Whoer VPN İnceleme 2020

Whoer VPN, VPN topluluğunun kesin yeni üyesidir. Hesap kaydı, Kasım 2018’de kaydedildiğini gösteriyor. Web sitesi modernize edildi ve basittir. Şirketin merkezi Kıbrıs’tadır, bu nedenle ülkenin kurallarına tabidir. Bu inceleme sırasında, VPN yalnızca 16 ülkedeki sunucuları sunmaktadır. Bununla birlikte, bu VPN’in biraz potansiyeli var. Bu derlemede, hizmetin çeşitli yönlerine bir göz atacağız ve size nitelikli bir karar vermek için ihtiyaç duyacağınız bilgileri sağlayacağız..


Whoer HoşgeldinizFiyatlandırma ve Özel Teklifler

Bu hizmet “ücretsiz deneme” olanağı sunar, ancak standart tip değildir. Bunun yerine, hizmet 1993 gün verir, hizmeti etkili bir şekilde ücretsiz hale getirir. Ancak, fiyatlandırmaya bir göz atmanızı öneririz, 3 farklı seçenek vardır. Aylık bazda maliyet 9,90 $ ‘dır. Altı aylık hizmet 39 $ ‘dır ve ayda 6,50 $’ dır. En iyi tasarruf, 46.90 $ karşılığında bir yıllık hizmet almanızdan gelir. Tabii ki, bu ayda yaklaşık 3.91 $ ‘a kadar çıkıyor. Ücretsiz hizmette kalmak cazip gelse de, son derece yavaş olduğunu düşünmeniz gerekir..

Kim Fiyatlandırma Ekranları

Whoer VPN ile bekleyebileceğiniz özelliklere hızlı bir göz atalım.

 • Windows, Mac, iOS, Linux ve Android için özel VPN uygulamaları. Ayrıca, Safari, Firefox, Chrome ve Opera dahil olmak üzere belirli tarayıcılar için kullanılabilir.
 • Masaüstü ve mobil uygulamalarda tutarlı kullanıcı arayüzü.
 • İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.
 • 16 ülkedeki sunuculara sınırsız erişim (premium sürümü kullanmanızı sağlar)
 • Çift VPN (çoklu atölye)
 • Aynı anda 3 cihaza kadar bağlantı
 • İnternet öldürme anahtarı
 • Günlük politikası yok (Whoer faaliyetlerinizi takip etmiyor)
 • 7/24 canlı sohbet desteği

Whoer VPN birkaç farklı ödeme seçeneği sunar. Web sitesi kredi kartları, Paypal, kripto para birimleri ve elektronik para birimleri alma potansiyeline sahip olduğunu gösterir. Ne yazık ki, mevcut tek seçenek kripto ve elektroniktir, ancak yakında değişmesi muhtemeldir. Whoer, 1993 gün süren ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor.

Whoer VPN'i ziyaret edin

Whoer VPN Ağı ve Sunucu Konumları

İncelememizde daha önce de belirtildiği gibi, ücretli Whoer ağı size 16 ülkedeki sunuculara erişim sağlar. Bu, diğer birçok hizmetle karşılaştırıldığında oldukça sınırlıdır. Whoer ayrıca ülke içinde tek bir sunucu konumu seçme yeteneğinden yoksundur. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlandık ancak belirli bir şehir seçemedik.

Whoer Ülkeler

Whoer VPN, aşağıdaki ülkelerdeki sunuculara erişmenizi sağlar:

 • Rusya, Almanya, Fransa, İtalya, Romanya, Litvanya, ABD, Hollanda, Ukrayna, İsviçre, İspanya, Kanada, İngiltere, İsveç, Singapur ve Hong Kong.

Gördüğünüz gibi Whoer VPN ağı Kuzey Amerika ve Avrupa’da iyi temsil ediliyor. Ayrıca Asya (Singapur ve Hong Kong) var.

