PrivateVPN İncelemesi 2018

PrivateVPN incelememiz, 2009 yılından beri sektörde olan İsveç merkezli bir gizlilik hizmeti olduklarını gözlemleyerek başlıyor. Yıllar içinde VPN ağlarını 56’dan fazla ülkede 80’den fazla sunucu konumu içerecek şekilde genişletti. Hizmetlerinin Windows, Mac OS X, iOS ve Android için özel yazılımları vardır. Bu, neredeyse herkesin hizmeti kurmasını ve hizmete bağlanmasını kolaylaştırır. İnternet trafiğinizi korumak için bir VPN arıyorsanız, PrivateVPN sizin için olabilir. Gizliliğinizi koruyacak ve Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer dahil olmak üzere en popüler akış hizmetlerinden bazılarındaki coğrafi kısıtlamaları kaldıracak.


PrivateVPN İncelemesi

PrivateVPN Fiyatlandırma ve Özel Teklifler

Bugün birçok VPN gibi, PrivateVPN kullanıcılara seçtiğiniz plandan bağımsız olarak VPN servislerinin tüm özelliklerine erişim sağlar. Onların hizmetleri şu anda üç farklı vadede pazarlanmaktadır. Bu şartlar 1 ay, 3 ay ve 12 ay şartlarını içerir.

PrivateVPN, bu paketlerde süre ile artan promosyon indirimleri sunar. Hizmetin bir ayı size aylık 8,21 ABD dolarına mal olacak. 3 ay boyunca ayda 5,63 ABD doları karşılığında kaydolabilirsiniz. Bu, normal aylık fiyattan% 48 tasarruf etmenizi sağlar. Bununla birlikte, paranız için en popüler ve en iyi değeri istiyorsanız, 13 aylık özel aboneliğe abone olmalısınız. Bu, VPN ağlarının tüm avantajlarından ayda sadece 4,15 ABD doları karşılığında yararlanmanıza olanak tanır. Bu, PrivateVPN düzenli aylık fiyatlandırmasından% 62’nin üzerinde bir tasarruftur.

PrivateVPN Fiyatlandırması

PrivateVPN Hizmet Avantajları

Tüm PrivateVPN kullanıcıları, ödeme süresine bakılmaksızın tüm hizmet özelliklerine erişebilir. Bu avantajlar aşağıdakileri içerir:

 • Özel yazılım – bu Windows, Mac OS X, iOS ve Android kullanıcılarının PrivateVPN ağına bağlanmasını kolaylaştırır.
 • VPN Ağı  – 56 farklı ülkede 80’den fazla sunucudan oluşan erişim.
 • VPN Sunucuları – Gigabit bağlantı noktaları ve yüksek kaliteli İnternet kaynakları ile hızlı.
 • Altı bağlantı – Tek bir hesapta 6 eşzamanlı bağlantı, aileler için iyi olmasını sağlar.
 • Coğrafi kısıtlamaları kaldır – Netflix, Hulu ve BBC iPlayer’ı dünyanın her yerinden engelleyin.
 • Birden çok VPN protokolü – OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPsec, IKEv2 ve PPTP.
 • Şifreleme Gücü – AES-128 ve AES-256 arasında seçim yapın
 • HTTP ve SOCKS5 – tüm aboneler için proxy desteği.
 • P2P ve Torrent  – P2P dostu. Bunun için İsveçli sunucuları tavsiye ediyorlar, çünkü bunlara kimlerin erişimi olduğu üzerinde tam bir kontrolleri var.
 • Para iade garantisi – abonelerin PrivateVPN ağını ve desteğini test etmek için 30 günlük risksiz hizmetin tadını çıkarmasını sağlar.
 • Sınırsız bant genişliği – tüm aboneler için sınırsız yükleme ve indirme.

Bu özelliklere ek olarak, PrivateVPN Windows kullanıcıları IPv6 ve DNS sızıntı koruması, bir kill anahtarı ve ayrı programlar için İnternet erişimini öldürebilen bir uygulama bağlantı koruması gibi gelişmiş özelliklere de erişebilir.

PrivateVPN Ödeme Seçenekleri

PrivateVPN Ödeme SeçenekleriPrivateVPN, hizmetleri için ödeme yapmanın birkaç farklı yolunu kabul eder. Bunlardan ilki en büyük kredi kartlarını kabul etmeleridir. Kabul ettikleri kartlara Visa, MasterCard, American Express, JCB, Discover ve Diners Club International dahildir.

Tüm çevrimiçi işlemlerinizi tek bir merkezi konumda tutmayı seven biriyseniz, PrivateVPN bir PayPal hesabına kaydolmanıza izin verir. Son olarak daha anonim kalmayı denemek istiyorsanız, aboneliğiniz için Bitcoin’i kullanabilirsiniz.

