Alaska için en iyi VPN’ler

AlaskaAlaska ABD’nin en büyük eyaletidir ve bitişik ülkenin bir parçası olmayan iki eyaletten biridir. Nüfusu yaklaşık 663k. Mil kare başına 1.26 kişi ile ilçedeki en düşük nüfus yoğunluğuna sahiptir. Genellikle son sınır denilen bu durumu ziyaret etmek için birkaç neden vardır. Buna soğuk ve yalnızlık sevenler ile bölgenin doğal güzelliği dahildir. Yukarıda veya başkalarından bahsettiğimiz nedenlerle bu bozulmamış durumu ziyaret edecekseniz, genel WiFi kullandığınızda bir VPN kullanmanız gerekecektir. İşte Alaska’da kullanılacak en iyi VPN’ler listemiz.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
3IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu

Seyrek vahşi doğa nedeniyle kimliğinizi çalma tehlikesi içinde olmadığını düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, cybercrooks verilerinizi çalmak için mükemmel bir fırsat arıyor. Bu nedenle gizliliğinizi korumak için bir VPN’ye bağlanmanız gerekir. İstediğiniz bir sunucuya bağlandığınızda, güvenli ve özel bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, hassas verilerinizi herkesin almasının çok daha zor olmasını sağlayacaktır..

Durumdayken bir VPN kullanmanın bir sonraki nedeni, çeşitli yerlerde güvenlik duvarlarında gezinmenize yardımcı olmaktır. Bunlar arasında işletmeler ve bazı kolejler ve üniversiteler bulunmaktadır. Eyalette çok fazla olmasa da, kampüsteyseniz veya en sevdiğiniz kuruluştaysanız bir güvenlik duvarı sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bunun yolu farklı bir konumdaki bir sunucuya bağlanmaktır. Bu şekilde, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmeye kandırabilir ve içeriğe beklediğiniz gibi erişebilirsiniz.

Alaska için En İyi VPN Nedir?

Alaska, ABD’deki en düşük nüfus yoğunluğuna sahip olduğundan, engelleri kaldırma becerilerine daha fazla odaklanacağız. Kendinizi hırsızlardan korumak, bu durumda coğrafi kısıtlamalardan kurtulmak kadar önemli değildir. Bu nedenle, öncelikle engellemeyi kaldırma özelliklerine daha fazla odaklanacağız.

 • Alaska’dayken güvenlik duvarlarını, spor kesintilerini ve coğrafi kısıtlamaları aşabilme
 • Bırakılan bağlantıları ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için yüksek ağ kararlılığı
 • Alaska’da ve bölgedeki hız testlerinde iyi performans gösteren sunucular
 • Durumdayken kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olan güçlü şifreleme
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek
 • Eyaletteyken sizi güvende tutmak için katı bir günlük kaydı politikası olmayan sağlayıcılar

Ve burada Alaska için en iyi VPN’lere daha yakından bir bakış.

1. Alaska için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Alaska hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, ABD’yi ve ardından Seattle’ı (en yakın konum) açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Seattle’daki bir sunucuya bağlandık ve Anchorage ve Juneau’yu test ettik. 126 Mbps’ye kadar hızlarda performans mükemmeldi. ExpressVPN kablolu İnternet bağlantımızı neredeyse en üst düzeye çıkardı.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Alaska için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Alaska hız testi

Seattle’da (en yakın konum) bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Seattle’a gidin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu Seattle’da sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Seattle’da birkaç sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Anchorage ve Juneau’ya test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 71 Mbps ila 108 Mbps arasındaydı.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost seyahati fiyatlarını

3. Alaska için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Alaska’da kullanacağımız go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Alaska hız testi

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Seattle’da bir IPVanish sunucusuna bağlandık ve Anchorage ve Juneau’ya test ettik. Hız 82 Mbps ile 125 Mbps arasında değişiyordu.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

Ve Alaska’dayken kullanmak için en iyi VPN seçeneklerine sahipsiniz. Bunu yapabilmeniz için faydalanabilmeniz gerekir. Başka seçenekler istiyorsanız, sitemize göz atabilirsiniz. ilk 10 VPN listesi. Hepsi iyi çalışsa da, seçimlerimiz Alaska için optimize edilmiştir. Son sınırdayken planlarınız ne olursa olsun, VPN kullanmak önemlidir. Rehberimizi okuduğunuzda gizliliğinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map