Najlepšie bezplatné služby VPN

Hľadáte bezplatnú službu VPN? Ak áno, ste na správnom mieste. Teraz sa pozrieme na 5 z najlepších bezplatných sietí VPN na trhu. Žiadny z nich nie je dokonalý, ale všetci majú kľúčovú výhodu v poskytovaní bezplatného prístupu k VPN. Dôvera spoločnosti v ochranu vášho súkromia je spojená s veľkými rizikami. Vaše súkromie berieme veľmi vážne, takže uvidíte iba spoločnosti, ktoré by sme osobne používali.


Kto používame pre VPN? Po využití všetkých bezplatných a platených služieb VPN používame ExpressVPN. Táto služba nie je bezplatná, ale má dobrú hodnotu. Tím ExpressVPN láskavo ponúka našim návštevníkom 49% zľavu na neobmedzenú VPN, takže cena je spravodlivá 6,67 dolárov mesačne.  Odporúčam ich pri všetkých bezplatných službách VPN, pretože nemajú politiku protokolovania, pokročilé funkcie, ako je prepínač zabíjania VPN, a veľká sieť rýchlych a spoľahlivých serverov VPN..

5 najlepších služieb VPN zadarmo

Služba VPN
RecenzieFree VPN
LimitsVisit
SiteServer
LocationsSimultaneous
pripojenie
ExpressVPNZáruka 30 dníIPVanish1485
CyberGhostRýchlosť CapNavštívte stránku151
TunnelBearStiahnite CapNavštívte stránku201
WindscribeStiahnite CapWindscribe91
ZoogTVStiahnite CapZoogTV31
Brána VPNvzdelávacieNavštívte stránkun / a1

Všetkých päť bezplatných služieb VPN, ktoré odporúčame, majú určitý druh obmedzenia. Väčšina z nich je freemium, čo znamená, že ponúkajú používateľom obmedzené služby v snahe ich predať za príplatok. Vedia, aký konkurenčný je trh, a pochopili, že ponúkanie určitej úrovne bezplatnej siete VPN pomôže prilákať nových používateľov. To dáva zmysel. Každá spoločnosť potrebuje cestu k zisku. Veľmi by som uprednostnil VPN, ktorá dúfa, že ma povzbudí, aby v budúcnosti platila za prístup tým, že ponúknem bezplatný prístup VPN k tej, ktorá nemá cestu inovácie. Ak nemajú spôsob, ako inovovať na platený účet, bol by som veľmi unavený z toho, ako spoločnosť za to platí..

Výber editora – 30-dňová skúšobná verzia bez rizika ExpressVPN

ExpressVPN

Bezplatné služby VPN môžu byť nebezpečné. Existuje príliš veľa príbehov o tzv. „Bezplatných VPN“ službách, ktoré predávajú svojich používateľov. Incidenty sa pohybovali od spoločností, ktoré predávajú členov, prehľadávajú údaje, až po počítače, ktoré sa používajú na útoky DDoS. Z tohto dôvodu vám odporúčame zaplatiť za prístup VPN. To neznamená, že musíte vyslať 10 až 20 dolárov mesačne. Tím ExpressVPN láskavo vytvoril propagačnú akciu, ktorá dáva našim čitateľom zľavu 49% na prémiovú službu VPN. Môžete si vychutnať neobmedzenú sieť VPN už od 6,67 dolárov mesačne.

Posádka ExpressVPN chápe, že noví používatelia potrebujú čas na testovanie svojich služieb. Ako odpoveď ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. To vám dá mesiac na vyskúšanie ExpressVPN bez rizika. Službu používame každý deň a cítime istotu, že ju odporúčame. ExpressVPN má veľmi dobrý tím zákazníckej podpory, ak máte akékoľvek otázky, ktoré sa týkajú začatia alebo priebehu cesty. Majú bezplatné aplikácie VPN pre systémy Windows, Mac, iOS a Android. Môžete sa pripojiť k viac ako 2 000 serverom na 148 miestach po celom svete až na 3 zariadeniach naraz.

Navštívte stránku ExpressVPN

Účet TunnelBear Little (zadarmo) VPN

Bezdrôtová sieť VPN s technológiou TunnelBear

Bolo nám potešením sledovať, ako sa v priebehu rokov TunnelBear rozrastá. Poskytujú jednu z najlepších služieb VPN na trhu a sú našou obľúbenou bezplatnou službou VPN. Rovnako ako u všetkých našich bezplatných sietí VPN má aj účet TunnelBear limit pre účet. Môžete sa pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 18 krajinách a využívať mesačne až 500 MB dát. Tím TunnelBear ponúka spôsoby, ako pridať ďalšie bezplatné používanie. Môžete si tweetovať o službe a zarobiť 1 GB využitia dát. V oboch prípadoch máte voľný prístup k ich sieti serverov VPN na celom svete. Aj pri obmedzení sťahovania je limit dostatočne vysoký na ochranu vášho súkromia a testovanie služby.

TunnelBear sa snaží čo najviac zjednodušiť používanie svojho klientskeho softvéru. Vyvinuli veľmi pekné užívateľské rozhranie. Čistý dizajn obsahuje jednoduchý vypínač na pripojenie a rozbaľovací zoznam na výber umiestnenia servera. Pozrime sa bližšie na softvér spustený v systéme Windows 10.

