Recenzia siete SpyOff VPN 2018

Našou kontrolou sme zistili, že SpyOFF VPN je služba na ochranu súkromia na internete, ktorú ponúka spoločnosť Sareta S.r.l., LLC so sídlom v Sanmarínskej republike. Pre tých, ktorí nie sú oboznámení so San Marínom, je to enklávny mikrostatát v Taliansku. SpyOFF je malý, ale rastúci nováčik v odvetví VPN. Bola spustená v roku 2015 s cieľom poskytnúť používateľom internetu po celom svete čo najlepšiu bezpečnosť, súkromie a anonymitu online. Na dosiahnutie tohto cieľa vytvorili ľahko použiteľný softvér pre Windows, Mac OS X, iOS a Android. To vám umožní využiť ich služby na prekonanie cenzúry, odstránenie geografických obmedzení a ochranu súkromia vašich zvykov pri surfovaní online. Takto si môžete vychutnať otvorenejší a bezpečnejší internet odkiaľkoľvek.


Recenzia VPN SpyOFF

SpyOFF VPN Ceny a špeciálne ponuky

SpyOFF VPN poskytuje svoje služby ako komplexný balík, ktorý zahŕňa neobmedzený prístup. Uvádzajú na trh pomocou trojmesačných plánov. Tieto plány majú jeden mesiac, šesť mesiacov a dvanásť mesiacov. Momentálne ponúkajú exkluzívnu ponuku, ktorá dáva novým členom šestnásť mesiacov služby VPN SpyOFF za cenu 12 za prvé obdobie. Následne budú nasledujúce podmienky fakturované v bežnej cene 89,60 dolárov ročne.

SpyOFF VPN Pricing

SpyOFF ponúka mesačné predplatné svojich služieb VPN za 12,99 za mesiac. Môžete ušetriť 2,00 dolárov z mesačnej ceny zakúpením šesťmesačného plánu za 10,99 mesačne. To vám ušetrí približne 15% z bežnej ceny. Ich exkluzívna ponuka vám však poskytuje najlepšiu celkovú hodnotu za pouhých 5,60 dolárov mesačne. To znamená, že ak sa zaregistrujete na šestnásť mesiacov služby SpyOFF VPN, môžete ušetriť viac ako 57% bežnej mesačnej ceny..

Funkcie komplexnej služby SpyOFF VPN sú nasledujúce:

 • Neobmedzená šírka pásma – znamená, že rýchlosť vašich údajov nie je obmedzená a množstvo údajov, ktoré môžete prenášať, nie sú obmedzené.
 • Politika bez prihlásenia – čo pomáha udržať vaše zvyky online súkromnejšími a anonymnejšími.
 • Súčasné spojenia – sú povolené zo všetkých zariadení.
 • Zmena virtuálnych umiestnení – umožňuje obísť geografické obmedzenia a vychutnať si otvorenejší internetový zážitok.
 • Internetový protokol – voľba umožňuje výber protokolov OpenVPN, L2TP / IPsec a PPTP.
 • Granulárne šifrovanie – ktorá vám umožňuje zvoliť si vlastnú kombináciu rýchlosti a úrovne šifrovania: mimoriadne bezpečná, vyvážená alebo vysoká rýchlosť.
 • Online pripojenia – sú bezpečné, bez ohľadu na to, či ste doma, pripájate sa k miestnej sieti Wi-Fi alebo cestujete do zahraničia, a to vždy šifrovaním všetkej online prevádzky,.

Spôsoby platby, ktoré SpyOff prijíma, závisia od vašej krajiny pôvodu. V súčasnosti sa však zdá, že väčšina krajín podporuje iba bankové inkasá a PayPal. Okrem toho sa zdá, že v mnohých krajinách vrátane Spojených štátov prijímajú predplatné iba prostredníctvom služby PayPal.

30-dňová bezriziková záruka

SpyOff VPN ponúka všetkým novým účastníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Službu teda môžete využívať bez akýchkoľvek obmedzení až do 30 dní od prijatia uvítacieho e-mailu. To vám poskytne dostatok času na vyskúšanie ich služieb a zistíte, že vyhovuje všetkým vašim potrebám. Ak si z nejakého dôvodu nie ste istí, že to tak je, stačí do 30 dní kontaktovať ich podporu. Na požiadanie SypOFF VPN okamžite uzavrie váš účet a iniciuje okamžité vrátenie kúpnej ceny.

