En İyi VPN’ler Cesur Tarayıcı

Cesur TarayıcıBrave Browser, piyasadaki daha güvenli tarayıcılardan biri olarak kabul edilir. “Kalkanlar” anahtarı gibi bir dizi avantaj sunar. Nasıl yapılandırdığınıza bağlı olarak, ziyaret ettiğiniz bazı web sitelerini kırar. Çok büyük bir pazar payına sahip olmamasına rağmen, hala kullanmak için harika bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Kullanmayı planlıyorsanız, bir VPN’ye bağlanmak isteyeceksiniz. Bu, gizliliğinizin korunmasına ve kısıtlamaların engellenmesine yardımcı olacaktır. Bunun neden bu kadar önemli olduğunu kısaca anlatacağız. Yine de biz yapmadan önce, Brave tarayıcısı için en iyi VPN’ler listemize bir göz atmanızı rica ediyoruz..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Tabii ki, bir VPN’ye bağlanmak istemenizin birkaç nedeni vardır. İlk ve en büyük olanı doğrudan gizliliğinizle ilgilenir. Bazılarına benziyorsanız, İSS’nizin birden fazla web sayfasındaki etkinliğinizi izleyebileceğini fark etmeyebilirsiniz. Bir profil oluşturmak ve sizinle ilgili bilmedikleri bilgi boşluklarını doldurmak için tüm verileri kullanırlar. Brave birçok tarayıcıdan daha güvenli olmasına rağmen, hala bazı güvenlik açıkları vardır. Bu sorunun çözümü bir VPN’ye bağlanmaktır. Böylece, sizi güvende tutmak için şifreli bir koruma katmanı oluşturabilirsiniz. Bu, herkesin bilgilerinizden ödün vermesini çok daha zorlaştıracaktır.

Sansür, güvenlik duvarı ve coğrafi kısıtlamalardan kurtulmak istiyorsanız, bir VPN’ye bağlanmak için ikinci nedeniniz var. Cesur tarayıcıyı kullanırken tüm web sayfaları kullanılamaz. Bu durumda, farklı bir alandaki bir VPN’ye bağlanmaktır. Sadece birini seçin, engellenen içeriğe erişebilmeniz gerekir. Bu, yazılımı başka bir yerde bulunduğunuzu düşündürecek.

Cesur Tarayıcı için En İyi VPN Nedir?

Bu soruyu cevaplamak için bazı faktörlere göz atacağız. Ardından, Cesur tarayıcı için en iyi VPN’nin ne olduğunu söyleyebiliriz.

 • Siber dolandırıcıların ve İSS’lerin meraklı gözlerinden gizliliğinizi korumaya yardımcı olan güçlü askeri sınıf şifreleme
 • Cesur tarayıcıyı kullanırken size coğrafi ve hükümet kısıtlamalarını aşma olanağı sağlayan sağlayıcılar
 • Sağlayıcılar tarafından sunulan katı günlük kaydı politikası
 • Cesur tarayıcı ile kullanım için en iyi hızları sağlayan Yüksek Hızlı sunucular
 • Cesur tarayıcıyı kullanırken bağlantı kopmasını önlemenize yardımcı olmak için büyük ve kararlı ağlarla yüksek ağ kararlılığı

Cesur Tarayıcıyı kullanmak için en iyi VPN’lere daha ayrıntılı bir göz atalım.

1. Cesur Tarayıcı için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Cesur Tarayıcı için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Cesur Tarayıcı için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

4. Cesur Tarayıcı için En İyi VPN: Surfshark

Surfshark

24 ay boyunca ayda sadece 1,99 ABD doları karşılığında kaydolun (% 83 indirim)

Surfshark, VPN hizmetlerini 2018’de başlattı. O zamandan beri şirket toplulukta oldukça büyük bir sıçrama yaptı. Ekip büyümeye ve sunucu konumlarını yüksek hızlı ağlarına eklemeye devam ediyor. Gizlilik ve değere odaklandılar. Hizmet, CleanWeb (reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engeller), Beyaz Liste (bölünmüş tünelleme), MultiHop çift VPN, kill switch, özel DNS ve sızıntı koruması gibi ekstra özellikler içerir.

Dünyanın dört bir yanındaki geniş bir sunucu ağı, güçlü şifreleme ve Netflix, YouTube Premium ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma özelliğiyle, hizmetin tadını çıkarmak için birçok fırsat var. Amazon Prime Video’ya ABD, Almanya ve İngiltere de dahil olmak üzere birçok bölgede erişebilirsiniz. Windows istemcisi size fiziksel sunucu konumlarına, sanal sunuculara (coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için en uygun olan), P2P kullanımını destekleyen sunuculara ve MultiHop sunucularına bağlanma seçeneği sunar.

Değer ve özellikler için Surfshark, gizliliklerini korumak ve kısıtlamalarını kaldırmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tüm VPN uygulamaları benzer bir kullanıcı arayüzü ile tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. 2 yıllık abonelik ile ayda sadece 1,99 ABD doları sınırsız VPN hesabına kaydolabilirsiniz..

Surfshark'ı ziyaret edin

5. Cesur Tarayıcı için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 67 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, 7 günlük para iade garantisi ile birlikte ayda 3,33 $ ‘dan VPN sunuyor.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Cesur tarayıcı ile tarama yapmak harika, ancak bir VPN’ye bağlanmak önemlidir. Yukarıda da görebileceğiniz gibi, size bir dizi seçenek sunduk. Bununla birlikte, her zaman daha fazla seçenek bulabilirsiniz. en iyi 10 VPN liste. Hepsi işe yarayacak olsa da, özellikle Brave tarayıcısıyla kullanımınızı optimize etmek için seçimlerimizi yaptık. Bu şekilde, mevcut en iyi erişimi ve güvenliği elde edebilirsiniz. Rehberimize göz attığınızda, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler göreceksiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map