Abu Dabi için en iyi VPN’ler

Abu DabiAbu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) başkenti ve anakaradan biraz uzakta bir adada bulunuyor. Şu anda 1.2 milyondan fazla nüfusa sahip ve geniş ve çeşitli bir ekonomiye sahip. Seyahat edenler için de popülerdir. İster iş ister kişisel nedenlerle şehre gidecek olsanız da, önce bir VPN kullanmadan herkese açık WiFi kullanmak istemezsiniz. Gizliliğinizin korunmasına ve kısıtlamaların engellenmesine yardımcı olacaktır. İşte Abu Dabi’de kullanılacak en iyi VPN’lerden bazıları.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu
2PureVPN$ 2.88SaferVPN180Onay KutusuOnay Kutusu
3HMA Pro VPN$ 4.29HideMyAss280
4IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
5TorGuard$ 4.99TorGuard68Onay KutusuOnay Kutusu

Abu Dabi’ye yapılan tüm iş seyahati ve turizmiyle, gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanmak çok önemlidir. Bu bölgedeki siber dolandırıcılardan kaynaklanıyor. Şüphesiz, şüpheli olmayan kullanıcılardan yararlanmak için bekliyorlar. Bu durumda bir VPN kullanarak, seçtiğiniz sunucuya güvenli ve özel bir bağlantı oluşturacaksınız. Bu, hırsızların veya BAE hükümetinin meraklı gözlerinin hassas bilgilere erişmesini çok daha zorlaştıracak.

Abu Dabi ve BAE’deki sansür de VPN kullanmak için büyük bir neden. Coğrafi olarak engellenmiş içeriğe veya yasaklanmış içeriğe erişmeye çalışıyorsanız, hiç kimse onlara bunu yapmalarına izin verilmediğini bildiren bir mesaj almak istemez. Bir VPN kullanarak ve başka bir bölgedeki bir sunucuya bağlanarak, coğrafi olarak engellenmiş veya kısıtlanmış içeriği normalde diğer konumlarda olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Abu Dabi’deyken VPN kullanmanın en iyi iki nedeni bunlar. Sansür kurallarından kurtulmaktan, coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmeye, gizliliğinizi meraklı gözlerden korumaya kadar, orada kullanmak iyi bir fikirdir. Artık neden bu kadar önemli olduğunu anladığınıza göre, sizin için en iyi seçenekler hakkında konuşacağız.

Abu Dhabi için en iyi VPN nedir?

Abu Dabi için en iyi VPN listemiz aşağıdaki kriterlere dayanmaktadır:

 • Gizliliği sağlamak için askeri sınıf güçlü şifreleme
 • Günlük tutmayan sağlayıcılar
 • Coğrafi kısıtlamalı ve yasaklı sitelerin engellemesini kaldırma
 • Abu Dabi bölgesinde iyi performans gösteren sunuculara sahip VPN sağlayıcıları
 • Sunucu bağlantılarını kesmek için ağ kararlılığı
 • Amazon Firesticks dahil cihazlar için çoklu platform desteği

Daha fazla gecikmeden, Abu Dabi’deyken kullanmak için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi.

1. Abu Dabi için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

24 ay boyunca ayda sadece 3,49 ABD doları karşılığında kaydolun (% 65 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Abu Dhabi hız testi

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de (en yakın yer) iyi performans gösterdiğini gösterdi. Orada bir sunucuya bağlandığımızda 85.10 Mbps hıza ulaştık.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, ayda sadece 3,49 ABD doları fiyatla VPN sunmaktadır.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

2. Abu Dabi için En İyi VPN: PureVPN

PureVPN

24 ay boyunca ayda sadece 2,88 ABD doları karşılığında kaydolun (% 74 indirim)

PureVPN, 2007 yılından beri faaliyet gösteriyor ve onları piyasadaki en eski VPN sağlayıcılarından biri haline getiriyor. Erken bir başlangıç ​​yapmak, onların genişlemesine ve yenilik yapmasına yardımcı oldu. PureVPN, piyasadaki en iyi VPN istemcilerinden birine sahiptir. Ayrıca hem iOS hem de Android için ücretsiz uygulamalara sahipler.

Yenilik, PureVPN’in pakette öne çıkmasına yardımcı olan bir alandır. Hizmete yeni özellikler ve eklentiler eklemeye devam ediyorlar. NAT güvenlik duvarı, özel bir IP adresi, StealthVPN tarayıcı ve performansınızı hızlandırmak için özel akış adı verilen özel bir seçenek ekleyebilirsiniz..

PureVPN Abu Dhabi hız testi

Bölgedeki bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Ülke Seçim Aracı” seçeneğini tıkladık. Buradan, “Tüm Sunuculara Göz At” sekmesini kullanarak herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. PureVPN ağında BAE bölgesinde birkaç sunucu bulunmaktadır. Dubai’de bulunan biriyle bağlantı kurduk ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 65,48 Mbps.

PureVPN fiyatlandırma kategorisinde gerçekten başarılı. Hizmet büyümeye devam ettikçe fiyatlandırmayı% 50’nin üzerinde düşürdüler. Sınırsız VPN’e kaydolabilir ve tüm sunucu konumlarına Aylık 4,99 ABD doları. Yıllık plan büyük bir değerdir.

PureVPN tam incelememizi okuyun.

