Buffalo için en iyi VPN’ler

Buffalo, New YorkNew York Buffalo, Erie İlçesi’nin ilçe merkezidir ve Erie Gölü üzerinde yer almaktadır. Eyaletin ikinci büyük şehri ve yaklaşık 257k ile ülkenin en kalabalık 81’inci şehridir. Bununla birlikte, metro alanı 1,2 milyondan fazladır. Şehir, ABD ve Kanada sınırında olduğu için ticaret ve seyahat için önemli bir kapıdır. Şehir gezisi yapmayı planlıyorsanız, ücretsiz Wi-Fi sunan birçok işletme bulacaksınız. Bununla birlikte, bir VPN kullanmadan kullanmak istemeyeceksiniz. İşte Buffalo için en iyi VPN’lerden bazıları.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Tüm ticaret ve ticaret nedeniyle, yerel kuruluşların çoğunun ücretsiz Wi-Fi sunduğuna bahse girebilirsiniz. Bu sadece şehrin konukları için harika. Ne yazık ki, suçlular da bunu seviyor. Buffalo’dayken VPN kullanmanın ilk nedeni budur. Seçtiğiniz bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, güvenli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, siber suçluların özel verilerinizi çalmasını çok daha zorlaştırıyor.

Bir VPN kullanmanın ikinci nedeni, spor hayranlarının kalbine yakın olabilecek bir konudur. Şehirdeyseniz ve yerel bir oyunu çevrimiçi izlemek istiyorsanız, medya şirketleri oyunu izlemenizi engelleyecektir. Tabii ki, bu şirketler onlara karartma diyorlar. Birçok spor hayranı onlar hakkında her şeyi biliyor. Farklı bir alandaki bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanarak, bu coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelebilirsiniz. Bu, engelleme yazılımının başka bir konumda olduğunuzu düşündürmesini sağlar.

VPN kullanmak için başka amaçlar olsa da, bunlar en büyük iki nedendir. Kaydolduktan sonra başka kullanımlar da bulabilirsiniz. Gizliliğinizi korumaktan coğrafi kısıtlamalardan kurtulmaya kadar hizmet sizi ele geçirecektir. Bir hizmet seçmeye hazır olduğunuzda bilmeniz gereken birkaç şey vardır. Bunun en önemli kısmı şifreleme protokollerinin kullanılmasıdır.

Buffalo için en iyi VPN nedir?

Şehir için en iyi VPN’ler listemizi belirlemek için aşağıdaki kriterlere odaklandık:

 • Coğrafi olarak engellenen popüler içeriği ve canlı spor kesintilerini görüntüleme yeteneği
 • Gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için askeri düzeyde şifreleme
 • Buffalo bölgesinde iyi performans gösteren hızlı sunucular
 • Bağlantı kesilmelerini azaltmak için büyük ve sağlam ağ kararlılığı
 • Amazon Firestick cihazları da dahil olmak üzere çok platformlu mobil uygulamalar
 • Günlük politikası yok

Daha fazla gecikmeden, Buffalo için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi:

1. Buffalo için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Buffalo hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Tabii ki, bu New York için geçerli değil. “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika Kıtası’nı açmak ve ardından Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – New York sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, New York’ta bir sunucuyu test ettik ve hız 280.44 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Buffalo için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Buffalo hız testiNordVPN New York’ta bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor (en yakın yer olduğu için). Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Buffalo’da bulunan bir sunucuyu test ettik ve performansı 181.20 Mbps olarak bulduk.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Buffalo için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Buffalo hız testiPIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basitliği, müşterinin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın NYC’ye bağlıyken 144.33 Mbps hızında çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Buffalo için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Buffalo hız testiBuffalo yakınlarındaki bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı New York’ta bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 93,46 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Buffalo için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD, IPVanish dahil olmak üzere birçok popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika’nın en hızlıları arasında yer aldı. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

IPVanish Buffalo hız testiIPVanish, NYC’de 100’den fazla sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin nyc.a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. NYC’de bir IPVanish sunucusunu test ettik ve kablo İnternet bağlantımızda hızı 80.93 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Başka seçenekler arıyorsanız, her zaman en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Ancak size sunduğumuz seçenekler ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Bunları hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçtik. Ayrıca Buffalo içinde veya yakınında bulunan sunucuları ile sağlayıcılar aradı. Bu şekilde, en iyi hızları elde edebilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. HD içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar, hangi popüler hizmetleri kullanmak istediğinize bakılmaksızın bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Umarım, mümkün olan en iyi kararı vermenize yardımcı olması için rehberimizi kullanabilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map