PrivateVPN Ücretsiz Deneme ve Garantisi

Bugün birçok sağlayıcıdan farklı olarak, PrivateVPN yeni kullanıcılara VPN ağlarının 7 günlük ücretsiz bir izini sunuyor. Ücretsiz denemeyi destek ekibinden talep etmelisiniz. Bilet talebinizi izlemek için bir e-posta bağlantısı alacaksınız. Bu bağlantıyı kullanmak biletlerinizi görüntülemek için bir hesap ayarlamanıza izin verir. Ücretsiz deneme sürümünüzü oluşturmak için bir bağlantı, biletinize yanıt olarak gönderilir.

PrivateVPN Deneme Hesabı Oluşturma

Bu ücretsiz denemeye ek olarak, PrivateVPN yeni abonelere 30 günlük para iade garantisi de vermektedir. Bu, tüm cihazlarınızla ağ uyumluluklarını tam olarak test etmek için yeterli süreden daha fazla zaman sağlayacaktır. Ayrıca, web sitesi kapsamı ve desteğinden memnun olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir nedenle hizmetlerinden memnun değilseniz, tam satın alma fiyatınızı iade ederler.

PrivateVPN para iade garantisi, web sitelerine kaydolan ve satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde hizmeti iptal eden tüm yeni müşteriler için geçerlidir. Tüm geri ödemeler, onaylanan iptal tarihinden itibaren 5 iş günü içinde işleme koyulacaktır..

PrivateVPN Ağ ve Sunucu Konumları

PrivateVPN, Gigabit bağlantı noktalarına sahip yüksek kaliteli (hız) ağ sunucuları kullanır ve sınırsız bant genişliği sağlar. Ağları şu anda 56 ayrı ülkede dağıtılan 80’den fazla VPN sunucusu konumundan oluşmaktadır ve hala genişlemektedir. Bu sunucular PrivateVPN hizmetini optimize etmek için altı ana kıtaya yayılmıştır. Afrika, Asya, Avrupa, Okyanusya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da sunucuları var.

PrivateVPN Sunucu Ağı

Ağları, Netflix, Hulu ve BBC iPlayer gibi popüler akışlı medya hizmetleriyle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere gibi ülkelerde birden fazla sunucu konumuna sahiptir. Ayrıca, ağ performanslarını artırmak ve P2P ve Torrent trafiğini karşılamak için Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve İsveç’te birden fazla konuma sahiptir..

Her ülkedeki kıtaya göre sıralanmış bir liste sunucusu konumları:

 • Afrika
  • Mısır Kahire; Güney Afrika, Johannesburg
 • Asya
  • Hong Kong; Hindistan, Chennai; Endonezya, Jakarta; İsrail, Petach Tikva; Japonya, Tokyo; Malezya, Kuala Lumpur; Güney Kore, Seul; Singapur; Tayvan, Taipei; Tayland, Bangkok; Türkiye İstanbul; Vietnam, Ho Chi Minh Kenti
 • Avrupa
  • Avusturya, Wien; Belçika, Brüksel; Bulgaristan, Sofya; Hırvatistan, Zagreb; Kıbrıs, Lefkoşa; Çek Cumhuriyeti, Prag; Danimarka, Kopenhag; Finlandiya, Helsinki;
  • Fransa, Paris 1; Paris 2;
  • Almanya, Frankfurt 1; Frankfurt 2; Frankfurt 3;
  • Yunanistan, Atina; Macaristan, Budapeşte; İzlanda, Reykjavik; , İrlanda, Dublin; Man Adası, Ballasalla;
  • İtalya, Arezzo – Gökyüzü / RAI, Milano – Netflix;
  • Letonya, Riga; Litvanya, Siauliai; Lüksemburg, Steinsel; Malta, Qormi; Moldova, Chisinau;
  • Hollanda, Amsterdam 1; Amsterdam 2;
   Norveç, Oslo; Polonya, Varşova 3; Portekiz, Lizbon; Romanya, Bukarest; Rusya, St.Petersburg;
  • İsveç, Kista; Stokholm;
   Slovakya – Bratislava, İsviçre, Zürih; İspanya, Madrid;
   Birleşik Krallık, Londra 1 – Netflix; Londra 2; Londra 3 – BBC / Netflix; Manchester – BBC;
  • Ukrayna, Kiev
 • Okyanusya
  • Avustralya, Sidney; Yeni Zelanda, Auckland
 • Kuzey Amerika
  • Kanada, Toronto – Netflix; Vancouver
  • Kosta Rika, San Jose; Meksika, Mexico City
  • ABD, Atlanta; Buffalo – Netflix / Hulu; Chicago; Dallas; Las Vegas; Los Angeles – Netflix; Miami; New Jersey; New York 1 – Netflix / Hulu; New York 2 – Başbakan; Anka kuşu
 • Güney Amerika
  • Arjantin, Buenos Aires; Brezilya, Sao Paulo; Kolombiya, Bogota

