınlarda bulunan diğer okullara rağmen, en çok baskı alan okul Oregon Üniversitesi’dir. Okulun Phil Knight adıyla çok büyük bir destekçisi ve Mezunları var. Nike Apparel şirketinin kurucusu ve CEO’su ve röportajında ​​okula 100 milyonlarca dolar bağış yaptığını söyledi..

Eugene bölgesini ziyaret etme nedenleriniz ne olursa olsun, halka açık WiFi kullanmak isteyeceksiniz. Öyleyse, önce bir VPN kullanmanız gerekir. Çünkü cybercrooks gizleniyor. Bazı şirketlerden veri ihlali olduğunu duymak için fazla ileri gitmenize gerek yoktur. Bunlar hakkında hiçbir şey yapamasanız da, bir VPN kullanmak bilgilerinizi çalmak isteyenlerden korumak ve şifrelemek için yardımcı olacaktır..

VPN kullanmanın bir sonraki nedeni, ağ ve coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmaktır. Okullardan, işletmelerden, kuruluşlardan, bazı ülkelere, güvenlik duvarları her yerde. Bir VPN kullanarak, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca şifrelenmiş bilgiler sansürlerden korunuyor. Bu şekilde, normalde yaptığınız gibi ne istediğinizi görebilirsiniz. Aynı durum, daha önce spor kesintileri yaşadıysanız da geçerlidir. En sevdiğiniz spor etkinliğini kaçırmak zorunda kalmamalısınız çünkü oyunun bulunduğu aynı bölgede olursunuz.

Orada Eugene’deyken bir VPN kullanmak için en büyük iki nedeniniz var. Ancak, daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. Kendinizi siber kroketlerden korumak veya ağ ve coğrafi kısıtlamalardan kurtulmak istiyorsanız, VPN kullanmak harika bir fikirdir. Mevcut tüm protokol seçenekleriyle, birini seçerken IKEv2 veya OpenVPN şifreleme protokollerini kullanmak istersiniz. Sağlayıcılar size OpenVPN sürümleri arasında bir seçenek sunarsa, UDP sürümü en hızlısıdır. Ancak, TCP sürümü bağlantı sorunları olanlar için uygundur.

1. Eugene için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, hızlı VPN erişimi ve MediaStreamer bileşenlerine sahiptir. Birlikte, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti olarak işlev görürler. Ayrıca bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. ExpressVPN web sitesinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginia, Washington, DC

Yukarıdaki tabloda görebileceğiniz gibi, ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için önemli konumlarda yüzlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve favori takımlarınızı her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Tabii ki, bu Seattle için geçerlidir (en yakın olduğu için). “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika Kıtası’nı açmak ve ardından Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – Seattle sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, Portland’da bir sunucuyu test ettik ve hız 115.58 Mbps idi..

ExpressVPN Portland hız testi

ExpressVPN, listemizdeki diğer hizmetlerden daha yüksek bir fiyat noktasında satılırken, ağ ve hizmet özelliklerinin boyutu göz önüne alındığında değer yüksektir. Bir bilgisayarı, avuçiçi cihazı, yönlendiriciyi ve oyun konsolunu (SmartDNS) tek bir VPN hesabıyla Ayda 6,67 $ yıllık abonelikle.

ExpressVPN'i ziyaret edin

Eugene için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Eugene güzel sahne ve görmek ve yapmak için çok şey vardır. Ancak, IPVanish için en yakın sunucu konumu Seattle’dır. Bu yüzden orada bir sunucuya bağlanmak istiyorsunuz. Bunu yaptığınızda, şehirdeki bağlantıların hızlı olduğunu ve ihtiyaçlarınız için iyi çalıştığını göreceksiniz. Bu, IPVanish’i Eugene’deyken kullanmak için en iyi seçeneklerden biri yapar.

ÜlkelerKonumlarServislerProtokollarYazılımAylık12 Ay Geri Ödeme
60891.200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPVPN yazılımı$ 7.50$ 58.497 gün

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimiz için sürekli olarak ABD’deki en hızlı VPN olmuştur. Tüm bölge ülkelerinde birden fazla sunucu konumu bulacaksınız. Belirli bir konumu veya tek bir sunucuyu seçebilirsiniz.

IPVanish Seattle’da 41 sunucu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Harika hızlara sahipler ve iyi performans gösteriyorlar. Seattle’da bir IPVanish sunucusunu test ettik ve hızı 126.88 Mbps olarak bulduk.

IPVanish Portland hız testi

Değer söz konusu olduğunda, IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu sadece Aylık 4,87 ABD doları yıllık plan. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Eugene için En İyi VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Daha uzun süreli bir plana abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var.

NordVPN Seattle’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor (Eugene’e en yakın yer olduğu için). Ne yazık ki, istemci sunucunun şehrini göstermiyor. Belirli bir sunucu numarası seçmenin en kolay yolu, uygulamadaki “Sunucular” sekmesini seçip sonuçları alfabetik olarak sıralamaktır. Daha sonra aşağı kaydırıp yukarıda listelediğimiz sunucu numaralarından herhangi birini seçebilirsiniz. Yükleme süresi yüzdesini ve her sunucuya olan mesafeyi görebilirsiniz. Seattle’da ABD sunucusunu test ettik ve Portland’da bir sunucuyu test ederken performansın 126,34 Mbps olduğunu gördük.

NordVPN Portland hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. Sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kayıt olabilirsiniz. Aylık 3,99 ABD doları 2 yıllık üyelik ile.

NordVPN'i ziyaret edin

4. Eugene için En İyi VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

ÜlkelerKonumlarServislerProtokollarYazılımAylık18 Mo.Geri Ödeme
60802960OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSecpencereler$ 11.99$ 49.5045 gün

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya diğerlerinden erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, Wi-Fi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Eugene yakınında bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Sunucumu Seç” seçeneğini tıkladık. Buradan herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. CyberGhost ağı, Seattle’da bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi, Portland’ın test konumunu kullandığımızda indirme hızımız 120,04 Mbps idi.

CyberGhost Portland hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. CyberGhost ağına tam erişim için şu adresten kaydolabilirsiniz: Ayda 3,50 ABD doları mevcut tanıtımları sırasında.

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Eugene için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet ErişimiÖzel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 28 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumlarını ülkelere göre alfabetik olarak sıraladılar. Bir konum seçtikten sonra, Seattle’daki konumlara kolayca bağlanabilirsiniz (Eugene’e en yakın olduğu için).

ÜlkelerKonumlarServislerProtokollarYazılımAylık2 Yıl Geri Ödeme
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPpencereler$ 6,45$ 59.957 gün

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisi çok basittir. Kullanım ve kurulum söz konusu olduğunda bu konuda fazla bir şey bulamazsınız. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın bir Seattle sunucusuna bağlandığında ve Portland test konumuyla test edildiğinde 125.44 Mbps hızında çalıştığını gösterdi.

PIA Portland hız testi

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, Seattle’da anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, yalnızca Ayda 2,50 ABD doları.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Gerçi bizim en iyi 10 VPN hizmetler listesinde, en iyi hizmetlerimizle iyi olacağını düşünüyoruz. Kararlarımızı hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre verdik. Birçok sağlayıcı, Eugene içinde veya çevresinde sunuculara sahiptir. Bu şekilde hız sorunu yaşamayacaksınız. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. Herhangi bir içeriği indirmeyi veya yayınlamayı planlıyorsanız hız önemlidir. Hiç kimse arabelleğe alma simgesini görmeyi sevmez, bu nedenle mümkün olan en iyi hızları isteyeceksiniz. Rehberimizi kullandığınızda bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map