College Station için en iyi VPN’ler

Kolej İstasyonuCollege Station, Texas, Brazos Vadisi’nin kalbinde, eyaletin doğu-orta kesiminde yer almaktadır. Size bir referans çerçevesi vermek için Houston’ın 90 mil kuzeybatısındadır. Metro bölgesi 255 bin kişiye ev sahipliği yaparken, gerçek şehir yaklaşık 93 bin kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehri ziyaret etmenizin birkaç nedeni var. Ancak, şehri ziyaret etmenin en büyük nedeni Teksas A&M Üniversitesi. Ziyaret nedeniniz ne olursa olsun, önce bir VPN kullanmadan genel WiFi kullanmak istemezsiniz. Daha ayrıntılı olarak açıklamadan önce, lütfen College Station için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

College Station’ın kökenleri 1860 yılına dayanıyor. Houston ve Texas Central Railway bölge boyunca inşa etmeye başladığında. 11 yıl sonra, yasama organı Tarımın evi olmayı seçti & Teksas Mekanik Koleji. Okul 1963’e kadar Teksas A adını değiştirdi&Tahmin edebileceğiniz gibi, üniversite sistemi bölgedeki en büyük işveren.

Tabii ki, kolej sporları bölgedeki önemli olaylardır. Daha spesifik olarak, kolej futbolu çok büyük. Teksas A&M stadyumu yaklaşık 102k kişidir. Spor çok fazla içeri giriyor ve şehir ekonomisi için harika. İyi bir futbol antrenörüne para harcamaktan korkmuyorlar.

Şehri neden ziyaret ediyor olursanız olun, bazı kesintiler yaşama şansınız vardır. Neyse ki, bazı işletmeler ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bundan yararlanmadan önce bir VPN kullanmanız gerekir. Çünkü suçlular da hoşuna gidiyor. Bahse girebilirsin her zaman meraklı biri vardır, sadece savunmasız bir hedef bulmayı bekler. Bir VPN kullanarak, seçtiğiniz sunucuya güvenli ve özel bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, siber krokilerin hassas verilerinizi almasını çok daha zor hale getirir.

VPN kullanmanın bir sonraki nedeni coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktır. Diyelim ki bir futbol maçı izlemek istiyorsunuz ancak bilet alamıyorsunuz. Bir bara gitmek yerine, çevrimiçi izlemek istersiniz. Ancak, lisanslama hakları nedeniyle bir kesinti ile karşılaşacaksınız. Bu durumda bir VPN kullanarak, farklı bir alandaki bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu, algılama yazılımının nerede olduğunuzu bilmesini engeller. Bu şekilde, oyunun tadını normalde yaptığınız gibi çıkarabilirsiniz..

Kullanabileceğimiz bir örnek daha var. Okulda WiFi kullanmaya çalışırsanız, genellikle normalde hoşunuza gidecek bazı sitelere erişmenizi engellerler. Bunun gibi güvenlik duvarları tüm okullarda ve hatta işletmelerde yaygındır. VPN, bu kısıtlamaları aşmanıza da yardımcı olacaktır. Şimdi, kullanmak için en iyi seçeneklerden bazılarına göz atacağız.

1. College Station için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginia, Washington, DC

Yukarıdaki tabloda görebileceğiniz gibi, ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için önemli konumlarda yüzlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve favori takımlarınızı her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu Dallas için geçerlidir (College Station’a en yakın seçenek olduğu için). “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada, ABD – Dallas sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Dallas’ta bir sunucuyu test ettik ve hız 59.55 Mbps idi..

ExpressVPN Houston hız testi

ExpressVPN, listemizdeki diğer hizmetlerden daha yüksek bir fiyat noktasında satılırken, ağ ve hizmet özelliklerinin boyutu göz önüne alındığında değer yüksektir. Bir bilgisayarı, avuçiçi cihazı, yönlendiriciyi ve oyun konsolunu (SmartDNS) tek bir VPN hesabıyla Ayda 6,67 $ 30 günlük para iade garantisi ile.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. College Station için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

College Station ekonomisinin en büyük sektörleri spor ve üniversite ile ilgili. College Station’da özel olarak sunucu olmamasına rağmen, Dallas’ta bir sunucuya bağlanmak size büyük hızlar sağlayacaktır. IPVanish, Amerika Birleşik Devletleri’nde çoğu VPN şirketinden daha fazla sunucu konumuna sahiptir. Bu onları College Station’da iken VPN kullanmak için en iyi seçimlerimizden biri yapar.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish, Dallas’ta 36 sunucu barındırır ve istediğiniz herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin dal-a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. College Station’a yakınlığı nedeniyle dal-a26’da Dallas’ta bir IPVanish sunucusunu test ettik ve hızı 63.83 Mbps olarak bulduk.

IPVanish Houston hız testi

Değer söz konusu olduğunda, IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu sadece Aylık 4,87 ABD doları yıllık plan. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

3. College Station için En İyi VPN: PureVPN

PureVPN

PureVPN, 2007 yılından beri faaliyet gösteriyor ve onları piyasadaki en eski VPN sağlayıcılarından biri haline getiriyor. Erken bir başlangıç ​​yapmak, onların genişlemesine ve yenilik yapmasına yardımcı oldu. PureVPN, piyasadaki en iyi VPN istemcilerinden birine sahiptir. Ayrıca hem iOS hem de Android için ücretsiz uygulamalara sahipler

CountriesServersProtocols
58750SSTP, PPTP, L2TP, Açık

Yenilik, PureVPN’in pakette öne çıkmasına yardımcı olan bir alandır. Hizmete yeni özellikler ve eklentiler eklemeye devam ediyorlar. NAT güvenlik duvarı, özel bir IP adresi, StealthVPN tarayıcı ve performansınızı hızlandırmak için özel akış adı verilen özel bir seçenek ekleyebilirsiniz..

College Station yakınında bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Ülke Seçim Aracı” seçeneğini tıkladık. Buradan, “Tüm Sunuculara Göz At” sekmesini kullanarak herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. PureVPN ağının Houston’da çeşitli sunucuları vardır. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 61,35 Mbps.

PureVPN Houston hız testi

PureVPN fiyatlandırma kategorisinde gerçekten başarılı. Hizmet büyümeye devam ettikçe fiyatlandırmayı% 50’nin üzerinde düşürdüler. Sınırsız VPN’e kaydolabilir ve tüm sunucu konumlarına Aylık 4,99 ABD doları. Yıllık plan büyük bir değerdir.

PureVPN'i ziyaret edin

Size mümkün olan en iyi seçenekleri sunduğumuzu düşünüyor olsak da, her zaman en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Bunları hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçtik. Birçok sağlayıcı, bölgede veya çevresinde sunuculara sahiptir. Bu şekilde, en iyi hızları elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. Canlı içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar, hangi popüler hizmetleri kullanmak istediğinize bakılmaksızın, bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Rehberimizi kullanarak, mümkün olan en iyi kararı verebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map