HideIPVPN İncelemesi

Hizmetin bazı önemli noktalarıyla HideIPVPN incelemesine başlamak istiyorum. Ağları bazılarından daha küçük olsa da, HideIPVPN dünyanın dört bir yanındaki kilit konumlardaki sunucuları yönetir. VPN ve Akıllı DNS hizmeti sunuyorlar. Erişmek istediğiniz sunucu konumlarına göre bir VPN planı seçebilirsiniz. Örneğin ABD VPN gibi bazı planlar, o ülkedeki sitelerin ve kanalların engelini kaldırmak için SmartDNS’yi içerir.


HideIPVPN incelemesi

Fiyatlandırma ve Özel Teklifler

HideIPVPN tarafından sunulan VPN planlarından başlayalım. Aşağıda görebileceğiniz gibi, erişmek istediğiniz sunucu konumlarına göre beş farklı hesap sunuyorlar. Amerika Birleşik Devletleri’nde erişiminizi güvence altına almak ve içeriğin tadını çıkarmak isteyenler için ABD VPN planını şiddetle tavsiye ederim. Ek ücret ödemeden ABD SmartDNS ve proxy ile birlikte gelir.

IPVPN fiyatlandırma planlarını gizle

Gördüğünüz gibi HideIPVPN, kayıt sırasında seçtiğiniz faturalandırma döngüsüne göre indirimler sunuyor. Üç aylık erişimden% 10 veya yıllık aboneliklerden% 30 tasarruf edebilirsiniz. Bu, yıllık planı en iyi değer haline getirir. Ziyaret edin IPVPN’e özel Hide kaydedilecek sayfa.

VPN erişimine ek olarak HideIPVPN ekibi de Akıllı DNS sunar. Fark şifreleme. SmartDNS’leri gizlilik korumasını kesen şifrelemeyi atlar. Bunu yapmak, İnternet bağlantınızı yavaşlatmadan diğer ülkelerdeki içeriği izlemenizi sağlar. Fiyatlara bir göz atalım.

IPVPN SmartDNS fiyatlandırmasını gizle

Gördüğünüz gibi HideIPVPN Akıllı DNS için aylık, üç aylık ve yıllık faturalandırma döngüsü sunuyor. Bunlardan herhangi birine kaydolmak, ABD, İngiltere ve Polonya’daki kanalların engelini kaldırmanıza yardımcı olacak SmartDNS hizmetlerine erişmenizi sağlayacaktır..

Katılmaya karar verdiğinizde, HideIPVPN çok çeşitli ödeme seçeneklerini destekler. Aboneliği yönetebildiğiniz için çevrimiçi hizmetler için PayPal’ı kullanmayı seviyorum. HideIPVPN, PayPal ile birlikte kredi kartı, Bitcoin, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario ve Qiwi’yi sunuyor.

Risksiz Deneme Süresi

Kapsamlı bir inceleme yazmak için elimden geleni yapacağım, ancak HideIPVPN’in durumunuza uygun olup olmadığına gerçekten karar vermenin tek bir yolu var. Hizmeti kendiniz test etmek istersiniz. HideIPVPN bunu da anlıyor. 24 saat ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Ancak, bir anda göreceğiniz gibi, garanti bazı koşulları içerir. HideIPVPN’in hizmet şartları sayfalarında kullandığı dil.

Geri ödeme politikası

* 30 gün para iade garantisi sunuyoruz. Paketinize dahil olan tüm VPN bağlantılarını kullanarak VPN sunucularımıza bağlanamıyorsanız, 30 gün içinde geri ödeme isteyebilirsiniz.

*Önemli! Hizmet “olduğu gibi” sağlanır. Hizmetimizin belirli sitelerin engellemesini kaldırdığını garanti edemeyiz.  HideIPVPN kullanarak bir siteye erişememeniz, geri ödeme talebinin bir nedeni olamaz. 24 saat ücretsiz denememizle satın almadan önce hizmetimizi test edebilirsiniz..

* Hız sorunları için geri ödeme yapmıyoruz, çünkü premium sunucularımızda herhangi bir VPN sunucusunun test hızını yapabileceğiniz 24 saatlik Ücretsiz deneme VPN’imiz var. SmartDNS hizmeti için 7 günlük ücretsiz deneme süremiz var.

* HideIPVPN politika ihlali nedeniyle hesabınızı feshederse, geri ödeme yapılmaz.

* PayPal aboneliklerinden siz sorumlu olduğunuz için otomatik olarak PayPal abonelik ödemeleri iade edilmez.

* Yalnızca Windows, MacOS ve Linux işletim sistemlerini kullananlar geri ödeme almaya hak kazanır. HideIPVPN’i diğer işletim sistemlerinde veya cihazlarda (iPhone / iPad / Android / yönlendiriciler gibi) kullanmaya çalışırsanız, önce hizmeti test ettiğinizden emin olun..

* Modeminizde veya yönlendiricinizde HideIPVPN’i kuramıyorsanız, DEĞİL para iadesi için uygun.