Gizlilik ve güvenlik

Bir VPN’nin gizliliğini ve güvenliğini düşünürken bakmanız gereken iki alan vardır. Bunlardan ilki sunucu bağlantıları için kullanılan protokol ve şifreleme seviyesidir. Whoer örneğinde, görebildiğimiz tek bir protokol var ve bunu OpenVPN UDP’ye girip çıkıyor. Kullanılan başka protokollere dair bir kanıt yoktur. İstemcileri OpenVPN kullanır ve TCP ile UDP arasında seçim yapabilirsiniz. En iyi güvenlik ve hızlı performans karışımı için UDP’yi öneririz. Bir anda sunulacak olan hız testlerimiz için kullandıklarımız budur. UDP kullanarak herhangi bir sorun yaşarsanız, ayarlara gidin ve geçişi olduğu yere geri çevirin. Bu, bazı durumlarda daha kararlı bir bağlantı için hata denetimi ekleyecektir.

Birçok VPN kullanıcısı için diğer kritik faktör, şirketin kullanımınızı ne derece izleyip günlüğe kaydettiğidir. Whoer söz konusu olduğunda, kullanıcıların gizliliğini taahhüt ederler. Günlüğe kaydedilmemiş bir politika açıkça gösterirler, bu da ağa bağlandığınızda etkinliğinizi izlememeyi taahhüt ettikleri anlamına gelir. Kıbrıs’ta bulundukları için gizlilik kuralları güçlü.

Teknik Destek

Whoer ekibi 7/24 teknik destek sunmaktadır. WYou, Whoer sitesinde bir yardım merkezi, ürün kılavuzu ve forum da bulacaksınız. Tüm bunlar sorunların çözümünde yardımcı olabilir. Neyse ki VPN’lerini test etmekte herhangi bir sorun yaşamadık, bu yüzden destek ekibine kişisel olarak bir fikir veremeyiz.

Whoer VPN'i ziyaret edin

İstemci Yazılımı ve Mobil Uygulamalar

İncelememizde daha önce de belirtildiği gibi, BullGuard VPN hizmetleri için tam bir uygulama serisi geliştirdi. VPN istemcisini Windows, Mac ve Linux’a yüklemek için web sitelerinde kılavuzlar bulacaksınız. Ayrıca Android ve iOS uygulamaları için bir bölümleri var. Elbette bunları doğrudan Google ve Apple uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Firestick veya oyun konsolundaki IP adresi konumunuzu değiştirmek istiyorsanız VPN’yi yönlendiricinizden bağlamanızı öneririz. Daha fazla ayrıntı için teknik destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen içeri girelim ve Whoer istemcisine bir göz atalım. İle başlayacağız Whoer Windows VPN istemcisi.

Whoer İstemcisi

Kullanıcı arayüzü bundan daha kolay olamazdı. Geçerli konumunuz için en iyi VPN sunucusuna bağlanmak için erişim kodunu girip oturum açma düğmesine basmanız yeterlidir. Ücretsiz sürümü kullanıyorsanız, yalnızca yukarıda gördüğünüz Hollanda seçeneğine sahipsiniz. Yalnızca bir seçenek olduğundan, yalnızca bir sunucuya giden hızı test ettik. Tabii ki, ücretli sürümde sonuçlar muhtemelen oldukça farklı olacaktır. Ancak, ücretsiz sürümü kullanmayı planlıyorsanız, uğraşmanız gereken şey budur.

Whoer Hız testi

Gördüğünüz gibi Amerdam’da bir VPN sunucusuna bağlandık. İnternet bağlantımız maksimum 130 Mbps civarında. OpenVPN UDP protokolünü kullanarak denediğimizde hız 1Mbps’nin altındaydı. Bu, onu kullanmak istediğiniz çoğu modern şey için neredeyse kullanılamaz hale getirir.