Sieť VPN: umiestnenie servera

Mapa sieťového servera VPN SpyOFF

Sieť VPN spoločnosti SpyOFF je pomerne malá a väčšina serverov sa nachádza v západnej Európe alebo Severnej Amerike. Majú však aj servery v Afrike, Ázii a Oceánii. To umožňuje pokryť väčšinu sveta a maximalizovať ich sieť pre krajiny s vysokou prevádzkou. Umožňuje im tiež optimalizovať celkový výkon siete poskytovaním vysokorýchlostných VPN serverov s nízkym zaťažením pre všetky vaše pripojenia.

Hustota serverov SpyOFF VPN

Umiestnenie servera SpyOFF VPN je nasledovné:

 • Afrika
  • Južná Afrika, Johannesburg
 • Ázie
  • Hongkong, Hongkong; India, Bangalore; Japonsko, Tokio; Kórea, Soul; Singapur, Singapur
 • Európa
  • Rakúsko, Viedeň; Belgicko, Brusel; Česká republika, Praha; Anglicko, Londýn; Francúzsko, Paríž; Nemecko, Dusseldorf, Frankfurt; Maďarsko, Budapešť; Taliansko, Milano; Holandsko, Amsterdam; Poľsko, Varšava; Rumunsko, Bukurešť; Rusko, Petrohrad; Španielsko, Madrid; Švédsko, Štokholm; Švajčiarsko, Zürich; Turecko, Bursa
 • Severná Amerika
  • Amerika, Atlanta, Chicago, Los Angelas, Miami, Phoenix, Seattle, New York; Kanada, Toronto
 • Oceania
  • Austrália, Sydney, Perth

Sieť SkyOFF VPN pozostáva z viac ako 14 000 zdieľaných IP adries z 25 rôznych krajín. Tieto sa nachádzajú medzi takmer 400 servermi. Hoci priamo nehovoria, že podporujú prenos P2P a Torrent, ich politika bez prihlásenia to implicitne umožňuje.

Ako bezpečný je váš online prenos pomocou VPN SpyOFF?

SpyOFF VPN popisuje zabezpečenie, ktoré používa ich sieť, ako 256-bitové SSL. Umožňujú vybrať úroveň šifrovania požadovanú pre váš aktuálny cieľ VPN spomedzi OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPSec a PPTP. Všeobecne odporúčame vysoko spoľahlivý protokol OpenVPN. Používa šifrovanie AES-256, digitálne certifikáty a autentifikuje údaje na oboch stranách pomocou používateľského mena a hesla. Všestranný alternatívny L2TP podporuje AES Block-Chiffren s dĺžkou kľúča 128 bitov. PPTP tiež používa 128-bit, ale neodporúča sa.

Granulárny výber protokolov

SpyOFF VPN vám umožňuje vybrať si vlastný protokol od svojich klientov. OpenVPN (UDP) vám vo väčšine prípadov poskytne najlepšiu bezpečnosť a výkon a mal by byť vo väčšine prípadov váš výber. Ak máte problémy s používaním OpenVPN (UDP), vyberte OpenVPN (TCP), ktorý používa kontrolu chýb pre každý paket, aby ste sa uistili, že všetky pakety sú bezchybné a sú správne prijaté. Vďaka tomu je dobrý protokol pre slabé signály alebo spojenia na veľké vzdialenosti.

Vyberte L2TP / IPSec pre najlepšiu bezpečnosť, ak OpenVPN nie je možné použiť, ale uvedomte si, že spomalí rýchlosť vášho pripojenia v dôsledku dvojitého zapuzdrenia, ktoré používa. PPTP sa môže použiť ako posledná možnosť, ak nefunguje žiadny iný protokol. Uvedomte si však, že sa už nepovažuje za úplne bezpečný.

Protokol pripojenia SpyOFF VPN OpenVPN

RSA-2048 Handshake and Control

Vyššie uvedené je obraz časti protokolu pre pripojenie OpeenVPN k sieti VPN SpyOFF. Riadiace príkazy a počiatočné overenie totožnosti sú stanovené pomocou SSL / TLS. Tieto sú overené pomocou RSA s 2048-bitovými certifikátmi. Kľúče sa potom dohodnú medzi serverom VPN a vaším zariadením a vymenia sa. Tieto kľúče sa pravidelne obnovujú, aby sa zabezpečilo dôverné spojenie. Použitá šifra riadiaceho kanála je TLSv1, šifra TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048 bitová RSA.

