En İyi VPN Reklam Engelleyicileri

Reklam engelleyiciMuhtemelen bildiğiniz gibi, çevrimiçi reklamlar çevrimiçi göz atma etkinliğinizi büyük ölçüde etkileyebilir. Google ve Facebook’un hedefli reklamlarından gizli piksellerin kodlamasında bulabileceğiniz kötü amaçlı yazılımlara kadar reklamlar her yerde. Bazı kötü amaçlı yazılımlar değildir, ancak cihazınızı veya sisteminizi de yavaşlatır. Onları engellemenin birkaç yolu vardır ve hepsinin iyi çalışması gerekir. Ancak, bunları engellemenin en iyi yolu bir VPN kullanmaktır. Birazdan bunlardan biraz daha bahsedeceğiz. Öncelikle, lütfen en iyi VPN reklam engelleyicileri listesine bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2CyberGhost$ 2.75CyberGhost112Onay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.49PIA52Onay KutusuOnay Kutusu

Bahsettiğimiz gibi, birkaç farklı reklam engelleyici türü vardır. Onlar:

 1. Tarayıcı tabanlı reklam engelleyiciler – Çözümlere gelince, bu en popüler seçenektir. Buna bir örnek, popüler uBlock Origin’dir. Bununla birlikte, desteklenen bir tarayıcı kullanmıyorsanız bunlarla ilgili bir sorun bulabilirsiniz. Bu tür ücretsiz reklam engelleyicilerin şirketlerin kendileri tarafından oluşturulduğunu unutmayın.
 2. Yönlendirici veya cihaz reklam engelleyicileri – Belirli türde aygıtlar veya yönlendiriciler kullanıyorsanız, bazıları engellemeyi destekler. Ayrıca, bir Raspberry Pi çalıştırıyorsanız, Pi-hole çalıştırabilirsiniz.
 3. VPN reklam engelleyicileri – Bu durumda, VPN’ler reklamları birkaç farklı yolla engelleyebilir. Genellikle sunucu ağı, VPN istemcisi ve tarayıcı eklentileri aracılığıyla olur.

Şimdi, reklam engellemenin listemizdeki 3 sağlayıcı tarafından nasıl ele alındığına bir göz atacağız.

 • NordVPN – DNS istekleri yoluyla reklamları engeller.
 • CyberGhost – Trafiğin içine bakar ve belirli alanlara yönelik istekleri değiştirir.
 • Özel İnternet Erişimi – DNS İstekleri yoluyla reklamları engeller

En İyi VPN Reklam Engelleyicisi nedir?

Bu soruyu en iyi şekilde cevaplamak için birkaç faktöre bakmanız gerekir. Ardından, bunları analiz edip size en iyi VPN reklam engelleyicisinin ne olduğunu söyleyeceğiz.

 • Yönlendiriciler ve Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek
 • Reklamları engellemeye yardımcı olmak için güvenlik duvarlarında gezinme özelliği.
 • Kesin kayıt tutmama politikası
 • Sizi kötü amaçlı reklamlardan korumak için askeri sınıf bileşenlerle güçlü şifreleme
 • Bağlantı kesilmelerini önlemek için büyük ve kararlı ağlar

En iyi VPN reklam engelleyicisine daha ayrıntılı bir göz atalım.

1. Reklam Engelleyici için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 2,99 ABD dolarından sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

2. Reklam Engelleyici için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

3. Reklam Engelleyici için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

24 ay boyunca ayda sadece 3,49 ABD doları karşılığında kaydolun (% 65 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi 7 günlük para iade garantisi ile ayda 3,49 $ ‘dan başlayan fiyatlarla VPN sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Reklam Engelleyici videolarını izlemek istiyorsanız bir VPN kullanmanızı öneririz. Yukarıda, bunun çeşitli nedenlerini görüyorsunuz. Yukarıda size bazı iyi seçenekler sunduk, ancak diğerlerini en iyi 10 VPN liste. Hepsi düzgün çalışır, ancak özellikle Reklam Engelleyici ile çalışmak için seçimlerimizi yaptık. Bu şekilde, hangi bölgeden izlemek istediğinize bakılmaksızın mümkün olan en yüksek hızları elde edebilirsiniz. Mümkün olan en iyi kararı vermenize yardımcı olması için kılavuzumuzu okuyun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map