Apex Efsaneleri için En İyi VPN’ler

Apex EfsaneleriApex Legends, EA tarafından üretilen yeni bir Battle Royale. Oyun, her oyuncunun seçebileceği benzersiz sınıflar sunarak türe yeni bir dokunuş katıyor. Oyun PC, PS4 ve Xbox One’da ücretsizdir. Oyun online oynandığı için kullanıcılar gecikme yaşayabilir. Gecikmeyi azaltmaya yardımcı olmak için bir VPN öneririm. VPN, IP adresinizi sağlanan sunucu konumlarından birinde başka bir adresle değiştirmenize olanak tanır. Oynadığınız sunucuya yakın bir alan seçerseniz, düşük gecikme ve daha yüksek hızlarla karşılaşabilirsiniz. Apex Efsaneleri için en iyi VPN’lerden bazılarına göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Bir VPN profesyonel oyunculara ihtiyaç duydukları korumayı sağlar. Bir VPN IP adresinizi gizlediğinden DDoS saldırılarını önlemeye yardımcı olur. Bir VPN, diğer ülkelerden arkadaşlarınızla oynamanıza da yardımcı olacaktır. Sunucu konumunuzu yakınındaki bir konumla değiştirirseniz, oyun arkadaşlarında arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Bir VPN ayrıca okulda güvenlik duvarlarında gezinmenize veya Apex Legends’ı istediğiniz zaman istediğiniz yerden oynamanıza izin vermenize yardımcı olur..

Daha fazla gecikmeden, Apex Legends için en iyi VPN hizmetlerinin listesi:

1. Apex Efsaneleri için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Apex Efsaneleri için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Apex Efsaneleri için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Apex Efsaneleri için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Apex Efsaneleri için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Apex Legends Maç Özetleri

Apex Efsanelerini diğer tüm Savaş Kraliyetlerinden ayıran şey Efsaneleridir. Renkli ve benzersiz karakterlerdir. Hepsinin bir araya getirildiğinde ilginç bir deneyim yaratan kendi güçlü ve zayıf yanları vardır. Oyun sekiz temel Efsane ile başladı, ancak geliştiriciler daha fazlasını eklemeyi planlıyor. Oyun bu eşleşmelere odaklanmıştır. Her oyunda diğer 57 maç ve yüce saltanat olmaya çalışıyor üç bir takım var. Bu nedenle Efsane seçiminiz keyfi değildir. Doğrudan atlamadan önce Efsanelerinizin iyi bir kimyaya sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Mevcut Efsaneler şunları içerir:

 • Bangalore: Otuz beş yaşında bir asker.
  • Taktik: duman fırlatıcı
  • Pasif: Şuraya vurulduğunda daha hızlı koşmanızı sağlar
  • Ultimate: Hava saldırısına çağırıyor
 • Bloodhound: Bir deneyim oyun avcısı
  • Taktiksel: Düşman tuzaklarını ve ipuçlarını kısaca bulur
  • Pasif: Düşmanların ayak izlerini görüyorsun
  • Ultimate: Size hız artışı sağlar ve düşmanları vurgular
 • Kostik: toksik bir tuzakçı
  • Taktiksel: Vurulduğunda veya tetiklendiğinde düşmanları zehirleyecek gaz tuzağı
  • Pasif: Zehirli gazını görmesini sağlar
  • Ultimate: Nox gazı ile doldurulmuş büyük bir gen katkısı yapıyor
 • Cebelitarık: korumalı kale
  • Taktik: 15 saniye sürecek bir kubbe kalkanı oluşturur
  • Pasif: Manzaraları hedeflemek, nişan alırken onu koruyacak bir kalkan yaratmasına neden olur.
  • Ultimate: İşaretlediğiniz bir alanda beton harcı sallayacak
 • Yaşam çizgisi: bir savaş doktorudur
  • Taktik: etki alanındaki takım arkadaşlarını iyileştiren bir insansız hava aracı çağırır
  • Pasif: şifa öğeleri daha hızlı çalışır ve takım arkadaşlarını daha hızlı canlandırır
  • Ultimate: Yüksek dereceli savunma ekipmanının bakım paketini düşürür
 • Mirage: holografik bir düzenbaz
  • Taktik: İnsanları şaşırtmak için bir holografik ortaya koyuyor
  • Pasif: yere serildiğinde beş saniye pelerin yapar ve bir tuzak bırakır
  • Ultimate: Gizlerken bir takım ekip oluşturur
 • Pathfinder: Son derece hareketli bir robot
  • Taktik: Filika kancası
  • Pasif: halkaları bir sonraki konumda bulabilir
  • Ultimate: Herkesin kullanabileceği bir zip satırı oluşturur
 • Wraith: hızlı ve ölümcül
  • Taktiksel: Boş alanına girerek mermilerden kaçmasına izin verir
  • Pasif: sesler yakındaki tehlike konusunda sizi uyarır
  • Ultimate: ekibinizin bir dakikaya kadar kullanabileceği iki konum arasında bir portal oluşturur

Apex Legends, Battle Royale’ın ortak yönlerine sahiptir. Koşarken yeni zırh ve iyileştirici eşyalar bulabilirsiniz. Siz ve ekibiniz, son ayakta kalan bir oyun modunda zafere ulaşmak için başkalarıyla savaşıyorsunuz. Onu ayıran şey, dahil edilen strateji ve benzersiz karakterlerdir. Çoğu Savaş Kraliyetinde, kişiselleştirdiğiniz isimsiz bir karakter olarak oynarsınız. Bu oyun karakterleri kişilikleri, yetenekleri ve derinlik katan arka planları ile evrenine hayat nefes alabiliyor. Apex Legends, sizin ve arkadaşlarınızın oynamak isteyeceğinizden emin olduğum bir oyundur.

Bir kez daha Apex Legends oynamak için bir VPN kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Ayrıca pinginizi düşürerek performansı artıracak ve sizi DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır. Okulda veya işyerinde coğrafi kısıtlamaları ve güvenlik duvarlarını aşmanıza yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi Apex Efsaneleri oynarken tüm heyecanın tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden oyun oynamanın keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map