Avast SecureLine VPN İncelemesi 2018

SecureLine VPN, merkezi Çek Cumhuriyeti, Prag’da bulunan Avast Software s.r.o. tarafından sağlanan birinci sınıf bir çevrimiçi güvenlik hizmetidir. Avast’a aşina olmayanlar için 435 milyondan fazla kullanıcısı olan en büyük bulut tabanlı siber güvenlik ağlarından birini işletiyorlar. Dijital yaşamınızı korumak ve savunmak için yeni nesil, makine dili ve yapay zeka motorunu çalıştırmak için bu büyük verilerden yararlanıyorlar. Bu hedefin bir parçası olarak, hem ücretsiz hem de ücretli yazılım ve hizmetler geliştirdiler. SecureLine VPN, verilerinizi korumak ve çevrimiçi gizliliğinizi korumak için güçlü şifreleme sağlayarak bu hedefi kolaylaştırır. Çoğu büyük işletim sistemi için özel yazılımlar geliştirdiler. Böylece, Windows, Mac OS X, iOS ve Android kullanıcılarının evde veya mobil Wi-Fi cihazınızı dünyanın herhangi bir yerinden ister SecureLine ağına bağlanmasını kolaylaştırır..


Secureline VPN İncelemesi

Fiyatlandırma ve Özel Teklifler

SecureLine, VPN servislerini çeşitli şekillerde pazarlamaktadır. En iyi değerlerinden birinin, ağlarına çoklu cihaz erişimine izin veren değer olduğunu düşünüyoruz. Aynı anda beş cihaz sağlar. Bu cihazlar Windows ve Mac OS X bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları, iPhone’ları, iPad’leri veya Android akıllı telefonları veya tabletleri içerir.

SecureLine VPN Fiyatlandırması

Bu SecureLine VPN planı, dönem fiyatlandırması kullanılarak pazarlanmaktadır. Avast bu paketler için konuklarımıza nezaketle indirim sundu. Sonuç olarak, hizmetlerinin bir ayını 7,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Daha uzun süre kayıt olmak sizi daha da fazla kurtaracaktır. Hizmetlerinin bir yılı size sadece 63,99 $ veya aylık 5,33 $ ‘a mal olacak. Bu sizi kurtaracak 20 indirim zaten indirimli yıllık paket. Benzer indirimler, daha uzun hizmet şartları isteyenler için 2 yıllık ve 3 yıllık paketlere de uygulanır..

Ödeme metodları

SecureLine, VPN hizmetleri için birkaç farklı ödeme yöntemi sunar. Bunlar çoğu kredi kartını içerir. Kabul ettikleri kartlar Visa, MasterCard, Discover ve American Express’tir. Tüm çevrimiçi alışverişlerini merkezi bir yerde tutmak isteyenler için PayPal ile ödeme kabul edilir. Şu anda hiçbir kripto para birimi desteklenmiyor.

Avast SecureLine VPN Servis Özellikleri

SecureLine hizmeti aşağıdaki avantajları sunar:

 • Açık kaynaklı gizlilik koruması – OpenVPN ve OpenSSL üzerine kurulmuştur. Bunlar, hızları, güvenilirlikleri ve şeffaf güvenlikleri nedeniyle en çok kullanılan gizlilik protokolleridir.
 • Ağ Girişi – 34 farklı sanal ülkeye yayılmış sanal konumlara erişmenizi sağlar.
 • Etkinlik kaydı yok – çevrimiçi trafiğinizin kaydı yok. Bu, kullanılan uygulamaları, ziyaret edilen web sitelerini ve erişilen içeriği içerir.
 • 256 bit AES şifreleme – gelen ve giden verilerinizin ISS’lere, kötü niyetli üçüncü taraflara veya diğer görünmez meraklılara karşı güvence altına alınmasını sağlar.
 • Tek paylaşılan IP adresi – diğer Avast SecureLine VPN kullanıcılarının kalabalığında yok olmanızı sağlar.
 • Tüm Wi-Fi ağlarını korur – herhangi bir etkin noktaya bağlandığınızda size huzur verir. Bu, en sevdiğiniz kahve dükkanını, yerel veya uluslararası havaalanını veya bilinmeyen bir kamu ağını içerir..
 • DNS sızıntı koruması – gerçek IP adresinizi bastırmak için IPv4 ve IPv6 isteklerine karşı bloklar için.
 • Akış & oyun hızları – yüksek tanımlı filmleri izlemenize, gecikmeye duyarlı seğirme oyunundan kaçınmanıza veya büyük dosyaları indirmenize izin verebilir.
 • Sansürü boz – dünyanın neresinde olursanız olun sosyal hizmetlere ve medya içeriğine erişmek için.
 • P2P desteği – bilgileri özel olarak paylaşmanıza olanak tanıyan belirli sunucular üzerinden.
 • Hızlı VPN ağı – 2Gb / s çıkışa sahip sunucular.

