Recenzia VPNSecure.me

Toto je moja recenzia stránky VPNSecure.me, ktorá je označovaná ako VPN.S Secure Networks, ktorá začala v bezpečnostnom priestore v roku 2011. Nachádza sa v Queenslande v Austrálii. Ich cieľom je poskytnúť používateľom otvorený a bezpečný internet. Za týmto účelom ponúkajú služby VPN, SSH a HTTP Proxy. Tieto služby pomôžu pri surfovaní na internete zachovať vaše súkromie, anonymitu a bezpečnosť. Okrem toho majú aj službu inteligentného DNS, ktorá vám umožní sledovať obsah z vašich obľúbených kanálov mediálnych streamov odstránením nepríjemných geoblokov na nich.


Recenzia VPNSecure.me

Ceny a špeciálne ponuky

VPNSecure poskytuje množstvo služieb vrátane VPN, SSH (šifrovaný proxy), HTTP Proxy (bez šifrovania – iba adresa IP) a inteligentnejšieho DNS. VPN bude šifrovať všetku komunikáciu a prechádza ju zabezpečeným tunelom. Na druhej strane SSH vytvorí bezpečný tunel iba pre aplikácie, ktoré ste nastavili na jeho používanie. Často sa nazýva VPN chudobného. HTTP Proxy funguje iba ako sprostredkovateľ medzi vami a internetom, takže vaša IP adresa je maskovaná.

Služba VPNSecure

VPN.S ponúka veľa rôznych plánov služieb, ktoré poskytujú. Po prvé, majú základný plán OpenVPN. Tento plán zahŕňa aplikácie pre mobilné zariadenia, prístup na všetky servery VPN v 41 krajinách po celom svete, protokol OpenVPN, prístup HTTP Proxy a inteligentnejší prístup DNS. Predáva sa s použitím troch rôznych termínov, ktoré zahŕňajú 1 mesiac, 6 mesiacov a 12 mesiacov. Majú tiež bezplatný 30-dňový plán OpenVPN, ktorý obmedzuje vaše použitie na 2 GB.

Ceny VPNSecure OpenVPN

Podobne ako ostatné, ktoré sme prehodnotili, ponúka VPNSecure pri zvyšovaní termínu mesačné zľavy na OpenVPN. V dôsledku toho môžete získať mesiac služby za 9,95 dolárov mesačne, 6 mesiacov za 8,30 dolárov mesačne a 12 mesiacov už od 7,50 dolárov mesačne. Preto, ak sa zaregistrujete na rok, je to ako dostať sa tri mesiace služby zadarmo.  Ponúkajú tiež plán, ktorý zahŕňa OpenVPN a PPTP, ktoré môžete získať iba za 9,16 dolárov mesačne. Ak to potrebujete, majú tiež plány OpenVPN a SSH Socks, ktoré majú pridelené adresy IP približne o 10,00 dolárov mesačne.

Nižšie je uvedená podskupina ďalších plánov služieb, ktoré ponúkajú okrem svojho štandardného plánu. Iba plán PPTP je šifrovaný plán VPN. HTTP Proxy je iba zmena adresy IP pre vaše aplikácie, ktoré boli nastavené na používanie. Chytrejší DNS je služba, ktorá vám umožňuje prístup k mediálnym kanálom streamingu geo blokovaných. Je to tiež nešifrovaná služba.

VPNSVykonajte ďalšie služby

Sieť VPN môžete získať iba pomocou protokolu PPTP za 7,95 dolárov mesačne alebo len z 5,83 dolárov mesačne počas 12 mesiacov. Proxy server HTTP je možné získať za 4,95 dolárov mesačne alebo iba 4,16 dolárov mesačne, ak sa prihlásite na odber dvanástich mesiacov. Nakoniec môžete sledovať svoje obľúbené streamingové mediálne kanály za 4,95 dolárov mesačne alebo len za 3,75 dolárov, ak sa zaregistrujete na 12 mesiacov služby. Ako vidíte z tohto stručného prehľadu niektorých svojich cien, spoločnosť VPNSecure ponúka širokú škálu servisných plánov.

