SlickVPN İncelemesi

SlickVPN incelememize sundukları VPN bağlantı türlerine bir göz atalım. Ağ geçidi sunucularından birine güvenli bir tünel aracılığıyla, tüm İnternet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğinizi korumak ve işlemlerinizi güvence altına almak için kullanılabilecek düzenli bir VPN bağlantısı vardır. Trafiğiniz daha sonra bu ağ geçidindeki diğer kullanıcılarla karıştırılarak mümkün olduğunca rasgele hale getirilir ve internette gezinirken anonimliğiniz korunur. Bu normal VPN bağlantısı üzerinden bağlanmak size en yüksek hızları ve hassas coğrafi yer hedeflemeyi sağlayacaktır. Bununla birlikte, SlickVPN, kesin coğrafi konum gerektirmeyen, ancak ultra güvenli bir VPN bağlantısı isteyen kişiler için başka bir bağlantı türü olan HYDRA’yı sunar. Bu tür bir bağlantı, İnternet’e erişmek için kullandığı rastgele ağ geçidi nedeniyle herkesin bilgisayarınızdan giden trafiği izlemesini neredeyse imkansız hale getirir..


SlickVPN İncelemesi

Fiyatlandırma ve Özel Teklifler

SlickVPN, düzenli VPN servisi için HYDRA erişimi içeren oldukça basit bir fiyatlandırma yapısı sağlar. Üç ödeme koşulu sağlarlar. SlickVPN’in sunduğu terimler şunları içerir: bir ay, üç ay ve bir yıl. Diğer VPN hizmetlerine benzer şekilde, daha uzun vadeli planlar, en büyük indirimi sağlayan yıl planı ile daha büyük indirimler sağlar..

SlickVPN Fiyatlandırması

Yukarıda görebileceğiniz gibi, SlickVPN normal VPN servislerini bir ay boyunca 10,00 $ ‘dan pazarlıyor. Üç aylık normal VPN’lerini ayda yalnızca 6,67 $ karşılığında alabilirsiniz. Son olarak, en iyi değerleri, yılda sadece 48,00 $ bir yıllık hizmete kaydolarak elde edilebilir. Bu, hizmetlerinin bir yılını sadece Aylık 4,00 ABD doları Bu da normal aylık fiyatlarından% 60’ın üzerinde tasarruf etmenizi sağlar.

Ayrıca, 46 ülkesinden 11’ini ayda sadece 8.33 dolara içeren bir çekirdek paket fiyatı da sunuyorlar. Bu pakete aşağıdaki ülkelerde 25 şehir dahildir: Kanada, Almanya, Macaristan, Japonya, Litvanya, Romanya, Singapur, İsveç, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Hollanda. Ek olarak 4/8/12/16/20 gün boyunca 0,75 $ / gün karşılığında bir VPN hizmeti blokları satın alma seçeneği var.

SlickVPN, Bitcoin, Visa, MasterCard, American Express, Discover ve PayPal gibi birçok farklı ödeme seçeneğini kabul etmektedir. ABD Doları, İngiliz Sterlini veya Avrupa Euro kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bitcoin kullanarak ödeme yapmak daha anonim kalmanıza yardımcı olacaktır. PayPal kullanıyorsanız, bunun üzerinden ödeme yapmak VPN hizmetleri için merkezi bir konumdan ödeme yetkisi vermenize olanak tanır..

Risksiz Deneme Süresi

SlickVPN hiçbir hizmeti için ücretsiz deneme sunmasa da, 30 günlük para iade garantisi var. Bu, hizmeti incelemek ve beklentilerinize uygun olup olmadığını görmek için yeterli zaman sağlar. Hizmetlerinden% 100 memnun değilseniz, hizmetin ilk 30 günü içinde abonelik ücretinizi memnuniyetle iade ederler. Geri ödeme, yalnızca müşteri talebi üzerine, hizmetler için ödeme yapıldıktan sonraki 30 gün içinde verilecektir..

