Oglejte si Tour de France 2019 v živo na spletu z VPN

Tour de FranceTour de France je nedvomno najbolj znana kolesarska dirka na svetu. V letu 2019 se bo akcija začela 6. julija in končala 28. julija. 21 odrskih področij te dirke se začne v Bruslju, obiščete še dve državi in ​​se končno konča na Paris Champs-Élysées. V tem 23-dnevnem razmiku bodo kolesarji prepotovali celo vrsto terena, ki se razteza na 3.400 km, da bi dosegli ciljno črto. Pazite, da si ogledate svojega najljubšega kolesarja od kjer koli z VPN. V nasprotnem primeru lahko na poti naletite na kakšno geo-blokado.

DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Potrditveno poljePotrditveno poljePotrditveno polje
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Potrditveno poljePotrditveno poljePotrditveno polje
3Zasebni dostop do interneta2,85 USDPIA49Potrditveno poljePotrditveno polje

Kako gledati Tour de France od koder koli

Brezplačna pokritost z ITV ali France TV. Plačano kritje s strani NBC Sports Network:

1. Prijavite se ExpressVPN (vključuje 30 dnevno garancijo za vračilo denarja brez tveganja)
  2. Prenesite in namestite aplikacijo ExpressVPN na svojo napravo
  3. Povežite se s strežnikom VPN v Franciji za ITV (brezplačno) ali ZDA za NBC Sports (plačano).
  4. Uživajte v prenosu v živo na dirki.

Zgodovina Tour de France in razpored 2019

Čeprav mnogi pomislijo na škandal z dopingi Lance Armstrong, ko govorijo o Tour de France, je dirka opazila svoj delež drugih škandalov. V drugem letu dirke, 1904, je vrnilni prvak Maurice Garin citiral: “Zmagal bom na Tour de France, pod pogojem, da me ne ubijejo, preden pridemo v Pariz”. Garin je bil med dirkanjem skoraj ubit. Na dirki je šel še naprej, vendar je bil zaradi neznanega dogodka diskvalificiran. Špekuliralo je, da se je Garin po težavah, ki jih je imel že zgodaj, peljal z vlakom, toda to je morda le zgodba. Drugi spori vključujejo prepovedane napade snovi, poškodbe, okvare opreme, varanje, izdajo in celo smrt med dirko 1967.

Letos bomo obeležili 106. leto Tour de France. TDF je trenutno 27. dirka svetovne kolesarske turneje UCI 2019. Trenutno se tekaška akcija v tej sezoni ogreva. Tour de France je dogodek Grand Tour, zato je vreden kar nekaj točk. Zmagovalec dobi 200 točk, 2. mesto dobi 150 točk, 3. mesto pa 120 točk. Ob tesnosti tekmovalcev bo zabavno videti, kateri dirkač in ekipa bosta zmagala na tej dirki. Nič ne pove, na kakšen način se bo končalo.

Tour de France leta 2019 bodo mednarodno pokrivali izdajatelji televizijskih programov po vsem svetu. Tisti v Franciji (in kdor koli je povezan s strežnikom VPN v Franciji) si lahko ogledajo naprej ITV brezplačno ali prek Eurosport za 4,99 €. Dirka bo potekala tudi naprej NBC Športna mreža v Združenih državah. NBC Sports ponuja spletni dostop do celotnega dogodka za 29,99 USD ali en dan za dostop za 4,99 USD. Ponujajo tudi mobilni dostop (iPhone, iPad, Android) s popolno pokritostjo Tour de France za 19,99 USD.

Ne pozabite ujeti vseh akcij zgodovinske in včasih sporne kolesarske dirke Tour de France. Kot smo omenili, se med dogodkom lahko zgodi karkoli. Oglejte si, kateri dirkač bo osvojil dirkalnik Tour de France 2019 in skupno prvenstvo. Tu je seznam ur vsakega dne dirke.