Delhi için en iyi VPN’ler

Delhi, HindistanDelhi, Hindistan ülkenin ikinci büyük şehridir ve 16,8 milyondan fazla nüfusa sahiptir. Büyük mimari bu antik kentin bir parçasıdır ve tarihi yerleri ile ünlüdür. Çünkü sakinleri MÖ 6. yüzyıldan beri şehri sürekli işgal etmişlerdir. İş, eğlence veya diğer nedenlerle Delhi’de olacaksanız, internete her göz attığınızda bir VPN kullanmalısınız. Bunun nedenlerini kısaca paylaşacağız, ancak önce Delhi için en iyi VPN’ler için en iyi seçimlerimize göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu
3IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu

İlk sakinler muhtemelen MÖ 2. binyılda bölgede yaşıyorlardı. Bununla birlikte, arkeologlar sadece MÖ 3. yüzyıla ait kalıntıları buldular. 1206’da Delhi Sultanlığı ilk camiyi inşa etmeye başladı. Antik çağlardan beri, şehir bölgedeki yöneticilerin ve istikrarsızlığın payını gördü.

Daha modern zamanlarda, Delhites kuzey Hindistan’daki en büyük ticaret merkezinin tadını çıkarır. Mimari ve bahçelerin yanı sıra Hindistan Kapısı, Delhi Ulusal Müzesi, Chandni Chowk gibi mekanları görmeyi bekleyebilirsiniz. & Chawri Bazar ve daha fazlası. Bunu modernleşmeye doğru büyüyen büyüyen bir ekonomiye ekleyin ve birçok ziyaretçiyi çeken bir tarifiniz var..

Delhi veya Yeni Delhi’yi ziyaret ederken (birbirinden 12 mil uzakta oldukları için) şehirdeyken bir VPN kullanarak sansürden geçmenize yardımcı olacak. Hindistan’ın neyi filtrelediği konusunda güçlü bir politikası yoktur, ancak genellikle engellenen birkaç web sitesi ve uygulama vardır. Ülke dışındaki bir VPN sunucusuna bağlanarak, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmeye kandırabilirsiniz. Ardından, kısıtlanmış içeriği orada görüntüleyebileceksiniz..

Delhi’de VPN kullanmanın bir başka nedeni gizliliğinizi korumaya yardımcı olmaktır. Mevcut WiFi hizmetlerinden herhangi birini kullanmayı planlıyorsanız, sizi bekleyen siber suçlar riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Hiç kimse seyahat ederken verilerinin tehlikeye atılmasını istemez. Bir VPN kullanarak, seçtiğiniz bir sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, meraklı gözlerin hassas bilgilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirir.

Gizliliğinizi korumaktan Hint sansürünü atlatmaya kadar, Delhi’deyken bir VPN kullanmak iyi bir fikirdir. Bunlar bir tane kullanmanın iki büyük sebebidir, ancak hizmeti aldıktan sonra daha fazlasını bulabilirsiniz. Bununla birlikte, mevcut tüm seçeneklerle, seçenekler nedeniyle karışmak kolaydır. Şimdi size bir VPN kullanmanın önemini gösterdiğimize göre, aramak için bazı şeyleri gözden geçirelim.

Gelin ve Delhi için en iyi VPN’lere bir göz atalım.

1. Delhi için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Delhi hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz şehirlerde bu sorunu bulabilirsiniz. “Tümü” sekmesini ve Hindistan’ı seçmeniz yeterlidir. Bu noktada, Chennai sunucu konumlarını seçebilirsiniz. Chennai’deki sunucunun görebileceği gibi Yeni Delhi’ye 95.10 Mbps hızında herhangi bir VPN’in en iyisini yaptı.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Delhi için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 67 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Delhi hız testi

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın Delhi’de 35,55 Mbps indirme hızıyla iyi performans gösterdiğini gösterdi..

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, ayda sadece 3,33 ABD Doları’ndan VPN sunar.

PIA fırsatlarını göster

3. Delhi için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

Delhi kuzey Hindistan’da büyük bir ticaret merkezidir ve bölgede bazı sunucular bulunmaktadır. Bu nedenle, IPVanish’in Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde bulunan en yakın yerinde bir sunucu seçeceğiz. Bölgedeki en iyi ağlardan birine sahipler ve yapmak istediğiniz her şeyi yapacak kadar hızlılar. Şehre yakın olmaları onları Delhi’de kullanmak için favorilerimizden biri yapıyor.

IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunucuları barındırır. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Asya’daki en hızlı VPN olmuştur. Tüm Asya ülkelerinde birden fazla sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Delhi hız testi

IPVanish, Yeni Delhi, Hindistan’da (bölgedeki en yakın sunucu) 2 sunucu barındırır ve bunlardan birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Hindistan, Yeni Delhi’de bir IPVanish sunucusunu test ettik ve hızı 25.36 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4,87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

Ve orada Delhi ziyaret ederken VPN sağlayıcıları kullanmak için en iyi seçenek var. Tabii ki, hala bir göz atın çekinmeyin en iyi 10 VPN Diğer seçenekleri istiyorsanız listeler. Sadece baktığınız sağlayıcının bölgede sunucuları olduğundan emin olun. Kararlarımızı güvenlik, hız, güvenilirlik ve hatta fiyata dayalı olarak verdik. Ayrıca Delhi ile aynı alanda sunucuları ile sağlayıcıları aradı. Bu şekilde, mevcut en iyi hızları alacağınızdan emin olabilirsiniz. Seçeneklerimizle, hepsinin iyi ağları var, bu yüzden kötü bir seçim yok. Akış içeriği için iyi hızlar çok önemlidir. Umarım, rehberimizi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak en iyi kararları vermek için kullanabilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map