hide.me İnceleme

Bu inceleme hide.me başlangıçlarına kısa bir bakışla başlıyor. Hide.me, 2012 yılında kariyerlerini hükümetler ve şirketler için güvenli altyapılar inşa eden uluslararası bir güvenlik uzmanları grubu tarafından kuruldu. Bu bilgi, hide.me olan güvenli, gizlilik merkezli, kullanımı kolay VPN hizmetlerini oluşturmalarına yardımcı oldu. Bunlar, zorunlu veri saklama yasaları olmayan Malezya’nın yetki alanı altında faaliyet göstermektedir. Bu, kayıt tutmama ilkelerini korumalarını sağlar. Bu, web’de gezinirken üyelerinin anonimliklerini garanti eder.


HideMe İncelemesiFiyatlandırma ve Özel Teklifler

Hide.me ekibine, ziyaretçilerimize popüler VPN hizmetlerinde indirim sundukları için teşekkür ederiz. Aşağıdaki resme tıklayarak 35% kar edin Premium ve Plus planları. İndirim tekrarlanır, böylece hesabınızın ömrü boyunca tasarruftan yararlanabilirsiniz. Planlar 75 GB için ayda 3,32 dolar ile tüm yıl boyunca sınırsız VPN erişimi için ayda 6,45 dolar arasında değişiyor. Bence hizmetten oldukça memnun kalacaksınız. Hide.me indirimi ile oldukça değerlidir.

hide.me Özel

Hide.me fiyatlandırmasının gözden geçirilmesi, VPN hizmetlerini üç farklı planda sunduklarını göstermektedir. Bunlar aşağıda özetlenmiştir.

 • Artı Fiyatlandırma Planı
  • Tüm konumlar
  • Daha yüksek öncelikli sınırsız bant genişliği
  • Kullanım sınırları ayda 75 GB veri aktarımı
  • Tam protokol desteği
  • 1 VPN bağlantısı
 • Premium Fiyatlandırma Planı
  • Tüm konumlar
  • En yüksek öncelikli sınırsız bant genişliği
  • Sınırsız veri aktarımı
  • Tam protokol desteği
  • 5 eşzamanlı VPN bağlantısı
  • Dinamik port yönlendirme, Socks Proxy erişimi, Sabit IP adresi

Gördüğünüz gibi, ücretsiz VPN hizmeti çok sınırlıdır ve sadece tek bir HD film yayınlamaya çalışırken 2 GB veri sınırına hızlı bir şekilde ulaşacağınız için sadece anonim sörf için iyi olacaktır. Yukarıdaki şekilde gösterilen tüm fiyatlar 12 aylık dönem planları içindir ve çok cömert% 35 indirimlerini içerir. Artı planı ayda 3.32 $ ‘dır, ancak ayda 75 GB ile sınırlıdır ve sadece 1 bağlantıya izin verir. Yalnızca yarı zamanlı bir VPN’e ihtiyacınız varsa bu plan sizin için iyi bir seçim olabilir. Son olarak, aylık 6,49 $ ‘dan biraz daha pahalı olmasına rağmen, Premium plan özellikleri gözden geçirdiğim diğer VPN hizmetleriyle daha uyumlu.

Hide.me, çok çeşitli ödeme seçeneklerini destekler. Bunlar arasında PayPal, BitCoins, büyük kredi kartları ve banka havaleleri bulunur. PayPal’ı kullanmak, aboneliğinizi nereden yönetmek istediğinizi seçmenize olanak tanır. Bitcoin, isteyenler için daha fazla anonimlik sağlayan bir ödeme seçeneğidir. Visa, MasterCard, JCB ve American Express gibi büyük kredi kartlarını da kabul ediyorlar..

Bu inceleme, gizlilik merkezli politikalarına uygun olarak, birçok ödeme türü için yalnızca bir e-posta gerektiğini de tespit etti. Ödeme işlemi sırasında bile gizliliğiniz korunur. Tüm ödemeler harici ödeme sağlayıcıları tarafından gerçekleştirilir ve hide.me ödeme işlemi sırasında herhangi bir kişisel bilgi kaydetmez. Size daha sonra silinecek benzersiz bir kimlik atarlar. Bu, ödemenizin belirli bir hesaba izlenemeyeceği ve daha sonra ödeme bilgilerinizi VPN kullanımınıza bağlamanın bir yolu olmadığı anlamına gelir. Bu nedenle, kredi kartıyla ödeme yapsanız bile hide.me ile her zaman anonim olacaksınız.