Rovnako ako u väčšiny služieb, ktoré kontrolujeme, sa všetky platby uskutočňujú ako jedna platba za celé obdobie trvania. VPN.S akceptuje väčšinu kreditných kariet vrátane kariet Visa, MasterCard, Discover a American Express. Môžete tiež platiť pomocou služby PayPal. Ak tak urobíte, umožní vám používať službu PayPal na správu platieb na vašom účte. Medzi ďalšie možnosti platby patria Perfect Money, Payza, CashU a Bitcoin. Platba bitcoínmi vám umožní zostať viac anonymnými.

Náhrady sa poskytujú iba pre tých, ktorí vôbec nemôžu používať službu SecureVPN. Museli ste vyčerpať všetky cesty prostredníctvom ich podpory a nedokázali ste vyriešiť problém. Okrem toho ste nemuseli použiť viac ako 50 MB šírky pásma. Keďže tieto požiadavky na vrátenie sú veľmi špecifické, odporúčame vám využiť dvojdennú skúšobnú verziu skôr, ako sa rozhodnete pre odber na dlhšie obdobie..

Skúšobné obdobie bez rizika

VPNSecure poskytuje skúšobné účty pre svoje štandardné VPN na službách OpenVPN, OpenVPN + PPTP. Tieto účty sú 2,00 USD za 2 dni služby. Skúšania vám umožnia prístup k úplnej platenej službe bez akýchkoľvek obmedzení počas skúšobného obdobia. To znamená, že budete mať plný prístup ku všetkým ich serverom s neobmedzeným prepínaním medzi nimi. Ak chcete využiť niektorú z týchto možností, odporúčame vyskúšať OpenVPN + PPTP, pretože s ňou budete môcť úplne otestovať ich VPN služby. Pred registráciou na dlhodobejší účet vám skúšobný účet umožní skontrolovať a vyhodnotiť službu, o ktorú máte záujem, aby ste zistili, či vyhovuje vašim potrebám. Ak platíte za skúšobný účet pomocou služby PayPal, budete musieť zrušiť účet pred vypršaním skúšobnej doby, ak sa rozhodnete, že služba nie je pre vás, alebo vám bude automaticky účtovaná suma za opakujúci sa mesačný program. Ak platíte pomocou iných metód, proces sa jednoducho skončí po skúšobnom období.

Okrem skúšobného účtu pre ich štandardnú službu OpenVPN ponúkajú tiež bezplatný účet s obmedzenou šírkou pásma, ktorý by ste mohli použiť na testovanie ich služieb. Myslím si však, že tento účet je vhodnejší pre príležitostného používateľa siete VPN. Môže byť obnovená každých 31 dní a je obmedzená na 2 GB šírky pásma. Neobnovuje sa automaticky, takže ho musíte každý mesiac manuálne obnoviť.

Navštívte VPNSecure

Sieť a umiestnenie servera

VPNSecure má sieť strednej veľkosti s viac ako 53 servermi v 41 krajinách. Tento prehľad zistil, že majú servery v Ázii, Strednej Amerike, Európe, Oceánii, Južnej Amerike a Severnej Amerike. To im dáva prítomnosť v každom kúte sveta, takže máte prístup k ich službám takmer odkiaľkoľvek. Keďže majú umiestnenia na celom svete, pravdepodobne nájdete server vo vašej blízkosti, ktorý umožňuje rýchlejší prístup k VPN bez ohľadu na vašu aktuálnu polohu. Existuje jedno obmedzenie. Server Australia 2 v Sydney je obmedzený na šírku pásma 50 GB za mesiac. Všetky ostatné servery majú neobmedzený prístup vrátane ostatných austrálskych.