Ücretsiz Deneme ve 30 Günlük Para İade Garantisi

SecureLine, tüm yeni kullanıcılara VPN servislerinin 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunar. Ayrıca aboneler için 30 günlük para iade garantisi var. Bu, potansiyel müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için ağlarını tam olarak test etmek için geniş bir fırsata sahip olmalarını istediklerini göstermektedir. SecureLine ağını tamamen test etmek için bu tekliflerden yararlanmalısınız. Tüm cihazlarınızla uyumlu olduğundan ve favori sitelerinizi ziyaret ederken performansından memnun olduğunuzdan emin olun.

Hizmetin tüm gereksinimlerinize uygun olmadığına karar verirseniz, kullanılmayan hizmet süresinin iadesini satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde talep edebilirsiniz. Geri ödemenizle ilgili ayrıntıları almak için bu garantinin şartlarını TOS’larında görün.

SecureLine'ı ziyaret edin

Avast SecureLine VPN Ağı

Avast SecureLine VPN ağı 53 sanal konumdan oluşur. Hizmet kapsam alanını en üst düzeye çıkarmak için bunlar 34 farklı ülkeye yayılmıştır. SecureLine, genel ağ performansını iyileştirmeye yardımcı olmak için birçok popüler ülkede birden fazla konuma sahiptir. Bunlara Kanada, Almanya, İspanya, Rusya, İngiltere ve ABD dahildir.

Tüm VPN ağ geçitleri özel sunucularda çalışır ve her birinin en yüksek yükler altında bile yüksek performansı korumak için yeterli kapasiteye sahip olmasını sağlar. Ayrıca, ağları, hiçbirinin aşırı yüklenmemesini sağlamak için farklı sunucular arasındaki trafiği otomatik olarak dengelemek için sistemler çalıştırır. Bu VPN ağ geçidi konumları aşağıdaki gibidir:

 • Afrika
  • Güney Afrika, Johannesburg
 • Asya
  • Çin, Hong Kong; İsrail, Petau Tikva; Japonya, Tokyo; Malezya, Johor Bahru; Singapur, Singapur; Güney Kore, Soeul; Tayvan, Taipei; Türkiye İstanbul
 • Avrupa
  • Avusturya, Viyana; Belçika, Brüksel; Çek Cumhuriyeti, Prag; Danimarka, Kopenhag; Finlandiya, Helsinki; Fransa Paris
  • Almanya, Frankfurt; Berlin
  • Macaristan, Budapeşte; İtalya, Milano; Lüksemburg, Lexemboug; Hollanda, Amsterdam; Norveç, Oslo; Polonya, Varşova; Portekiz, Leiria
  • Rusya, Moskova; St.Petersburg
  • İspanya, Madrid; Barselona
  • İsveç, Stockholm; İsviçre, Zürih;
  • İngiltere, Londra; Glasgow
 • Kuzey Amerika
  • Kanada, Montreal; Toronto
  • Meksika, Mexico City
  • Amerika Birleşik Devletleri, Atlanta; Boston; Chicago; Dallas; Gotham Şehri; Honolulu; Jacksonville; Las Vegas; Los Angeles; Miami; New York; Tuz Gölü şehri; San Francisco; Seattle, Phoenix; Washington DC
 • Okyanusya
  • Avustralya, Melbourne; Yeni Zelanda, Auckland
 • Güney Amerika
  • Brezilya, Sao Paulo

