Clemson için en iyi VPN’ler

ClemsonGüney Carolina Clemson, eyaletin kuzey-batı köşesinde yer alan küçük bir kasabadır. Clemson Üniversitesi’nin öğrenci kaydı yaklaşık 23k iken, şehrin kendisi sadece 14k’ın altında bir nüfusa sahiptir. Tabii ki, okul özellikle futbol takımları baskın olduğunda birçok kalabalık çekiyor. Şehirde yapılacak birkaç şey daha bulabilirsiniz, ancak bir üniversite etkinliğinin dışında, bölgedeki etkinliklerin çoğu Greenville, SC’ye bir gezi gerektirir. Şehri ziyaret edecekseniz, halka açık Wi-Fi kullanma şansınız yüksektir. Öyleyse, bunu yaparken bir VPN kullanmanız çok önemlidir. Size kısaca bundan bahsedebiliriz. Öncelikle Clemson için en iyi VPN’lerimize göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Nüfusun büyüklüğü ile üniversite büyük ölçüde kasabanın karakterini tanımlar. Okulun 1889 yılına kadar gitmesine rağmen, topluluğa Calhoun adı verildi. 1943’te kasaba liderleri yeniden Clemson kasabasını değiştirdi. Üniversitede konut olmasına rağmen, birçok öğrenci kampüste çok çeşitli apartman dairelerinde yaşıyor.

Birçok güney kasabası gibi, kaldırımlar çoğunlukla bölgede yoktur. Bunun istisnası şehir merkezidir. Zaman ilerledikçe daha fazla bina tarihi statü kazanacaktır. 2001 yılında, korumacılar Clemson (tren) deposunu restore ettiler. 1893’te inşa edilmişler, onu orijinal görünümüne geri döndürdüler. 2016 yılında bir yol projesi nedeniyle kapanmasına rağmen yeniden açılması ve tekrar aktif olması bekleniyor..

Clemson herhangi bir nedenle ziyaret etmek için listenizdeyse, kesinti süreniz olabilir. Neyse ki, birçok işletme müşterilerin ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bu kullanıcılar için iyi olsa da, siber suçlular için de harika. Gerçek şu ki, siber suç herhangi bir yerde olabilir. Tahmin etmeyin çünkü Clemson bu tür şeylerin ötesinde küçüktür. Bir VPN kullanarak, seçtiğiniz sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, herkesin hassas verilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirir.

Oradayken VPN kullanmanın bir sonraki nedeni coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktır. Eğer işte veya okuldaysanız, muhtemelen internet dadılarını fark ettiniz. Başka bir deyişle, kuruluşlar, işletmeler ve hatta bazı ülkeler, kullanıcılarını belirli içeriklerden korumak için bir güvenlik duvarına sahiptir. Bir VPN ile bu tür kısıtlamaları aşabilirsiniz. Bu şekilde, aynı şehirdeki bir spor takımını veya bulunduğunuz yer nedeniyle izlemek istediğiniz başka bir şeyi kaçırmak zorunda kalmazsınız.

Birini kullanmanın pratik nedenlerini gördüğünüze göre, servise kaydolduktan sonra diğer kullanımları keşfedebilirsiniz. Bir VPN seçerken bilmeniz gerekenler hakkında biraz konuşalım.

Yeni başlayanlar için VPN’ler şifreleme protokollerini kullanarak üyelerini korur. En iyisi OpenVPN seçeneğidir. Hemen hemen her sağlayıcı size bu seçeneği sunacaktır. TCP ve UDP sürümü arasında bir seçim yapmanız gerekirse, her ikisi de iyi çalışır. Aradaki fark, UDP’nin en hızlı olmasıdır. Herhangi bir üst düzey içerik akışı yapmaya çalışıyorsanız bu önemlidir. Bağlantı sorunlarınız varsa, TCP sizin için daha iyi bir seçenektir.

1. Clemson için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Clemson şehri için pek bir şey yok. Bu nedenle Atlanta’da bir sunucu seçeceğiz. Ofisimiz bölgede olduğundan IPVanish sunucularını her zaman Atlanta’da kullanıyoruz. Deneyimlerimizden Atlanta’daki sunucuların hem hızlı hem de güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca IPVanish’in Amerika Birleşik Devletleri’nde hemen hemen tüm diğer VPN hizmetlerinden daha fazla sunucu konumuna sahip olduğunu göreceksiniz. Bu onları kullanmak için mükemmel bir seçenek haline getirir.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Atlanta’da 48 sunucuya ev sahipliği yapıyor (yine en yakın şehir olduğu için) ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin atl.a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. Atlanta’da bir IPVanish sunucusunu test ettik ve kablo İnternet bağlantımızda aynı hızda maksimum hıza ulaşan hızı 63.76 Mbps olarak bulduk.

