Recenzia VPN.asia

VPN.asia je nová v online súkromnom priestore. Ich služba vám pomôže splniť všetky účely, ktoré môžete mať pre VPN. Poskytujú solídnu službu VPN, ktorá vám pomôže odblokovať geoobmedzený obsah, ochráni a ochráni vaše súkromie na internete a pomôže zmierniť cenzúru sociálnych médií a iných populárnych webových stránok v politicky neúnosných krajinách..


Recenzia APN.asia

Ceny a špeciálne ponuky

VPN.asia zjednodušuje svoje stanovovanie cien pomocou iba jedného plánu pre svoju službu. Tento plán poskytuje svojim členom rýchle, anonymné a bezpečné pripojenie VPN na vykonávanie ich každodenných internetových aktivít. Poskytujú zľavy na dlhodobejšie balíky svojej VPN. Uvádzajú na trh tri takéto balenia: jeden mesiac, tri mesiace a jeden rok.

Ceny VPN.asia

Môžete získať mesiac siete VPN za 9 dolárov, tri mesiace za 8 dolárov mesačne a jeden rok za pouhých 6 dolárov mesačne.  Ďakujeme tímu VPN.asia, že ste našim členom ponúkli zľavu 20% na ich služby. Môžete uložiť ďalších 20% zľava vyššie uvedené ceny pomocou kódu kupónu VPNFAN počas pokladne. Upozorňujeme, že tieto balíčky sa účtujú ako jednorazová platba za celé obdobie platnosti. Registrácia na jeden rok služby je ako získať zadarmo štyri mesiace VPN.

Skúšobné obdobie bez rizika

VPN.asia chce všetkým poskytnúť príležitosť vyhodnotiť svoje služby pre seba. Vďaka tomu ponúkajú bezplatný 3-dňový skúšobný účet. Zadáte používateľské meno, vaše meno, e-mailovú adresu, krajinu a vytvoríte heslo na registráciu. Na registráciu do bezplatného skúšobného účtu nebude potrebná žiadna platba. Bezplatná skúšobná verzia vám umožní prístup k desiatim serverom v troch krajinách. Poskytuje vám až 50 GB zabezpečenej služby VPN bez prihlásenia, aby ste sami videli výkon svojej siete. Keďže na vytvorenie účtu nie sú potrebné žiadne informácie o platbe, nemusíte ho rušiť. Platnosť jednoducho uplynie po skončení skúšobného obdobia.

Okrem bezplatnej skúšobnej verzie ponúkajú tiež špeciálnu službu na jeden mesiac: $ 1 za prvý mesiac služby s opakujúcim sa 9 $ / mesiac po prvom mesiaci. Uľahčujú zrušenie tohto účtu, ak sa rozhodnete, že služba nie je pre vás. Jednoducho sa prihláste do svojej klientskej oblasti a vyberte službu, kliknite na malú šípku napravo od podrobností o zobrazení a vyberte možnosť „Požiadať o zrušenie“. Rovnaký postup môžete použiť na aktualizáciu svojho účtu VPN, ak sa vám táto služba páči. Namiesto toho jednoducho vyberiete možnosť „Upgrade / Downgrade“ a vyberiete balík, na ktorý chcete upgradovať. Na ich podporu môžete tiež poslať e-mail a oni ho za vás inovujú.

VPN.asia ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí pre všetkých členov, ktorí sa prihlásia na odber niektorého zo svojich platených programov pomocou metódy vratnej platby. Tí, ktorí sa zaregistrujú na bezplatný účet, nemajú nárok na túto refundáciu. Vrátenie prostriedkov sa uskutoční v amerických dolároch podľa aktuálneho výmenného kurzu pre tých, ktorí platia bitcoiny.

Navštívte VPN.asia

Sieťové a serverové umiestnenia VPN.asia

Členovia služby VPN.asia majú prístup k sieti 1. úrovne s viac ako 128 servermi. Majú servery VPN umiestnené na strategických miestach po celom svete vrátane viac ako 50 v Európe, 14 v Ázii, 2 v Južnej Amerike a viac ako 60 v Severnej Amerike. Aj keď nie je tak veľká ako niektorí poskytovatelia VPN, VPN.asia má službu, ktorá vám umožní splniť takmer akýkoľvek účel, ktorý by ste mohli mať pre VPN pri zachovaní anonymity a súkromia.

