DirecTV Now için En İyi VPN’ler (AT&T TV Now)

DirecTV BlimpAT&T, pazar payını yeniden kazanmanın bir yolu olarak DirecTV Now’ı piyasaya sürüyor. 2019 yılında hizmet yeniden adlandırıldı AT&T TV Şimdi. Daha fazla TV izleyicisi geleneksel araçlar kullanmak yerine akış hizmetlerine doğru ilerledikçe, medya şirketleri ayakta kalmak için uğraşıyorlar. Gibi diğer hizmetler gibi Askı TV, DirecTV Now kablo kesicileri hedeflemektedir. Bu, akış hizmetleri için geleneksel TV sağlayıcılarını boşaltan büyüyen bir gruptur. DirecTV Now ayda 35 dolara 100’den fazla kanal sunuyor. Buna karşılık, Sling TV ayda 40 dolar için 50 kanal sunuyor ve Playstation Vue’nun premium paketi 100+ kanal sunuyor 55 dolara mal oluyor. Bu rakamlar göz önüne alındığında, DirecTV Now’ın neden popüler olduğunu görmek zor değil. DirecTV Now için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiFiyatVisitSunucusu
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

DirecTV Now hakkındaki talihsiz kısım, izin verdikleri eşzamanlı akışların sayısıdır. Hesap başına yalnızca bir veya iki akışta, kullanmak istediğiniz birden fazla cihazınız varsa işleri zorlaştırabilir. Zaman geçtikçe akış sayısının artması mümkündür. AT iseniz&T mobil müşteri, DirecTV Şimdi iyi bir anlaşma. Veri planınıza dahil edilmeden hizmeti istediğiniz kadar aktarabilirsiniz. AT ile değilseniz&T mobile, veri planınızı hızla tüketebilir.

Pakette sunulacak birkaç dikkate değer kanal var. Bunlara HBO, ESPN, Disney, ABC ve Cinemax dahildir. Gördüğünüz gibi izlemek için birçok seçenek var. Soru şu ki, arayüz Hulu veya Netflix kadar kolay kullanılacak mı?.

ABD’de yaşıyorsanız, bu büyük bir hizmettir. Yurtdışına seyahat ediyorsanız veya ABD’de yaşamıyorsanız ne olur? Sonra bir VPN kullanmanızı öneririz. Bunun nedeni, hizmeti eyaletlerin dışında kullanmanızın engellenmesidir. Kaydolurken ABD’de bulunan bir sunucuya bağlı olduğunuzdan emin olun.

DirecTV Now kullanırken gizlilik sorunları hakkında endişelenmenize gerek olmasa da, VPN gerektirebilecek başka bir sorun var. Bu hizmete zaten erişiminiz varsa veya almak istiyorsanız, DirecTV’yi Şimdi izlemek için ABD’de olmanız gerekir. Ülke dışından izlemeyi denerseniz, ürünü kullanmanız engellenir. Bu durumda bir VPN kullanarak, ABD’deki bir sunucuya güvenli ve özel bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Nerede olursanız olun DirecTV’yi izlemek için mükemmel.

DirecTV için Şimdi En İyi VPN Nedir?

DirecTV Now için en iyi VPN listemizi belirlememize yardımcı olmak için birkaç karar faktörü kullandık.

 • İçerik akışı için gerekli olan yüksek hızlı ağlar
 • En iyi performans için birden çok ABD sunucu konumu
 • Akış içeriğinin askıda kalmaması veya arabelleğe alınmaması için güvenilirlik
 • Diğer popüler akış hizmetlerinin engellemesini de kaldırabilme
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek

Şimdi, DirecTV Now için en iyi VPN’ler listemize.

1. DirecTV için Şimdi En İyi VPN (AT&T TV Now): ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 5 adede kadar eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. DirecTV için Şimdi En İyi VPN (AT&T TV Now) ile ilişkili olan kısmını dışarı aktarmak suretiyle yedek oluşturmanız gerekir:NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. DirecTV için En İyi VPN (AT&T TV Now) ile ilişkili olan kısmını dışarı aktarmak suretiyle yedek oluşturmanız gerekir:

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. DirecTV için Şimdi En İyi VPN (AT&T TV Now): CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. DirecTV için Şimdi En İyi VPN (AT&T TV Now): IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Diğer seçenekleri arayan herkes için, en iyi 10 VPN daha yakından bakın. Gerçi ihtiyacın olduğunu düşünmüyoruz. Seçeneklerimizi güvenlik, hız, güvenilirlik, fiyat ve büyük ağ kullanılabilirliğine göre seçtik. Bu şekilde, cihazınızı nerede kullanmayı seçerseniz seçin, mümkün olan en yüksek hızlara erişebilirsiniz. Rehberimizi kullanarak doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map