Šifrovanie / dešifrovanie údajov

SpyOFF VPN používa na šifrovanie a dešifrovanie vášho internetového pripojenia protokol Advanced Encryption Standard (AES) s 256-bitovou dĺžkou kľúča. Toto šifrovanie sa považuje za bezpečné. Algoritmus používaný na šifrovanie aj dešifrovanie je „AES-256-CBC“ inicializovaný 256-bitovým kľúčom.

Autentifikácia údajov

Autentifikácia údajov sa vykonáva pomocou algoritmu HMAC. SpyOFF VPN používa 256-bitové hashovacie správy „SHA256“ na autentifikáciu dátového prenosu HMAC.

Zhrnutie zabezpečenia siete SpyOFF VPN

Aj keď vám program SpyOff umožňuje zvoliť si vlastný šifrovací protokol, predvolene sa používa pre protokol OpenVPN. Toto je všeobecne považované za jeden z najlepších protokolov VPN, ktoré sú dnes k dispozícii. Šifrovanie sa vykonáva pomocou algoritmu AES-256-CBC. Vo svojej kľúčovej fáze vyjednávania a výmeny uplatňujú tajomstvo DHE – forward. SpyOFF VPN tiež autentizuje dátový prenos pomocou hash SHA256. Vzhľadom na to, že sú správne implementované, vaše online skúsenosti s používaním ich služieb by mali byť dobre zabezpečené proti tretím stranám, ktoré nie sú škodlivé.

Ako dobre chráni SpyOff vaše súkromie a anonymitu?

Prvý server SpyOFF VPN sa nachádza v San Maríne, ktorý má prísne zákony o používaní informácií a nevyžaduje žiadne pravidlá na uchovávanie údajov. Navyše nie je spojená so žiadnymi sieťami zdieľajúcimi informácie „očami“. Pri používaní siete VPN sú tiež neprihlásené služby týkajúce sa PII. Patria sem adresy IP, navštívené webové stránky, odoslané údaje alebo požiadavky DNS. To znamená, že aj keď úrady požadujú údaje zákazníka VPN, nemôžu pre konkrétneho používateľa poskytnúť žiadne údaje. Toto je výnimka z ich Zásad ochrany osobných údajov, ktoré to uvádzajú vlastnými slovami.

Spoločnosť SpyOFF (Sareta S.r.l.) má sídlo v San Maríne, kde sa uplatňujú prísnejšie zákony o zverejňovaní informácií ako vo väčšine ostatných krajín. San Maríno nemá žiadne zákony o uchovávaní údajov ani žiadny právny systém, ktorý vyžaduje, aby spoločnosť zverejnila informácie o zákazníkoch. Podľa zákona sa na žiadosti o informácie od zahraničných súdov alebo orgánov činných v trestnom konaní vzťahuje ustanovenie o „dvojitej trestnosti“, čo znamená, že návrhu bude súd vyhovieť iba vtedy, ak bude rovnakému trestnému činu hrozí trest odňatia slobody najmenej na jeden rok. Ak dostaneme platné predvolanie na San Maríno, je dôležité si uvedomiť, že SpyOFF nezhromažďuje adresy IP, históriu prehliadania, údaje o prevádzke ani dotazy DNS, ktoré by sa mohli použiť na identifikáciu konkrétneho používateľa..

SpyOFF VPN uchováva niektoré agregované údaje pre diagnostiku siete, ale môžete sa odhlásiť. Do týchto údajov nie sú zahrnuté žiadne aktivity PII alebo VPN a nemôžu byť prepojené s jednotlivými používateľmi. Zhromaždené údaje zahŕňajú:

Diagnostické informácie o zlyhaní pokusu o pripojenie VPN.
Najrýchlejšie údaje.
Správy o zlyhaní, a to aj bez informácií umožňujúcich identifikáciu osôb.

Ako vždy by ste si mali preštudovať Zásady ochrany osobných údajov VPN spoločnosti SpyOFF a TOS a uistiť sa, že sú prijateľné pre vaše používanie VPN..

Pridané vlastnosti

Okrem politiky protokolovania má klient SpyOFF VPN zahrnutý prepínač kill. Ak dôjde k výpadku služby VPN, vaše pripojenie na internet sa zruší. Pomáha to zaistiť, aby vaše súkromie a anonymita online zostali zachované počas surfovania na sieťových serveroch.

