Hoxx VPN İncelemesi – Bundan Kaçının

Hoxx LogoHoxx VPN, VPN1 LLC tarafından sunulan ücretsiz ve premium bir VPN proxy hizmetidir. Windows, Mac, iOS, Android ve Opera, Chrome ve Firefox tarayıcıları için uygulamalara sahip olduğunu belirtirken, tarayıcı tabanlı bir ürün olarak açıkça tasarlanmıştır. Google Play Store, birkaç yıl boyunca çıkmasına rağmen, 100.000’den fazla indirmede listelendi. Ayrıca sadece 7k + incelemelerde 4.3 yıldız derecelendirmesi vardır. Birçok VPN şirketinde olduğu gibi, bu birçok vaatte bulunur. Bunlar, herhangi bir sitenin engellemesini kaldırma, yüksek hızlar, Yüksek şifreleme değerleri, kullanıcıyı güvende tutma taahhüdü ve daha fazlasını içerir. Soru, yutturmaca gerçek testlerle eşleşiyor mu? Burada öğreneceğiz.


Şirket hakkında

Hoxx Kaydıİlginç bir şekilde, web sitesindeki kayıt, tüm bilgilerin “gizlilik için düzeltildiğini” göstermektedir. Yapmaya çalıştıkları şeyi alırken, şirketlerimizde biraz daha şeffaflığı tercih ediyoruz. Bununla birlikte, Google Play Store verilerine bakarsanız, VPN1 LLC şirketinin Coral Gables, Florida’da bulunduğunu gösterir. Bu her zaman bizim için bir endişe olmasa da, VPN hizmetini kesinlikle ABD hükümet gözetimine ve 14 göz programındaki ülkelere açık bırakır. Bunlar birbirleriyle bilgi paylaşan 14 ülke. İlgili diğer bir faktör de şirketin günlük tutma politikalarıdır. Bugünlerde birçok sağlayıcı sıfır günlük olduğunu iddia etse de, Hoxx böyle bir iddiada bulunmuyor. Aslında, şirket günlükleri tuttukları konusunda çok açık. Sizin için bir VPN kullanabileceğiniz şeyler yapmak için kaşlarını çattılar.

Fiyatlandırma

Hoxx için fiyatlandırma minimalist. Hizmet için sadece bir fiyat var gibi görünüyor ve bu ayda 1,99 $. Diğer uzunluklarda elde edebilirsiniz, ancak bunu yapmanın bir yararı yok gibi görünüyor. Onlar 3 ay boyunca tüm hesaplar için 14 günlük, para iadesi garantisi sunuyoruz. Ancak, düşük fiyatlandırma bize hizmet biraz şüpheli yapar. Hangi ödeme yöntemlerinin mevcut olduğu sürece, bunlar net ve mevcut değildir.

Hoxx Fiyatlandırma

Güvenlik

Burası, bu VPN için işlerin gerçekten çirkinleşmeye başladığı yerdir. Bildiğiniz gibi, bir VPN’ye bağlanma amacının çoğu kendinizi korumaktır. Ancak, biraz rahatsız edici bulduk. Şirket günlük tuttuğunu söylese de, topladıkları şeye daha yakından bakalım ve.

Hoxx koleksiyon 1

Gerçekten mi? Söylemeye gerek yok, bu biraz korkutucu. Ancak, daha da kötüleşir. Her şeyi burada göstermese de, Hoxx Gizlilik Politikasına bir göz atmanızı öneririz. Çoğu insanın gizlilik politikalarını okumak istemediğinin farkında olsak da, kullanmadan önce Hoxx Gizlilik Politikasını okumanız çok önemlidir. Özetlemek gerekirse, kolluk kuvvetleri ile birlikte çalıştıklarını ve verilerinizi mahkeme tarafından verilen herhangi bir kolluk kuvvetine kolayca aktaracaklarını kabul ederler. Gözümüzde, bu öncelikle bir VPN’e bağlanmak için büyük nedenlerden birini yener. Şifreleme söz konusu olduğunda, kullandıkları protokoller biraz modası geçmiş. “4096-bit RSA Şifreleme” eskiden en iyisiyken, zaman değişti. İlk olarak 2013’te kırıldı.

Özellikleri

Özellikler açısından, şirket 2 seçenek sunuyor. İlk seçenek ücretsizdir ve sınırsız sayıda eşzamanlı bağlantıya erişmenizi sağlar. Bu iyi çünkü sizi bilgisayar korsanlarından korumak için bir dizi cihaz bağlayabilirsiniz. İşte onların “ücretsiz” hizmetinde bulabileceğiniz özelliklerin bir listesi.

 • Tüm dünyada% 50 Konumlar
 • 1024 bit şifreleme
 • Statik IP Adresleri
 • Aile için kötü amaçlı web sitesi filtrelemesi
 • Sıfır yapılandırma kurulumu
 • Bant genişliği kısıtlaması yok
 • Devlet tarafından zorunlu filtrelenmeyi atla
 • Daha hızlı akış
 • % 99 Çalışma Süresi Garantisi
 • Sınırsız sunucu anahtarı

Premium sürüm bunlarla birlikte gelir.

