Brezilya için en iyi VPN’ler

BrezilyaBrezilya Güney Amerika’nın en büyük ülkesidir. Geniş kültürel ve iklim çeşitliliği turizm endüstrisini yönlendirerek tatil ve iş seyahatleri için küresel bir destinasyon haline gelmiştir. Rio de Janeiro ve Amazon Yağmur Ormanları, Brezilya’da ziyaret edilecek çok popüler yerlerdir. Yılda altı milyondan fazla insan, yılda altı milyar ABD doları civarında bir yerde üretim yaparak seyahat ediyor. Brezilya hükümeti YouTube gibi sitelere ve WhatsApp gibi uygulamalara erişimi engellediğinden sansür de bir sorundur. Bir VPN ile sansür ve coğrafi blokları aşın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2CyberGhost$ 2.75PIA112Onay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu
4IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
5StrongVPN$ 4.37StrongVPN46Onay Kutusu

Brezilya’da iken VPN kullanmanın birkaç nedeni vardır. İlk neden güvenlik olabilir. İster ülkede yaşıyor olun, isterse sadece ziyaret ediyor olun, bir VPN verilerinizi şifreleme ile güvende tutacaktır. İnsanların denizaşırı ülkelere nasıl seyahat ettiklerini ve kişisel bilgilerinin tehlikeye atıldığını duyduklarını duymak için uzun süre dinlemek zorunda değilsiniz. Kişisel verilerinizi elde etmek için herhangi bir fırsat arayan birçok insan var. “Tamam, anlıyorum, ama bu diğer pazarlara bağlanmamda bana nasıl yardımcı olacak?” Diyebilirsiniz.

VPN kullanmanın bir başka nedeni de coğrafi bloklar ve sansürden geçmenize yardımcı olmaktır. Hükümet uygulamaları ve web sitelerini yasaklamayı sevdiğinden, normalde onları görmeniz veya kullanmanız engellenir. Farklı bir konumdaki bir VPN’ye bağlanarak, bu kısıtlamaları aşabilir ve normalde yaptığınız gibi şeylerin tadını çıkarabilirsiniz..

Brezilya’da VPN kullanmak için en iyi iki nedeniniz var. Bununla birlikte, zaman geçtikçe kullanımları keşfedebilirsiniz. Gizliliğinizi korumaktan sansür ve coğrafi blokları aşmaya kadar VPN kullanmak iyi bir fikirdir. Şimdi neden önemli olduğunu anladığınıza göre, neyi arayacağınızdan bahsedelim.

Brezilya için en iyi VPN nedir?

Bu soruyu en iyi şekilde cevaplamak için bakılması gereken birkaç faktör vardır. Daha sonra size Brezilya için en iyi VPN listemizi gösterebiliriz.

 • Bağlantı kesilmelerinden kaçınmanıza yardımcı olacak büyük ve sağlam ağlar
 • VPN’in kullanımı izlemediği anlamına gelen katı günlük kaydı politikası yok
 • Rio De Janeiro ve Sao Paulo’daki yüksek hızlı sunucular.
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış, sporda karartılmış veya yasaklanmış içeriği izleme yeteneği
 • Kullanıcının gizliliğini sağlamaya yardımcı olan güçlü askeri sınıf şifreleme
 • Amazon Firestick’i içeren çok platformlu mobil cihaz uygulamaları

Hemen içeri girelim ve Brezilya için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Brezilya için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Brezilya hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz şehirlerde bu sorunu bulabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, Amerika ve daha sonra Brezilya’yı açın. Brezilya sunucularından birini Sao Paulo’ya test ettiğimizde hız 120.87 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler için Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Brezilya için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Brezilya hız testi

Brezilya’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Brezilya’ya gidin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu, sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Rio De Janeiro’daki sunucuları içerir. Orada bir sunucuya bağlandık ve 119.19 Mbps hız aldık.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

3. Brezilya için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Brezilya hız testi

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın Sao Paulo’da iyi performans gösterdiğini gösterdi. Orada bir sunucuya bağlandığımızda 126,69 Mbps hıza ulaştık.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Brezilya için En Iyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

Brezilya birçok kişiye ev sahipliği yapıyor ve birçok VPN hizmetinin sunucuları var. Buna IPVanish dahildir. Brezilya’nın hangi bölgesinde olursanız olun, iyi çalışacağını kişisel bilgilerimizden söyleyebiliriz. Güney Amerika’da diğer VPN hizmetlerinden daha hızlı sunucular ve daha fazla sunucu konumu bekleyebilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı, IPVanish’i Brezilyadayken kullanmak için tercih edilen seçeneklerden biri olarak seçiyoruz.

IPVanish, Güney Amerika’daki kapsama alanının yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Hız testlerimizi gerçekleştirdiğimizde ağ Güney Amerika ve Avrupa’da büyük hızlar üretiyor. Bölgenin her yerinde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Brazil hız testi

IPVanish, yukarıda bahsettiğimiz yerlerde bir dizi sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” harfine sahip sunucular görürseniz, bunlar en hızlı olanlardır. Örneğin, konsere benzer şekilde etiketlenmiş birini ararsınız-a01.ipvanish.com. (Rio De Janiero’da bulunur). Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlı sunucu olduğunu göreceksiniz. Orada bir IPVanish sunucusu test ettik, gig-a04 ve hızı 89.72 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

5. Brezilya için En İyi VPN: StrongVPN

StrongVPN

Ayda sadece 4,37 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 41 indirim)

StrongVPN’in merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir ve ülkedeki en iyi VPN ağlarından birine sahiptir. Geçmişte şirket, kullandıkları sunucu konumu ve protokol sayısına göre kullanıcıları ücretlendiriyordu. StrongVPN artık üyelere dünya çapında yüzlerce sunucuyla ağlarına tam erişim imkanı sunduğundan bu durum değişti.

StrongVPN hizmetine en son eklenen, StrongDNS özelliğidir. Bir StrongVPN hesabına kaydolan herkes, coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılan akıllı bir DNS hizmeti olan StrongDNS’e ücretsiz erişim elde eder. ABD dışında seyahat etmeyi planlayan ve Netflix’e erişmek isteyenler için harika bir çözüm.

StrongVPN Brezilya hız testi

StrongVPN, Brezilya’da bulunan birkaç sunucuya ev sahipliği yapıyor. Ne yazık ki, belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, sunucu konumu açılır menüsünü tıklamak, Brezilya’yı ve ardından Rio De Janeiro’da bir tane seçmek istersiniz. En iyi performans için OpenVPN UDP’yi seçtik. Ülkedeki sunuculara bağlandıktan sonra, hızımızı Rio De Janeiro’da test ettik. Performans 19.41 Mbps idi.

StrongVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Makul bir fiyata sınırsız VPN ve ücretsiz SmartDNS erişiminin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni kullanıcılar 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

StrongVPN'i ziyaret edin

Listemizi okumak için bekliyoruz en iyi 10 VPN daha fazla öneri istiyorsanız, ancak bu yayındaki VPN’lerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Bunları güvenlik (günlük politikası ve şifreleme), sunucu konumlarının kullanılabilirliği, hız, güvenilirlik ve fiyata göre diğer önde gelen VPN hizmetleri arasından seçtik. Bölgede iyi bir VPN sunucuları ağına sahip hizmetler de aradık. Diğer ülkelerde HD içerik akışı yapmak için hızlı bir ağın yanı sıra çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak güvenilir bir VPN sağlayıcısı istersiniz. Bu yayında paylaştığımız hizmetler, dünya çapında popüler akış siteleri için gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için en iyi VPN’lerdir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map