KrajinyServeriProtocolsPravidlá prihlásenia
4153OpenVPN, PPTPŽiadne protokoly o používaní

Zoznam krajín a miest, v ktorých majú servery VPN, sú:

 • Afrika
  • egypt – Káhira; južná Afrika – Kapské Mesto;
 • Ázie
  • Hong Kong – Tsuen Wan; India – Noida; Izrael – Petah Tikva; Japonsko – Komatsubara – Tokio (2); Rusko – Moskva; Singapore – Singapur; Taiwan – Taichung; Turecko – Istanbul;
 • Stredná Amerika
  • Kostarika – San Jose; Panama – Los Santos;
 • Európa
  • Rakúsko – Thorl; český – Zlín; Fínsko – Helsinki; Francúzsko – Roubaix; Nemecko – Steele; Island – Reykjavík; Írsko – Dublin; ostrov Man – Douglas; Taliansko – Marco; Lotyšsko – Riga; Litva – Siauliai; Luxembursko – Steinsel; Moldavsko – Kišiňov; Holandsko – Amsterdam (2); Poľsko – Szczyrk; Portugalsko – Lisabon; Rumunsko – Chiajna; španielsko – Barcelona; Švédsko – Štokholm; švajčiarsko – Lausanne; Ukrajina – Odessa; Spojene kralovstvo – Valley – Kent (2);
 • Oceania
  • Austrália – Brisbane – Sydney – Melbourne; Nový Zéland – Auckland;
 • Severná Amerika
  • Kanada – Montreal; Mexiko – Mexico City; Spojené štáty – Secaucus (2) – Los Angeles (2) – Denver (2)
 • Južná Amerika
  • Brazília – Sao Jose Do Rio Preto; Čile – Santiago;

Ak si predplatíte iba službu Smart DNS, budete mať prístup k serverom v nasledujúcich krajinách na streamovanie mediálnych služieb:

 • Austrália, Rakúsko, Česká republika, Egypt, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Hongkong, Island, Írsko, Ostrov Man, Taliansko, Japonsko 3, Luxembursko, Holandsko, Nový Zéland, Panama, Portugalsko, Singapur, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo a Spojené štáty americké.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

VPNSecure má žiadny záznam zásady ochrany osobných údajov. Hovorí: „naša politika: NIE PRIHLÁŠKA VPN nie teraz, nikdy ..“ Ich postoj k vášmu súkromiu je zhrnutý v nasledujúcom výňatku z ich zásady ochrany osobných údajov.

Zásadou spoločnosti VPNSecure Pty Ltd je rešpektovať súkromie svojich členov. Spoločnosť VPNSecure Pty Ltd nebude bez vášho predchádzajúceho súhlasu monitorovať vás ani vaše používanie Služby vrátane jej obsahu, pokiaľ VPNSecure Pty Ltd nemá dôvod domnievať sa, že takéto kroky sú potrebné na: (1) splnenie zákonných požiadaviek alebo súlad s právnymi procesmi; (2) ochrana a obrana práv alebo majetku spoločnosti VPNSecure Pty Ltd (3) presadzovanie dohody; alebo (4) na ochranu záujmov ostatných členov.

Pokiaľ ide o bezpečnosť vašich informácií o internete a návykov prehliadania, VPN to tiež pokrýva. Ponúkajú iba niekoľko protokolov vrátane OpenVPN a PPTP na šifrovanie všetkého online prenosu a zabránenie všetkých vašich online transakcií pred zvedavými očami. Ich štandardná služba využíva protokol OpenVPN na OpenSSL, ktorého údaje sú chránené 128-bitovým šifrovaním DES-CBC s 2048-bitovým kódom používaným pre kľúče a riadiace kanály v spojení. Ich služba SSH používa protokol OpenVPN TCP s podobnou šifrovacou silou. Poskytuje používateľom bezpečnosť a ochranu súkromia pri používaní ich služieb. Protokol PPTP používa 128-bitové šifrovanie a používa sa hlavne v prípadoch, keď nie je možné použiť protokol OpenVPN, alebo na streamingové médiá, kde je rýchlosť viac dôležitá ako bezpečnosť..