PureVPN'i ziyaret edin

3. Abu Dabi için En İyi VPN: HMA

HMA VPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

HideMyAss, İngiltere’de 16 yaşındaki bir öğrenci olan Jack Cator, insanların sansürden kaçınmasına yardımcı olmak için bir hizmet oluşturmak istediğine karar verdiğinde 2005 yılında hayata geçirildi. Özellikle, Jack okul ağında engellendikleri için sosyal medya sitelerine ve çevrimiçi oyunlara erişemedi. HMA, ilk ay yüz binlerce kullanıcıyı ekledi ve o zamandan beri 350’den fazla sunucu konumu ile dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. HMA Pro VPN’in ana şirketi Privax, 2015 yılında AVG ekibine katıldı.

HMA Abu Dhabi hız testi

Amacınız en çok sunucu konumuna sahip VPN’yi bulmaksa, HideMyAss en iyi seçiminizdir. HMA’nın bazı VPN kullanıcıları için bir endişe kaynağı olan kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydettiğini unutmayın. HMA, Suudi Arabistan bölgesinde, bazıları Dubai’de (en yakın yer) olmak üzere bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor. Oradaki bir sunucuya bağlanmak için “Konum Modu” nu seçmeniz ve başlamak için “Konumu Değiştir” i seçmeniz gerekir. Ardından “Şehirler” sekmesine tıklayın ve Dubai’yi arayın. Oradan Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai sunucu konumunu seçebilirsiniz. Test etmek için orada bir sunucuya bağlandık ve hızı 61.46 Mbps olarak bulduk.

2016’da HMA ve diğer birkaç önde gelen VPN sağlayıcısı, özel istemci yazılımlarını basitleştirmenin yolunu açtı. Sonuç, herhangi bir kullanıcının HMA ağına bağlanmasını ve bağlantınızı şifrelemesini kolaylaştıran eksiksiz bir özel uygulama grubudur. Windows, Mac, Android ve iOS için mevcut yazılımları var. HMA’ya yönlendiricinizden de bağlanabilirsiniz. HMA, ayda yalnızca 4,99 ABD dolarından sınırsız VPN erişimi sunar ve tüm yeni kullanıcılara 30 günlük risksiz para iade garantisi sunar.

Ziyaret Gizle Kıçımı

4. Abu Dabi için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

Avrasya’daki kapsama alanının yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunucuları barındırıyor. Hız testlerimizi gerçekleştirdiğimizde ağ bölgede büyük hızlar üretiyor. Bölgenin her yerinde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Abu Dhabi hız testi

IPVanish, bölgedeki konumlarda birkaç sunucu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” harfine sahip sunucular görürseniz, bunlar en hızlı olanlardır. Örneğin, dxb’ye benzer şekilde etiketlenmiş bir tane ararsınız-C01.ipvanish.com. (Dubai’de bulunur). Ancak bu durumda, tek bir sunucu bulacaksınız. Orada bir IPVanish sunucusu, dxb-c01 test ettik ve hızı 10.04 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

5. Abu Dabi için En İyi VPN: TorGuard

TorGuard

TorGuard, 2012 yılında Nevis, Batı Hint Adaları’nda bulunan ekip üyeleri tarafından başlatıldı. Diğer hizmetlerle karşılaştırdığınızda, bu VPN hizmeti nispeten yenidir. Ancak, dünyanın 42 farklı ülkesinde bulunan 1250’den fazla sunucuları var. Hedef kitleleri torrent topluluğudur, ancak bölgede yapmak istediğiniz her şey için iyi çalışacaktır. Dubai’de herhangi bir sunucu olmamasına rağmen, sunucular en iyi seçenektir.

TorGuard, sunucu konumlarının, güçlü şifrelemenin ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesinin yanı sıra torrent etkinliklerinin sağlam bir karışımına sahiptir. Çoğu zaman, birkaç farklı konumda Amazon Prime video içeriğine erişebilirsiniz. Windows istemcisini kullanırken, anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin (Google, Facebook Instagram vb.) Engelini kaldırma, bir sunucu seçme ve daha pek çok seçeneğiniz vardır..

TorGuard Abu Dabi hız testi

Bölgede bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve OpenVPN protokolünü seçtik. Şimdi, alfabetik sırayla düzenlenmiş ülkeler listesinde gezinebilirsiniz. Sonra bir şehir seçebilirsiniz. TorGuard ağı Dubai’de birkaç sunucu içeriyor. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızı 0.73 Mbps idi.

TorGuard VPN hizmeti, dosya paylaşım topluluğunda favoridir. Çevrimiçi gizliliğinizi kolayca koruyabilmeniz için her şeyin kullanımı kolay ve anlaşılır. Mobil sürümlere de sık sık eklenen özellikler var. Mevcut tanıtımları sırasında ayda 4,99 ABD dolarına kadar tam erişim için kaydolabilirsiniz..

TorGuard'ı ziyaret edin

Yapmanız gerekmese de, her zaman en iyi 10 VPN hizmeti farklı seçenekler için. Bu seçimler genel olarak en iyisidir, bu nedenle sahip olduğunuz herhangi bir hedefi karşıladığından emin olabilirler. Bu seçimleri seçmek için güvenlik, bölgesel konumlar, hız ve fiyat kullandık. Ayrıca, bağlanmak isteyebileceğiniz büyük sunucu ağlarına sahip olanları da seçtik. HD içerik akışı yapmak ve gizliliğinizi korumak için hızlı ağlar, güvenilir VPN sağlayıcılarının işaretleridir. Tabii ki, seçimlerimiz size her iki seçeneği de verecektir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map