Tüm SecureLine VPN sunucuları teorik olarak 2 Gb / s maksimum verime sahiptir. Ek olarak, stres testleri yoğun yük dönemlerinde bile ortalama 450-600 Mb / s olduğunu göstermektedir. Hepsi UDP üzerinden çalışıyor, bu yüzden ağları en sevdiğiniz HD akış ortamı, çevrimiçi RPG veya birinci şahıs nişancı için yeterince hızlı olmalı. SecureLine ayrıca bazı VPN sunucularında P2P ve torrent trafiğine izin verir. Bunlar aşağıdaki konumları içerir:

 • Prag, Çek Cumhuriyeti; Frankfurt, Almanya; Amsterdam, Hollanda; New York, New York; Miami, Florida; Seattle, Washington; Londra, Birleşik Krallık; ve Paris, Fransa

SecureLine VPN ile Anonimliğiniz ve Gizliliğiniz

SecureLine, bir kripto para birimi kullanan aboneliklere izin vermez. Bu nedenle, kim olduğunuzu bileceklerdir, bu yüzden onlara dolaylı olarak güvenmelisiniz. Bir VPN seçerken bu her zaman ilk düşünceniz olmalıdır. Servisleri, internette gezinirken gerçek IP’nizi maskelemenize yardımcı olur ve diğer İnternet kullanıcılarının gördüğü sanal bir IP sağlar. Ayrıca şifrelenmiş tünel üzerinden IPv4 isteklerini yönlendirir, IPv6 isteklerini engeller ve çevrimiçi gizliliğinizi ve anonimliğinizi korumak için DNS sızıntılarına karşı koruma sağlarlar.

SecureLine, VPN hizmetlerini kullanırken trafik etkinliğinizle ilgili herhangi bir günlük tutmaz. Bu, kullandığınız uygulamaları, ziyaret ettiğiniz siteleri veya eriştiğiniz içeriği günlüğe kaydetmedikleri anlamına gelir. Ancak, günlük bağlantı verilerini yaparlar. Bu, Gizlilik Politikasında şu şekilde belirtilmiştir:

Avast SecureLine: Avast SecureLine sanal özel ağ (VPN) hizmetini kullandığınızda, sunucu VPN bağlantısının yapıldığı zaman ve ağ konumu ve VPN bağlantısının süresi gibi bazı temel verileri yakalayabilir. Bu bilgiler 30 gün içinde rutin olarak silinir. Ayrıca, sistem oturum başına aktarılan bant genişliği üzerine veri depolayabilir.

Her zaman olduğu gibi, SecureLine’in hizmetlerini kullanırken herhangi bir veri kaydetmemesini tercih ederiz. Ancak, bu bilgileri sağlamadaki dürüstlüklerini alkışlıyoruz. Normal şartlar altında, bu bağlantı verileri çevrimiçi gizliliğinizi doğrudan etkilememelidir. Ancak, her zaman gerçek bir sıfır günlük politikası tercih ederiz.

Secureline, bilgilerinizin hiçbirini üçüncü taraflara paylaşmaz veya satmaz. Ancak, duruma göre ilgili tüzel kişilikleri değerlendirecek ve karar vereceklerdir. Bu amaçla, web sitelerinde SecureLine için bu tür taleplerin bir şeffaflık raporunu yayınladılar.

Özetle, Secureline VPN hizmetlerini kullanırken çevrimiçi gizliliğinizi korur. Ancak kim olduğunuzu bilecek ve bazı bağlantı verilerini kaydedecek ve yaklaşık 30 gün saklayacaktır. Bu nedenle, bir VPN hizmeti kullanma amacınızla uyumlu olup olmadıklarını görmek için Gizlilik Politikalarını ve Hizmet Şartlarını iyice incelemenizi öneririz..

VPN Ağı ve Kullanıcı Güvenliği

OpenVPN ve IPSec Protokolleri

SecureLine, Windows ve Android uygulamalarının protokolü olarak OpenSSL kullanan UDP’de OpenVPN kullanır. Bu, bugün birçok sağlayıcı tarafından mevcut en iyi VPN protokolü olduğuna inanılmaktadır. Ayrıca açık kaynak kodunu kullandığı için en güvenilir olanlardan biridir. Mac OS X ve iOS uygulamaları güvenlik için yerleşik IPSec protokolünü kullanır. Bunlar, Apple’ın uyumluluk ve performans için tescilli yığınları üzerine inşa edilmiştir. Bunlar MOBIKE’i desteklemek için IKEv2 ile birlikte kullanılır. Bu, kullanıcıların VPN düşmeden Wi-Fi ve hücresel ağlar arasında geçiş yapmalarını sağlar ve otomatik yeniden bağlamayı destekler.

