Bangladeş için en iyi VPN’ler

BangladeşFiziksel büyüklükte 92. sırada olmasına rağmen, Bangladeş ülkesi yaklaşık 163 milyonluk nüfusa sahip en kalabalık 8. ülkedir. Ülke büyüme ve yatırım yaşamasına rağmen, kişi başına gelir yılda 1k’nin biraz üzerindedir. Bu da üretim işleri ve diğer büyüme için iyi bir yer yapar. İş veya eğlence için Bangladeş’e gitmeyi planlıyorsanız ve oradayken WiFi kullanmayı planlıyorsanız, bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak için birkaç neden var, ancak önce Bangladeş için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Bangladeş bölgesi yaklaşık 20.000 yıl önce kuruldu ve Bakır Çağı yerleşimleri 4.000 yıl öncesine dayanıyor. Bu, oradaki kültürü çok eski yapar ve ülkenin liderliği yıllar boyunca birçok farklı değişikliğe uğramıştır. Bu günlerde, ülke Üniter parlamenter cumhuriyet olarak kabul edildi ve 1971’den beri bağımsızdır. Gelişmekte olan bir ülke olarak Bangladeş, piyasa temelli karışık bir ekonomiye sahiptir ve gelecek için çok iyi bir bahis olarak kabul edilmektedir. Ancak, rüşvet ve yolsuzluk ülkenin ulusal bütçesinin% 3,7’sini oluşturuyor.

Ülkeye bir seyahat planlıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey vardır. İklim oldukça sıcaktır, çünkü Yengeç Dönencesi’ne bağlıdır, ancak muson mevsimi tehlikeli olabilir ve Haziran’dan Mart’a kadar sürer. Ülkenin kirlenme oranı yüksek olduğundan temiz su içtiğinizden emin olun. Ayrıca biraz yağmur ekipmanı almak isteyebilirsiniz.

Bangladeş’te İnternet Erişimi ve Gizlilik

Bangladeş’in neredeyse yarısının bir çeşit internet erişimi var. Son zamanlarda birçok ülke gibi, sektörde biraz büyüme gördüler. Giderek daha fazla halka açık WiFi noktası açılırken, gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. Ülkenin büyük nüfusu ile, hassas verilerinizi elde etmek isteyen insanlar olduğunu iddia edebilirsiniz. Yanınızdaki biri olabilir veya yalnızca savunmasız kullanıcılardan yararlanmak için beklemediğiniz bir kişi olabilir. Verilerinizi şifrelemek için bir VPN’e bağlanarak, bilgilerinizin çalınmasını çok daha zor hale getirirsiniz. Bu, normalde olduğundan daha güvenli olmanıza yardımcı olacaktır.

VPN kullanmanın bir başka nedeni de coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmaktır. Ülkede fazla sansür yok gibi görünse de, bazı web sitelerinin kesinlikle engellendiği zamanlar var. Ayrıca, ülkenin VoIP hizmetlerini azaltmaya çalışmak için bant genişliğini kısıtladığı bilinmektedir. Bu tutarlı bir şekilde gerçekleşmese de, zaman zaman olur. Ayrıca, erişmek istediğiniz bir bölgeye özgü içeriğiniz varsa, size yardımcı olması için bir içerik kullanmanız gerekir..

Bangladeş için VPN Nasıl Seçilir

Bu iki nokta, VPN kullanmanın en büyük nedenleridir, ancak başkalarını keşfedebilirsiniz. Gizliliğinizi korumaktan blokları aşmaya kadar, iyi bir VPN hizmeti kullandığınızda koruma altına alınacaksınız. Bahsettiğimiz gibi, bir VPN’in gizliliğinizi koruma şekli şifreleme kullanmaktır. Birçok sağlayıcı size çeşitli protokol türleri arasından seçim yapma seçeneği sunacaktır. Mümkün olduğunca seçmeniz gereken kişiye OpenVPN denir. Toplumda en iyi seçim olarak kabul edilir. OpenVPN’in UDP ve TCP sürümü arasında seçim yapılırsa, her ikisi de amaçlandığı gibi çalışır. Aradaki fark, UDP’nin daha hızlı olması. Bağlantı sorunları yaşıyorsanız, TCP sürümüne göz atmak istersiniz. Daha yavaş olmasına rağmen, bağlantınızı devam ettirme şansınız daha yüksektir.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, lütfen en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Yine de size yukarıda verdiğimiz seçeneklerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçildi. Bölgede iyi bir VPN sunucu ağına sahip sağlayıcılar da aradık. Bu şekilde, mevcut en iyi hızları elde edebilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. Herhangi bir içerik türünü indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Umarım, rehberimiz mümkün olan en iyi kararı vermenize ve yol boyunca biraz tasarruf etmenize yardımcı olacaktır..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map