En İyi Çorap5 Proxy Hizmetleri

gizlilikTüm proxy’ler arasında, Socks5 proxy’si topluluktaki en çok yönlüdür. Bunun nedeni, ihtiyacınız olan her türlü veriyi taşıyabilmesidir. Socks5 proxy’sine aşina değilseniz, P2P Ağlarını kullanırken IP adresinizi gizlemenin şifrelenmemiş bir yoludur. Şifreleme eklemek için VPN’lerimizden herhangi biriyle birleştirin. Socks5, gizlilik ve coğrafi kısıtlama amacıyla tarayıcı IP adresinizi değiştirmek için de kullanılabilir. Onları sunan birçok farklı şirket var, ancak hangisinin en iyi seçenek olduğunu veya aralarındaki farkları bilmek zor olabilir. Güvenilir VPN sağlayıcıları tarafından sunulan en iyi Socks5 proxy hizmetlerine bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsSocks5
ProxyNo
LogsSmart
DNS
1NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
4IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu
5TorGuard$ 4.99TorGuard68Onay KutusuOnay Kutusu

Ücretsiz vs Ücretli Çoraplar5 Proxy Servisleri

“Ücretsiz” proxy hizmetlerinden birine göz atmak isteyebilirsiniz, ancak ücretsiz ve ücretli sürümler arasında kesinlikle büyük bir ayrım vardır. Bazı farklılıklara bakalım.

Ücretli Çoraplar 5 ProxyÜcretsiz Çoraplar 5 Proxy
hızİyi hızlar – Öğeleri indirmeye değer.Çok yavaş. Kbps’nin Mbps değil.
GizlilikYüksek ağ güvenliği, çoğu aktivite günlüklerini tutmaz.Düşük asgari güvenlik şansı (varsa). Sizi saldırılara açık bırakabilir.
GüvenilirlikNeredeyse her zaman bağlı kalır.% 20’den daha az bağlantı hızı.
KütüklerÇoğu bağlantı kaydı tutmaz.Bilgilerin kullanılabilmesi için günlüklerin saklanmasını bekleyin.

Sonuçlarda görebileceğiniz gibi, ücretli bir sürüm üzerinden ücretsiz bir sürüm kullanarak büyük bir risk alırsınız. Neyse ki, Socks5 proxy’sini hizmetleriyle birlikte içeren birkaç VPN hizmeti var. Çoğu zaman, bir VPN’in fiyatı, bağımsız bir premium Socks5 proxy’si için ödeyebileceğinizden daha düşüktür.

Proxy Üzerinden VPN Kullanmanın Avantajları

Güvenlik için proxy kullanmak iyi bir şey olsa da, VPN daha iyidir. Sadece IP’nizi değiştirme avantajından değil aynı zamanda bağlantınız da şifrelenir. VPN, bir proxy’de olduğu gibi aynı anda yalnızca bir programı kullanabilmek yerine, tüm internet bağlantınızı güvence altına alabilir. Ardından, bir Socks 5 Proxy içeren en iyi VPN hizmetlerine bir göz atacağız.

Socks5 Proxy ile en iyi VPN nedir?

Socks5 proxy hizmetleriyle en iyi VPN’leri belirlemek için aşağıdaki ölçütlere odaklandık:

 • VPN üyelere ücretsiz Socks5 proxy hizmeti sunmalıdır
 • IP adresinizin açığa çıkmasını önlemek için VPN kill anahtarı
 • Torrent uyumlu konumlardaki VPN sunucularında hız testleri
 • Uzun bağlantı sürelerine izin vermek için VPN ağ güvenilirliği
 • Daha iyi gizlilik koruması için güçlü şifreleme seviyeleri
 • Yalnızca kullanım günlüklerini saklamayan VPN’leri seçtik

Daha fazla gecikmeden, Socks5 proxy’sini destekleyen en iyi VPN hizmetlerinin listesi:

1. En İyi Çorap5 Proxy Hizmeti: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Socks5 proxy bağlantıları sunan en iyi VPN seçeneklerimizdir. NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler ABD, Avrupa ve ötesindeki ağlarına çok iyi bir fiyatla tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var.

NordVPN hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

2. En İyi Çorap5 Proxy Hizmeti: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA), P2P / torrent topluluğunun favori sağlayıcılarından biridir. PPTP / L2TP protokolleri için Socks5 proxy özelliğine sahip olduğu iyi bilinmektedir. 50’den fazla ülkede sunucuları vardır, böylece kullanmak istediğiniz sunucuya hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak sıralanmıştır. Bir sunucuya bağlanmadan önce, kullanmak istiyorsanız Socks5 proxy seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Bununla birlikte, çoğu zaman OpenVPN protokolü daha güvenli ve daha hızlıdır.

