Cincinnati için en iyi VPN’ler

Cincinnati, OhioCincinnati Ohio eyaletindeki Hamilton İlçesi koltuğudur. Licking ve Ohio nehirlerinin kuzey tarafında yer almaktadır. Şehrin 300k nüfusu var, ancak çevresi yaklaşık 2 milyonluk bir nüfusa sahip. Raporlar, Orta Batı ABD’de yüzde olarak en hızlı büyüyen ekonomik güç olduğunu göstermektedir. Bu büyük şehri ziyaret etmek için birçok sebep var. Bunlar arasında sanat müzeleri, çeşitli bira fabrikaları, spor ve daha fazlası bulunmaktadır. Şehri ziyaret ettiğiniz listeye eklemeyi planlıyorsanız ve halka açık WiFi kullanmayı düşünüyorsanız, bir VPN kullanmak istersiniz. İşte Cincinnati için en iyi seçeneklerden bazıları.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5Surfshark$ 3.49Surfshark68Onay KutusuOnay Kutusu

Cincinnati’ye seyahat edecekseniz, halka açık WiFi kullanmanız gerekebilir. Bu iyi bir şey gibi görünüyor, çünkü şimdi bunu sunan çok sayıda işletme var. Ancak hırsızlar da hoşuna gidiyor. Bir VPN kullandığınızda, hassas bilgilerinizi bilgilerinizi çalmak isteyen insanlardan korumanıza yardımcı olabilirsiniz. VPN kullanmanın ilk nedeni budur.

Cincinnati’de VPN kullanmanın başka bir yararı daha var. Şehirdeyken Cincinnati Bengals veya Bearcats’ı çevrimiçi izlemeye çalışırsanız, coğrafi kısıtlamalar ve karartma oyunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni lisanslama haklarıdır. İster gezgin ister spor hayranı olun, zaman zaman coğrafi kısıtlamalar veya kesintiler yaşayabilirsiniz.

Bu tür kısıtlamaları bulabileceğiniz diğer yerler arasında kolejler, şirketler ve hatta bazı halka açık WiFi noktaları bulunur. Farklı bir şehirdeki bir VPN sunucusuna bağlanarak, engelleme yazılımı başka bir yerde bulunduğunuzu düşünecektir. İyi bir VPN hizmeti, bu tür kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Cincinnati için en iyi VPN nedir?

Bu soruyu cevaplamak için, Cincinnati için en iyi VPN listemizi belirlemek için aşağıdaki kriterleri kullandık.

 • Firestick dahil mobil cihaz desteği
 • Bağlantı kesilmelerini azaltmak için ağ kararlılığı
 • Arabelleğe almayı önlemek için yüksek ağ hızları
 • Günlük kaydı politikası olmayan VPN’ler
 • Coğrafi kısıtlamalar ve kesintileri aşma yeteneği

Daha fazla gecikmeden, Cincinnati için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi.

1. Cincinnati için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Cincinnati hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu durumda, sunucu seçeneğiniz olarak Chicago’yu seçmek istersiniz. “Tümü” sekmesini seçin, Amerika Kıtası’nı ve ardından Amerika Birleşik Devletleri’ni açın. Bu noktada, Cincinnati’ye en yakın konum olduğu için ABD – Chicago sunucusunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Cincinnati’de bir sunucuyu test ettik ve hız 110.83 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Cincinnati için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Chicago hız testiNordVPN Chicago’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri sunucusunu Chicago’da test ettik ve indirme hızı 106.07 Mbps idi..

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Cincinnati için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Cincinnati hız testiPIA’nın Windows istemcisini kullanırken, kurulum ve kullanım için çok fazla şey yoktur. Ancak bu, programın kaldırıldığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Chicago’daki sunucu 107.24 Mbps indirme hızıyla iyi performans gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Cincinnati için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Cincinnati hız testiChicago’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Chicago’da bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Cincinnati’ye test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 98,86 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Cincinnati için En İyi VPN: Surfshark

Surfshark

24 ay boyunca ayda sadece 1,99 ABD doları karşılığında kaydolun (% 83 indirim)

Surfshark, VPN hizmetlerini 2018’de başlattı. O zamandan beri şirket toplulukta oldukça büyük bir sıçrama yaptı. Ekip büyümeye ve sunucu konumlarını yüksek hızlı ağlarına eklemeye devam ediyor. Gizlilik ve değere odaklandılar. Hizmet, CleanWeb (reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engeller), Beyaz Liste (bölünmüş tünelleme), MultiHop çift VPN, kill switch, özel DNS ve sızıntı koruması gibi ekstra özellikler içerir.

Dünyanın dört bir yanındaki geniş bir sunucu ağı, güçlü şifreleme ve Netflix, YouTube Premium ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma özelliğiyle, hizmetin tadını çıkarmak için birçok fırsat var. Amazon Prime Video’ya ABD, Almanya ve İngiltere de dahil olmak üzere birçok bölgede erişebilirsiniz. Windows istemcisi size fiziksel sunucu konumlarına, sanal sunuculara (coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için en uygun olan), P2P kullanımını destekleyen sunuculara ve MultiHop sunucularına bağlanma seçeneği sunar.

Surfshark Cincinnati hız testiCincinnati ile ilgili testlerimiz için bölgede bulunan bir sunucu seçmek istedik. Giriş yaptıktan sonra konum sekmesini tıklamanız ve konumu arama çubuğuna yazmanız yeterlidir. Oradan, Chicago’da bulunan bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bir sunucuya bağlanıp Cincinnati’yi test ettiğimizde hız 108.41 Mbps idi..

Değer ve özellikler için Surfshark, gizliliklerini korumak ve kısıtlamalarını kaldırmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tüm VPN uygulamaları benzer bir kullanıcı arayüzü ile tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. Sınırsız bir VPN hesabına risksiz kaydolabilirsiniz, çünkü Surfshark 30 günlük para iade garantisi sunar.

Surfshark'ı ziyaret edin

Başka seçenekler arıyorsanız, her zaman en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Ancak size sunduğumuz seçenekler ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Bunları hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçtik. Ayrıca Cincinnati yakınında bulunan sunucuları ile sağlayıcılar aradı. Bu şekilde, en iyi hızları elde edebilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. HD içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar, hangi popüler hizmetleri kullanmak istediğinize bakılmaksızın, bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Umarım, mümkün olan en iyi kararı vermenize yardımcı olması için rehberimizi kullanabilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map