CountriesServersProtocols
17128+PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN (TCP), OpenVPN (UDP)

VPN.asia spravuje servery v týchto umiestneniach:

 • Ázie
  • Austrália, Sydney; Japonsko, Tokio; Singapur, Serangoon; Kórea, Soul
 • Brazília
  • Sao Paulo
 • Európa 
  • Belgicko, Brusel; Dánsko, Kodaň; Francúzsko, Paríž; Nemecko, Frankfurt; Maďarsko, Budapešť; Poľsko, Varšava; Španielsko, Madrid; Švédsko, Štokholm; Švajčiarsko, Zürich; UK, Londýn
 • Spojené štáty
  • Ashburn, VA; Atlanta, GA; Chicago, IL; Dallas, TX; Los Angeles, CA; Miami, FL; New York, NY; Phoenix, AZ; San Jose, CA; Seattle, WA; Washington DC

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

VPN.asia má jasnú predstavu o svojich zásadách ochrany osobných údajov a úplne načrtáva informácie, ktoré zhromažďujú a ako sa používajú a zdieľajú s ostatnými. V prvom rade neprihlásia prenos VPN pre svojich členov. Ich postoj k vášmu súkromiu je zhrnutý v nasledujúcich úryvkoch z ich pravidiel ochrany osobných údajov.

VPN.asia nezhromažďuje ani neprihlásil žiadny prenos ani použitie svojej služby virtuálnej súkromnej siete.

Na vytvorenie účtu bude možno potrebné zadať určité osobné údaje, napríklad meno a e-mail. Musíte tiež vybrať používateľské meno a heslo a poskytnúť nám informácie o platbe. Tieto informácie použijeme iba na zhromažďovanie a spracovanie platieb za vás.

Nesledujeme aktivity používateľov mimo našich stránok, ani nesledujeme aktivity prehliadania používateľov, ktorí sú prihlásení do našej služby VPN..

Osobné informácie neposkytujeme ani neprenajímame iným osobám.

Z ich pravidiel ochrany osobných údajov jasne vyplýva, že VPN.asia berie vaše súkromie vážne a robí všetko, čo môže rozumne pre jeho ochranu.

Z hľadiska bezpečnosti ste sa tiež zaoberali sieťou VPN.asia. Poskytujú širokú škálu protokolov vrátane protokolu PPTP, L2TP / IPsec a OpenVPN (TCP / UDP) na šifrovanie všetkého online prenosu a zabezpečenie všetkých vašich online transakcií v bezpečí. OpenVPN je najbezpečnejší protokol. L2TP / IPsec je vynikajúcou voľbou pre mobilné zariadenia, pretože väčšina z nich má natívnu podporu. A konečne, pretože PPTP má širokú podporu platforiem a nízkoúrovňové šifrovanie, je obľúbenou voľbou pre streamovanie médií, keď bezpečnosť nemusí byť taká veľká.

Navštívte VPN.asia

Praktické testovanie

Na úvod by som chcel povedať, že VPN.asia sa v našom teste rýchlosti darila dobre. Majú vlastných klientov pre systémy Windows a Mac, aby uľahčili spojenie medzi používateľmi týchto sietí a ich využívaním VPN. Softvér si môžete stiahnuť priamo z ich webových stránok. Po stiahnutí je jediné kliknutie potrebné na inštaláciu a začatie používania ich služby. Zahŕňajú tiež návody na pripojenie mobilných zariadení iOS a Android k ich službám pomocou protokolu L2TP / IPsec.

Pripája sa z Windows

VPN.asia má vlastného klienta pre Windows, ktorý vám umožní jednoducho sa pripojiť k akémukoľvek serveru v ich sieti pomocou protokolu podľa vášho výberu, a to len niekoľkými kliknutiami myši. Na bezpečné používanie siete VPN na bezpečné a anonymné prenášanie internetu nie sú potrebné žiadne technické znalosti. Pri prvom spustení klienta vás privíta server VPN.asia, požiada vás o zadanie prihlasovacích údajov a umožní vám vybrať si ich na budúce prihlásenie. Ďalej sa zobrazí niekoľko obrazoviek na nastavenie počiatočných preferencií pri spustení používania služby.

Nasledujúce dva obrázky ukazujú obrazovku automatického výberu servera. Tieto možnosti sú k dispozícii, iba ak vyberiete možnosť áno, aby sa automaticky pripojilo k serveru pri spustení. Prvý zobrazuje niektoré z možností servera z rozbaľovacieho zoznamu. Druhý obrázok zobrazuje dostupné protokoly.

VPN.asia Windows Server

Protokol VPN.asia Windows

Po výbere predvolieb a kliknutí na tlačidlo Dokončiť sa načíta hlavná obrazovka klienta (zobrazená nižšie). V strede tejto obrazovky sú zobrazené všetky servery VPN, ku ktorým sa môžete pripojiť v sieti. Môžu byť usporiadané podľa abecedy podľa krajiny, mesta alebo servera. Okrem toho ich možno zoradiť podľa času odozvy. Ak chcete dosiahnuť najlepší výkon, môžete si vybrať server s nízkou dobou odozvy.