HideIPVPN'i ziyaret edin

IPVPN Ağ ve Sunucu Konumlarını Gizle

İncelemenin üstünde belirttiğim gibi, HideIPVPN önemli konumlardaki bir VPN sunucuları ağını yönetir. Beş ülkede sunucu konumlarına sahip nispeten küçük bir ağları var. Önemli konumlardaki sunuculara sahip olmak, Netflix ve BBC iPlayer gibi popüler sitelere dünyanın her yerinden erişmenizi engellemenize yardımcı olacaktır.

CountriesServersProtocols
530OpenVPN, SSTP, SoftEther, L2TP, PPTP

HideIPVPN’in Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Hollanda, Almanya ve Kanada’da sunucuları vardır. SmartDNS servisleri ABD, İngiltere ve Polonya’daki kanalların engelini kaldırmanıza yardımcı olacak.

Gizlilik ve güvenlik

Birçok kişi VPN hizmetlerinin kendilerine otomatik olarak yüksek düzeyde gizlilik ve anonimlik vereceğini varsayar. Bu her zaman doğru değildir. Bir VPN kullanma amacınıza bağlıdır. Birincil hedefiniz gizlilikse, muhtemelen günlüğe kaydetmeyen bir VPN istersiniz.

HideIPVPN’in VPN fiyatlandırma sayfasında şu ifadeleri bulabilirsiniz:

Günlük yok. Trafik kayıtları tutmuyoruz

Günlük politikalarından hizmet veya gizlilik politikası sayfalarında bahsedemedim. Hangi bilgileri kaydettikleri ve bu bilgileri ne kadar süreyle sakladıkları hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olmak güzel olurdu.

HideIPVPN'i ziyaret edin

Uygulamalı Test

Bir VPN hizmetinin incelenip incelenmeyeceğine karar verirken aradığım ilk şey özel bir istemcidir. Herkes OpenVPN kurabilir ve bağlantıları manuel olarak yapılandırabilir, ancak artık ihtiyacınız yoktur. Günümüzde kullanımı kolay istemci yazılımı sunan çok sayıda VPN sağlayıcısı var.

HideIPVPN’in hizmeti test ederken kullanabileceğim çok hoş bir Windows istemcisi olduğunu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrıca Mac için özel bir istemcileri var. İOS, Android, Linux, Chromebook ve hatta DD-WRT yönlendiriciler için kurulum kılavuzlarıyla birlikte.

HideIPVPN, özel istemcileri içindeki tüm standart VPN protokollerini sunar. Buna SSTP (Windows için), OpenVPN, L2TP / IPSec ve PPTP dahildir. Ayrıca SoftEther adlı bir protokolü de desteklerler. Şu anda ayrı bir istemci indirmesi gerekiyor, ancak özel yazılımlarına dahil etmek için çalışıyorlar.

Windows VPN İstemcisi ile Bağlanma

Şimdi HideIPVPN Windows istemcisine bir göz atalım:

IPVPN Windows istemcisi gizle

Windows yazılımının kurulumu ve kullanımı kolaydır. Programı çalıştırdığınızda bağlantı ekranını getirecektir Buradan bir protokol ve ülke seçebilirsiniz. Sunucu açılır menüsü belirli bir sunucuya bağlanmanıza izin verir. HideIPVPN, sunucuları UK1, UK2 vb.’ye karşı bulundukları şehre göre listelemiş olsaydı iyi olurdu. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi konumu bulmak için farklı sunuculara bağlanmanız gerekebilir..

IPVPN yazılım ayarlarını gizle

Windows istemcisinin ayarlar sekmesi size birkaç seçenek sunar. En azından “Bağlan. düştü ”seçeneğini tıklayın. HideIPVPN yazılımının en gelişmiş özelliği uygulama ayırıcıdır. VPN’nin bağlantısı her kesildiğinde durması için belirli uygulamalar ayarlayabilirsiniz. Bu özellik özellikle P2P / bittorrent uygulamaları çalıştıranlar için popülerdir. HideIPVPN, torrentlerinin Hollanda sunucularında kullanılmasına izin veriyor.

HideIPVPN'i ziyaret edin

Mac VPN İstemcisi ile bağlantı kurun

Windows için özel istemcilerinin yanı sıra, HideIPVPN’in Mac kullanıcıları için de yazılımları vardır. Mac istemcisi Windows benzerlerine çok benziyor. Aynı gelişmiş özelliklere, yani VPN düştüğünde bir uygulamayı öldürme yeteneğine sahiptir. Mac kullanıcıları için bulmak zor bir özellik, bu nedenle HideIPVPN’in yazılımlarının her iki sürümünde de bulunduğunu görmek için heyecanlıyım.

İPhone veya iPad’den bağlanın

HideIPVPN’in bir iOS uygulaması olmasa da, PPTP veya L2TP’ye manuel olarak bağlanmak için kılavuzlar oluşturdular. İşte talimatların bir kopyası. Ekran görüntülerine sahip tam sürüm için sitelerini ziyaret edebilirsiniz..