Navštívte VPNSecure

Praktické testovanie

Žiadna kontrola by nebola úplná bez praktických skúšok. Na úvod by som chcel povedať, že VPNSecure sa v našej rýchlostnej skúške darilo dobre. Majú vlastný softvér pre používateľov Windows, Mac a Linux. Majú tiež vlastné aplikácie pre mobilné zariadenia ako iOS (iPhone, iPad) a Android. Toto uľahčuje takmer každému použitie služby bez ohľadu na to, aký OS si vybrali. Softvér pre Windows a Mac si môžete stiahnuť priamo z ich webových stránok pomocou ich prístupu Dowload str. Ukážte kurzorom myši na podporu v hlavnej ponuke lokality a potom kliknite na tlačidlo sťahovania, ktoré sa zobrazí podľa obrázka nižšie.

VPNSBezpečné stiahnutie

Táto stránka obsahuje odkazy na windows, Apple – Mac, linux, a Android / iOS v dolnej časti stránky. Kliknutím na jednu z nich zmeníte možnosti zobrazené nad odkazmi. Výberom jednej z týchto možností sa spustí proces sťahovania tohto softvéru. Toto je zobrazené na nasledujúcom obrázku s vybratým OS Windows.

VPNSVykonajte softvér Windows

Pripája sa z Windows

Ako vidíte na obrázku vyššie, program VPNSecure má pre Windows rôzne softvérové ​​vybavenie, ktoré obsahuje Klient OpenVPN, Inteligentnejšie DNS klient, a Proxy servera SSH Socks5 klient a Proxy HTTP HTTP rozšírenie. Kliknutím na Klient OpenVPN na obrázku vyššie stiahne klienta do vášho počítača, kde ho potom môžete spustiť a nainštalovať. Po inštalácii sa budete môcť pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí pripojiť a odpojiť od ľubovoľného servera v sieti VPNSecure. Ich grafické rozhranie Windows VPN GUI je čisté a má málo nastavení a je veľmi užívateľsky prívetivé. Môžu ho prispôsobiť aj skúsenejší používatelia.

VPNSZistite klienta Windows

Pri prvej inštalácii klienta alebo po odhlásení sa zobrazí prihlasovacia obrazovka podobná prvej snímke vyššie. Akonáhle zadáte svoj užívateľské meno a heslo pre svoj účet a kliknite na Prihlásiť sa, dostanete sa na obrazovku pripojenia podľa druhého obrázka. Kliknutím na ikonu Trojitá vodorovná lišta ikona v ľavom hornom rohu tejto obrazovky zobrazí posuvné menu na rýchle posúvanie obrazoviek, ako je znázornené na treťom obrázku. klikanie prípojka v tejto ponuke sa vráti späť obrazovka pripojenia (druhý obrázok vyššie). Pripojenie k serveru je také jednoduché ako kliknutie na vami vybraný server a výber pripojiť z vyskakovacieho okna. Posledný obrázok zobrazuje pripojenie k serveru vo Veľkej Británii. Ak chcete server odpojiť, jednoducho zopakujte postup a vyberte odpojiť voľba. Obrazovka pripojenia zjednodušuje jednoduchým pohľadom pohľad na stav a umiestnenie vášho pripojenia.

Ako vidíte, zmena softvéru pomocou softvéru VPNSecure Windows je veľmi jednoduchá. Kliknutím na nastavenie vo vyššie uvedenej posuvnej ponuke sa otvorí obrazovka nastavení, ktorá obsahuje začiarkavacie políčka a tlačidlá pre nasledujúce položky:

 • Povolenie ochrany proti úniku DNS – opravte úniky DNS, ktoré vám pomôžu zachovať anonymitu, ak sa niektorá z aplikácií správajú zle.
 • Uložiť používateľské meno a heslo – umožňuje automatické prihlásenie pri spustení klienta VPNSecure.
 • Otvorené pri spustení – spustite klienta VPN.S pri spustení počítača
 • Po odpojení zakážte internet – kill switch na ochranu a zabezpečenie vášho používania internetu. Toto je vypnuté, keď sa klient zavrie.
 • Vymazať zoznam posledných serverov – kliknutím vymažete zoznam serverov používaných v minulosti.
 • Oprava trasy systému Windows 8 – opraviť problémy, ktoré má Windows 8 niekedy so službou na OpenVPN.