PrivateVPN, ağ sunucularına 8080 ve 1080 numaralı bağlantı noktası üzerinden HTTP ve SOCKS5 proxy bağlantılarına izin vermeyi gerektirir. Ağları VoIP, P2P ve Torrent trafiğine izin verir ve hatta teşvik eder. İsveç VPN sunucularını bunun için mutlak kontrol sahibi oldukları için kullanmanızı tavsiye ediyorlar. İsveç, Norveç, Almanya – Frankfurt 1, Hollanda 1, Ukrayna, İsviçre, İngiltere – Londra 2, Fransa – Paris, ABD – Buffalo ve ABD – Los Angeles size halka açık bir OpenVPN TUN + UDP + 1194 bağlanıyor dinamik ayrılmış IP adresi. Ayrıca, PrivateVPN ağında port yönlendirmeye izin verilir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için teknik desteklerine başvurun.

PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN ile Gizliliğinizi ve Adsızlığınızı Koruma

İsveç, son yıllarda İnternet bilgilerinin toplanmasını gerektiren bazı yasalar çıkarmıştır. Bununla birlikte, bazı araştırmalar bu düzenlemelerin sadece İsveç’teki İSS’ler için geçerli olduğunu göstermektedir. Bu durum ideal olmasa da, henüz VPN hizmetleri için geçerli değildir.

Sonuç olarak. PrivateVPN gerçek bir kayıt tutmayan VPN hizmetidir ve hiçbir zaman sakladığı bilgilerin ihlali ile suçlanan bir kullanıcıya sahip olmamıştır. Her durumda, abonelerinin VPN veya proxy trafiğinin hiçbirini kaydetmediklerini ve bu araştırmalarda yardımcı olamadıklarını belirttiler. Web Sitesi SSS’lerinde, bunu bir kullanıcı sorusuna yanıt olarak belirtirler?

+ PrivateVPN üzerinden internete göz atarken veri trafiğimi kaydediyor musunuz??
Hayır, ASLA herhangi bir veri trafiği kaydı yapmıyoruz.

Herhangi bir günlük tutmamanın yanı sıra, Bitcoin kullanarak ödemelere de izin verirler. Bu, PrivateVPN hesabı oluşturmak için gerekli olan her şeyin bir e-posta adresi, kullanıcı adı ve bir şifre olduğu anlamına gelir. Bu, hizmetlerini kullanırken anonimliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Özel yazılımları ayrıca IPv6 ve DNS sızıntılarına karşı koruma sağlar, bir İnternet öldürme anahtarına sahiptir ve VPN ağlarını kullanırken İnternet gizliliğinizi korumanıza yardımcı olmak için otomatik olarak yeniden bağlanır. Bu nedenle, hizmetlerini kullanmanın çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacağını düşünüyoruz. Her zaman olduğu gibi, Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kendiniz incelediğinizden emin olun.

PrivateVPN ile Çevrimiçi Trafiğinizi Güvenceye Alın

PrivateVPN Varsayılan Protokolleri

PrivateVPN, Windows, Mac OS X ve Android özel yazılım uygulamaları için varsayılan protokol olarak OpenVPN kullanır. Bu, günümüzde mevcut en iyi VPN protokolü olduğuna inanılmaktadır, çünkü minimum hız kaybıyla dengelenmiş mükemmel güvenlik sunar. Ayrıca, IKEv2’yi iOS uygulamaları için varsayılan protokolleri olarak kullanıyorlar. Bu, iPhone ve iPad ile kullanmak için iyi bir protokoldür, çünkü güvenli kabul edilir ve çoklu hedeflemeyi destekler. Bu, Wi-Fi’den hücresel ağlara geçerken VPN bağlantısını korumasını sağlar ve hizmet yanlışlıkla düşerse otomatik yeniden bağlanmayı destekler.

RSA- 2048 El Sıkışma

PrivateVPN, ilk şifreleme tünelini kurmak için sunucu kimlik doğrulaması ve kontrolü için TLSv1.2’yi kullanır. Üzerinde anlaşılan tüm anahtarların doğrulanması için RSA-2048 bit sertifikaları kullanılır. Sertifikalar SHA384 kullanılarak doğrulanır ve gizli gizlilik oluşturmak için Geçici Diffie-Hellman (DHE) anahtarları kullanılır. Bu anahtarlar üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, VPN sunucusu ile istemci aygıtları arasındaki güvenli tünelden aktarılırlar. Bu, kötü niyetli tarafın aygıta veya sunucuya erişmesine rağmen, yalnızca küçük bir Internet trafiği penceresinin güvenliğinin ihlal edilmesini sağlar. PrivateVPN tarafından kullanılan şifre TLSv1.2, şifre TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 2048 bit RSA.