RSA- 2048 El Sıkışma

Servis, cihazınız ile VPN ağ geçidi arasında ilk şifreleme tünelini oluşturmak için sunucu kimlik doğrulaması ve kontrolü için SSL / TLS kullanır. Üzerinde anlaşılan tüm anahtarların doğrulanması için RSA-2048 bit sertifikaları kullanılır. Sertifikalar SHA256 kullanılarak doğrulanır ve anahtarlar ileri gizliliği destekler.

Veri Şifreleme / Şifre Çözme ve Kimlik Doğrulama

SecureLine, İnternet trafiğinizi şifrelemek ve şifresini çözmek için 256 bit anahtar uzunluğuna sahip Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) kullanır. Bu, Birleşik Devletler hükümeti tarafından gizli belgeler için kullanılan şifrelemedir. Veri kimlik doğrulaması bir SHA256 HMAC algoritması kullanılarak işlenir.

Özetle, SecureLine tarafından kullanılan VPN ağ uygulaması, verilerinizin kötü niyetli İnternet sakinlerinden ve paket koklama, sahte sıcak noktalar, kötü ikizler ve ortadaki adam saldırıları gibi tehditlerden korunmasını sağlayacaktır. En sevdiğiniz İnternet sitelerini incelerken ağa bağlanmak size gönül rahatlığı sağlar.

Teknik Destek

Avast SecureLine, web sitelerinde VPN servisleri hakkında genel sorularınızın çoğuna cevap verebilecek bir destek bölümüne sahiptir. Ayrıca, birçok konuda size yardımcı olabilecek hem gelişmiş hem de yeni başlayanlar için bir forumları var. Daha fazla teknik sorun için yazılımlarından veya web sitelerinden bir destek bileti oluşturabilirsiniz. Çoğu bilete 24 saat içinde cevap verirler. Ayrıca 7/24 telefon desteği var. Son olarak Facebook, Twitter, YouTube ve diğerlerinde güncel bir sosyal medya varlıkları var.

SecureLine'ı ziyaret edin

Avast SecureLine VPN: Uygulamalı Test

SecureLine VPN, Windows, Mac OS X, iOS ve Android cihazlar için özel bir yazılım geliştirmiştir. Windows ve Android, OpenVPN protokolünü kullanarak bağlanır. Mac OS X ve iOS uygulamaları IPSec kullanarak bağlanır. Bunları çalıştırmak için gereken minimum işletim sistemi sürümleri aşağıdaki gibidir:

 • pencereler – Microsoft Windows XP Service Pack 3 (herhangi bir Sürüm, 32 bit veya 64 bit) ve üstü
 • Mac OS X – Apple macOS 10.9.x (Mavericks) ve üstü
 • iOS – Apple iOS 5.1 veya üstü
 • Android – Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich, API 15) veya üstü

Özel yazılımı indirmek, yüklemek ve kullanmak kolaydır. Prosedür aslında üç temel adımdır.

SecureLine VPN Özel Yazılım Kurulumu ve Kullanımı

 1. Windows veya Mac OS’niz için indirme düğmesini seçin, yüklenecek dosya açılacaktır. İOS veya Android uygulamalarını indirmeyi seçerseniz, iTunes veya Google Play mağazasındaki yükleme sayfası gösterilir.
 2. Yazılımı yapılandırın ve yükleyin.
 3. Yazılımı cihazınızda çalıştırın ve SecureLine VPN ağına bağlanın.

SecureLine Windows İstemcisini Yükleme ve Kullanma

Windows İstemcisini Yükleme

Yazılımın bilgisayarınızda değişiklik yapma izni verdikten sonra, kurulum için hangi dili kullanmak istediğinizi soracaktır. Bir dil seçtiğinizde yazılım sizi kurulum sihirbazına davet eder. “İleri” düğmesine tıkladıktan sonra EULA gösterilir. Bunu gözden geçirin ve kabul etmenizi değiştirin. Kurulumun devam etmesi için EULA’yı kabul etmelisiniz.