Test netesnosti servera SpyOFF VPN

Ďalej implementovali ochranu proti úniku DNS, aby zabezpečili, že ostatní internetoví pozorovatelia uvidia iba vašu IP adresu s falošnou adresou, ako je to znázornené vyššie.

Zhrnutie ochrany osobných údajov siete Spyoff VPN

Môžete si teda byť istí, že SpyOFF berie vaše súkromie a anonymitu na internet vážne. Neprihlásia žiadne údaje, ktoré dokážu jednoznačne identifikovať zákazníka pri používaní jeho služby. Do svojich aplikácií pridali rozšírené funkcie, ako je prepínač zabíjania a ochrana pred únikom DNS, aby zabránili nechcenému zobrazeniu vašej skutočnej adresy IP pri surfovaní. Aj keď žiadna služba nemôže úplne zaručiť vašu anonymitu online, jej použitie môže pomôcť zachovať vaše súkromie a zvýšiť anonymitu online.

Technická podpora

Podpora SpyOFF VPN je prostredníctvom e-mailových lístkov. Odpovede na lístky, ktoré sme vytvorili, boli zaslané s primeranými odpoveďami do niekoľkých hodín počas bežných prevádzkových hodín a skoro nasledujúci deň, keď boli odoslané mimo tohto obdobia. Majú tiež vedomostnú základňu, ktorá obsahuje manuálne inštalačné príručky pre rôzne zariadenia a malý FAQ. Mali by sa pravdepodobne kombinovať kvôli ľahšiemu prístupu. SpyOFF má tiež blog, ktorý predstavuje a diskutuje o bezpečnostných tipoch a novinkách. Nakoniec majú prítomnosť v sociálnych médiách na Facebooku, Twitteri a YouTube.

Navštívte server SpyOFF VPN

Praktické testovanie siete SpyOFF VPN

Postup inštalácie pre SpyOFF VPN sa začína výberom tlačidla sťahovania na hlavnej stránke ich webovej stránky. Otvorí sa ich stránka na stiahnutie softvéru, ktorá obsahuje odkazy na systémy Windows, Mac, iOS a Android. Môžete tiež získať prístup k sprievodcom nastavením pre tieto aplikácie, ako aj k príručkám manuálnej inštalácie pre tieto smerovače, smerovače Linux / Ubuntu a DD-WRT alebo Tomato.

Odkazy na stiahnutie siete SpyOFF VPN

Ak chcete nainštalovať softvérových klientov pre Windows a Mac, stačí kliknúť na príslušné tlačidlo. Umožní vám to stiahnuť alebo spustiť inštalačný súbor z počítača alebo prenosného počítača. Tlačidlá pre Google a iOS vás prenesú do ich príslušného obchodu s aplikáciami. Aplikáciu môžete nainštalovať do svojho mobilného zariadenia. Požiadavky na každú z nich sú tieto:

 • windows – vyžaduje systém Windows 7 a novší s nainštalovaným rozhraním .NET Framework 4.5.
 • Mac OS X – vyžaduje najnovšiu verziu.
 • iOS – vyžaduje iOS verzie 8.0 a novšie.
 • Android – Vyžaduje Android 4.0 a novší.

Inštalácia a používanie siete SpyOFF VPN pre Windows

Inštalácia klienta Windows

Po stiahnutí inštalačného súboru do počítača so systémom Windows alebo prenosného počítača so systémom Windows ho spustite ako správca. Týmto sa otvorí súbor a umožní vám nakonfigurovať klienta a dokončiť proces inštalácie.

Inštalácia klienta SpyOFF VPN WIndows

Vyberte adresár, do ktorého chcete nainštalovať súbory klientov SpyOFF VPN a kliknite na tlačidlo „Inštalovať“. To je všetko, čo tento proces existuje. Softvér najskôr nakonfiguruje klienta, nainštaluje potrebné súbory a ovládače, vytvorí zástupcu na pracovnej ploche a potom zatvorí.

Skratka pre klienta Windows SpyOFF VPNSpustite odkaz na prvé otvorenie klienta. Na rozdiel od väčšiny služieb VPN sa tým otvorí hlavný panel a nie prihlasovacia obrazovka. Táto obrazovka obsahuje všetky hlavné funkcie softvéru.