SlickVPN'i ziyaret edin

SlickVPN Hizmetleri

SlickVPN’in düzenli VPN hizmeti, 46 farklı ülkeye yayılmış 142’den fazla şehirde bulunan sunuculara binlerce dinamik IP adresine erişim ile erişim sağlamaktadır. Düzenli VPN servislerine abone olanlar ayrıca, interneti kullanırken HYDRA bağlantılarını daha anonim hale getirmek için kullanabilecekler. İndirilen verilerde bant genişliği sınırı yoktur. Servisleri, aynı anda en fazla iki IP adresinden en fazla beş cihaza bağlanmanıza izin verecektir. Buna ek olarak, tek bir bağlantı ile bağlı cihazlara şifreli erişim sağlayacak yönlendiricinizde kullanabilirsiniz.

HYDRA bağlantısı nedir? SlickVPN, sunucularından birine güvenli bir VPN tüneli üzerinden ilk kez bağlandığınız sunucular arasında çoklu atlama sağlayan bir VPN bağlantısı sunar. Bu bağlantı kurulduktan sonra, trafiğiniz daha sonra başka bir VPN tüneli üzerinden ağdaki rastgele bir sunucuya güvenli bir şekilde yönlendirilir ve son olarak halka açık İnternet’e çıkılır. Bu ikinci VPN atlama rastgele olduğundan, VPN sunucularından ayrılırken trafiğinizi takip etmek neredeyse imkansız hale gelir. Bu, tek bir VPN bağlantısının sağladığı daha da fazla güvenlik ve anonimlik sağlar. Bu tür bir bağlantı rastgele bir VPN sunucusu düğümü kullandığından, hedefiniz sanal coğrafi konum değiştirme ise kullanılmamalıdır. Bu kavram aşağıdaki şekilde gösterilmiştir.

SlickVPN HYDRA

SlickVPN aboneleri, PPTP, Cisco IPsec ve OpenVPN gibi en yaygın kabul gören VPN protokollerine erişebilir. Windows ve Mac OS X için istemcileri AES-256-CBC şifresi kullanarak varsayılan olarak OpenVPN’dir. Bu, hizmetlerini kullanırken size en az hız kaybı ile en iyi güvenliği sağlar. Diğer cihazlar için istemcileri olmamasına rağmen, çoğu mobil cihaza yerleşik olan ve birçok yönlendirici tarafından desteklenen PPTP ve L2TP / IPsec için destek sağlarlar. IOS, Android ve Windows mobil cihazlarınızı ve birçok yönlendirici türünü ayarlamanıza yardımcı olacak mükemmel adım adım kılavuzları vardır..

SlickVPN Ağ ve Sunucu Konumları

SlickVPN ağı, tüm dünyada 46 ülkeye yayılmış 142’den fazla şehirde bulunan sunuculardan oluşmaktadır. Tüm sunucuları yüksek hızdadır ve bağlantı noktası yönlendirmeyi destekler.

ÜlkelerŞehirlerProtokollerGiriş Politikası
46142OpenVPN TCP / UDP, Cisco IPsec, PPTPGünlük Yok

SlickVPN’in VPN ağ geçitlerine sahip olduğu ülkelerin ve şehirlerin listesi şunları içerir:

 • Afrika
  • Güney Afrika (2): Cape Town-1; Lanseria-1
 • Asya
  • Hong Kong (3): Hong Kong-3, Hindistan (5): Chennai / Madras-1; Pune-4, Endonezya (1): Cakarta-1,
   Japonya (2): Tokyo-2, Makao (1): Makao-1, Malezya (2): Kuala Lumpur-2,  Singapur (2): Singapur-2, Tayvan (2): Taichung-1; Taipei-1, Tayland (1): Bangkok-1
 • Avrupa
  • Avusturya (2): Graz-2, Belçika (2): Ostend-2, Bulgaristan (1): Sofya-1, Çek Cumhuriyeti (5): Zlin-5
  • Danimarka (1): Kopenhag-1, Fransa (5): Lillie-1; Paris-3; Strasbourg-1, Almanya (7): Düsseldorf-2; Frankfurt-4; Nuremberg-1
  • Macaristan (2): Budapeşte-2, İzlanda (2): Reykjavik-2, İrlanda (2): Dublin-2, İsrail (2): Tel Aviv Yafo-2
  • İtalya (2): Milano-2, Letonya (1): Riga-1, Lihtenştayn (1): Vaduz-1, Lüksemburg (3): Lüksemburg-3
  • Hollanda (5): Amsterdam-5, Norveç (1): Torp-1, Polonya (4): Gdansk-3; Varşova-1
  • Portekiz (2): Lizbon-2, Kosova Cumhuriyeti (1): Priştine-1, Romanya (3): Bükreş-3,
  • Rusya Federasyonu (2): Moskova-2, ispanya (2): Barselona-1; Madrid-1, İsveç (6): Halmstad-3; Stockholm-3
  • İsviçre (2): Zürih-2, Türkiye (1): İstanbul-1, Ukrayna (1): Kiev-1
  • Birleşik Krallık (15): Coventry-1; Southampton-2 yakınlarındaki Eastleigh; Man Adası-1; Londra-7; Manchester 1; Rochester-2
 • Kuzey Amerika
  • Kanada (10): Montreal-5; Quebec Şehri-1; Richmond, BC-1; Toronto-3
  • Amerika Birleşik Devletleri (90): Atlanta, GA-6; Boston, MA-1; Buffalo, NY-2; Chicago, IL-8; Dallas, TX-9; Denver, CO-2; Fletcher, NC-4; Houston, TX-2; Kansas City, MO-8; Las Vegas NA-5;
   Los Angeles, CA-6; Miami, FL-11; Morganton, NC-1; New York, NY-5; Newark, NJ-2; Orlando, FL-1; Palo Alto, CA-2; Phoenix, AZ-3; Roseburg, OR-3; Salt Lake City, UT-3; San Diego, CA-2;
   San Jose, CA-2; Seattle, WA-7; St Louis, MO-1; Tampa, FL-2; Washington, DC-4; Wilkes-Barre, PA-2
 • Oceana
  • Avustralya (5): Brisbane-1; Melbourne-1; Perth-2; Sidney-1
  • Yeni Zelanda (1): Auckland-1
 • Güney / Orta Amerika
  • Brezilya (1): Sao Paulo-1, Panama (1): Panama Şehri-1

Gördüğünüz gibi, SlickVPN en büyük VPN ağı olmayabilir, ancak dünya çapında sunucuları vardır. Ayrıca, dünyanın birçok önemli ülkesinde birden çok sunucuları vardır, böylece ağlarında tutarlı performans sağlayabilirler.

SlickVPN'i ziyaret edin

Gizlilik ve güvenlik

SlickVPN’de bir Günlük Yok Gizlilik Politikası. VPN kullanıcılarından herhangi bir kullanım bilgisi kaydetmezler. Yalnızca hizmetlerini yürütmek için gerekli bilgileri tutarlar. Kendi sözleriyle:

SlickVPN sitemize göz atmak veya ücretsiz özelliklerimizi kullanmak için kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi istemez. Hizmetlerimize abone olmak için bir hesap kaydedilmelidir. Bu bilgileri, SlickVPN hizmetlerimizde oturumunuz açıkken web etkinliklerinizin hiçbirini izlemek için kullanmayız. Hizmetlerimiz için faturalandırma sağlamak ve sürdürmek amacıyla yalnızca müşteri bilgi dosyamız için gerekli ve sınırlı bilgileri toplarız.

Bununla birlikte, SlickVPN sitesi dışındaki kullanıcı etkinlikleri takip edilmez ve SlickVPN hizmetine giriş yapmış kullanıcının tarama etkinliklerini izlemeziz.

Gizlilik politikalarının yanı sıra Bitcoin gibi daha anonim ödeme seçeneklerini kullanabilmeniz, SlickVPN’in hizmetlerini kullanırken kişisel gizliliğinize olan bağlılığını göstermektedir.

SlickVPN ayrıca internet trafiğinizin ve tarama alışkanlıklarınızın güvenliğini de sağlamıştır. OpenVPN (TCP / UDP), PPTP, L2TP / IPsec dahil olmak üzere aşağıdaki VPN protokolleri için destek sunarlar. Bu, tüm çevrimiçi trafiğinizi korumanıza ve şifrelemenize ve tüm çevrimiçi işlemlerinizi meraklı gözlerden korumanıza yardımcı olabilir. SlickVPN istemcileri, size mevcut en iyi şifreleme korumasını sağlayacak AES 256 bit CBC şifresiyle OpenVPN protokolünü kullanır.