Zoznam serverov VPN.asia

Klient vám tiež umožní zvoliť protokol, s ktorým sa chcete spojiť, a či chcete alebo nechcete automaticky obnoviť pripojenie, ak je zrušený kód vpn. V pravom hornom rohu obrazovky sa zobrazuje aktuálny stav pripojenia, umiestnenie a vaša adresa IP. Napravo od protokolov je tlačidlo na pripojenie alebo odpojenie.

Po výbere preferencií z ponuky v hornej časti klienta sa zobrazí nasledujúca obrazovka. Medzi ďalšie možnosti ponuky patrí súbor, pripojenie a podpora.

Predvoľby systému Windows VPN.asia

 • súbor
  • Odoslať do systémovej lišty – Minimalizujte program do zásobníka.
  • Zabudnuté poverenia – Vyžaduje sa prihlasovacie meno a heslo.
  • Exit – Zatvorte klienta Windows a vypnite VPN
 • Preferencie – Vyššie uvedená obrazovka vám umožňuje zmeniť preferencie, ktoré ste nastavili pri prvej inštalácii VPN. Môžete sa rozhodnúť uložiť alebo zrušiť svoje zmeny.
  • Začiarknutím políčka uložíte prihlasovacie údaje.
  • Začiarknite políčko pri spustení klienta VPN.asia pri spustení systému Windows.
  • Začiarknutím políčka sa automaticky pripojí k serveru, keď sa spustí klient systému Windows.
   • Posledný použitý server
   • Najbližší server podľa latencie siete
   • Tento server – Z rozbaľovacieho zoznamu vyberte server, ku ktorému sa chcete pripojiť.
   • Protokol – Z rozbaľovacieho zoznamu vyberte protokol pripojenia: PPTP, L2TP, OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP).
  • Nastaviť oneskorenie medzi pingmi servera – 0-2000ms
 • prípojka – Protokol zobrazenia sa používa na povolenie tímu podpory VPN.asia, ktorý vám pomôže s problémami s pripojením.
 •  podpora
  • Často kladené otázky – Otvorí sa stránka vedomostnej siete VPN.asia.
  • Hlavná stránka podpory – otvorí hlavnú stránku podpory na webe, aby ste mohli otvárať a kontrolovať lístky.
  • O VPN Asia – Táto možnosť zobrazí obrazovku s informáciami o verzii klienta.

Páči sa mi ich klient so systémom Windows, pretože vám uľahčuje používanie ich VPN. Výber serverov sa uľahčí tak, že ich budete môcť radiť, ako aj zhutňovať a rozširovať kategórie, aby ste rýchlejšie našli server, ktorý hľadáte. Triedenie podľa času odozvy tiež uľahčuje nájdenie najrýchlejšieho servera pre vašu polohu.

Navštívte VPN.asia

Spojte sa s klientom Mac VPN

Rovnako ako softvér Windows, aj klient VPN.asia pre Mac si môžete stiahnuť z ich webových stránok. Vďaka nim je jednoduché stiahnutie a inštalácia jedným kliknutím. Má rovnaké funkcie ako ich klient Windows. Softvér Mac poskytuje užívateľom Mac rovnaké jednoduché použitie ako klient Windows pre svojich používateľov.

Pripojte sa z iPhone alebo iPad

VPN.asia nemá aplikáciu pre iOS, ale podporuje všetky zariadenia (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS natívne podporuje VPN. VPN.asia má príručku na používanie protokolu L2TP s ich službami. Okrem toho môžete kontaktovať zákaznícky servis, ktorý vám pomôže prepojiť vaše zariadenie iOS s inými protokolmi, ktoré podporujú, ako sú OpenVPN a PPTP. Po získaní plateného predplatného môžete navštíviť jeho stránku, kde nájdete ďalšie podrobnosti a zoznam adries serverov.