Risksiz Deneme Süresi

Hide.me, hizmetlerinin performansını değerlendirmeniz gerektiğini anlar, böylece test etmenizi sağlayacak ücretsiz bir plana sahip olurlar. Bu plan, hizmetlerinin kalitesini görmenize ve mevcut ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağına karar vermenize rağmen, daha önce belirttiğim gibi bazı sınırlamaları vardır. Ancak ücretsiz hesap, Windows istemcisini ve Android uygulamasını denemenize izin vermelidir. Ayrıca 14 günlük para iade garantisi var. Bu inceleme ayrıca, ücretsiz hesap gibi, garantinin büyük bir sınırlama olduğunu düşündüğümle birlikte geldiğini, 500 MB’den fazla veri aktaramayacağınızı da not ediyor. Kendi sözleriyle:

VPN hizmetlerimizden tamamen memnun değilseniz ve sözleşmenizi iptal etmek istediğiniz ilk 14 gün içinde bize e-posta yoluyla yazılı olarak bildirirseniz, bant genişliği kullanımı durumunda size sözleşme tutarının% 100’ü geri ödenir en fazla 500 MB.

HideMe 240

hide.me Ağ ve Sunucu Konumları

Size hide.me boyutu söz konusu olduğunda bazı rakipleri kadar büyük bir ağa sahip görünmeyebilir, ancak görünüş aldatıcı olabilir. Yalnızca 1 Gbit bağlantıya sahip özel çıplak metal sunucular kullanırlar. Bu onlara sanal sunucu kullanan sağlayıcılar hakkında bilgi verir. Bu gözden geçirme ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki stratejik konumlarda sunucuları olduğunu ortaya koydu. Üyeler, ABD, Hollanda ve Avustralya gibi popüler ülkelerdeki birden çok sunucuya erişebilir.

CountriesLocationsServersProtocols
222884IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Yumuşatıcı, SSTP

Premium VPN planına abone olursanız, hide.me sınırsız veri sunar. Bu, istediğiniz kadar veri kullanabileceğiniz ve herhangi bir sunucu konumuna bağlanabileceğiniz anlamına gelir. Bu gerçek bir bonus ve seyahat edenlerin evden veya diğer ülkelerden akış içeriği izlemesine izin veriyor.

Hide.me aşağıdaki ülkelerde sunuculara sahiptir:

 • Amerika – Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika
 • Avrupa – İngiltere, Almanya, Avusturya, Fransa, İzlanda, İtalya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, İsveç, İsviçre, Türkiye.
 • Dünyanın geri kalanı – Avustralya, Hong Kong, Japonya, Singapur

Gizlilik ve güvenlik

Bir VPN hizmeti kullanma amacınıza bağlı olarak, günlük tutma ve kullanım politikası çok önemli olabilir. Hide.me web sitesinin gözden geçirilmesi, kullanıcıların onlardan ne beklemeleri gerektiğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Bu bilgiler doğrudan hizmet şartları sayfalarından alınmıştır:

Gizliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için gereken minimum bilgileri toplarız ve bu da e-posta adresinizdir. Adınızı, IP adresinizi, fiziksel adreslerinizi, telefon numaranızı veya diğer kişisel bilgilerinizi istemiyoruz veya saklamıyoruz. Ödemeler Paymentwall Inc. ve Cleverbridge AG tarafından işlenmektedir ve sistemimizdeki ödemelerle ilgili herhangi bir ayrıntı kaydetmiyoruz. Abonelikler Cleverbridge AG tarafından her kullanıcı hesabı için özel bir kullanıcı kimliğiyle yenilenir veya güncellenir.

İndirdiğim telif hakkı materyali için DMCA gibi yasal bir bildirim alırsanız ne olur??
Müşterilerimiz hizmetimizi kullanırken anonim olduklarından, bu tür bildirimler hide.me adresine yönlendirilir ve hukuk departmanımız uygun bir yanıt verir. Hiçbir bağlantı günlüğü kaydetmediğimizden, yasal olarak zorunlu tutsa bile bir isteği müşteri kimliğiyle ilişkilendiremedik.

Güvenlik söz konusu olduğunda hide.me sizi koruyor. Tüm VPN’lerde olduğu gibi, sunulan şifreleme düzeyi önemlidir. AES-256 şifrelemesine kadar IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether ve SSTP için destek sunarlar. IKEv2 gibi en son protokolleri desteklemek, üyelerine mümkün olan en hızlı bağlantıyı sağlar.

HideMe 240

Uygulamalı Test

Diğer incelemelerimi okuduysanız, kullanımı kolay istemci yazılımı olan VPN sağlayıcıları gibi olduğumu biliyorsunuz. Hide.me’nin kurulumu ve kullanımı özel bir yazılımı vardır. Temiz, basit, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Android için bir mobil uygulama ile birlikte Windows için bir istemcileri var. Hide.me diğer işletim sistemleri ve cihazlarla da uyumludur. Ayrıca, bunları yapılandırırken size yol gösterecek adım adım kılavuzları vardır.

Windows VPN İstemcisi ile Bağlanma

İlk olarak, hide.me Windows istemcisini inceleyelim. Aşağıdaki soldaki şekil müşterileri için bağlantı ekranını göstermektedir. Bu ekran, bir açılır liste kutusundan sunucunuzu seçmenize, bağlanmanıza veya bağlantıyı kesmenize olanak tanır ve çevrimiçi durumunuzu gösterir. Ayrıca mevcut planınızı ve Premium hesabınız yoksa ne kadar bant genişliği kullandığınızı gösterir. Ayrıca mevcut hesabınızı yükseltmenize de izin verir.