OpenVPN en güvenli protokoldür. Artık birçok cihaz tipini destekleyen çok yönlü bir protokoldür. L2TP / IPsec, iOS gibi mobil cihazlar için mükemmel bir seçimdir, çünkü en doğal olarak onu destekler ve yapılandırır, ancak diğer bazı protokollerden biraz daha yavaş olabilir. PPTP yaygın platform desteğine sahiptir, kurulumu kolaydır ve düşük seviyeli şifrelemesi nedeniyle hızlıdır. Güvenliğin en büyük endişeniz olmadığı ortam akışı için popüler bir seçimdir. SlickVPN, destekledikleri tüm protokolleri kullanarak birçok farklı cihaza kurulumuna yardımcı olacak adım adım kılavuzlara sahiptir. Hizmetlerini birçok yönlendirici ile yapılandırmak için kılavuzlar bile sağlarlar.

Uygulamalı Test

SlickVPN incelememizi, kurulumunun ve kullanımının ne kadar kolay olduğunu ve ayrıca genel performansını test etmenin ne kadar kolay olduğunu görmek için istemci yazılımlarını test etmeye bazı ellerimizle tamamlıyoruz. SlickVPN’in hız testimizde iyi performans gösterdiğini söyleyerek başlamak istiyorum. SlickVPN’in hem Windows hem de Mac için özel istemcileri vardır. Hizmetlerini iOS, Android ve diğer mobil cihazlar gibi diğer cihazlarla yapılandırmak için adım adım kılavuzlar sağlarlar. Ayrıca hizmetlerini Linux ve birçok yönlendirici ile kullanmak için kılavuzları var.

SlickVPN'i ziyaret edin

Windows’tan Bağlanma

SlickVPN, Windows için OpenVPN protokolünü kullanarak ağlarındaki herhangi bir sunucuya bağlanmanıza izin veren özel bir istemciye sahiptir. SlickVPN istemcisini kullanarak bir sunucuya bağlanmak için, istemcinin bir konum seçmesine veya manuel olarak bir konum seçmesine izin verebilirsiniz. Aşağıda gösterildiği gibi “Yerler” sekmesinden geçmeyi tercih ediyoruz. Buradan bir sunucu listesinden veya haritadan seçim yapma seçeneğiniz vardır. Liste görünümü ile başlayacağız.

Gördüğünüz gibi, SlickVPN listedeki sunucuları listeler. Sonuçları şehre veya ülkeye göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca her bir konumda kaç sunucu olduğunu görebilirsiniz. Gelecekte kolay erişim için favori sunucu konumlarınızı işaretleyin.

SlickVPN sunucu konumları

Harita sekmesine tıklandığında, SlickVPN ağındaki tüm sunucu konumlarının 2-B haritası görüntülenir. Fareyi haritadaki ülke bayraklarından birinin üzerine getirdiğinizde, o konumdaki sunucular hakkında bilgi görüntülenir.

SlickVPN haritası

Bir sunucu konumu seçmek için liste görünümünü tercih ediyoruz. İstediğiniz yeri bulduktan sonra üzerine çift tıklayın. Bu sizi kontrol paneli ekranına geri götürecek ve sizi SlickVPN ağına bağlayacaktır.

SlickVPN Windows

Bir sunucu konumu seçildikten sonra, istediğiniz zaman bağlanmak için pano ekranını kullanabilirsiniz. Bağlantınızı şifrelemek için “Bağlan” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ağdan her zaman çıkmak istediğinizde “Bağlantıyı kes” i tıklayın.

SlickVPN'i ziyaret edin

İstemci, ağındaki herhangi bir sunucunun ping’ini, indirme hızını ve yükleme hızını kontrol edebilmeniz için yerleşik bir hız testi sekmesine sahiptir. Bu, bağlandıkları sunucular üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak isteyenlerin hızı görmelerini ve erişmek istediğiniz konum için en iyi performans gösteren sunucuları seçmelerini sağlar. Aşağıdaki şekil, bu hız testinin ABD’de bulunan birkaç sunucu için nasıl göründüğünü göstermektedir. SlickVPN ağındaki tüm sunucular için benzer test ve karşılaştırmalar yapılabilir.