Veri şifreleme

PrivateVPN, Şifre Bloğu Zincirleme modunda 256 bit anahtar uzunluğuna sahip Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) kullanır. Bu genellikle AES-256-CBC olarak yazılır. Bu, ABD hükümeti tarafından gizli belgeler için kullanılan algoritmadır ve herhangi bir uygulama için güvenli ve hızlı kabul edilir.

Veri Kimlik Doğrulaması

Veri kimlik doğrulaması bir SHA256 HMAC algoritması kullanılarak işlenir. Bu, Ortadaki İnsanlara (MitM) saldırılara karşı trafiğinizi garanti eder. PrivateVPN ağı tarafından uygulanan varsayılan protokoller ve algoritmalar, tüm İnternet trafiğinizin güvenli bir şekilde şifrelenmesini sağlayacaktır. Bu, en sevdiğiniz filmleri oynatırken veya çevrimiçi bankacılık hizmetlerinize erişirken size huzur verir.

PrivateVPN Desteği

PrivateVPN web sitesinde canlı ajan yazılımı aracılığıyla çevrimiçi sohbet ediyor. Çoğu zaman test ettik, isteğimizi alabilecek kimse yoktu, ancak bilet numaramızın bir e-postasını ve 24 saat içinde cevabımızı almamız gereken bir mesaj aldık. Ancak, taleplerimizin çoğu birkaç saat içinde yanıtlandı.

Canlı sohbete ek olarak, web sitelerinde bir dizi protokol kullanarak hizmetlerini manuel olarak kurmanıza yardımcı olacak bir SSS veritabanı ve görsel kılavuzları olan bir destek sayfası da vardır. Ayrıca, hizmetlerini yönlendiriciler gibi çeşitli cihazlarla kullanmak için kılavuzları vardır. Daha sonra, en son ağ bilgilerini ve diğer güvenlik endişelerini bulabileceğiniz bir blogları var. Son olarak, Facebook, Twitter, Google+ ve YouTube’da sosyal medya varlıkları var.

PrivateVPN'i ziyaret edin

Uygulama: PrivateVPN

PrivateVPN, Windows, Mac OS X, iOS ve Android kullanıcıları için hizmetlerine bağlanmanızı kolaylaştıran özel bir yazılıma sahiptir. Bu uygulamalar, iOS uygulaması dışındaki herkes için OpenVPN protokolünü kullanır. İOS uygulaması varsayılan olarak IKEv2 protokolünü kullanır. İlgili müşteriler için minimum gereksinimler aşağıdaki gibidir:

 • pencereler – Windows 7, 8, 8.1 ve 10.
 • Mac OS X – Mac OS 10.8 veya üstü.
 • iOS – iPhone ve iPad iOS sürüm 9.0 veya üstü.
 • Android – Android 4.0.4 veya üstü

PrivateVPN Hesabı Oluşturma

PrivateVPN’i kullanabilmeniz için önce servis için bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu 3 adımlı bir işlemdir.

 1. VPN paketinizi seçin.
 2. E-posta adresinizi girin ve hesabınız için bir şifre oluşturun.
 3. Ödeme yöntemini seçin ve satın alma işlemini tamamlayın.

Bir hesap oluşturduktan sonra, yazılımlarını cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.

PrivateVPN Yazılımını İndirme

Cihazınızın VPN yazılımını PrivateVPN web sitesinden indirebilirsiniz. “Neden PrivateVPN?” Altında “Yazılımımızı Görüntüle” yi tıklayın. ana web sitesi menüsünde. Bu, cihazınız için uygun yazılımı indirebileceğiniz bir sayfa açar.

PrivateVPN Özel Yazılımını İndirme

Windows veya Mac OS X tıklandığında, ilgili işletim sisteminiz için indirme düğmesi görüntülenir. Bu düğmeye tıkladığınızda kurulum yazılımı bilgisayarınıza aktarılır. İOS ve Android bağlantıları ilgili mağazaları açacaktır. Bir kez orada kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

PrivateVPN Windows İstemcisi

Windows İstemcisini Yükleme

İstemciyi bilgisayarınıza indirdikten sonra, yönetici olarak çalıştırmanız gerekir. Kurulum sadece TOS’u kabul etmeniz ve ardından işlemi tamamlamak için “Yükle” düğmesine tıklamanız gerektiğinden basittir.

PrivateVPN Windows Clien Kurulumu

Daha sonra Windows PrivateVPN istemci yazılımını açmadan önce bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir, bu yüzden şimdi “Yeniden Başlat” ı seçin.

Bilgisayarınız yeniden başlatıldığında PrivateVPN yazılımını çalıştırabilirsiniz. İlk açıldığında, oturum açmak için kimlik bilgilerinizi girmeniz ve doğrulamanız gerekir. Hesabınızı oluşturmak için kullandığınız e-posta adresini ve şifreyi girin.