HideMe Windows

Yukarıdaki sağdaki şekil ayarlar ekranıdır. VPN bağlantısı şifreleme türünü seçmenizi sağlar. Ücretsiz istemcide sadece SSTP, PPTP ve IKEv2 ile sınırlısınız. Ayrıca, istemciye başlatma tercihlerinizi bildirmek için bazı genel ayarları vardır. VPN’yi yönetici ayrıcalıklarıyla başlatırsanız, DNS sızıntı denetimlerini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, gerekirse birincil ve ikincil DNS sunucularını görebilir ve ayarlayabilirsiniz. Son olarak, istemci için en son güncellemenin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

HideMe 240

Android Uygulamasından Bağlan

Şimdi hide.me’nin ücretsiz Android uygulamasını inceleyelim. Google Play’den indirebilirsiniz. Mobil uygulama için Android 4.0 veya üstü gerekir. Uygulama tüm Android cihazlarda çalışır.

HideMe Android

İlk olarak oturum açmak için Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizi girin. Ardından, uygulamanın sizin için otomatik olarak bir sunucu seçmesini istiyorsanız VPN korumasını etkinleştirmek için öğesine dokunabilirsiniz. Bunu seçerseniz, uygulama konum ve sunucu yüküne göre sizin için en hızlı olacağını düşündüğünü otomatik olarak seçecektir. Aksi takdirde, kullanılabilir konumlardan kendiniz bir sunucu seçebilir ve korumayı etkinleştirmek için öğesine dokunabilirsiniz. Uygulama ayrıca ay için geçerli hesap türünüzü ve bant genişliği kullanımınızı gösterir. Son olarak, uygulamanın en son sürümünün yüklü olup olmadığını kontrol edecektir..

HideMe 240

hide.me Hız Testi

Windows istemcisini kullanarak IKEv2 protokolünü kullanarak hide.me’yi test ettim. Bu, ücretsiz VPN’nin erişebildiği protokoller için en yüksek hızları sağlar. SSTP, PPTP ve IKEv2, Windows istemcilerinde ücretsiz VPN kullanarak desteklenen tek protokollerdi.

HideMe HızıGördüğünüz gibi, doğrudan ISS’m ile yaklaşık 1300 mil uzakta bulunan bir hide.me sunucusuna bağlantı arasında% 15’lik bir hız farkı vardı. Şifreleme ek yük ekler, böylece performansta bir miktar düşüş bekleyebilirsiniz. Bir VPN hizmeti düşünülürken performans her zaman gizlilik için bir değiş tokuştur. Ancak, neredeyse 43 Mbps hızında Netflix, Hulu ve HBO GO gibi hizmetleri kolayca yayınlayabilir ve HD filmler veya canlı etkinlikler izleyebilirim.

hide.me İnceleme: Sonuç

Hide.me sadece birkaç yıldır VPN arenasında olmasına rağmen, gizliliğinize olan bağlılıkları nedeniyle ağlarını büyütmeye devam ettiler. Genel VPN performanslarını daha iyi artırmak için stratejik konumlardaki sunucu konumlarını genişlettiler. Ayrıca aboneleri için VPN kurulumunu ve kullanımını basitleştirmek için özel yazılımlar geliştirdiler. Gelecekte bu eğilime devam etmelerini ve hizmetlerinin daha da iyi olmasını bekliyorum. Hem Windows istemcileri hem de Android uygulamaları, müşterileri için VPN’i basitleştirmeye yardımcı olmak için basit kurulumlarla basit, kullanımı kolay, grafik arayüzlere sahiptir. Gizliliğinize gerçek bir bağlılığı olan güvenilir bir VPN hizmeti arıyorsanız hide.me iyi bir seçim olabilir.

Hizmetle ilgili en çok sevdiğim şey:

 • Kurulumu ve kullanımı kolay Windows istemcisi
 • Android için mobil uygulama
 • AES-256 şifrelemeye kadar IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether ve SSTP desteği.
 • Kayıt tutmama politikası
 • Premium Plan ile 5 cihaz için eşzamanlı bağlantı
 • Yıllık kayıtlarda derin dönem indirimi

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • Garanti kapsamını artırın – gerçekçi olmayan veri sınırı
 • Fiyat rakiplerden biraz daha fazla.

Hide.me hizmetini kullanmaktan zevk aldım ve kendiniz denemenizi öneririz. Masaüstü istemci yazılımlarını ve Android mobil uygulamasını test edin ve şunları yapabileceğinizi unutmayın 35% kar edin bizim indirim ile. Yazılımlarının VPN sunucuları arasında bağlantı kurmayı ve bu sunucular arasında geçiş yapmayı ne kadar kolay hale getirdiğini düşünüyorum. Hala büyümeye ve yeni sunucu konumları eklemeye devam ediyorlar.

HideMe 240

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map