SecureLine VPN Özel Yazılım Kurulumu

Kurulum devam ettikten sonra, bir yükleme dizini seçmeniz veya sadece varsayılan dizini kabul etmeniz gerekir. Daha sonra size bir dizi kurulum ekranı sunulacaktır. Bu işlem birkaç dakika sürebilir, ancak tamamlanan kurulum penceresi sonunda görünecektir. İstemci yazılımını açmak için “Avast SecureLine Başlat” seçeneğini değiştirin ve “Son” düğmesini tıklayın.

SecureLine VPN Açma Eğitimi

Bu, küçük bir SecureLine VPN eğitiminin ilk ekranını açacaktır. Eğiticiyi görmek için “Başlayın” ı tıklayın veya atlamayı seçin.

SecureLine VPN Eğitimi

Eğiticiye adım attıktan sonra, 7 günlük ücretsiz denemeyi başlatmak için etkinleştirme düğmesine tıklayın. Bu, SecureLine istemcisini açacak ve sizi bulunduğunuz konumdan optimum VPN sunucusuna bağlayacaktır. Bizim durumumuzda bu optimum ağ geçidi New York’ta bir sunucudur.

SecureLine VPN Optimum Sunucu Bağlantısı

Bu, SecureLine VPN kontrol panelini açar. Gösterge tablosu dört farklı durum alır:

 1. Bağlanıyor – sanal IP adresi ve diğer bağlantı parametreleri oluşturulurken görüntülenir.
 2. bağlı – Gösterge tablosunun durumunu bir bakışta ayırt etmeyi kolaylaştırmak için yeşil bir arka planı vardır. Ayrıca sınırlandırılmış bir kontrol, “Bağlantıyı kes” düğmesi ve geçerli sanal konum görüntüler.
 3. bağlantısının kesilmesi – sanal konuma bağlantı kesildiğinde ve gerçek IP’nin maskesi kaldırıldığında görüntülenir.
 4. Bağlantı kesildi – gösterge tablosunun güvenli olmadığını gösteren koyu bir arka planı vardır. Ayrıca sınırlandırılmış x, “Bağlan” düğmesi, sunucu seçimi aşağı oku ve en son başarılı bağlantı konumu da görüntülenir.

Gösterge tablosunun tüm formları, abonelik ayrıntılarınızı en altta ve ücretsiz deneme için olduğu gibi kaydedilmemişlerse satın alma ve lisans bağlantılarını gösterir. Sağ altta ayrıca ayarlar simgesi var.

Windows İstemci Ayarları

Dişli çark simgesini tıkladığınızda ayarlar penceresi açılır. Tüm teknik detaylar servis tarafından otomatik olarak ele alınır ve port yönlendirme, bir kill anahtarı veya diğer ek özelliklere sahip değildir.

SecureLine VPN Windows İstemci Ayarları

Sonuç olarak, Avast SecureLine VPN yazılımının yalnızca birkaç genel manuel ayarı vardır. Bu ayarlar aşağıdakileri içerir:

 • Güvenli olmayan WiFi – şifrelenmemiş İnternet bağlantılarını nasıl ele almak istediğinize karar vermenizi sağlar. (Seçenek 2’yi öneririz; bağlantı istemi veya seçenek 3; otomatik olarak bağlan)
  • Bağlantıyı güvenli bırak.
  • SecureLine’a bağlanma teklifi.
  • Bağlantıyı otomatik olarak güvenli hale getir.
 • Dilinizi seçin – 20’den fazla farklı dil arasından seçim yapın.

Seçimlerinizi yaptıktan sonra kaydetmek ve kontrol paneline dönmek için “Tamam” ı tıklayın.

SecureLine VPN Windows İstemcisini Kullanma

SecureLine Windows istemcisinin ayarlarına baktığımıza göre, şimdi onu inceleyelim. Bağlantısı kesilen kontrol panelimize baktığımızda, bir seçim aşağı oku olduğunu görüyoruz.

SecureLined Yazılımı ile Sanal Konumu Değiştirme

Buna tıklamak SecureLine ağındaki VPN Ağ Geçitleri listesini açar. Chicago, ABD konumunun seçilmesi, en son bağladığımız konumu New York’tan Chicago’ya değiştirecek.