 • 7/24 Premium E-posta Desteği
 • Sohbet yoluyla destek
 • 14 Gün Para İade Garantisi
 • 4096 bit şifreleme uçtan uca
 • Daha fazla ülkede ayrı premium sunucular
 • Gelişmiş kötü amaçlı web sitesi filtrelemesi
 • Kota kısıtlaması yok
 • Reklam ağlarının alışkanlıklarınızı izlemesini önler

Reklam ağlarını önlediklerini söyleseler de, verilerini üçüncü taraf iş ortaklarına satacaklar.

Sunucu Konumları ve Ülkeler

Daha önce de söylediğimiz gibi, VPN size birkaç ülkeye erişim sağlar.Ücretsiz sürümde mevcut olmayabilirler, ancak bunlar premium olanlar. Hong Kong, Hindistan, Kanada, İngiltere, Singapur, ABD, Hollanda, Japonya, İsveç, Almanya, Moldova, İtalya, Estonya, Litvanya, Norveç, İsrail, Avustralya, Rusya, Kıbrıs, Polonya, Güney Afrika, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Belçika, Fransa, Finlandiya, Brezilya, Avusturya, Slovakya, İsviçre, İrlanda Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Güney Kore

Gördüğünüz gibi, premium sürüme sahipseniz kullanabileceğiniz birkaç sunucu var.

Uygulamalı Test

VPN kadarıyla, ilginç. Yazılım mevcut, ancak Windows sürümünü açmaya çalıştığımızda çöküyor gibi görünüyor. Ayrıca, uygulamada kayıt yaptıramazsınız, bunun tarayıcı aracılığıyla olması gerekir. Tarayıcınıza ekledikten sonra (hangisini kullanırsanız kullanın), yapmanız gereken yalnızca birkaç adım vardır.

 1. Hoxx rozetini bulun.
 2. Paneli açın. Gördüğünüz gibi, bir sunucu seçmeniz ve üzerine tıklamanız gerekiyor.
 3. Ardından, bağlı olduğunuzu belirten bir mesaj göreceksiniz. Uygulamayı kullanıyorsanız, çökmek yerine hiç bağlanmazsa bağlanmak daha uzun sürecektir.

Bu VPN’nin size Netflix’in farklı bölgelerine erişim vermeyeceğini bilmek isteyebilirsiniz..

Hoxx Hız Testi

Hoxx bir VPN için şaşırtıcı derecede hızlı. Ancak, daha önce nedenini söylemiştik. Çünkü en iyi şifrelemeleri bile 2013’te basit araçlar kullanılarak kırıldı. Size aşağıdaki sayıları gösteriyoruz, ancak bunları bir tuz tanesi ile almanız gerekiyor.

Hoxx Hız Testi

Neden bir VPN kullanmalısınız?

Birçok kuruluş artık ücretsiz WiFi sunduğundan, bağlandığınızda bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. WiFi harika olsa da, siber suçlular da harika olduğunu düşünüyorum. İstediğiniz sunucuya bağlanarak güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu şekilde, suçluların veya siber hırsızların özel bilgilerinizi çalma riskini büyük ölçüde azaltırsınız..

VPN kullanmanın bir başka nedeni de coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmaktır. Nerede olursanız olun, bir sunucuya bağlanmak yardımcı olacaktır. Çünkü engelleme yazılımını başka bir yerde bulunduğunuzu düşünmeye itiyor. Belirli bölgelere erişmeye çalışıyorsanız veya içeriği görüntülemeniz engelleniyorsa, bu gerçek bir avantaj olabilir. Sadece bir sunucuya bağlanın ve erişmek istediğiniz içeriğe göz atmaya veya görüntülemeye başlayabilirsiniz..

Kaçaklar Hakkında?

Bu ücretsiz bir VPN hizmeti olsa da, sızıntıları olmamasına rağmen, bunun bir proxy olduğuna dair başka göstergeler de vardır. Bu büyük bir hediye ve kesinlikle kötü bir şey.

Bu VPN’yi Kullanmalı mıyım?

Kesinlikle hayır. Bilgilerinizin yetkililere, korkunç şifrelemeye, Netflix’e erişememeye kadar garanti edeceği çılgın toplama politikasından, hiçbir şey kullanmamaktan sadece biraz daha iyi durumdasınız. Piyasada bu “hizmet” ten çok daha iyi bir seçim olacak kesinlikle daha iyi premium ürünler var.

Hoxx VPN Hakkında Son Düşünceler

Ücretsiz sürümde hızlar iyi olsa da, tamamen güvensizdir. Gideceğiniz şey gizliliğinizi güvende tutmaksa, bu sizin için VPN değildir. İncelememizde çok az pozitif bulduk ve birçok olumsuzluk. Bu kesinlikle mümkünse kaçınmak isteyeceğiniz bir VPN’dir. Bir göz atmaktan çekinmeyin en iyi 10 VPN Karşılaştırma için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map