Hlavná obrazovka pripojenia klienta SpyOFF VPN Windows

Z toho môžete:

 1. Zmeňte svoju virtuálnu krajinu.
 2. Pripojte sa alebo odpojte od servera VPN v sieti SpyOFF.
 3. Pozrite si svoju aktuálne pridelenú IP adresu.
 4. Stručný prehľad stavu aktuálneho pripojenia VPN.
 5. Zmeňte svoj protokol VPN alebo otvorte obrazovku a zmeňte ďalšie nastavenia klienta. Budeme sa na ne podrobnejšie pozrieť neskôr v našej kontrole.
 6. Získajte prístup k rôznym účtom sociálnych médií pre server SpyOFF VPN.
 7. Otvorte stránku svojho účtu alebo stránku podpory na webovej stránke SpyOFF.

Vaše prvé pripojenie VPN

Ak chcete vytvoriť prvé pripojenie, jednoducho zvoľte krajinu a stlačte tlačidlo „Pripojiť“. Môžete buď listovať v zozname, alebo pomocou vyhľadávacieho poľa nájsť svoju polohu a vybrať ju. Dokazuje to naše pripojenie k serveru VPN v Austrálii. Pred výberom nového virtuálneho umiestnenia sa musíte odpojiť od vášho súčasného servera VPN.

Poznámka: oblasť pozadia, ktorá zobrazuje stav pripojenia v hornej a dolnej časti obrazovky, sa zmení z červenej na zelenú a ich správy sa po pripojení k sieti zmenia. Zelené tlačidlo „Pripojiť“ sa tiež nahradí červeným tlačidlom „Odpojiť“. Tieto podnety uľahčujú okamžitý prehľad o stave vášho pripojenia VPN.

Vaše prvé pripojenie k SpyOFF VPN

Predtým, ako bude možné vyššie uvedené pripojenie dokončiť, sa vám zobrazí prihlasovacia obrazovka. SpyOFF čaká, kým sa nevytvoríte prvé spojenie, kým požiada o poverenia, pretože takto autentifikuje údaje medzi klientom a serverom VPN..

Obrazovka overovania siete SpyOFF VPN

Zadajte do svojho účtu „Používateľské meno“ a „Heslo“ a prepnite možnosť „Uložiť poverenia“, aby ste ich nemuseli zadávať pri každom otvorení klienta. Po dokončení kliknite na tlačidlo „OK“.

V predvolenom nastavení softvér automaticky vyberie najrýchlejší server v Austrálii (založený na ping) a pripojí vás pomocou OpenVPN (UDP). Ak sa chcete odpojiť od siete SpyOFF VPN, kliknite na tlačidlo „Odpojiť“.

Výzva na odpojenie siete SpyOFF VPNTým sa zobrazí výzva v prípade, že ste omylom klikli na „Odpojiť“. Vyberte Áno, aby ste dokončili proces odpojenia.

Nastavenia klienta Windows

Po prvom pripojení k sieti sa pozrime na nastavenia klienta. Prístup k nim získate, len ak nie ste pripojení k službe SpyOFF. Túto obrazovku otvoríte kliknutím na tlačidlo „Nastavenia“ na prístrojovej doske. Tieto nastavenia je možné rozdeliť do dvoch kategórií: všeobecné a pripojenie. Všeobecné nastavenia sú nasledujúce:

 • Spustite program SpyOff v systéme Windows – zaisťuje, že ste v čo najväčšej miere chránení.
 • Zobraziť potvrdenie odpojenia – po odpojení otvorí výzvu na potvrdenie áno alebo nie.
 • Vyberte si sami server – rozdeľuje oblasť výberu krajiny na polovicu a zobrazuje jednotlivé servery s časmi pingov na pravej strane.
 • Zobraziť popisy – zobrazuje funkčné rady, keď umiestnite kurzor myši na niektoré oblasti rozhrania.
 • Vylepšená ochrana proti úniku DNS – chráni pred vystavením skutočnej IP adrese.
 • Jazyk – umožňuje zvoliť medzi klientskym rozhraním angličtinu, nemčinu, francúzštinu a holandčinu.
 • Úroveň protokolu – umožňuje nastaviť úroveň podrobností uložených v denníku pre vaše pripojenia.

