Apple TV için en iyi VPN’ler

Apple TVBu yıl Apple’ın hepimizin televizyon izleme biçimini değiştirme istekleri söz konusu olduğunda bir geçiş zamanı. Planladıklarını duymaktan heyecan duyuyorum. Haber doğruysa, 8-12 Haziran tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek olan Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC) sırasında yeni bir Apple TV’nin sunulmasını bekleyebilirsiniz. Söylenti, Apple’ın yeni bir medya oynatıcı ve çok beklenen Apple TV akış hizmetini sunmayı planlaması. Bir dakika içinde Apple TV ile harika çalışan üç VPN sunacağım.


Yeni Apple TV akış hizmetinin çok çeşitli ABD televizyon kanalları sunması bekleniyor. Ayrıca yerel ABC, CBS, NBC ve Fox kapsamı sunmak için yayıncılarla görüşüyorlar. Başarılı olursa, Apple kablo ve uyduya en iyi alternatife sahip olacaktır. Hizmetin ne kadar tutacağı sorusu hala var, ancak fiyatın kabloyu kesmek isteyenler için cazip hale getireceğini hayal ederiz. Kanal seçimleri aşağıdaki gibi akış hizmetlerine baskı uygulayacak Askı TV ve PS Vue.

Şimdiye kadar bahsettiğimiz her şey Apple TV’nin geleceği. Set üstü kutusunun şu anda nerede olduğu hakkında konuşalım. Apple, HBO ile ortaklık kurmaya yardımcı olmak için ortaklık kurdu HBO Şimdi Nisan ayında hizmet. Aynı zamanda Apple TV medya oynatıcılarının fiyatını 99 dolardan 69 dolara düşürdüler. Bu, bir değer istiyorsanız satın almak için harika bir zaman sağlar. Bu yılın sonunda yeni bir ürün çıkacaklarını belirtmek sadece adil, ancak piyasaya sürüldükten sonra fiyat etiketinin daha yüksek olmasını bekleyebilirsiniz.

İster mevcut Apple TV’den isterse şirketin geleceğe yönelik neler depoladığından bahsediyor olsak da, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar VPN kullanmaktan faydalanacak. Netflix, Hulu ve Amazon Instant gibi favori akış hizmetlerinin tadını çıkarmak için VPN’ye güvenen birkaç gurbetçi biliyorum. Ayrıca Apple TV aracılığıyla HBO Now’ın keyfini çıkarabilirler. Anahtar, hizmetlere bir ABD IP adresi aracılığıyla erişebilmektir. Bir VPN bununla ilgilenecektir. ABD’deki bir sunucuya kolayca bağlanabilir ve sanki oradaymışsınız gibi içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

VPN, Apple TV ile nasıl çalışır? Apple TV ve diğer birçok set üstü kutu, oyun konsolu vb. VPN’yi yerel olarak desteklemediğinden bu iyi bir soru. Neyse ki ağınızdaki her cihazı bir VPN üzerinden çalıştırmanın bir yolu var. Cevap, yönlendiricinizi VPN üzerinden çalışacak şekilde yapılandırmaktır. Bunu kendiniz yapabilir veya FlashRouters’dan önceden yapılandırılmış bir yönlendirici satın alabilirsiniz. Yönlendiriciniz aracılığıyla VPN önermek ve VPN kullanımını teşvik etmek üzere olduğum VPN sağlayıcılarının üçü de.

Apple TV için en iyi VPN’ler

RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu

ExpressVPN En İyi VPN 5 Yıldız Derecelendirmesi

1. ExpressVPN ayda sadece 6,67 $ ‘dan sınırsız VPN sunuyor.

ExpressVPN mükemmel kalitede lider bir VPN sağlayıcısıdır. Büyük bir ağı yönetiyorlar ve hizmetin hızı ve güvenilirliği ile tanınıyorlar. Windows ve Mac için kullanımı kolay ExpressVPN istemci yazılımı ve 30 günlük para iade garantisi, listemizde bir yer kazanmalarına yardımcı olur.

CountriesServersProtocols
902000OpenVPN, PPTP, L2TP

VPN’de yeni olanlar ExpressVPN istemcisini takdir edecektir. Arayüz nokta ve tıkır. Hangi sunucu konumuna bağlanmak istediğinizi seçin, gerisini yazılım halledecektir. ExpressVPN istemci yazılımını kesinlikle veririm ve mobil uygulamalar kullanım kolaylığı için A + alır.