Windows TunnelBear

Ako vidíte, klient TunnelBear má podobný vzhľad a dojem ako autorádio. Uvidíte, či ste pripojení alebo či sa používa plán. V prípade bezplatného plánu „Malý“, ktorý je obmedzený na 500 MB mesačne, vidíte aj svoje zostávajúce využitie. Odtiaľ máte rozbaľovacie pole, ktoré vám umožní vybrať umiestnenie servera. Ak chcete pripojiť, jednoducho prepnite prepínač do polohy ON. Ak ju chcete odpojiť, prepnite prepínač späť do polohy OFF. To je všetko.

Nastavenia aplikácie TunnelBear

Tím TunnelBear berie vaše súkromie vážne, bez ohľadu na to, či používate bezplatnú službu alebo upgradujete na platené členstvo. Používateľské rozhranie sa ľahko používa, ale to neznamená, že premeškali dôležité nastavenia ochrany osobných údajov. Blog TunnelBear vám predstaví pokročilejšie funkcie ako Vigilant a IntelliBear.

Navštívte stránku TunnelBear

Windscribe zadarmo VPN plán

Windscribe zadarmo VPN

Program Windscribe bol spustený začiatkom tohto roka. Pri používaní služby máte niekoľko možností. Pre začiatočníkov si môžete stiahnuť ich proxy rozšírenie pre Google Chrome, Opera alebo Firefox. Preferujeme úplné riešenie VPN a Windscibe má klientsky softvér pre Windows aj Mac. Majú tiež mobilnú aplikáciu pre používateľov iOS. Používatelia Windscribe Pro si môžu stiahnuť klienta StrongSwan zo služby Google Play a pripojiť sa k svojej sieti. Členovia Pro sa môžu pripojiť aj cez Linux. Kedykoľvek sa môžete zaregistrovať na bezplatný prístup k VPN a upgrade. Ceníme si, že Windsscribe akceptuje okrem PayPal, kreditných kariet a platobnej karty aj bitcoiny. Na automatické obnovenie budete musieť použiť PayPal alebo kreditnú kartu.

Navštívte Windscribe

Bezplatná služba CyberGhost VPN

VPN zadarmo CyberGhost

Tím CyberGhost vyčlenil niekoľko serverov pre bezplatných používateľov. Nemali by ste očakávať rovnakú úroveň služieb ako prémioví členovia, ale ich bezplatná sieť VPN je k dispozícii, keď potrebujete ochranu súkromia v štipku. Možno budete musieť čakať na pripojenie k serveru a vaše rýchlosti budú obmedzené. V opačnom prípade môžete očakávať, že sa budú zobrazovať reklamy, ktoré vás vyzývajú na prechod na platené predplatné. Bezplatná verzia siete CyberGhost VPN je k dispozícii pre systémy Windows a Mac. a Android. Ich klient odvádza skvelú prácu pri prezentácii svojej siete a pomáha vám využívať službu bez väčších technických znalostí. CyberGhost má prísne zásady bez prihlásenia, ktoré sa vzťahujú na všetkých používateľov.

Navštívte CyberGhost 240

Brána VPN (projekt Univ. Z Tsukuba)

VPN Gate Free Access

VPN Gate je akademický experiment, ktorý testuje verejné prenosové servery organizované skupinou dobrovoľníkov z celého sveta. Vysokoškolská škola Univ. z Tsukuba, Japonsko riadi projekt. Toto je jediný bezplatný server VPN v našom zozname, ktorý nie je sponzorovaný prémiovou službou VPN. Myšlienka VPN Gate je poskytnúť sieť VPN typu peer-to-peer bez akejkoľvek centrálnej kontroly. To vám dáva dôveru mnohým ľuďom. Konkrétne všetci dobrovoľníci, ktorí nastavujú prenosové servery. Myslím si, že myšlienka decentralizovanej siete VPN je pozitívna, ale nedostatok kontroly ponecháva niektoré otázniky okolo súkromia a nekonzistentného výkonu

Navštívte bránu VPN

Niekedy dostanete, za čo platíte, buďte opatrní pri používaní bezplatných služieb VPN. Možno zistíte, že zatiaľ čo služba je bezplatná, ste skutočne produktom. Platí to najmä pre VPN, ktoré nemajú žiadny spôsob, ako inovovať na platené členstvo. Môžete sa staviť, že zarábajú inými spôsobmi. Niektoré siete VPN zaznamená vaše použitie a predajú ho inzerentom, sprostredkovateľom údajov alebo horšie, ako ukazuje Hola. To nie je prípad poskytovateľov v našom zozname. Všetci berú vaše súkromie vážne.

Chápem, že ste v situácii, keď potrebujete ochranu súkromia VPN, ale nemôžete si dovoliť minúť žiadne peniaze. V takom prípade buďte pri výbere poskytovateľa VPN opatrní. Existuje veľa služieb, ktoré prešli z veľmi populárnych bezplatných sietí VPN na zločincov cez noc, keď používatelia zistili, že predávajú svoje údaje alebo sú oveľa horšie. Hola je dobrým príkladom Bezplatná sieť VPN predávala užívateľom šírku pásma na použitie pri útokoch pomocou botnetov. Držte sa jednej z bezplatných sietí VPN na našom zozname a zvážte v budúcnosti prechod na platený program. Pomôže to podporiť ich úsilie pokračovať v poskytovaní bezplatného prístupu k VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map