Nastavenia klienta Windows SpyOFF VPN

Medzi nastavenia pripojenia patrí spôsob spracovania náhodného odpojenia a manuálny výber protokolu. Nastavenia pripojenia sú nasledujúce:

 • Ak dôjde k strate spojenia,
  • Nerob nič – čo sa neodporúča, pretože môže odhaliť vašu skutočnú adresu IP a negovať vaše súkromie online.
  • Aktivujte killswitch – zastaviť prístup na internet v prípade, že náhodou stratíte pripojenie k serveru VPN a ochráni vaše súkromie.
  • Znova sa pripojte automaticky – pre pohodlie a zvýšenie dostupnosti VPN.
   • Opakujte pokus – umožňuje nastaviť počet zlyhaní spojenia, ktorý je k dispozícii, iba ak je zvolené automatické opätovné pripojenie.
   • Spojenie vypršalo – je časové obdobie (s), v ktorom sa pokus o spojenie uskutoční skôr, ako sa považuje za zlyhanie.
 • Vyberte protokol – vám umožní manuálne nastaviť protokol pripojenia. Viac informácií o nich nájdete v sekcii zabezpečenia našej kontroly siete SpyOFF VPN.
  • OpenVPN (UDP) – je predvolený a preferovaný protokol VPN.
  • OpenVPN (TCP) – je lepšia pre slabé alebo nepravidelné spojenia.
  • L2TP / IPSec – používa sa, ak OpenVPN nie je k dispozícii alebo zlyhá.
  • PPTP – nie je také bezpečné, preto ho používajte iba v prípade, že bezpečnosť nie je problémom.

Môžete tiež otvoriť obrazovku autentifikácie (na zadanie alebo zmenu svojho používateľského mena alebo hesla), prístup do slovníka pojmov z webových stránok alebo skontrolovať protokol pripojenia z tejto obrazovky kliknutím na príslušné odkazy v dolnej časti obrazovky. Po výbere predvolieb nastavenia sa kliknutím na tlačidlo „Uložiť nastavenia“ vrátite na hlavnú obrazovku rozhrania.

Obrazovka primárneho pripojenia SpyOFF VPNVšimnite si, že keďže sme prepínali „Vyber server sami“, oblasť rozhrania „Umiestnenie servera“ rozhrania sa rozdelila na dve časti „Umiestnenie servera“ napravo a „Zoznam serverov“ naľavo. Na karte „Umiestnenie servera“ sa stále nachádza zoznam rolovateľných krajín. Pridaná karta „Sever list“ obsahuje rolovateľný zoznam VPN serverov s časmi pingov (s). Tento zoznam je možné usporiadať pomocou príkazu ping alebo názvu výberom ikony ponuky (tri vodorovné bodky), ktorá uľahčuje nájdenie najrýchlejšieho servera v požadovanom umiestnení..

Používanie klienta Windows VPN

Pripojenie k najrýchlejšiemu serveru VPN trvá iba niekoľko krokov.

 • Vyberte krajinu, v ktorej sa nachádzate, alebo krajinu, ktorá sa nachádza v jej blízkosti. Môžete sa posúvať v zozname krajín a zvoliť jeden. Ak však poznáte názov krajiny, je ľahšie do vyhľadávacieho poľa napísať prvé písmená jeho názvu a vybrať ich zo zoradeného zoznamu..

Typické pripojenie SpyOFF VPN

 • Kliknite na tlačidlo „Pripojiť“.

Ak chcete prijať predvolený protokol OpenVPN, ktorý platí pre väčšinu používateľov, je to všetko potrebné. Softvér automaticky použije OpenVPN (UDP) na pripojenie k najrýchlejšiemu serveru (pomocou príkazu ping) v danej krajine..

Pripája sa na konkrétne virtuálne miesto

Ak však chcete získať adresu IP z konkrétneho miesta v krajine, existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako si vybrať server VPN. Najprv môžete posúvať zoznam krajín a vybrať jeden, potom prejdite zoznam serverov na požadované miesto a vyberte tam najrýchlejší server.

Použitie klienta Windows SpyOFF na pripojenie k konkrétnemu virtuálnemu umiestneniu

Ak poznáte názov virtuálneho miesta (mesta), existuje ľahší spôsob pripojenia k jeho najrýchlejšiemu serveru. Do vyhľadávacieho poľa môžete zadať iba niekoľko prvých písmen svojho názvu. Vo väčšine prípadov si klient automaticky vyberie správnu krajinu a najrýchlejší server v tomto meste. Bez ohľadu na to, ako ste si vybrali svoju polohu, kliknutím na tlačidlo „Pripojiť“ dostanete svoju virtuálnu IP adresu.