Okrem týchto nastavení majú aj niektoré nastavenia konfigurácie a smerovania, ktoré môžu využívať technickí používatelia. klikanie Bezpečné viazanie vám umožní prepojiť jednotlivé aplikácie s pripojením VPN, takže sa nemôžu pripojiť na internet bez pripojenia k sieti VPN. Toto je momentálne verzia beta, preto ju nezabudnite otestovať vo svojej aplikácii, aby ste sa uistili, že je s ňou kompatibilná. klikanie podpora vám umožní vytvoriť problémový lístok a prípadne vám umožní odoslať informácie z denníka. Kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa odhlásite z klienta VPN a vrátite sa na prihlasovaciu obrazovku. VPNSecure má tiež manuálne inštalačné príručky pre pripojenia PPTP.

Navštívte VPNSecure

Spojte sa s klientom Mac

Klient VPNSecure pre Mac OS X je veľmi podobný svojmu softvéru Windows. Uľahčuje to tým, ktorí môžu používať rôzne OS na pripojenie k službe VPN. Najnovšiu verziu klienta Mac si môžete stiahnuť priamo z webu VPN.S, ako ste to urobili so softvérom Windows. Klient Mac má podobné GUI ako jeho bratranec Windows. Je čistý, má iba niekoľko základných nastavení a je rovnako ľahko použiteľný. Používatelia počítačov Mac ocenia jeho jednoduchosť a schopnosť prepínať servery iba pár kliknutiami. Softvér Mac používa na pripojenie protokol OpenVPN. VPNSecure má tiež manuálne príručky na nastavenie PPTP na Mac OS X pre tých, ktorí to potrebujú.

Pripojte sa z iPhone alebo iPad

VPNSecure má tiež aplikáciu pre iPhone, iPad a iTouch. Aplikácia vyžaduje systém iOS 4.3 alebo novší a je optimalizovaný pre iPhone 5. Používatelia Apple iOS, ktorí tiež používajú pripojenie k službe pomocou stolného OS, ocenia, že aplikácia má rovnaký vzhľad a dojem ako ich klienti pre stolné počítače. Aplikácia má podobné GUI rozhranie ako pre klientov Windows a Mac bez toho, aby ich bolo čo najviac. Má tiež viac možností týkajúcich sa účtu.

Aplikácia VPNSecure pre iOS

Obrázky vyššie zobrazujú aplikáciu pre iOS v činnosti na iPhone. Snímka obrazovky vľavo zobrazuje obrazovku pripojenia aplikácie hneď po prihlásení. Obsahuje rovnaké čisté GUI. Pripojenie alebo odpojenie od serverov VPN vyžaduje iba niekoľko klepnutí. Obrázok vľavo hore zobrazuje základnú obrazovku pripojenia pri prihlásení. Stredný obrázok zobrazuje ponuku posuvnej obrazovky, ku ktorej sa dostanete ťuknutím na ikonu Trojitá vodorovná lišta v ľavom hornom rohu obrázka. Posledný obrázok zobrazuje aplikáciu pripojenú k serveru VPN v Singapure. Posuvné menu má ďalšiu účet karta sa nenašla v klientskom počítači. Ostatné karty sú podobné ich náprotivkom na pracovnej ploche. VpNSecure má tiež manuálnu príručku na konfiguráciu protokolu PPTP pre zariadenia iOS.

Navštívte VPNSecure

Pripojte sa k zariadeniam Android

Podobne ako v prípade systémov Windows a Mac, moja kontrola zistila, že aplikácia VPNSecure pre Android používa na pripojenie k serverom aj protokol OpenVPN. Podporuje Android 4.0 alebo novší. Táto aplikácia vám môže pomôcť zaistiť bezpečnejšie pripojenie Wi-Fi šifrovaním všetkého internetového prenosu v systéme Android a prenášaním všetkého cez zabezpečený tunel..