PrivateVPN Windows İstemci Girişi

Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra, yazılımı her başlattığınızda yeniden girmeniz gerekmeyecek şekilde “Beni hatırla” seçimini yapın. Daha sonra, basit kontrol panelini açmak için “Giriş” düğmesine tıklayın. Bir VPN sunucusu konumu seçebilir, bu ekrandan bağlanabilir ve bağlantısını kesebilirsiniz. Ayrıca bu ekrandan yazılımdan çıkış yapabilirsiniz, ancak bu durumda kimlik bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekeceğini unutmayın..

Gelişmiş Gösterge Tablosu ve Ayarları

PrivateVPN ağına kolayca bağlanmanıza ve bağlantıyı kesmenize olanak tanıyan basit kontrol paneline ek olarak, başlatma, bağlantı ve diğer gelişmiş yazılım özelliklerini seçebileceğiniz gelişmiş bir kontrol paneli de vardır. “Gelişmiş” düğmesine tıklamak, aşağıda bağlantı protokolleri ve şifreleme seçenekleriyle gösterilen gelişmiş gösterge tablosu ekranını gösterir. Bu ekranda değişiklik yapabilmek için önce PrivateVPN servisiyle olan bağlantınızın kesilmesi gerekir.

Bu gelişmiş gösterge paneli ekranı geçerli sanal harici IP adresinizi, bağlantı durumunuzu, geçerli veya yakın zamanda bağlanan sunucu konumunu, bağlantı protokolünü, şifreleme algoritmasını ve gücünü ve oturum süresini görüntüler. İncelememizde daha sonra göstereceğimiz sanal konumunuzu seçmenize izin verecektir.

Aşağıdaki bağlantı parametrelerini de değiştirebilirsiniz:

 • Bağlantı türü – alternatif VPN protokollerini seçmenizi sağlar.
  • OpenVPN (TUN + UDP + 1194) – PrivateVPN hizmeti tarafından kullanılan varsayılan ayardır ve çoğu kullanıcı için en iyisi olmalıdır. En iyi güvenlik ve hız dengesini sağlar ancak hata kontrolü yapmaz.
  • OpenVPN (TUN + TCP + 443) – hata kontrolü ve düzeltmesi içerdiğinden, daha az kararlı ağlarda veya uzun mesafelerde bağlantılarda çalışan varsayılan VPN’ye bir alternatif sunar. Bu nedenle, UDP muadilinden de daha yavaş.
  • OpenVPN (TAP + UDP) – önerilmez ve 128 bit balon balığı şifrelemesi kullanır.
  • L2TP / IPSec – çift kapsülleme kullanan ve genellikle OpenVPN’den daha yavaş olan alternatif bir güvenli VPN protokolüdür.
  • PPTP – artık güvenli kabul edilmemektedir ve yalnızca güvenliğe ilgi duymadığınız durumlarda veya başka bir protokol çalışmıyorsa kullanılmalıdır..

PrivateVPN Gelişmiş Pano Bağlantı Ayarları

 • OpenVPN şifrelemesi – bazı durumlarda (CBC) yerine hesaplamalı olarak daha hızlı algoritmalar (GCM) kullanarak bazen daha iyi hız bağlantıları elde etmenizi sağlar. Maksimum şifreleme güvenliğine ihtiyacınız yoksa, şifreleme gücünü 256 bit ile 128 bit gücü arasında değiştirebilirsiniz..

PrivateVPN Gelişmiş Ayarlar Ekranı

Gelişmiş arayüzün ikinci sekmesinde başlangıç ​​seçenekleri, dil seçimi, adaptör tamiri ve son bağlantılarınız için bağlantı günlük dosyalarını inceleme yeteneği bulunur. Başlangıç ​​ayarları aşağıdakileri yapmanızı sağlar:

 • Başlangıç ​​seçenekleri – bunların her ikisinin de ayarlanması, Windows makinenizi kullanırken daima bağlı olduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olacaktır.
  • Sistem başlangıcında istemciyi başlat
  • Başlangıçta otomatik olarak bağlan

PrivateVPN Ayarları Ekranı

 • Bağlantı hatası olduğunda otomatik olarak yeniden bağlan – güvenli bir bağlantı sağlamaya yardımcı olur.
 • Windows bildirimlerini görüntüle – böylece bağlantınızın ne zaman kesintiye uğradığını her zaman bileceksiniz.
 • Günlükler klasörünü açın – böylece bağlantı sorunlarını inceleyebilir veya onlarla ilgili yardım için desteğe gönderebilirsiniz.