Tlačidlá na ovládacom paneli protokolu SpyOFF VPN pre klienta Windows

Ak je to potrebné, môžete tiež zmeniť svoj protokol VPN z hlavného rozhrania výberom príslušného tlačidla. Tieto tlačidlá sú označené nasledovne:

 • Veľmi bezpečné – je predvolený výber a prepne váš protokol na OpenVPN, ak bol zmenený. Toto je zvyčajne najspoľahlivejšia, najbezpečnejšia a najrýchlejšia možnosť.
 • vyvážený – prepne protokol na L2TP / IPsec. Toto použite, iba ak sa nemôžete pripojiť pomocou OpenVPN, pretože to môže spomaliť vaše pripojenie.
 • Vysoká rýchlosť – zmení váš protokol pripojenia na PPTP. Používajte iba v prípade, že sa nejedná o bezpečnosť alebo zlyhajú ostatné dva protokoly.

V tejto skupine je tiež tlačidlo na otvorenie obrazovky nastavení. Použili sme to skôr v našej kontrole siete SpyOFF VPN na výber preferencií našich klientov.

Zhrnutie pre klienta SpyOFF Windows

Ako vidíte z nášho prehľadu, SpyOFF uľahčuje inštaláciu a používanie ich Windows klienta. Pripojenie k jednému z ich serverov VPN vyžaduje iba niekoľko kliknutí. Vyberte svoju polohu a zapnite pripojenie. Majú niektoré pokročilé nastavenia, ktoré pomáhajú udržiavať vaše súkromie online, napríklad prepínač zabíjania a ochranu pred únikom DNS. Ak chcete zvoliť iné virtuálne miesto, jednoducho prepnite odpojenie, vyberte nové umiestnenie a pripojte sa k nemu

Navštívte server SpyOFF VPN

Inštalácia a používanie siete SpyOFF VPN pre Android

Inštalácia aplikácie pre Android

Inštalačný proces sa začína prechodom do oblasti sťahovania na webe SpyOFF VPN. Potom kliknite na tlačidlo „Stiahnuť“. Otvorí sa odkaz na obchod Google Play.

Postup inštalácie siete SpyOFF VPN pre AndroidKlepnutím na toto tlačidlo otvoríte inštalačnú stránku aplikácie SpyOFF VPN Android. Klepnite na „Inštalovať“ a akceptujte požadovaný prístup na dokončenie procesu. Nakoniec klepnutím na „Otvoriť“ spustíte aplikáciu na svojom mobilnom zariadení.

Počiatočné nastavenie pre Android

Po prvom otvorení aplikácie sa zobrazí hlavný informačný panel pripojenia. Všimnite si, že obsahuje niekoľko polí, ktoré musíte nastaviť pred tým, ako sa budete môcť pripojiť k sieti SpyOFF. Toto sú poverenia účtu a server VPN, ku ktorému sa chcete pripojiť.

Ak chcete zadať svoje prihlasovacie údaje, najprv klepnutím na „Prosím, nastavte užívateľský účet“ otvorte obrazovku „Nastavenie účtu“. Po otvorení zadajte svoje používateľské meno a heslo. Potom klepnutím na „Hotovo“ uložíte svoje poverenia a vrátite sa na obrazovku pripojenia.

Počiatočné nastavenie aplikácie SpyOFF VPN Android

Teraz klepnite na „Vyberte server VPN“. Týmto sa otvorí zoznam krajín v sieti VPN SpyOFF. Klepnutím na krajinu ako „Kanada“ sa otvorí zoznam serverov pre túto krajinu. Tento zoznam obsahuje percentuálne zaťaženie a hodnoty ping (s), ktoré vám pomôžu vybrať najrýchlejší server pre túto krajinu. Výber servera s najnižším pingom vás vráti na hlavnú obrazovku. Teraz máte všetky informácie potrebné na pripojenie k sieti SpyOFF.

Vaše prvé pripojenie pomocou aplikácie pre Android

Po nastavení informácií potrebných na pripojenie k vybranému serveru v Kanade klepnite na tlačidlo „Pripojiť“. Pretože toto je vaše prvé pripojenie k serveru VPN SpyOFF, musíte im umožniť vytvorenie tunela VPN a umožniť im sledovať vašu internetovú komunikáciu..

Prvé pripojenie k SpyOFF VPN pomocou aplikácie pre Android

Klepnutím na „OK“ dokončíte pripojenie a dostanete svoju virtuálnu IP v Kanade. Klepnutím na svoju novú adresu IP sa otvorí obrazovka s mapou, ktorá zobrazuje vaše aktuálne virtuálne miesto.