Nastavenie VPN.asia L2TP pre iOS:

 1. Kliknite na „Nastavenia“ a potom na „Všeobecné“.
 2. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku VPN
 3. Klepnite na „Pridať konfiguráciu VPN“
 4. Vyberte L2TP
  1. Zadajte popis, ako je VPNAsia Atlanta
  2. Do poľa „Server“ zadajte adresu servera servera VPN.asia. Úplný zoznam adries serverov nájdete v oblasti členov na ich stránkach.
  3. Zadajte svoje užívateľské meno a heslo.
  4. Do poľa Secret zadajte „vpn“ bez úvodzoviek.
  5. Uistite sa, že je povolená položka „Send All Traffic“.
  6. Klepnite na „Uložiť“.
 5. Otestujte pripojenie tak, že prepnete sieť VPN na „ON“

Navštívte VPN.asia

Pripojte sa zo zariadenia Android

VPN.asia neposkytuje aplikáciu pre zariadenia s Androidom, proces nastavenia je však veľmi jednoduchý. Ich sprievodcu môžete použiť na pripojenie telefónu alebo tabletu Android pomocou protokolu L2TP. Ešte raz môžete kontaktovať zákaznícku podporu, ktorá vám pomôže prepojiť vaše zariadenie Android s OpenVPN alebo PPTP. Po získaní plateného predplatného môžete navštíviť jeho stránku, kde nájdete ďalšie podrobnosti a zoznam adries serverov.

Pokyny na pripojenie L2TP:

1) Otvorte ponuku a vyberte položku nastavenie
2) Vyberte položku Bezdrôtové a sieťové alebo bezdrôtové ovládače, v závislosti od vašej verzie systému Android
3) Vyberte položku Nastavenia VPN
4) Vyberte položku Pridajte sieť VPN
5) Vyberte pridať L2TP / IPsec PSK VPN
6) Vyberte položku Názov VPN a zadajte popisný názov
7) Vyberte položku Nastavte server VPN a zadajte názov hostiteľa servera
8) Ťuknite na položku Nastaviť zdieľaný kľúč IPSec a zadajte vpn “
9) Zrušte začiarknutie Povoliť tajné L2TP
10) Otvorte menu a zvoľte Uložiť

Po pridaní VPN by sa táto položka mala objaviť v zozname VPN. Môžete si ho vybrať pre pripojenie.

Navštívte VPN.asia

Test rýchlosti VPN.asia

Pri skúške rýchlosti sa darilo VPN.asia. Rýchlosť ich servera v Atlante bola vynikajúca. Myslím, že budete veľmi spokojní s výkonom a pohotovosťou ich siete.

Test rýchlosti VPN.asia

Ako vidíte, došlo k 10% rozdielu v rýchlosti medzi pripojením priamo k môjmu ISP a pripojením k serveru v Atlante. Podľa očakávaní je to určitá strata rýchlosti pripojenia, ale kvôli zvýšenej bezpečnosti poskytovanej šifrovaním je to spravodlivý kompromis. S rýchlosťou takmer 59 Mb / s by ste nemali mať žiadne problémy s surfovaním na internete alebo s jeho používaním na žiadne iné účely, ktoré máte pre sieť VPN.

záver

VPN.asia ešte nemusí byť obchodnou značkou, ale myslím si, že majú to, čo je potrebné na vybudovanie skvelej služby VPN. Ich sieť pozostáva z viac ako 128 serverov v 17 krajinách. Ich politika neprihlásenia a jasná politika ochrany osobných údajov ilustrujú ich záväzok voči súkromiu a anonymite členov. Podporujú protokoly PPTP, L2TP / IPsec a OpenVPN (TCP / UDP), vďaka ktorým sú ich služby kompatibilné s rôznymi zariadeniami..

Pomocou siete VPN.asia môžete využívať streamingové médiá, chrániť svoje bankové a iné zabezpečené informácie pri používaní verejných wi-fi, chrániť svojho poskytovateľa internetových služieb pred obmedzením pripojenia v dôsledku návykov na prehliadanie internetu, prekonať cenzúru sociálnych médií a iných webových stránok, ako aj iné motívy, ktoré môžete mať pri používaní VPN.

Čo sa mi na službe najviac páčilo:

 • Ľahko použiteľný softvér Windows a Mac
 • Zľavnené ceny pre termíny aj špeciálne
 • Transparentná politika bez prihlásenia
 • Podpora najbežnejších protokolov vrátane PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN (TCP) a OpenVPN (UDP)

Nápady na zlepšenie služby:

 • Ľahšia navigácia na webových stránkach
 • Vlastné aplikácie pre zariadenia iOS a Android
 • Viac obsahu v ich článkoch znalostí o protokoloch iných ako L2TP / IPsec

VPN.asia poskytuje svojim účastníkom rýchlu a bezpečnú službu VPN. Ich zákaznícky servis je pohotový, informovaný a priateľský. Prostredníctvom ich podpory v priamom prenose som bol schopný objasniť svoje otázky týkajúce sa služby len pár minút. Vyskúšajte si sami svoju službu. Využite špeciálnu zľavu 1 mesiac a 7 dní so zárukou vrátenia peňazí a uvidíte, čo si myslíte. Myslím, že budete s ich službami spokojní.

Navštívte VPN.asia

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map