Ücretsiz VPN denemelerinin önde gelen VPN servislerinden gelmesi neredeyse imkansızdır. Bunun yerine bazıları para iade garantisi sunar. ExpressVPN, 30 günlük garanti sunan iş dünyasının en iyilerinden birine sahiptir. Gizlilik hizmetlerine sınırsız erişim için şu adresten kaydolabilirsiniz: Ayda 6,67 $.

ExpressVPN

IPVanish En İyi VPN 5 Yıldız Derecelendirmesi

2. IPVanish ayda sadece 4,87 dolardan sınırsız VPN sunuyor.

IPVanish en sevdiğim VPN hizmetini bıraktı. Hız ve değer karışımı onları listenin en üstünde tutar. Ağlarını Kuzey Amerika’nın en hızlısı, Avrupa’daki ve diğer yerlerdeki en hızlı yer olarak göreceksiniz. IPVanish, kendi ağlarını yönettikleri anlamına gelen 1. seviye bir sağlayıcıdır. Bu, onlara mükemmel performans ve güvenilirliğin yanı sıra diğer şirketlere göre maliyet avantajı sağlar.

CountriesServersProtocols
63850OpenVPN, PPTP, L2TP

Gördüğünüz gibi IPVanish, dünya çapında büyük bir VPN sunucusu ağını mükemmel performansla yönetiyor. Ailemin bir ay içinde ne kadar Netflix izleyebileceğine inanmazsınız. Oyun ve diğer çevrimiçi etkinliklerden bahsetmiyorum bile. Bizim için performans önemlidir ve IPVanish.

Kullanımı kolay istemci yazılımı sunmuyorlarsa liste için bir VPN bile düşünmeyeceğim. IPVanish, Windows, Mac ve Linux istemcilerinde öncüdür. Ayrıca hem iOS hem de Android için mobil uygulamalar geliştirdiler. Üyeler aynı anda iki bağlantı ile tüm istemcilere erişebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına sınırsız, tam erişim sunar Aylık 4,87 ABD doları. Üyeler, hizmeti test etmek için bolca zaman olan 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır..

IPVanish'i ziyaret edin

Private Internet Access 5 Yıldız Derecelendirmesi

3. Özel İnternet Erişimi, ayda sadece 2,50 ABD doları olan VPN sunar.

Özel İnternet Erişimi tamamen gizlilik ve değerle ilgilidir. Ülkeler ve sunucu konumları açısından büyük bir ağı yönetmezler. Bunun yerine diğer alanlara odaklanırlar ve hizmet için daha düşük bir fiyat sunarlar. Özel İnternet Erişimi, dosya paylaşım topluluğunun güvenilir bir favorisidir.

ÜlkelerKonumlarServislerProtokollarYazılımAylık2 Yıl Geri Ödeme
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPpencereler$ 6,45$ 59.957 gün

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisini kullanıyorum ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basit olması, müşterinin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme seviyelerini kontrol edin ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulun.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Özel İnternet Erişimi mükemmel bir değerdir. Kısmen fiyata dayalı olarak en büyük VPN sağlayıcılarından birine dönüştüler. Sınırsız VPN erişimi için şu adresten kaydolabilirsiniz: Ayda 2,50 ABD doları. VPN hesapları, diğer önde gelen hizmetlerin çok altında fiyatlandırılır.

Özel İnternet Erişimi

Listemizi görüntüleyebilirsiniz en iyi 10 VPN daha fazla seçenek için. Yukarıda listelenen seçimlerden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Onları hız, güvenilirlik ve fiyata göre diğer önde gelen VPN sağlayıcılarından seçtim. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde iyi bir VPN sunucuları ağına sahip hizmetler aradım. Hızlı bir VPN sağlayıcısının Apple TV’den HD içerik akışı yapmasını istersiniz. Yayında paylaşılan hizmetler, Netflix, Hulu ve HBO Now gibi popüler ABD akış hizmetleri için en iyi VPN’lerdir. Ayrıca İngiltere’deki BBC iPlayer gibi diğer ülkelerdeki kanalların engelini kaldırmanıza da yardımcı olacaklar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map