2020’de NFL Game Pass için en iyi VPN’ler

NFL Oyun KartıABD ve Meksika dışında bulunan herkes için, NFL şunları sunar: Oyun Kartı.  Game Pass hizmeti, tek bir takımın normal sezonluk oyunlarını 79,99 £ karşılığında izlemenize olanak tanır. 99,99 £ karşılığında tüm NFL takımlarının normal sezon maçlarını izleyin. Normal sezon artı playofflar için, 119,99 £ maliyeti olan bir Season Plus planı var. ABD’den denedik ve Game Pass’a kaydolmak için ABD dışı bir IP adresi gerektirdiğini onaylayabiliriz. Bu nedenle, kaydolmak için başka bir ülkedeki bir VPN sunucusuna bağlanmak isteyeceksiniz. En iyi fiyatlandırma için Tayvan veya Vietnam’ı kullanabilirsiniz. Bunu birazdan daha ayrıntılı olarak ele alacağız. Önce NFL Game Pass için en iyi VPN’lere bir göz atalım.


RankVPN HizmetiFiyatVisitSunucusu
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Her ülkede bulunan NFL Game Pass aboneliklerine bir göz atalım:

CountryPriceContentRequirements
Tayvan$ 124.99Canlı oyunlar
Tekrar oynatma ve radyo
Yok
Kanada329 $ Kanada
~ 250 ABD doları
Canlı oyunlar
Tekrar oynatma ve radyo
Yok
İngiltere ve Avustralya$ 199.99Canlı oyunlar
Tekrar oynatma ve radyo
Yok
Amerika Birleşik Devletleri99 $Yalnızca yeniden oynatma ve radyo.
Canlı oyun yok
DirecTV aboneliği
Bağımsız akış hizmeti yok

NFL Game Pass’i satın almanın en iyi yolu Tayvan, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Malezya veya Laos’ta bir VPN sunucusuna bağlanmaktır. Fiyat tüm bu ülkelerde sadece 124,99 $ ‘dır ve tüm NFL sezonuna ve playofflara canlı erişim içerir. NFL Game Pass kütüphanesine önceki sezonlardan tekrarlar ve oyunlar bile erişebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri veya Meksika’da bulunuyorsanız, NFL iki ek seçenek sunar. İlk olarak Ses Geçişi bu da her oyunu canlı dinlemenizi sağlayacaktır. Audio Pass ile tek bir takımın normal sezon oyunlarını 24,99 $ karşılığında dinleyebilirsiniz. 29,99 $ için tüm normal sezon oyunlarını dinleyin. Normal sezon artı playofflar için 39,99 $ maliyeti olan bir Season Plus planı var..

Amerika Birleşik Devletleri veya Meksika’da yaşayanlar için ikinci seçenek denir Oyun Geri Sarma. NFL’in Oyun Geri Sarma hizmeti, favori takımınızın istek üzerine (canlı değil) normal sezon oyunlarını 29,99 $ karşılığında izlemenizi sağlar. Talep üzerine tüm normal sezon oyunlarını (canlı değil) 39,99 dolara izleyin. Normal sezon artı playofflar için, 69,99 $ maliyeti olan bir Season Plus planı var..

Uluslararası NFL Oyun Kartı ile Kesinti Yok

Paradan tasarruf etmenin yanı sıra, başka bir bölgeden NFL Game Pass’a kaydolmak elektrik kesintilerinden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Hepimiz oradaydık. Sadece NFL karartma kısıtlamalarının yürürlükte olduğunu öğrenmek için favori takımınızı neşelendirmeye hazırsınız. Yabancı bir Game Pass aboneliği ve bir VPN ile bu olmayacak. İngiltere veya Avustralya’daki bir VPN sunucusuna bağlanın ve elektrik kesintilerini önlemek için NFL Game Pass’i açın.

Şimdi NFL’yi Game Pass ile izlemek için en iyi VPN’lere daha yakından bakalım.

1. NFL Game Pass için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 5 adede kadar eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. NFL Game Pass için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. NFL Game Pass için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. NFL Game Pass için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. NFL Game Pass IPVanish için En İyi VPN

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Yukarıda, NFL Game Pass ile kullanmak için en iyi seçenekler olduğunu düşündüğümüz şeyleri sağladık. Ancak, her zaman en iyi 10 VPN diğer seçenekler listesi. Yine de bunu yapmanız gerekeceğini düşünmüyoruz. Kararlarımızı hız, fiyat, güvenlik, güvenilirlik ve hatta sunucu konumlarına göre aldık. Hangi NFL takımlarını izlemek istediğiniz önemli değil, başlamak için listemizdeki VPN’lerden birine bağlanmak isteyeceksiniz. Bu şekilde, hangi takımları izlemek istediğinize bakılmaksızın, mevcut en iyi hızları elde edebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map