Najlepsze VPN dla Idaho

IdahoIdaho jest stanem położonym w północno-zachodnim regionie Stanów Zjednoczonych i graniczy z 6 innymi stanami. Jako że jest to 14 największy kraj w kraju, a jego populacja wynosi zaledwie 1,75 miliona osób, gęstość zaludnienia wynosi prawie 21 osób na milę. Istnieje kilka wspaniałych powodów, aby odwiedzić ten stan, w tym Silverwood Theme and Water Park, muzeum ziemniaków i wiele innych. Bez względu na powód wizyty w Idaho, będziesz chciał mieć ochronę VPN za każdym razem, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi. Za chwilę zobaczysz dlaczego. Najpierw jednak spójrz na nasze najlepsze VPN dla Idaho.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru

Nie pozwól, aby wielkość państwa i brak ludzi zwabiły Cię w fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Cyberprzestępczość rośnie wszędzie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Idaho, czy tylko odwiedzasz, nikt nie chce, aby ich tożsamość została skradziona. Łącząc się z wybranym serwerem VPN, tworzysz bezpieczne i prywatne połączenie. Utrudni to kradzież poufnych danych.

Idaho nie ma żadnych profesjonalnych drużyn sportowych, ale to nie znaczy, że byłbyś wolny od blokad. Niektóre zespoły uczelni, z którymi możesz mieć problemy, to Boise State, University of Idaho Vandals i inne. Jeśli odwiedzasz jeden z tych kampusów, napotkasz również ograniczenia geograficzne. Rozwiązaniem problemu ominięcia bloków sportowych i ograniczeń zapory jest użycie sieci VPN i połączenie się z inną lokalizacją. Zapobiegnie to blokowaniu przez oprogramowanie w zależności od tego, gdzie jesteś.

Jaki jest najlepszy VPN dla Idaho?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, rzućmy okiem na kilka czynników. Najważniejszy czynnik dotyczy bezpieczeństwa, dlatego wymienimy je jako pierwsze. To powiedziawszy, zobaczysz także inne czynniki. Oto te, których użyliśmy:

 • Serwery VPN, które działają dobrze w Idaho i okolicach
 • Silne szyfrowanie, które pomaga chronić prywatność w stanie
 • Dostawcy, w których można znaleźć zasady braku dzienników dla użytkowników
 • Duża i stabilna sieć, która pomaga wyeliminować zerwane połączenia
 • Możliwość odblokowania ograniczeń geograficznych w Idaho
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick

Przyjrzyjmy się bliżej naszej liście najlepszych usług VPN dla Idaho:

1. Najlepsza sieć VPN dla Idaho: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz USA, a następnie otwórz Salt Lake City. W tym momencie możesz wybrać serwery. Połączyliśmy się z serwerem w Salt Lake City i przetestowaliśmy w Boise, Idaho Falls i Rexburg. Prędkość była doskonała przy ponad 126 Mb / s we wszystkich 3 miastach.

Test prędkości ExpressVPN Idaho

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Idaho: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje wiele serwerów w Salt Lake City. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Połączyliśmy się z serwerem VPN znajdującym się w Salt Lake City w stanie Utah i przetestowaliśmy prędkość w Boise, Idaho Falls i Rexburg. Prędkość wynosiła od 108 Mb / s do 124 Mb / s.

Test prędkości NordVPN Idaho

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 3,49 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Zobacz oferty NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Idaho: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

IPVanish oferuje kilka serwerów w okolicy, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu w Idaho.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach Europy, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Wspominaliśmy właśnie, że IPVanish ma serwery w całym regionie i wszystkie są dostępne. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć serwer, który ma literę „a” jako część nazwy serwera, są one najszybsze w sieci. Połączyliśmy się z serwerem IPVanish w Salt Lake City i przetestowaliśmy go w Boise, Idaho Falls i Rexburg. Wyniki wahały się od 123 Mb / s do 125 Mb / s.

Test prędkości IPVanish Idaho

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Zobacz oferty IPVanish

Powinieneś teraz zobaczyć pewne zdecydowane zalety korzystania z VPN podczas pobytu w Idaho i dlaczego to ma znaczenie. Jeśli chcesz inne opcje, możesz spojrzeć na dostawców na naszym lista 10 najlepszych VPN. Mimo że wszystkie będą działać dobrze, dokonaliśmy naszych wyborów w oparciu o kilka czynników, aby zoptymalizować je dla Idaho. Bez względu na to, jakie masz plany podczas wizyty w stanie, ochrona VPN jest dobrym pomysłem. Korzystając z naszego przewodnika, możesz chronić swoją prywatność i pomóc w podjęciu najlepszej możliwej decyzji, która pomoże Ci osiągnąć swoje cele.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map