SecureLine Hizmeti ile Chicago Sunucu Bağlantısını Kesme

Sanal konum değişikliğinizi tamamlamak ve tüm çevrimiçi trafiğinizi güvenceye almak için “Bağlan” düğmesine tıklayın. Bağlantıyı kesmek için “Bağlantıyı Kes” düğmesini seçin. Bağlantı kesme penceresi bittiğinde, bağlantısız durumuna geri dönecektir. Windows simge durumuna küçült simgesi, istemciyi görev çubuğuna küçültürken kapat simgesi sistem tepsisine gönderir.

Sistem Tepsisinden SecureLine Kullanımı

Sistem tepsisindeki simgenin kırmızı daire içinde x olduğuna dikkat edin. Bu, internetimizin güvenli olmadığını gösterir. Simgeye sağ tıklandığında kontrol menüsü açılır. Bu menü aşağıdaki seçeneklere sahiptir:

 • Avast SecureLine’ı açın – istemciyi en üst düzeye çıkarır. VPN sunucularını veya ayarlarını değiştirmek için bunu yapmanız gerekir.
 • Bağlan – bu son seçilen sanal konuma bağlanır.
 • kesmek – tahmin edebileceğiniz gibi, bu durum sizi mevcut VPN sunucunuzdan ayırır. Dikkat, bağlı olmadığımız için gri renkte.
 • Başlangıç – açılış eğitimini tekrar izlemenizi sağlar.
 • Ürün hakkında – geçerli istemci sürümü için lisans bilgilerini açar.
 • çıkış – yazılımı tamamen kapatmanın tek yolu budur.

“Bağlan” seçeneğine tıklamak SecureLine tepsi simgesini ve fareyle üzerine gelme mesajını değiştirir. Ayrıca, “Bağlan” artık gri renktedir ve “Bağlantıyı Kes” artık etkin bir seçenektir.

Sistem Tepsisinden SecureLine Kullanımı

VPN ağına bağlandığınızda ve bağlantıyı kestiğinizde, sistem tepsisi alanının üzerinde aşağıdaki bildirimleri de görürsünüz. Görmek istemiyorsanız bu bildirimleri değiştirebilirsiniz..

SecureLine VPN Bildirimleri

Özetle, SecureLine istemcisini indirmek ve kurmak kolaydır. Teknik yeteneklerinden bağımsız olarak herkesin VPN ağına bağlanmasını kolaylaştırır. Sanal ülkeleri değiştirmek farenizin sadece birkaç tıkını alır. Son bağlantınıza bağlanmak veya bağlantıyı kesmek sadece bir tane alır. Bunu masaüstünden veya sistem tepsisinden yapabilirsiniz.

SecureLine'ı ziyaret edin

SecureLine Android Uygulamasını Yükleme ve Kullanma

Android Uygulamasını Google Play Store’dan yükleyin

Android Uygulaması yükleme prosedürü, SecureLine web sitesine göz atarak ve “Android’e yükle” düğmesine dokunarak başlar. Bu, yükleme sayfasını Google Play mağazasında açar. Bir kez orada, uygulamayı cihazınıza aktarmak için “Yükle” ye dokunun. Sonra aktarım tamamlandığında “Aç” ı seçin.

SecureLine Android Uygulaması Kurulumu

Uygulama açıldığında kısa bir slayt gösterisi öğreticisi gösterecektir. Görüntülemek için kaydırın. Daha sonra, “Ücretsiz deneme sürümünü başlat düğmesine” dokunun. Bu, deneme süresi dolduktan sonra abone olmak için bir plan ve ödeme yöntemleri seçmenizi ister. Deneme süresi sona erene kadar sizden ödeme alınmayacaktır. Bir SecureLine hizmet paketine abone olduktan sonra kontrol paneli ekranı görüntülenecektir.

SecureLine Andriod Uygulama Tutoria

Gösterge tablosu en uygun konum seçiliyken bağlantısı kesilmiş durumda gösterilir. Uygulama ile SecureLine ağına nasıl bağlanacağımızı incelemeden önce, ayarlar menüsüne bakalım. Buna, gösterge tablosu ekranının sağ üst köşesindeki dişli çark simgesine dokunarak erişilebilir..