PrivateVPN Bağlantı Koruma Ekranı

Bu ekran, PrivateVPN servisi tarafından sağlanan ekstra güvenlik özelliklerine sahiptir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • IPv6 koruması – servisi kullanırken IPv6 mesajlarının gönderilmesini engeller.
 • DNS sızıntı koruması – tüm DNS isteklerini PrivateVPN ağ sunucuları üzerinden çalıştırır.
 • Öldürme Anahtarı – VPN bağlantısı yanlışlıkla kesilirse İnternet hizmetinizi durdurur.

PrivateVPN Bağlantı Koruması

 • Uygulama koruması – Etkin olduğunda, yalnızca uygulama koruma listesine eklediğiniz uygulamalar için ayrı bir İnternet kill anahtarı görevi görür. Bu özelliği etkinleştirirseniz buraya dosya ve tarayıcı indiren programlar eklenmesini öneririz.

PrivateVPN Hizmetine Bağlanma

Gelişmiş arayüzdeki yazılım ayarlarını inceledik, şimdi PrivateVPN ağına bağlanmanın ne kadar kolay olduğuna bakalım. “Basit” düğmesine tıklamak sizi basitleştirilmiş kullanıcı arayüzüne döndürecektir. Orada, sunucu konumu listesine göz atmak için mevcut konumu tıklayın. Yeni bir sanal konum seçin. Bazılarının Netflix veya Hulu’nun engellemesini kaldırmak gibi belirli amaçlar için ayarlandığını unutmayın.

Basit Arayüzü Kullanarak PrivateVPN Sunucusuna BağlanmaYeni sanal konumunuzu seçtikten sonra, işlemi tamamlamak için “Bağlan” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Fiş simgesinin şimdi yeşil gösterildiğine ve turuncu yerine bağlandığına ve bağlantısının kesildiğine dikkat edin. Bağlantınız hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, “Gelişmiş” düğmesine tıklayın.

PrivateVPN Gelişmiş Bağlantı EkranıDaha sonra, ilgili “Bağlantıyı Kes” düğmesini seçerek her iki arabirimi kullanarak mevcut sunucunuzla bağlantıyı kesebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi PrivateVPN Windows istemcisi, kullanmak istediğiniz sanal konuma bağlanmayı kolaylaştırır. Sadece bir kaç tıklama, favori akışlı medya servislerini kendi kanepenizden veya dünyanın herhangi bir yerinde tatildeyken güvenle izlemenizi sağlayacaktır. Bankacılık bilgilerinize, kişisel verilerinizin İnternet gizliliğinizle birlikte güvenli bir şekilde korunacağını gönül rahatlığıyla da erişebilirsiniz..

PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN Mac OS X Uygulaması

Mac OS X uygulamasının kurulumu ve kullanımı da kolaydır. Bu işlevsellik Windows benzerlerine benzer, ancak henüz daha gelişmiş özelliklerden bazılarına sahip değildir. Uygulama varsayılan olarak OpenVPN protokolünü de kullanır. Hala geliştirilme aşamasındadır, ancak bağlanmak için bir sanal sunucu seçmenize izin verecektir. Bir veya iki tıklamayla PrivateVPN ağına bağlanacak ve iMac veya MacBook’unuzu kullanırken tüm İnternet trafiğinizi koruyacaksınız.

PrivateVPN Android Uygulaması

Ağlarına bağlanmak için PrivateVPN Android uygulamasını yüklemek ve kullanmak kolaydır. Sadece birkaç dokunuşla, bunu dünyanın hemen hemen her yerinden hizmetlerine bağlanmak için kullanabilirsiniz.

PrivateVPN Uygulamasını Yükleme

İlk olarak, Android cihazınızdan PrivateVPN web sitesine erişin ve Android OS simgesine dokunun. Sayfayı aşağı kaydırın ve “Android için indir” düğmesine dokunun. Bu, yükleme sayfasını Google Play mağazasında açar. Uygulamayı Android telefonunuza aktarmak için “Yükle” düğmesine dokunun. Uygulamayı ilk kez çalıştırmak için “Aç” düğmesine hafifçe vurun.

PrivateVPN Android Uygulaması KurulumuUygulama açıldığında hesap doğrulama kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekir. PerivateVPN hesabınızı oluşturmak için kullandığınız e-posta adresini ve şifreyi girin. Ardından, ana uygulama arayüzünü açmak için “Oturum aç” düğmesine hafifçe vurun.

PrivateVPN Giriş

PrivateVPN ağına bağlanmak için uygulamayı kullanmanın ne kadar kolay olduğuna bakmadan önce, ayarlarına kısa bir göz atmak istiyoruz. Bu ayarlara ana kontrol paneli ekranının sağ üst kısmındaki dişli çark simgesine dokunarak erişilebilir.