SlickVPN hız testi

Son menü sekmesi Tercihler’dir. Bu menü, istemci yazılımının diğer özelliklerini etkinleştirmenizi ve denetlemenizi sağlar. Bunlar, tercihler menüsü altındaki iki ilgi çekici sekmedir. Aşağıda gösterilen ilk genel sekmedir.

SlickVPN tercihleri

Genel tercihler sekmesinden aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • Bağlantıyı kontrol edin
  • Başlangıçta başlat – Bu, bilgisayar başladığında istemciyi başlatır.
  • Başlangıçta bağlan – Bu, bilgisayar başlatıldığında istemciye otomatik olarak bağlanır. Kullanıcı adının ve şifrenin kontrol paneline kaydedilmesini gerektirir.
  • Minimize edilmiş başlat – Bu, istemciyi başladıktan sonra tepsiye en aza indirir.
 • Günlüğe kaydetme davranışı
  • Günlüğe kaydetmeyi etkinleştir – Bu, kontrol panelinde bağlantı sorunlarını tanılamak için kullanılabilecek günlüğü açacaktır.
  • IP geçmişini etkinleştir – Bu, bağlı olduğunuz sunucu konumlarını takip edebilmeniz için kontrol panelindeki IP geçmişini etkinleştirir. Bunlar dışa aktarılabilir veya silinebilir.
 • İstemci tarafından atanan IP adresini kontrol edin – Bu, istemci tarafından atanan geçerli IP adresi konumunuzu kontrol etmek için bir tarayıcı penceresi açar.

Tercihler menüsü altındaki ilgi çekici ikinci sekme, aşağıda gösterilen ağ sekmesidir.

SlickVPN ağı

Ağ tercihleri ​​sekmesi, SlickVPN ağına bağlantıların nasıl yapılacağını belirlemenize ve kill switch gibi özel istemci özelliklerini kontrol etmenize olanak tanır. Ağ oluşturma sekmesinin üç bölümü vardır:

 • Yaygın
  • Trafiği VPN üzerinden yönlendirin – Varsayılan ağ geçidini ayarlayın
   • Bu seçenek VPN üzerinden trafik göndermeyi etkinleştirir / devre dışı bırakır.
   • Varsayılan etkin (korumalı)
  • IP ve DNS sızıntı koruması – Sızıntı korumasını etkinleştir (Bu seçenek bir internet kill anahtarı gibi davranır.)
   •  Bilgisayarınızdaki tüm rotaları devre dışı bırakır ve ardından VPN üzerinden bir rota ekler.
   • Bu, VPN sunucusuyla olan bağlantınızı kaybederseniz internetinizin çalışmasını engeller.
  • Protokol – Protokolü UDP’den TCP’ye değiştirmenize izin verebilir
   • UDP TCP’den çok daha hızlı.
   • HTTPS trafiğini taklit etmek istediğinizde TCP bazı durumlarda yararlıdır.
  • Port – 8888’den 8080 veya 443’e değiştirilebilir
   • Bağlantı sorunları yaşıyorsanız bağlantı noktalarını değiştirmek yardımcı olabilir.
   • Bu, TCP protokolü ve 443 numaralı bağlantı noktasını seçerek HTTPS trafiğini simüle etmek için protokolle birlikte kullanılabilir.
 • Dengeleme – Bu, istemcinin seçilen bir grupta bağlandığı sunucuyu kontrol eder.
  • Yük dengesi – Gruptaki en düşük yüke sahip sunucuya bağlanır.
  • Rastgele denge – Gruptaki rastgele bir sunucuya bağlanır.
 • IP ayarları – IP adresini otomatik olarak düzenli olarak değiştirmek için kullanılan ayarlar.
  • Çoğu kullanıcı için önerilmez

SlickVPN İstemcisi ile Medya Akışı

Windows için SlickVPN istemcisini kullanırken, akış deneyiminizi daha keyifli hale getirecek birkaç yararlı yönerge fark ettik. Bu basit yönergeleri izlerseniz, SlickVPN istemcisini kullanarak dünyanın herhangi bir yerine kolayca coğrafi olarak konumlandırabilirsiniz.