SecureLine VPN Android Uygulama Ayarları

Ayarlar menüsü dört kategoriden oluşur. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • hesap
  • Abonelik – ekran geçerli planınızı, isteğe bağlı yükseltme planlarınızı ve aboneliğinizi iptal etme yardımını görüntüler.
 • Ayarlar – farklı ağ türlerini işlemek için bağlantı kuralları belirlemenize olanak tanır.
  • Kablosuz güvenlik – güvenli olmayan ve güvenilir ağlara nasıl davranacağınızı seçmenize olanak tanır.
   • Güvenli olmayan ağlar – üç farklı seçeneği vardır. (Sor ve otomatik olarak bağlan tercih edilen seçeneklerdir.)
    • VPN’yi açmayı iste
    • VPN’yi otomatik olarak aç
    • Hiçbir şey yapma
   • Güvenilir ağlar – güvenilir ağlar listesine bilinen ve depolanan ağları eklemenizi sağlar.

SecureLine Androd Uygulama Ayarları (Bölüm 1

 • Sorun giderme – SecureLine VPN kullanımını kolaylaştırmak için sorular ve cevaplar içeren bir yardım ekranı açar.

SecureLine Androd Uygulama Ayarları (Bölüm 2)

 • Genel – geçerli uygulama sürümünün ayarları.
  • Veri ayarları – verilerinizin nasıl toplanacağını ve kullanılacağını seçmenize izin verin.

SecureLine VPN Android Uygulamasını Kullanma

Şimdi uygulama ayarlarını inceledik, şimdi eylemde bir göz atalım. İlk bağlantımız bizden en uygun yere olacak. Bu bağlantıyı kurmak için gereken tek şey “Bağlan” düğmesine tek bir dokunuş. Bu SecureLine VPN ağına ilk bağlantımız olduğundan, öncelikle bir VPN tüneli oluşturmasına izin vermeliyiz. “Tamam” a dokunduktan sonra bağlantı işlemi tamamlanır.

Android Uygulamasında SecureLine Optimal Bağlantı

“X” düğmesine dokunmak bizi ayırır. Ülke simgesinin yanındaki yukarı oka dokunulduğunda VPN sunucusu konumlarının listesi açılır. En uygun konumun, son seçilen konumumuz olduğunu gösteren açık mavi renkle vurgulandığına dikkat edin.

Bunu değiştirmek için Hollanda, Amsterdam gibi bir yere gidin ve üzerine dokunun. Bu bizi otomatik olarak yeni konuma bağlayacaktır. Yine, “x” üzerine dokunarak bağlantıyı kesebiliriz. Hollanda konumunun vurgulandığına dikkat edin.

SecureLine Android Uygulaması Amsterdam Bağlantısı

Ayrıca, başka bir sunucuya bağlanabilmemiz için SecureLine servisiyle olan bağlantıyı kesmemiz gerektiğini unutmayın. Çin’e bağlanmak, bizden daha uzun bir ping süresi olan Hong Kong, kontrol panelinin bağlantı durumu ile belirtildiği gibi biraz daha uzun sürer. Kısa bir süre sonra Çin’deki sanal konumumuz kuruldu ve güvenli hale getirildi. Yine, bağlantıyı kesmek tek bir dokunuş alır.

SecureLine Android Uygulaması Hong Kong Bağlantısı

SecureLine Android uygulamasına bakmamızın, kurulumunun basit olduğunu görebilirsiniz. Bunu kullanmak da kolaydır. Teknik detayların çoğu yazılım tarafından gizlenmiştir, ancak bazı manuel ayarları vardır. Son seçilen VPN sunucusuna bağlanmak sadece tek bir dokunuşla yapılır. Sanal konumları değiştirmek için yalnızca birkaç dokunuş gerekir. Son olarak, ağ bağlantısının kesilmesi, kontrol paneline tek bir dokunuşla gerçekleştirilebilir.

SecureLine'ı ziyaret edin

Avast SecureLine VPN Hız Testi

Avast SecureLine hizmetinin genel performansı kabul edilebilirdi. Hız testi, ağlarının iyi performans gösterdiğini gösterir. Çoğu VPN sağlayıcısında olduğu gibi, VPN ağ geçitlerini kullanırken İnternet hızında bir miktar kayıp oldu. Performans kaybı büyük ölçüde tüm İnternet trafiğinizin şifrelenmesi ve şifresinin çözülmesiyle ilişkili hesaplama maliyetinden kaynaklanmaktadır.