PrivateVPN Android Uygulama Ayarları

“Hesap” veya “Bağlantı günlüğü” ne dokunduğunuzda, sırasıyla geçerli hesap bilgileriniz veya oturum bağlantı günlüğünüzün bulunduğu bir ekran görüntülenir. Ekran ayrıca aşağıdakileri seçmenize izin verecek ayarları içerir:

 • OpenVPN bağlantı noktası
  • 443 TCP – normalde HTTPS trafiği için kullanılan bağlantı noktası
  • 1194 UDP – varsayılan OpenVPN bağlantı noktasıdır
 • OpenVPN şifrelemesi – 
  • AES-128-GCM – En iyi hız ve güvenlik dengesine sahip varsayılan.
  • AES-256-GCM – ayrıca hızlıdır ancak daha yüksek bir şifreleme düzeyi sağlar.
  • AES-128-CBC – bazı cihazlarda biraz daha yavaş bir algoritma olabilir.
  • AES-256-CBC – ABD hükümetinin gizli belgeleri için kullanılan şifreleme.

PrivateVPN Android Uygulama Ayarları

Bu ayarlara ek olarak, Android uygulamasında, Android cihazınızı kullanırken her zaman PrivateVPN hizmetine bağlı olduğunuzdan emin olmak için bir dizi geçiş vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • yeniden bağlayın – bir bağlantı hatasıyla otomatik olarak yeniden bağlanmaya çalışır.
 • IPv6 sızıntı koruması – VPN ağını kullanırken IPv6 mesajlarını engelleyecektir.
 • Önyüklemede başla – Android cihazınızı açtığınız anda uygulamayı açar.
 • Başlangıçta bağlan  – uygulama açıldığında sizi otomatik olarak son başarılı bağlantınıza bağlar.
 • Bildirimleri göster – uygulama bağlantı durumunu izlemenize yardımcı olur.

Ayrıca bu ekranı kullanarak oturumu kapatabilirsiniz, ancak uygulamanın bir sonraki açılışında kimlik bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekecektir. Bu otomatik başlatma seçeneklerini engelleyebilir. Artık tüm Android uygulama ayarlarına baktığımıza göre, uygulamaya göz atalım.

PrivateVPN Android Uygulamasını kullanarak bağlanma

Ana panoya geri dönmek için geri dokunduktan sonra, geçerli konuma dokunun ve ardından bağlanmak istediğiniz sanal sunucu konumunu seçin. Bu örnekte ABD – New York 1-Netflix / Hulu konumunu seçtik. Ardından “Bağlan” düğmesine dokunun. Bu, PrivateVPN ağına ilk kez bağlandığınızda bir VPN bağlantısı kurma isteğini açacaktır. Bunu kabul ettiğinizde gerçek konumunuzu başkalarından gizleyerek konumunuz kurulacaktır.

İlk PrivateVPN Android APP Ağ Bağlantısı

Mevcut VPN sunucunuzu değiştirmek için “Bağlantıyı kes” düğmesine dokunun ve bağlanmak için başka bir konum seçin. BBC iPlayer’ı test etmek istediğimize karar vererek İngiltere – Londra – BBC / Netflix sunucusuna geçtik. “Bağlan” a dokunmak geçişi tamamlar. Bağlantıdan çıkmak için “Bağlantıyı kes” üzerine dokunun.

London-UK Sunucusuna Erişmek için PrivateVPN Bağlantısı

Gördüğünüz gibi, Android uygulaması herkesin PrivateVPN hizmetine bağlanmasını kolaylaştırıyor. VPN sunucusu konumlarından birine bağlanmak için sadece birkaç dokunuş yeterlidir. Hizmetlerini kullanmak, tüm mobil İnternet trafiğinizi koruyacaktır. Sanal konumları değiştirmek de kolaydır. Ağ bağlantısını kesmek için tek bir dokunuş yeterlidir.

PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN iOS Uygulaması

PrivateVPN iOS uygulaması, VPN sunucu bağlantıları için yerleşik IKEv2 protokolünü kullanır. Sonuç olarak, Android muadili kadar çok ayar yok. İşlevsel olarak Android uygulamasına eşdeğer olsa da. PrivateVPN ağına bağlanmak için sadece birkaç dokunuş yeterlidir. Arayüzü de benzerdir, bu da birden fazla cihazda hizmet için öğrenme eğrisini azaltır.

PrivateVPN Hız Testleri

PrivateVPN ağının genel performansından memnuniyet duyduk. Aşağıdaki hız testinden, ağlarının çok iyi performans gösterdiğini görebilirsiniz. Beklendiği gibi, VPN sunucularından birine bağlanırken İnternet hızında bir miktar kayıp oldu. Bu, tüm çevrimiçi trafiğinizin şifrelenmesiyle oluşan ek yükten kaynaklanır. Ancak, bu kayıp PrivateVPN hizmeti için kabul edilenden daha fazlaydı.