IPVanish Atlanta hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu sadece Aylık 4,87 ABD doları yıllık plan. Üyeler 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

IPVanish'i ziyaret edin

2. Clemson için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. Hizmet, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginia, Washington, DC

Yukarıdaki tabloda görebileceğiniz gibi, ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için önemli konumlarda yüzlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve favori takımlarınızı her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu Atlanta için geçerlidir (en yakın büyük şehir olduğu için). “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – Atlanta sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Atlanta’da bir sunucuyu test ettik ve hız 58.49 Mbps idi..

ExpressVPN Atlanta hız testi

ExpressVPN, listemizdeki diğer hizmetlerden daha yüksek bir fiyat noktasında satılırken, ağ ve hizmet özelliklerinin boyutu göz önüne alındığında değer yüksektir. Bir bilgisayarı, avuçiçi cihazı, yönlendiriciyi ve oyun konsolunu (SmartDNS) tek bir VPN hesabıyla Ayda 6,67 $ yıllık abonelikle.

ExpressVPN'i ziyaret edin

3. Clemson için En İyi VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6080Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York City, Oklahoma City, Philadelphia, San Francisco, Seattle, Washington DC

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, Wi-Fi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Atlanta’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Sunucumu Seç” seçeneğini tıkladık. Buradan herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. CyberGhost ağında 8 sunucu Atlanta vardır. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 57.65 Mbps idi ve bu da listemizdeki diğer servislerle aynı doğrultuda.

CyberGhost Atlanta hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. CyberGhost ağına tam erişim için şu adresten kaydolabilirsiniz: Ayda 3,50 ABD doları mevcut tanıtımları sırasında.

CyberGhost'u ziyaret edin

4. Clemson için En İyi VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var.

NordVPN Atlanta’da 39 sunucuya ev sahipliği yapıyor. Ne yazık ki, NordVPN istemcisi sunucunun şehrini göstermiyor. Ancak, nazikçe bize Atlanta için sunucu numaraları sağladı. Aşağıdaki sunuculardan birine bağlanmak isteyeceksiniz: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Belirli bir sunucu numarası seçmenin en kolay yolu, uygulamadaki “Sunucular” sekmesini seçip sonuçları alfabetik olarak sıralamaktır. Daha sonra aşağı kaydırıp yukarıda listelediğimiz sunucu numaralarından herhangi birini seçebilirsiniz. Yükleme süresi yüzdesini ve her sunucuya olan mesafeyi görebilirsiniz. Atlanta # 370 sunucusunu Atlanta’da test ettik ve 60.11 Mbps indirme hızıyla performansın oldukça iyi olduğunu gördük.

NordVPN hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. Sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kayıt olabilirsiniz. Aylık 3,99 ABD doları 24 aylık üyelik ile.

NordVPN'i ziyaret edin

5. Clemson için En İyi VPN: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN’in merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir ve ülkedeki en iyi VPN ağlarından birine sahiptir. Geçmişte şirket, kullandıkları sunucu konumu ve protokol sayısına göre kullanıcıları ücretlendiriyordu. StrongVPN artık üyelere dünya çapında yüzlerce sunucuyla ağlarına tam erişim imkanı sunduğundan bu durum değişti.

ÜlkelerKonumlarHizmetlerUSA Sunucu KonumlarıYazılımAylık YıldaAralık
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, San Francisco, Seattle, Washington DCpencereler$ 7.50$ 52.497 gün

StrongVPN hizmetine en son eklenen, StrongDNS özelliğidir. Bir StrongVPN hesabına kaydolan herkes, coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılan akıllı bir DNS hizmeti olan StrongDNS’e ücretsiz erişim elde eder. ABD dışında seyahat etmeyi planlayan ve Netflix’e erişmek isteyenler için harika bir çözüm.

StrongVPN Atlanta’da 20 sunucuya ev sahipliği yapıyor. Belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, sunucu konumu açılır menüsünü tıklayıp Amerika Birleşik Devletleri – Atlanta’yı seçmek isteyeceksiniz. En iyi performans için OpenVPN UDP’yi seçtik. Atlanta’da bir sunucuya bağlandıktan sonra hızımızı test ettik ve 59.97 Mbps olduğunu gördük.

StrongVPN Atlanta hız testi

StrongVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Ayda sadece 7,50 dolar veya yılda 52,49 dolar karşılığında sınırsız VPN ve ücretsiz SmartDNS erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık hesap sadece Aylık 4,37 ABD doları. Yeni kullanıcılar, para iadesi açıcı garantisi yok.

StrongVPN

Burada bulabileceğiniz başka seçenekler de var. en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Bununla birlikte, size bazı sağlam seçenekler sunduğumuzu düşünüyoruz. Kararlarımızı hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre verdik. Ayrıca Clemson alanı yakınında bulunan sunucuları ile sağlayıcılar aradı. Bu şekilde, en iyi hızları bulacaksınız. Tüm sağlayıcıların mükemmel ağları vardır ve hepsi iyi bilinmektedir. HD akışı veya sürekli oynatma seçenekleri planlıyorsanız ve iyi bir üne sahip bir sağlayıcı seçmek istiyorsanız iyi hızlara ihtiyacınız vardır. Yardımımızla size en iyi seçenekler hakkında bilgi verebiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map