VPNSVytvorte aplikáciu pre Android

Na obrázku vyššie je niekoľko snímok obrazovky aplikácie v akcii. Prvý zobrazuje prihlasovaciu obrazovku. Akonáhle zadáte svoj užívateľské meno, heslo a kliknite na ikonu Prihlásiť sa , zobrazí sa obrazovka pripojenia, ktorá sa zobrazuje nad stredom. Posledná obrazovka zobrazuje aplikáciu pripojenú k serveru OpenVPN UDP v Portugalsku. Rovnako ako v prípade aplikácie pre iOS, všetko, čo je potrebné na výber alebo zmenu serverov, je niekoľko jednoduchých poklepaní. Má tiež posuvné menu, ku ktorému sa dostanete kliknutím Trojitá vodorovná lišta v ľavej hornej časti obrázka nakonfigurujte možnosti aplikácie.

Navštívte VPNSecure

VPNSVýkon rýchlosti

VPNSecure urobil celkom dobre pri našom teste rýchlosti. Rýchlosť ich servera vo Washingtone D.C. bola dobrá. Na základe našich testov by ste mali byť spokojní s rýchlosťou ich siete. Tento test bol spustený pomocou ich klienta Windows s protokolom OpenVPN UDP.

VPNSVykonajte rýchlostný test systému Windows

Ako vidíte, bol tu asi 29% rozdiel v rýchlosti medzi pripojením priamo k môjmu ISP a pripojením k serveru vo Washingtone DC Ako sa očakávalo, došlo k určitej strate rýchlosti pripojenia, ale kvôli dodatočnej bezpečnosti poskytovanej šifrovaním údajov a pripojením stojí za stratu rýchlosti. S rýchlosťou takmer 25 Mb / s je služba stále dostatočne rýchla pre všetky vaše internetové potreby. Nebudete mať problém s využívaním ich služieb na zabezpečenie transakcií alebo streamovania médií od vášho obľúbeného poskytovateľa.

Preskúmanie VPNS: Záver

VPNSecure je v súkromnom priestore od roku 2011. Majú sieť, ktorá má viac ako 53 serverov pokrývajúcich 41 rôznych krajín. Nemajú žiadne pravidlá denníkov, ale zdá sa, že vo svojich zásadách ochrany osobných údajov naznačujú, že by sa mohli prihlásiť, ak majú dostatočné provokácie. Majú vlastný softvér pre systémy Windows, Mac, Linux, iOS a Android, ktorý svojim používateľom uľahčuje využívanie ich služieb VPN. Podporujú protokoly OpenVPN a PPTP. Majú tiež službu Smart DNS, ktorá je zdarma zahrnutá do ich platených plánov VPN.

Čo sa mi na službe najviac páčilo:

 • Ľahko použiteľný softvér pre Windows, Mac OS X a Linux
 • Mobilné aplikácie pre iOS a Android
 • Vlastný softvér pre najbezpečnejší protokol OpenVPN s voliteľnou podporou pre PPTP, ak máte zariadenie, ktoré nepodporuje OpenVPN
 • Servery určené protokolom TCP na uľahčenie obchádzania brán firewall
 • Zvýhodnené ceny za ich termíny
 • Viac anonymných platobných možností, ako je bitcoín

Nápady na zlepšenie služby:

 • Objasnite časť svojho jazyka v politike ochrany osobných údajov o tom, čo môže spôsobiť, že zhromažďujú informácie
 • Konsolidujte plány a minimalizujte počet ponúkaných programov
 • Integrujte PPTP alebo iné protokoly do vlastného softvéru
 • Pridajte k svojej inteligentnej službe DNS ďalšie podporované kanály

Moja recenzia služby VPN.S našla web, ktorý sa ľahko navigoval. Vlastné softvérové ​​rozhranie GUI bolo veľmi užívateľsky príjemné, pretože bolo stručné a ľahko použiteľné s minimálnym nastavením. Uľahčujú výber, pripojenie alebo opätovné pripojenie k ich serverom VPN jediným kliknutím alebo dvoma bez ohľadu na to, aký OS alebo zariadenie sa rozhodnete používať. Využite ich dvojdennú skúšobnú verziu a zistite, čo si myslíte.

Navštívte VPNSecure

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map