PrivateVPN hız testi

Yukarıdaki resimlerden de görebileceğiniz gibi, şifreli bağlantı temel ISS indirme hızımızı 66.01 Mb / s’den 63.49 Mb / s’ye düşürdü. Bu kabul edilebilir daha fazla ve gözlemlediğimiz en iyi arasında Chicago bir sunucuya yaklaşık% 4’lük bir düşüş olduğunu. Bağlantı hızındaki bu minimum kayıp, favori akışlı medya hizmetleriniz için coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek için ağ sunucularını kullanarak sunulan güvenlik ve gönül rahatlığına değer..

Sonuç

PrivateVPN 2009 yılından bu yana İnternet gizliliği alanında faaliyet göstermektedir. Ağları, 56 farklı ülkeye yayılmış 80’den fazla sunucu konumundan oluşmaktadır. ABD, İngiltere, Kanada ve Hollanda gibi popüler ülkelerde birden fazla sunucuları var. Ayrıca, ağ performanslarını artırmak için Avrupa’nın birçok ülkesinde birden fazla konuma sahiptirler. Ağları, HTTP ve SOCKS5 proxy bağlantılarını kullanarak bağlantılara izin verir. VPN veya proxy hizmetlerini kullanırken kullanıcıları hakkında herhangi bir bilgi kaydetmezler.

PrivateVPN VoIP, P2P ve Torrent uyumludur. P2P veya Torrent trafiğinde herhangi bir kısıtlama bulunmamasına rağmen, bunun için İsveç VPN sunucularını kullanmanızı öneririz. Daha önce, VPN sunucularını veya proxy’lerini kullanırken abonelerinin etkinliklerini kaydetmediklerini belirterek kullanıcı verileri taleplerini yanıtlamışlardır. Buna tüm meta veriler dahildir.

Üyeler Windows, Mac OS X, iOS ve Android için özel yazılım uygulamalarına erişebilir. Bu uygulamaların kurulumu kolaydır ve kullanıcıların yalnızca birkaç fare tıklaması veya ekrana dokunulmasıyla ağlarındaki tüm sunucu konumlarına kolayca bağlanmasına olanak tanır. Windows, Mac OS X ve Android uygulamaları, DNS sızıntı koruması (yalnızca Windows), VPN kill anahtarı, bağlantı noktası yönlendirme, çeşitli uzak bağlantı noktaları, IPv6 sızıntı koruması ve uygulama bağlantı koruması gibi VPN’ler için mevcut olan daha gelişmiş özelliklerden bazılarını içerir bireysel uygulamalar için interneti öldürmek.

Tüm uygulamaları, AES-128 ve AES-256’da sektördeki en iyi şifrelemeden bazılarını sağlar. Güvenlik ve hız arasındaki denge nedeniyle iOS uygulamaları hariç tümü varsayılan olarak OpenVPN’dir. İOS uygulaması, yerleşik IKEv2 protokolü kullanılarak güvence altına alınmıştır. Otomatik yeniden bağlanma ve çoklu hedef arama desteği nedeniyle bu, mobil cihazlar için iyi bir seçimdir.

PrivateVPN’in web sitesinde canlı bir sohbet aracısı vardır, ancak her zaman izlenmez ve daha çok 7/24/365 bilet hizmetine benzer. Çeşitli protokoller ve cihazlar kullanarak hizmetlerine bağlanmak için bir SSS veritabanı, manuel öğreticiler ve görsel kurulum kılavuzları vardır. Ayrıca çeşitli sitelerde bir güvenlik blogu ve sosyal medya varlığını sürdürüyorlar.

En sevdiğimiz PrivateVPN:

 • Windows, Mac OS X için özel istemciler.
 • İOS ve Android cihazlar için mobil uygulamalar.
 • Windows yazılımında sızıntı koruması ve bir öldürme anahtarı.
 • Sınırlama olmaksızın 30 günlük para iade garantisi.
 • Desteklerinden 7 günlük ücretsiz deneme talep edebilirsiniz.
 • Uzun vadeli paketlerinde iyi fiyat.

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • Ağa daha fazla sunucu ekleyin.
 • Mac OS X uygulamasına bir kill Switch ve diğer özellikler ekleme.

PrivateVPN ağı altı kıtayı içerir. Ağlarının Afrika, Asya, Avrupa, Okyanusya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da sunucuları var. Ağlarındaki sunucular yüksek hızlı gigabit bağlantı noktalarına sahiptir. PrivateVPN mümkün olduğunda yüksek kaliteli ağ kaynakları kullanır. 30 günlük para iade garantisi veriyorlar. Bu, hizmetlerini test etmek ve tüm çevrimiçi gereksinimlerinize uygun olup olmadığını görmek için bolca zaman sağlayacaktır. Beğendiyseniz, ayda sadece 4,15 ABD dolarından abone olabilirsiniz.

PrivateVPN'i ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map