Atlanta için en iyi VPN’ler

AtlantaAtlanta, Georgia, ABD’nin dokuzuncu en büyük metropol alanı ve Güney ABD’nin en büyüklerinden biri. Şehirde konvansiyonlara ev sahipliği yapmak diğer birkaç şehirde olduğu kadar popüler olmasa da, bir kongre noktası olarak popülaritesi artıyor. Aynı zamanda bir tatil beldesi olarak daha popüler hale geliyor. Şehir gezisi yapmayı planlıyorsanız, VPN kullanmak akıllıca bir fikirdir. Birini kullandığınızda, birkaç farklı hedefe ulaşabilirsiniz. Birazdan daha fazlasını paylaşacağız. İlk olarak, Atlanta için en iyi VPN’lere bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Atlanta’da bir VPN ile gerçekleştirebileceğiniz hedeflere bir göz atacağız. İlk neden gizliliğinizi korumaktır. Son zamanlarda güvenlikteki tüm kamu ihlalleri ile gizlilik büyük bir öncelik haline geliyor. Bugünlerde, daha fazla kişi tüccarlar tarafından sunulan ücretsiz WiFi avantajından yararlanıyor. Bu kullanıcılar için harika bir şey olsa da, daha savunmasız olduğunuz anlamına gelir.

Bir sonraki neden coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmektir. İster yurtdışında sık seyahat edenler olun, ister dünyanın diğer yerlerinden içerik görüntülemek isteyin, coğrafi kısıtlamalarla karşılaşmış olabilirsiniz. Belki de görmenizi engellediğinizi belirten bir mesaj gördünüz. Evdeki olaylara ayak uydurmaya çalışıyorsanız veya favori akış programınızı izlemek istiyorsanız, bu bir sorun olabilir. Bu durumda, kendi bölgenizdeki bir VPN sunucusuna bağlanmak istersiniz. Bu şekilde, engellenebilecek her şeyin engelini kaldırabilirsiniz.

Artık Atlanta’da VPN kullanmanın bazı avantajlarını görebilirsiniz. Herkese açık WiFi kullanacaksanız, kendinizi bir tane olmadan savunmasız bırakacaksınız. Sektör kafa karıştırıcı olabilir, bu yüzden aramak için bazı şeylere bir göz atalım.

Atlanta için en iyi VPN nedir?

Atlanta için en iyi VPN listemizi aşağıdaki kriterleri kullanarak derledik:

 • Atlanta’da bulunan VPN sunucularının hızı
 • Düşmeleri ve bağlantı kesilmelerini önlemenize yardımcı olacak ağ kararlılığı
 • Coğrafi olarak engellenmiş ve karartılmış içeriği görüntüleme
 • Günlük politikası yok
 • Mükemmel çevrimiçi gizlilik için Güçlü Şifreleme
 • Amazon Firestick dahil mobil uygulamalar için destek

Hemen içeri girelim ve Atlanta için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Atlanta için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Atlanta hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu Atlanta için geçerli. “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – Atlanta sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Atlanta’da bir sunucuyu test ettik ve hız 257.28 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Atlanta için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Atlanta hız testiNordVPN Atlanta’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor (en yakın yer olduğu için). Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Atlanta’da ABD sunucusunu test ettik ve indirme hızı 183.20 Mbps idi..

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Atlanta için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Atlanta hız testiPIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basitliği, kümelenmenin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın Atlanta’ya bağlıyken 100.92 Mbps’de çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Atlanta için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Atlanta hız testiAtlanta’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Atlanta’da birkaç sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 129,68 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Atlanta için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD, IPVanish dahil olmak üzere birçok popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Atlanta hız testiIPVanish, Atlanta’da 100’den fazla sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Atlanta, atl-a45’te bir IPVanish sunucusunu test ettiğimizde ve hızı 182.19 Mbps olarak bulduğumuzda.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Daha fazla seçenek arıyorsanız, lütfen en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Yine de size yukarıda verdiğimiz seçeneklerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçildi. Ayrıca Atlanta bulunan sunucuları ile sağlayıcılar aradı. Bu şekilde, en iyi hızları elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. HD içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar, hangi popüler hizmetleri kullanmak istediğinize bakılmaksızın bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Umarım, rehberimiz mümkün olan en iyi kararı vermenize yardımcı olacaktır..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map