Avustralya için en iyi VPN’ler

Sidney Opera BinasıAvustralya’nın büyük şehirleri uzun zamandır kentleşmiştir. Ülke 23 milyonun üzerinde nüfusa ve dünyanın 12. büyük ekonomisine sahiptir. Bazı şeyler birçok kişiye tanıdık gelebilir, ancak ülke kendi liginde. Bu benzersiz ülkeyi ve kıtayı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, interneti kullanırken bir VPN’ye bağlanmak isteyeceksiniz. Bu özellikle WiFi bağlantıları için geçerlidir. Bunun için bazı iyi nedenler var, ancak Avustralya için en iyi VPN seçimlerimizi görüntüledikten sonra bunlardan bahsedeceğiz.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA112Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Daha modern zamanlarda, Avustralya (bazen Oz ülkesi olarak da adlandırılır) oldukça gelişmiş bir kültüre ve ekonomiye sahiptir. Ülkeyi ziyaretçilere iştah açıcı yapan birçok şey var. Bunlardan bazıları Kuzey yarımküredeki ülkelerden karşı sezonlar, Taşra olarak bilinen çöl, işletmeler ve daha fazlasını içerir. Ülkeye seyahat etmeniz gerekiyorsa, başka her yerden ve yapılacak çok şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz..

Görülecek ve yapılacak çok şey olmasına rağmen, ziyaretiniz sırasında bir noktada interneti kullanmanız gerekebilir. Eğer öyleyse, şanslısın. Avustralya kablosuz genişbantın neredeyse tamamını kapsamaktadır. Harika hızların tadını çıkaracaksınız ve müşteriler için ücretsiz Wi-Fi sunan birçok işletme var. Ne yazık ki, bu ücretsiz WiFi yararlanmak için bekleyen suçlular var demektir. Bu yüzden bir VPN kullanmak önemlidir. İstediğiniz sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturmanız yeterlidir. Bunu yaptığınızda, hırsızların verilerinizi çalmasını zorlaştırırsınız.

Bu bizi VPN kullanmak için ikinci nedene götürüyor. Kendi bölgenizden yerel içerik akışından veya hatta yerel içeriğe bakmaktan hoşlanıyorsanız, şirketler genellikle hedefledikleri bölgede bulunmayan trafiği engeller. Başka bir deyişle, VPN olmadan ne yapmak istediğinizi göremezsiniz. Bu durumda, istediğiniz alandaki bir sunucuya bağlanırsınız. Bu, engelleme yazılımının başka bir yerde olduğunuzu düşünmesini sağlayacaktır. Oradan, normalde yaptığınız gibi herhangi bir içeriğin tadını çıkarabilirsiniz.

Avustralya için en iyi VPN nedir?

Aşağıda, Avustralya için en iyi VPN’ler için birkaç faktöre göz attık:

 • Sidney, Melbourne, Perth ve Brisbane’de yapılan hız testleri
 • Avustralya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne de performans değerlendirdik
 • VPN’in ABD Netflix gibi popüler hizmetlerin engelini kaldırma yeteneği
 • Yavaşlamayı ve bağlantı kesilmelerini önlemek için ağ kararlılığı
 • Mobil cihazlar ve Amazon Firestick için özel uygulamalar
 • Etkinlik günlüklerini tutmayan VPN’lere tercih

Hemen giriş yapalım ve Avustralya için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Avustralya için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz şehirlerde bu sorunu bulabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin ve Avustralya’yı seçin. Bu noktada Brisbane, Melbourne, Perth veya Sydney’de bir sunucu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Sydney’deki sunucular 277 Mbps’nin üzerinde indirme hızlarıyla en iyi performansı gösterdi.

ExpressVPN Avustralya hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler için Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Avustralya için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata Kanada ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var.

Perth, Sydney ve Melbourne’deki sunucuların performansını test ettik. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, sayılar 97 Mbps’den 163 Mbps’ye kadar değişen hızlarda iyiydi. Yüksek hızlarda indirebilmeniz ve HD içeriği sorunsuz yayınlayabilmeniz gerekir.

NordVPN Avustralya hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Avustralya için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Bir kullanıcı olarak, Özel İnternet Erişimi (PIA) size birkaç farklı seçenek sunar. Önceden, her VPN sunucusu için bir profil ayarlamak zorundaydınız. Artık ağlarındaki herhangi bir sunucuya bağlanmak kolaydır. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak sıralanmıştır. Bir konum seçtikten sonra, Sydney ve Melbourne’daki konumlara kolayca bağlanabilirsiniz.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın Sydney ve Melbourne’da iyi performans gösterdiğini gösterdi. Her ikisi de Avustralya’da kullanmak için iyi yerlerdir.

PIA Avustralya hız testi

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Avustralya için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmaktadır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Avustralya’daki sunucuları test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Sayfayı aşağı kaydırın ve bölgede bir ülke seçin. Bu, o ülkedeki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Avustralya’da bir dizi sunucu içerir. Her konumdaki bir sunucuya bağlandık ve performansı test ettik. Hız Brisbane’de 24 Mbps ile Sidney’de 106 Mbps’ye kadar değişiyordu.

CyberGhost Avustralya hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Avustralya için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Virginia’da kullanacağımız go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Perth, Sydney ve Metblourne’daki sunuculara bir IPVanish test ettik ve hızı 50 Mbps ile 66 Mbps arasında bulduk.

IPVanish Avustralya hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Sen-ebilmek bakmak bizim en iyi 10 VPN daha fazla fikir için hizmet. Yukarıda gösterilen seçeneklerden herhangi biriyle memnun olmalısınız. Bunları gizlilik (günlük politikası ve şifreleme), Avustralya sunucu konumlarının kullanılabilirliği, hız, güvenilirlik ve fiyata dayalı diğer önde gelen VPN hizmetleri arasından seçtik. Bölgede iyi bir VPN sunucuları ağına sahip hizmetler de aradık. Çevrimiçi gizliliğinizin korunmasına yardımcı olacak güvenilir bir VPN sağlayıcısı istersiniz. Ayrıca, diğer ülkelerde HD içerik akışı için hızlı bir ağ isteyeceksiniz. Yayında paylaşılan hizmetler, Netflix, Hulu, Amazon Instant Video ve dünyadaki diğer yüzlerce kanal için gizlilik ve coğrafi kısıtlamaların engellenmesi için en iyi VPN’lerdir..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map