 1. Her bir konum (ülke) için gruplar oluşturmak için önce konum menüsündeki otomatik grup düğmesini kullanın.
 2. Tercihler menüsündeki denge ayarının en yakın dengeye ayarlandığından emin olun.
 3. Bağlantı sorunları yaşamadığınız sürece, diğer parametreler için varsayılan tercihler tüm akış ihtiyaçlarınız için iyi olmalıdır.

Bu basit adımları uyguladıktan sonra, seçtiğiniz konum için akış ortamına bağlanmak, o ülkenin grubunu seçmek ve bu gruba bağlanmak kadar basit olacaktır. İstemci sizi otomatik olarak geçerli konumunuza en yakın olan ve genellikle en iyi ping değeri ve hızına sahip olan sunucuya bağlayacaktır..

SlickVPN'i ziyaret edin

Mac İstemcisi ile bağlantı kurun

Tıpkı Windows özel yazılımı gibi, Mac için SlickVPN istemcisi web sitelerinden indirilebilir. Mac istemcilerini indirip yüklemek için tek tıklamayı kolaylaştırırlar. Windows istemcileri ile aynı özelliklere sahiptir. Mac yazılımı, Mac istemcileri için Windows istemcisinin kullanıcılarıyla aynı kullanım kolaylığını sağlar. Özel VPN istemcilerine ek olarak SlickVPN, Mac OS X’i PPTP ve OpenVPN için manuel olarak yapılandırmak için iyi resimli kılavuzlara da sahiptir..

İPhone veya iPad’den bağlanın

SlickVPN’in bir iOS uygulaması yok ancak tüm cihazları (iPhone, iPad, iPod Touch) destekliyorlar. iOS, VPN’lerde yerel olarak L2TP / IPsec’i destekler. SlickVPN, hizmetleriyle L2TP / IPsec ve OpenVPN protokollerini kullanarak iOS cihazlarını yapılandırmak için kılavuzlara sahiptir. Aşağıda, SlickVPN için L2TP / IPsec’in nasıl kurulacağını gösteren genel bir kılavuz bulunmaktadır..

İOS için L2TP / IPsec basitleştirilmiş manuel kurulum:

 1. Tıklamak “Ayarlar”Ve ardından“Genel“.
 2. Aşağı kaydırın ve “VPN
 3. Dokunmak “VPN Yapılandırması Ekle
 4. seçmek L2TP
  1. Gir açıklama SlickVPN bağlantısı gibi
  2. İçinde “Sunucu”Alanına bir SlickVPN sunucusunun sunucu adresini yazın. Örnek olarak, yukarıda gösterilen test grubundan, Birleşik Devletler: Atlanta, GA sunucusu için, tırnak işaretleri olmadan “gw1.atl3.slickvpn.com” dan gösterilen. Sunucu adreslerini web sitelerinin konum alanı haritasında bulabilirsiniz.
  3. Girin Kullanıcı adı ve parola VPN notu için: Bu, site girişinizden farklıdır ve hoş geldiniz kayıt e-postanızda size SlickVPN personeli tarafından sağlanmıştır.
  4. İçinde Gizli alana girin “gogoVPN”Tırnak işaretleri olmadan.
  5. Emin olmak “Tüm Trafiği Gönder” etkin.
  6. Dokunmak “Kayıt etmek”.
 5. Geçiş yapın VPNAÇIK”Bağlantınızı test etmek için

SlickVPN'i ziyaret edin

Bir Android Cihaz Bağlayın

SlickVPN’in Android cihazlar için bir uygulaması yok, ancak kurulum işlemi çok kolay. SlickVPN, web sitelerinde PPTP ve OpenVPN ile Android cihazların yapılandırılması için kılavuzlara sahiptir.

