En İyi Sıfır Günlük VPN’leri

Sıfır GünlükleriGünümüz toplumunda mahremiyete sahip olmak önemlidir. Bunu yapmanın bir yolu bir VPN’ye bağlanmaktır. Bununla birlikte, hangisini kullanacağını bilmek genellikle zordur. Hemen hemen her biri günlük tutmadıklarını bildirir. Burada, “sıfır günlük VPN” iddiasına daha yakından bakacağız ve aslında bazı şeylerin günlüğe kaydedilmesi gerektiğini göstereceğiz. Temel bilgilerle başlayalım. Bununla birlikte, ExpressVPN de dahil olmak üzere ve bazı günlük olmayan iddiaları üçüncü taraf güvenlik şirketleri tarafından başarıyla denetlenmiş bazı VPN’ler.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Bazıları olmak istediği kadar dikkatli olsa da, herhangi bir VPN şirketinin gerçekten “sıfır günlük” olduğu fikri bir yanlış adlandırmadır. Sadece toplu bir bakış açısından bile olsa, iş ve kullanımı takip edebilmek VPN sağlayıcısı için hayati önem taşımaktadır. Kimlik bilgilerinizi girmeniz gerektiğinden, aslında şirket tarafından tutulan bir bağlantı günlüğü vardır. Öte yandan, hiçbir kayıt olmadan kendilerini tanıtan şirketler var ama aslında biraz daha bilgi tutuyorlar.

Zero Log VPN’ler hakkında

VPN’lerin kullandığı 3 tür günlük kaydı politikası vardır. Bunlar aktivite günlüklerini, bağlantı günlüklerini içerir veya hiçbirini içermez. Hiçbirini tutmasalar bile, sağlayıcı aslında onları saklar, ancak artık gerekmediklerinde siler.

Tabii ki, ücretsiz VPN şirketlerinden uzak durmak isteyeceksiniz, özellikle de kayıt olmadan kendilerini tanıttılarsa. Onlar kesinlikle tarama günlükleri yanı sıra bağlantı günlükleri tutmak ve onları 3. taraflara satmak. Bunun da ötesinde, genellikle pazarlık yaptığınızdan çok daha fazlasını vereceksiniz. Buna IP adresi, bağlantı süreleri ve meta veriler dahildir.

Bazı sağlayıcılar yalnızca bağlantınız, tarih ve saatiniz ve IP bağımlılığınız hakkında veri toplar. Bu, sağlayıcının ağı optimize etmesine yardımcı olmak için kullanıldığı iddia edilmektedir. Bu konuda şirketin tüm politikasını okumanızı öneririz. “Bağlantı verileri” terimini kullantıklarının açıkça tanımlandığından emin olmak istiyorsunuz.

Gerçek kayıt tutmayan hizmetlerin uygulanması neredeyse imkansızdır. Ancak bu, şirketlerin bu iddiada bulunmalarını engellemez. VPN sağlayıcıları eşzamanlı bağlantı sayısını sınırladığından, günlükler olmadan uygulamak zor olabilir. Bu nedenle, bu şirketler aslında geçici günlükleri tutarlar ve silinen ve ileride kullanılmak üzere saklanmayan sınırlı verileri depolarlar. Yani, ihtiyacınız olan şey sağlayıcı için tüm ince baskıyı kontrol ettiğinizden ve ana hükümetlerden birinde olmadığından emin olmaktır. Şirketin merkezi Panama veya Cayman Adaları gibi bir yerde bulunuyorsa, aramanız gerekenler bunlar.

En iyi sıfır günlük VPN’lerine bakalım.

1. En İyi Sıfır Günlük VPN’leri: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. “Tümü” sekmesini seçmek, istediğiniz bölgeyi ve ardından ülkeyi açmak isteyeceksiniz. Bu noktada, şehirde istediğiniz bir sunucuyu seçebilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. En iyi Sıfır Günlük VPN’leri: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. En iyi Sıfır Günlük VPN’leri: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

4. En iyi Sıfır Günlük VPN’leri: Surfshark

Surfshark

24 ay boyunca ayda sadece 1,99 ABD doları karşılığında kaydolun (% 83 indirim)

Surfshark, VPN hizmetlerini 2018’de başlattı. O zamandan beri şirket toplulukta oldukça büyük bir sıçrama yaptı. Ekip büyümeye ve sunucu konumlarını yüksek hızlı ağlarına eklemeye devam ediyor. Gizlilik ve değere odaklandılar. Hizmet, CleanWeb (reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engeller), Beyaz Liste (bölünmüş tünelleme), MultiHop çift VPN, kill switch, özel DNS ve sızıntı koruması gibi ekstra özellikler içerir.

Dünyanın dört bir yanındaki geniş bir sunucu ağı, güçlü şifreleme ve Netflix, YouTube Premium ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma özelliğiyle, hizmetin tadını çıkarmak için birçok fırsat var. Amazon Prime Video’ya ABD, Almanya ve İngiltere de dahil olmak üzere birçok bölgede erişebilirsiniz. Windows istemcisi size fiziksel sunucu konumlarına, sanal sunuculara (coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için en uygun olan), P2P kullanımını destekleyen sunuculara ve MultiHop sunucularına bağlanma seçeneği sunar.

Değer ve özellikler için Surfshark, gizliliklerini korumak ve kısıtlamalarını kaldırmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tüm VPN uygulamaları benzer bir kullanıcı arayüzü ile tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. 2 yıllık abonelik ile ayda sadece 1,99 ABD doları sınırsız VPN hesabına kaydolabilirsiniz..

Surfshark'ı ziyaret edin

5. En iyi Sıfır Günlük VPN’leri: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 67 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, 7 günlük para iade garantisi ile birlikte ayda 3,33 $ ‘dan VPN sunuyor.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Sonuç olarak, bir Sıfır günlük politikası sunan şirketler ile ince baskı bakmak gerekir. Yukarıda bazı harika seçenekler olsa da, sitemize göz atmaktan çekinmeyin. en iyi 10 VPN daha yakından bakmak için. Hepsi iyi çalışacak olsa da, yukarıda bahsettiğimiz en iyi sıfır günlük seçenekleri. Bu şekilde kendinizi güvende tutarak kendinizi koruyabilirsiniz. Rehberimizi kullanarak, ihtiyaçlarınıza uyacak doğru kararı verebilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map