Найкращі VPN для Флориди

ФлоридаФлорида – прибережний штат, розташований у південно-східній частині США. Незважаючи на те, що вона займає 22 місце за площею, вона посідає 3 місце в США за кількістю населення, загальна кількість яких складає трохи більше 21,3 мільйона. Тепла погода штату та численні атракціони та заходи роблять його популярним місцем для життя та відвідування. Якщо ви плануєте бути одним із тих мешканців чи відвідувачів, важливо використовувати VPN, якщо ви збираєтесь використовувати загальнодоступний WiFi. Ми розглянемо причини, що виникають через мить. Спочатку подивіться наш список найкращих VPN для Флориди.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

Звичайно, є багато речей, які варто відвідати в державі. Деякі з них включають пляжі на узбережжі Атлантичного океану та Мексиканської затоки, музеї, зоопарки та парки дикої природи, ряд парків розваг (особливо в районі Орландо), поля для гольфу, космічний центр (мис Канаверал) та багато іншого. Практично все, що ви можете думати робити, ви можете зробити це в державі.

Незалежно від ваших причин відвідування Флориди, є хороший шанс, що ви в якийсь момент користуєтесь громадським Wi-Fi. Оскільки більшість людей подорожують з мобільними пристроями чи ноутбуками, це легко побачити. Загальнодоступний Wi-Fi чудовий, якщо ви використовуєте VPN. Це через кіберзлочинців. Будучи 8-ою найбільш густонаселеною державою, можна поспорити, що принаймні кілька людей чекають, щоб скористатися вразливими цілями. Ніхто не хоче бути в небезпеці. Підключившись до VPN, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання з сервером, який ви хочете використовувати. Це злодіям набагато складніше порушувати ваші конфіденційні дані.

Друга причина, з якої ви можете скористатися VPN, – це допомогти вам подолати затемнення та гео обмеження. У державі існує досить багато видів вищого рівня. Якщо ви перебуваєте в тій самій місцевості і хочете скоріше дивитися ігри або матчі в Інтернеті замість телевізора, вам буде заборонено бачити будь-які команди рідного міста в Інтернеті. Телевізійні провайдери мають ексклюзивні права на ці ігри, якщо вони “на ринку”. Це, безумовно, може неприємно намагатися передати вашу улюблену команду в Інтернеті, якщо вона регіонально затьмарена. Крім цього, компанії, країни та установи можуть також блокувати вміст. Для тих, хто знаходиться в межах та за межами цільового району, ці гео-обмеження, безумовно, можуть викликати проблеми. Використовуючи VPN для підключення, ви змушуєте програмне забезпечення для блокування думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Таким чином, ви можете отримати доступ до вмісту, який ви хочете бачити, як зазвичай.

Хоча це два найкращі причини використовувати VPN, перебуваючи у Флориді, ви можете знайти інші способи використання під час реєстрації в службі. Від захисту вашої конфіденційності під час роботи на загальнодоступному Wi-Fi до подолання відключень, брандмауерів або геоблоків, використання VPN – хороша ідея. Тепер, коли ми розповіли вам про використання, ми розглянемо наші рекомендації щодо оцінки.

Який найкращий VPN для Флориди?

Наш список найкращих VPN для Флориди базується на таких критеріях:

 • Швидкість серверів VPN на базі Флориди перевірена в Джексонвіллі, Маямі та Тампа
 • Ми зосередилися на найшвидших, найнадійніших мережах у Флориді
 • Жоден із вибраних VPN не зберігає журнали. Це всі VPN-адреси без журналу
 • Можливість розблокувати гео-обмеження для трансляції спортивних подій, що живуть
 • Сильне шифрування для захисту конфіденційності в Інтернеті
 • Додатки для iOS / Android та підтримка Amazon Firestick

Давайте зайдемо прямо та подивимося на найкращі VPN для Флориди:

1. Найкращий VPN для Флориди: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Просто виберіть вкладку «Усі», відкрийте США та виберіть Майамі. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Підключившись до VPN-сервера у Флориді, ми перевірили швидкість у Джексонвіллі, Маямі та Тамі. Усі три локації призвели до швидкості завантаження між 210 Мбіт / с і 225 Мбіт / с. ExpressVPN був найшвидшим VPN у всій Флориді.

Тест швидкості ExpressVPN у Флориді

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних вікон (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Флориди: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує ряд серверів у Майамі. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до сервера, розташованого у Флориді, і протестували швидкість до Джексонвіля, Маямі та Тампа. Результати були хорошими зі швидкістю від 149 Мбіт до 161 Мбіт / с.

Тест на швидкість у Флориді NordVPN

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Флориди: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Ми підключились до VPN-сервера у Флориді і протестували нашу швидкість у Джексонвіллі, Маямі та Тампа. Швидкість коливалася від 90 Мбіт / с до 127 Мбіт / с.

Тест на швидкість PIA у Флориді

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Флориди: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Флориді, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до США та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у США. Мережа CyberGhost включає кілька серверів у Майамі. Ми підключились до одного з них і протестували на серверах у Джексонвіллі, Маямі та Тампі зі швидкістю від 60 Мбіт / с до 118 Мбіт / с..

Тест на швидкість CyberGhost Florida

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Флориди: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Вірджинії.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми протестували сервер IPVanish у Маямі на серверах у Джексонвіллі, Маямі та Тампі та виявили швидкість між 110 Мбіт / с та 142 Мбіт / с..

Тест на швидкість IPVanish у Флориді

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо ви хочете переглянути деякі варіанти штату Флорида, будь ласка, подивіться на наші топ-10 VPN список. Однак, не варто. Ми базували свій вибір на безпеці, швидкості, надійності, ціні та місцях розташування сервера. Ми також спеціально шукали провайдерів із серверами у Флориді та регіоні. Таким чином, ви можете отримати найкращі можливі швидкості. Усі наші згадані сервіси мають чудові мережі, тому вибір не є поганим. Якщо ви плануєте передавати будь-який вміст, швидкість дуже важлива. Використовуючи наш довідник, ми можемо допомогти вам прийняти правильне рішення для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map