İOS için HideIPVPN L2TP kurulum kılavuzu:

1) “Genel” e gidin -> “Ağ” -> “VPN”
2) “VPN Yapılandırması Ekle…” seçeneğini tıklayın.
3) L2TP sekmesini seçin

  • “Sunucu” alanına bir HideIPVPN sunucusunun IP veya sunucu adresini yazın. Hesabınız etkinleştirildiğinde aldığınız e-postayı kontrol etmeniz gerekir. E-postada listelenen tüm kullanılabilir sunucuları bulacaksınız.
  • Paket kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
  • “Gizli” alanına şunu girin: hideipvpn
  • Şifreleme seviyesi için “Otomatik” bırakın ve “Tüm Trafiği Gönder” i seçin.
  • “Kaydet” e basın.

4) Şimdi VPN bağlantınız kuruldu, artık bağlanabilirsiniz.

Android Cihazdan Bağlanma

HideIPVPN’in Android cihazlar için bir uygulaması yok, ancak PPTP ve L2TP bağlantıları için bir kurulum kılavuzu var. İşte talimatların bir kopyası. Ekran görüntülerine sahip tam sürüm için sitelerini ziyaret edebilirsiniz..

Android için HideIPVPN L2TP kurulum kılavuzu:

1) “Ayarlar” a gidin
2) “Diğer Ayarlar” a basın
3) “VPN” ye basın
4) “VPN ağı ekle” ye basın
5) “Tür” açılır menüsüne basın
6) “L2TP / IPSec PSK” yı seçin

  • “Ad” alanına bağlantınız için istediğiniz adı girin. Adını vermenizi öneririz: HideIPVPN (L2TP).
  • “Sunucu adresi” alanına bağlanmak istediğiniz HideIPVPN sunucusunun IP veya sunucu adresini girin. (Kullanılabilir sunucuları bulmak için, HideIPVPN hesabı için ödeme yaptığınızda aldığınız e-postayı kontrol edin veya web sitelerindeki Müşteri Alanında oturum açın.)
  • “IPSec önceden paylaşılan anahtar” alanına “hideipvpn” (tırnak işaretleri olmadan) girin.
  • Diğer tüm alanları boş bırakın.
  • “Kaydet” düğmesine basın.

5) Bağlanmak için yeni bağlantıya dokunun. Size e-posta ile gönderilen HideIPVPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve Bağlan’a dokunun.

IPVPN Hız Testi

Bir Windows 8 sisteminde SSTP protokolünü kullanarak HideIPVPN’i test ettim. Windows istemcilerini kullandım ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir sunucuya bağlandım.

IPVPN hız testi

Gördüğünüz gibi Pennsylvania’da sunucuya bağlandığım zamana kıyasla doğrudan ISS’m aracılığıyla bağlantı hızım arasında yaklaşık% 38’lik bir fark vardı. Şifreleme yükü artırır, böylece performans üzerinde her zaman bir miktar etki bekleyebilirsiniz. Daha yüksek gizlilik için bir değiş tokuş. 39 Mbps’nin üzerinde bir hızda Netflix ve Hulu gibi siteleri sorunsuz yayınlayabildim.

Sonuç

HideIPVPN, bu ülkelerin herhangi birinde (ABD, İngiltere, NL, DE, CA) gizlilik isteyenler için iyi bir VPN hizmetidir. Onların uygulama katil özelliği kesinlikle P2P hayranları tarafından takdir edilecektir. Sitelerin hızını düşürmeden engellemesini kaldırmak istiyorsanız SmartDNS hizmetlerine bakmanızı öneririz. ABD, İngiltere ve Polonya’daki popüler kanallara erişmenize yardımcı olacak.

Hizmetle ilgili en çok sevdiğim şey:

 • Kullanımı kolay Windows ve Mac istemcileri
 • OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP ve SoftEther desteği
 • Hem Windows hem de Mac istemcisinde uygulama katil özelliği
 • Şifrelenmiş VPN ve Akıllı DNS hizmetleri ayrı satılır
 • Üç aylık ve yıllık faturalandırma dönemlerinde dönem iskontoları

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • İOS ve Android için mobil uygulamalar sunun
 • Ağa daha fazla sunucu konumu ekleyin
 • İstemcideki sunucu konumlarını listeleyin
 • Özel IP’yi bir eklenti olarak düşünün

HideIPVPN’i test etmekten zevk aldım ve takımlarının gelecek için ne planladığını görmek için sabırsızlanıyorum. Kaydolmadan önce, erişmek istediğiniz ülkelerde sunucuları olduğundan emin olun. Kaydolduğunuz plan, hangi sunucuları kullanabileceğinizi belirler. Üyeler aynı anda en fazla 3 cihaza bağlanabilir. Yeni bir müşteri olarak HideIPVPN 30 günlük para iade garantisi kapsamında olacaksınız. Bu, hizmeti test etmek için size bolca zaman vermelidir. Geri ödeme politikalarının sınırlamalarını anladığınızdan emin olun..

HideIPVPN'i ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map