SecureLine hız testi

Yukarıdaki resimlerden de görebileceğiniz gibi, SecureLine şifreli bağlantı temel ISS indirme hızımızı 22.74 Mb / s’den 20.58 Mb / s’ye düşürdü. Bu, Chicago’daki bir sunucuya yaklaşık% 9,5’lik bir düşüştür ve bu da kabul edilebilir bir hız düşüşüdür. Bu performans kaybı, 256 bit şifreleme ile sağlanan ekstra güvenlik ile dengelenir. En sevdiğiniz takılmada sunulan güvenlik ve gizlilik, performans maliyetine iyi değer verir.

Sonuç

SecureLine birkaç yıldır İnternet gizliliği alanında çalışmaktadır. Ancak, ana şirketleri Avast Software 1988’den beri bilgisayar güvenliği işinde. Ağları OpenVPN ve IPsec protokolleri üzerine kuruludur. Bunlar VPN’ler için en güvenli protokollerden ikisidir. Ağ altyapısı için OpenSSL kütüphaneleri ile birlikte kullanılırlar.

Ağları en büyük değil, altı farklı kıtada fiziksel sunuculara sahip. Afrika, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Okyanusya ve Güney Amerika’da sunucuları vardır. SecureLine, VPN’in 34 farklı ülkede, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Avrupa’nın birçok popüler noktasında birden çok yeri olan sunucuları vardır. Ağ, bazı sunucularında P2P trafiğine izin verir, ancak bazı bağlantı verilerini günlüğe kaydeder. Bu nedenle torrent kullanıcıları için en iyi seçim olmayabilir.

SecureLine, Windows, Mac OS X, iOS ve Android için özel bir yazılıma sahiptir. Uygulamalarını indirmek ve yüklemek kolaydır. Ayrıca, yalnızca birkaç özelleştirilebilir ayara sahip oldukları için kullanımı kolaydır. Windows ve Android uygulamaları ağa bağlanmak için OpenVPN kullanır. Mac ve iPhone, Apple yığınlarıyla daha fazla uyumluluk için Secureline ağına güvenli bağlantı için IKEv2 ile yerleşik IPsec’i kullanır. Sağladıkları tüm protokol seçenekleri 256 bit AES şifrelemesi kullanır. Yazılım, İnternet sızıntılarına ve DNS sorgularına karşı koruma içerir.

SecureLine ekibinin web sitesinde, genel VPN kullanımı, faturalama soruları ve düşük düzeyli teknik soruların cevaplarını içeren bir destek alanı vardır. Daha fazla sorun, üst düzey teknik personel tarafından çevrimiçi biletler veya 7/24 telefon desteği ile ele alınmaktadır. Çoğu bilet yaklaşık 24 saat içinde cevaplandırılır. Ayrıca bir blog, forum ve aktif bir sosyal medya varlıkları var.

SecureLine VPN hakkında en çok neyi sevdik?:

 • Windows, Mac OS X için özel istemciler.
 • İOS ve Android cihazlar için mobil uygulamalar.
 • Sızıntı, DNS sorgusu ve kötü amaçlı yazılım koruması.
 • Yeni kullanıcılar 7 günlük ücretsiz deneme hesabı alıyor.
 • Misafirlerimiz yıllık pakette% 20 indirim alır.
 • 30-gün para iade garantisi.

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • Ağı daha fazla konumla genişletin.
 • Yazılımlarına bir kill anahtarı ekleyin.
 • Web sitesine sohbet desteği ekleyin.

Avast SecureLine ağının altı kıtada sunucuları vardır. Ağlarının Afrika, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Okyanusya ve Güney Amerika’da sunucuları var. Yeni hesaplar için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Bu, hizmetlerini kapsamlı bir şekilde test etmeniz için size bolca zaman sağlayacaktır. Tüm VPN gereksinimlerinize uygunsa ve performanslarından memnunsanız, yıllık pakette% 20 indirimle ayda sadece 5,33 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

SecureLine'ı ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map