PIA hız testi

Özel İnternet Erişimi’ne erişim yönteminiz oldukça basittir. Tüm yazılımlarının kullanımı kolaydır. Mac veya Windows’tan bağlanmayı planlıyorsanız, PIA tarafından sunulan VPN kill switch özelliğini kullanmanızı öneririz. Ayrıca masaüstü istemcisinde DNS sızıntısı koruması, IPv6 sızıntısı koruması ve bağlantı noktası yönlendirme özellikleri vardır. Mobil uygulamalar gelişmiş özellikleri içermese de, herhangi bir sunucuya kolayca bağlanabilir ve bağlantınızı şifreleyebilirsiniz. Veri hırsızlığına karşı korunmak için bir Wi-Fi ağı kullandığınızda PIA’ya bağlanmayı unutmayın ve herhangi bir torrent faaliyeti yapacaksanız Socks5 proxy yazan kutuyu işaretleyin. Kullanımı sınırlamazlar, böylece gizlilik koruması için istediğiniz zaman VPN’den ayrılabilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

3. En İyi Çorap5 Proxy Hizmeti: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Socks5 proxy bağlantıları desteğiyle anonim olarak torrent sunma olanağı sunar. Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırın. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, Wi-Fi’yi koruma, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

4. En İyi Çorap5 Proxy Hizmeti: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

Deneyimlerimizden size son derece kararlı olduğunu ve mükemmel hızlar sağladığını söyleyebiliriz. Bu, katılmak istediğiniz aktiviteler için iyi bir seçimdir. IPVanish’in tüm dünyada birçok sunucu konumuna sahip olduğunu da göreceksiniz. Her VPN hizmetinden daha fazlasına sahipler. Bu onları günlük olarak VPN’imize dönüştürüyor.

IPVanish, birden fazla ülkede büyük bir ayak izinin yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz. Torrent dostu sunucu konumlarını test ettik ve gördüğünüz gibi performans harikaydı.

IPVanish hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

5. En İyi Çorap5 Proxy Hizmeti: TorGuard

TorGuard

TorGuard, 2012 yılında Nevis, Batı Hint Adaları’nda bulunan ekip üyeleri tarafından başlatıldı. Diğer hizmetlerle karşılaştırdığınızda, bu VPN hizmeti nispeten yenidir. Ancak, dünyanın 42 farklı ülkesinde bulunan 1250’den fazla sunucuları var. Hedef kitleleri torrent topluluğudur, ancak çevrimiçi yapmak istediğiniz her şey için iyi çalışır. Hem Socks5 proxy hem de VPN erişimi sunarlar.

TorGuard, sunucu konumlarının, güçlü şifrelemenin ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesinin yanı sıra torrent etkinliklerinin sağlam bir karışımına sahiptir. Çoğu zaman, birkaç farklı konumda Amazon Prime video içeriğine erişebilirsiniz. Windows istemcisini kullanırken, anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent oluşturma, temel web sitelerinin (Google, Facebook Instagram vb.) Engelini kaldırma, bir sunucu seçme ve daha pek çok seçeneğiniz vardır..

TorGuard hız testi

TorGuard VPN hizmeti, dosya paylaşım topluluğunda favoridir. Çevrimiçi gizliliğinizi kolayca koruyabilmeniz için her şeyin kullanımı kolay ve anlaşılır. Mobil sürümlere de sık sık eklenen özellikler var. Mevcut tanıtımları sırasında ayda 4,99 ABD dolarına kadar tam erişim için kaydolabilirsiniz..

TorGuard'ı ziyaret edin

En iyi çoraplar hakkında son düşünceler5 Proxy Services

Sonuç olarak, herhangi bir torrent yazılımı kullanacaksanız Socks5 proxy’si bir zorunluluktur. Tabii ki, diğer yazılım türleri için de iyi çalışır. Bir sağlayıcı seçtikten sonra, PPTP / L2TP protokolleri + Socks5 proxy’nin hızını test etmenizi ve OpenVPN + Socks5 Proxy ile ilişkili olarak nasıl çalıştığını görmenizi öneririz. İhtiyaçlarınızı karşıladığı sürece iyi olmalısınız. Umarım, bu kılavuzu yararlı buldunuz. Eğer öyleyse, arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin, böylece bilgilerden de yararlanabilsinler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map