L2TP / IPsec bağlantıları için basitleştirilmiş talimatlar şunlardır:

 1. Menüyü açın ve Ayarlar
 2. seçmek Kablosuz ve Ağ veya Kablosuz Kontrolleri, Android sürümünüze bağlı olarak
 3. seçmek VPN
 4. seçmek VPN ekle
 5. seçmek Ekle L2TP / IPsec PSK VPN
 6. seçmek VPN Adı ve açıklayıcı bir ad girin
 7. seçmek VPN Sunucusunu Ayarla ve bir sunucu ana bilgisayar adı girin. Örnek olarak, yukarıda gösterilen test grubundan, Birleşik Devletler: Atlanta, GA sunucusu için, tırnak işaretleri olmadan “gw1.atl3.slickvpn.com” dan gösterilen. Sunucu adreslerini web sitelerinin konum alanı haritasında bulabilirsiniz.
 8. Dokunmak IPSec önceden paylaşılan anahtarı ayarlama ve gir “gogoVPN”Tırnak işaretleri olmadan.
 9. işaretini kaldırın L2TP sırrını etkinleştir
 10. Menüyü açın ve Kayıt etmek

VPN eklendiğinde VPN listesinde görünmelidir. Bağlanmak için seçebilirsiniz.

SlickVPN'i ziyaret edin

SlickVPN Hız Testi

SlickVPN hız testimizde iyi sonuç verdi. Atlanta sunucularının hızı mükemmel. Testlerimize dayanan çoğu uygulama için ağlarının hızından memnun olmalısınız. Bu test, SlickVPN Windows istemcisi kullanılarak, Internet trafiğinizin şifrelenmesi için AES 256 bit CBC şifresini kullanan varsayılan OpenVPN (UDP) protokolü kullanılarak gerçekleştirilmiştir..

SlickVPN Hız Testi

Gördüğünüz gibi, doğrudan İSS’mize ve Atlanta’daki bir sunucuya bağlantı arasında% 12,9’luk bir hız farkı vardı. Beklendiği gibi bağlantı hızında biraz kayıp ama şifreleme tarafından sağlanan ekstra güvenlik için de değer. Neredeyse 50 Mbps hızında İnternet’te gezinirken, dosya indirirken veya Netfilx, BBC iPlayer veya diğer medya sağlayıcılarından medya akışında herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir..

SlickVPN İncelemesi: Sonuç

SlickVPN bir süredir gizlilik alanındadır ve sundukları hizmet için iyi bir üne sahiptir. Ağlarının dünya genelinde 46 ülkede 142’den fazla şehirde sunucuları var. Günlük politikaları ve Bitcoin kullanarak ödeme desteği, üyelerinin gizliliğini ciddiye aldıklarını gösteriyor.

SlickVPN, hizmetlerini çoğu mobil cihaz ve hatta bazı yönlendiricilerle uyumlu hale getiren OpenVPN (TCP / UDP), L2TP / IPsec ve PPTP protokollerini destekler. Windows ve Mac OS X için özel istemci yazılımları vardır. Linux, iOS, Android ve bazı yönlendiriciler için adım adım kurulum kılavuzları vardır.

Hizmetle ilgili en çok sevdiğim şey:

 • Windows ve Mac için özel yazılım
 • Ultra güvenli bağlantılar için yeni HYDRA, çok sekmeli VPN
 • Tüm hizmetlerde dönem planları için indirimli fiyatlandırma
 • Kayıt tutmama politikası
 • Bitcoin gibi ödemenin daha anonim yolları

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • İstemci kurulumundaki tüm konumlar için varsayılan bağlantılar
 • İOS ve Android cihazlar için uygulamalar
 • Web sitesinde daha iyi gezinme

En sevdiğiniz akış ortamının keyfini çıkarmak, halka açık Wi-Fi ağlarını kullanırken verilerinizi güvende tutmak, ISS’nizin tarayıcı alışkanlıklarınızı izlemesini ve sansürün üstesinden gelmek için SlickVPN hizmetini kullanabilirsiniz. Bir deneme çalışması için hizmetlerini alın ve kendiniz için test edin. 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Bunun, hizmetlerini gözden geçirmeniz ve mevcut ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görmeniz için yeterli zaman vereceğini düşünüyoruz. VPN’lerini kullanmaktan hoşlanıyorsanız, ayda yalnızca 4.00 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

SlickVPN'i ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map