Whoer Ayarları

Whoer VPN’ye bağlanmak için herhangi bir ayarı değiştirmeniz gerekmese de, bahsetmeye değer birkaç seçenek var. Birincisi, Windows istemcisinin hem bir İnternet kill anahtarı hem de VPN gizleme özelliği içermesidir. Bu başlık altında, mobil veya ev taklit etmeyi seçebilirsiniz. VPN başarısız olursa birincisi internet bağlantınızı öldürür. VPN’yi Gizle özelliği, trafiğinizi gizlemenize ve mobil veya evinizi taklit etmenize olanak tanır. Bu, ağlarına herhangi bir nedenle bağlantınızı kaybettiğinizde gizliliğinizin korunmasına yardımcı olacaktır..

Sızıyor mu?

DNS Sızıntı TestiHerhangi bir VPN hizmetinde olduğu gibi, engelleme yazılımının veya izlemenin IP adresinizi yine de görebilmesi iyi olmaz. Hiç bir şey kullanmıyor olabilirsiniz. Bu nedenle, Whoer VPN’i test etmeye ve ücretsiz sürümün sızıp sızmadığını görmeye karar verdik. Favori kapsamlı testimizi doileak.com’da kullandık. Genellikle, ücretsiz bir VPN hizmetinin sızmasını bekleyebilirsiniz. Ancak, bunun böyle olduğunu bulamadık. Son derece yavaş bile olsa, sızdırmaz. Görüntünün kırmızı kısımları özellikle VPN yerine tarayıcıdan geliyor.

Sonuç

Whoer VPN iyi bir şekilde bir araya getirilmiştir ve ücretsiz sunucuları bile doğru şekilde yapılandırılmıştır, böylece sızmaz. Burada oldukça fazla potansiyel olduğunu görebiliyoruz ve küçük olmasına rağmen muhtemelen büyüyecek. Hedefiniz kendinizi izlemekten korumaksa, bu makul bir çözümdür. Bununla birlikte, herhangi bir bağlantı yoğun gereksinimi olan etkinlikleri planlıyorsanız, ücretli sürümü edinmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, aynı özelliklerle kullanabileceğiniz başka sağlayıcılar da var. Muhtemelen daha düşük bir fiyata size daha fazla sunucu seçeneği sunacaklar.

Whoer VPN, kullanıcıların aynı anda en fazla 3 cihaza bağlanmasına izin verir. Windows, Mac, iOS ve Android uygulamalarını istediğiniz kadar cihaza yükleyebilir ve aynı anda 3’e bağlayabilirsiniz. Bu, masaüstü ve mobil cihazlarınızı korumanın iyi bir yoludur. Sık seyahat edenler 3 bağlantıyı biraz sınırlayıcı bulabilirler. VPN uygulamalarının birleşik bir kullanıcı arayüzü vardır ve kullanımı çok kolaydır. Uygulamanın bir sunucu konumu seçmesine veya kendi başınıza bir ülke seçmesine izin verebilirsiniz. Bazı durumlarda, kullanmak istediğiniz şehri bile seçersiniz.

Hizmet hakkında en çok neyi sevdik:

 • Ücretsiz sunucuda bile DNS sızıntısı yok
 • Son derece uzun deneme
 • İnternet öldürme anahtarı
 • Bir seferde en fazla 3 cihaza bağlanın.
 • Günlük politikası yok. Whoer kullanıcının etkinliklerini kaydetmez.
 • 7/24 canlı sohbet desteği

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • Daha fazla sunucu konumu sunun (şu anda 16 ülke)
 • Kredi kartlarına ve Paypal’a izin vermek için eksiksiz ödeme seçenekleri
 • Deneme sürümü kullanıcılarına daha fazla sunucu seçeneği sunun

Özetle Whoer VPN iyi, ama küçük. Yazılım iyi çalıştı ve ağ hızlı. Bazı harika özelliklere sahiptir, ancak ücretsiz deneme sürümündeki sınırlı ağ ve yavaş hızlar, yükseltilmiş sürümü almadığınız sürece kullanımını zorlaştırır. Pricewise, makul bir fiyat için makul bir hizmettir, sunucu seçeneklerinin eksikliğini önemsemediğinizi kanıtlar.

Whoer VPN'i ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map