Virtuálna mapa SpyOFF VPN

Ak sa chcete odpojiť od aktuálneho servera, klepnite na tlačidlo „Odpojiť“. Aplikácia vás vyzve na výber. Klepnutím na ok dokončíte odpojenie od siete VPN.

Zmena serverov pomocou aplikácie pre Android

Po odpojení od kanadského servera sa ťuknutím na posledný pripojený server otvorí zoznam krajín, kde si potom môžete vybrať iné virtuálne miesto, ako sme to urobili v úvodnom nastavení vyššie. Ako najrýchlejší v tejto situácii sa vybral server v Bruseli (Belgicko) s iba 4% zaťažením a pingom 131 ms.

Zmena serverov pomocou aplikácie SpyOFF VPN AndroidPo výbere požadovaného servera VPN sa opäť otvorí obrazovka dashboardu. V takom prípade prepnite prepínač „Pripojiť“ a dokončite zmenu na nový server v Bruseli. Všimnite si, že stav pripojenia je teraz „aktívny“ a jeho pozadie sa zmenilo z červenej na zelenú. Prepínač teraz zobrazuje „Odpojiť“.

Servery môžete meniť bez odpojenia od siete. Klepnutím na aktuálne pripojenie otvoríte zoznam krajín. Vyberte novú krajinu a potom vyberte nový server.

Opätovné pripojenie k sieti SpyOFF VPN

V takom prípade vás aplikácia vyzve na prepínanie serverov pri pripojení k serveru VPN. Pretože je to váš zámer, klepnite na „Áno“. Potom vás vyzve, aby ste zrušili vaše súčasné pripojenie. Po výbere „OK“ pre túto výzvu sa váš server VPN zmení, otvorí sa hlavná obrazovka a pripojíte sa k novému serveru VPN..

Zhrnutie aplikácie SpyOFF pre Android

Ako vidíte, aplikácia SpyOFF VPN Android sa inštaluje a používa rovnako ľahko ako jej náprotivok v systéme Windows. Inštalácia do zariadenia vyžaduje iba niekoľko klepnutí. Pred prvým pripojením k ich sieti musíte vykonať malé nastavenie zadaním svojich poverení. Po ich uložení stačí vybrať server VPN a zapnúť pripojenie. Klepnutím na novú adresu IP sa otvorí mapa. Ak chcete zmeniť svoje virtuálne umiestnenie, vypnite pripojenie, vyberte nový server VPN a potom znova zapnite pripojenie. Inak stačí klepnúť na aktuálne pripojený server a potom zvoliť nový. Po niekoľkých výzvach sa hlavný panel znova otvorí a automaticky dostanete novú virtuálnu adresu IP.

Navštívte server SpyOFF VPN

Test rýchlosti SpyOFF

Test rýchlosti VPN SpyOFF sme spustili pomocou predvoleného protokolu OpenVPN, ktorý používa 256-bitové šifrovanie. Náš test rýchlosti ukázal, že služba SpyOFF sa na tomto mieste umiestnila s niektorými z najrýchlejších služieb od prémiových poskytovateľov. Podľa očakávania je to určitá strata rýchlosti kvôli režijnému šifrovaniu všetkého nášho internetového prenosu. Dodatočná bezpečnosť, ochrana osobných údajov online a väčšia anonymita, ktorú poskytuje ich sieť VPN, však tieto náklady minimalizujú.

Test rýchlosti pripojenia SpyOFF VPN

Ako vidíte v našom teste rýchlosti vyššie, rýchlosť siete SpyOFF je stále vysoká. Naše výsledky ukazujú, že šifrovanie pripojenia znížilo rýchlosť sťahovania z 47,76 MB / s na 44,66 MB / s na server v Los Angeles, CA. To je strata asi 6,5%. Podobné výsledky sa získali aj pre iné miesta. Vzhľadom na rýchlosť ich siete si budete užívať jej výkon pri surfovaní na internete alebo pri streamovaní obľúbeného obsahu HD.

Recenzia SpyOff: Záver

SpyOFF VPN je nový poskytovateľ v oblasti súkromia na internete. Podnikajú iba od roku 2015. Sídli v San Maríne, ktoré je mikrostatom vo vnútri Talianska. San Maríno nemá žiadne reštriktívne zákony o uchovávaní údajov a má prísne zákony o ochrane osobných údajov. Nie je členom žiadnej z takzvaných „očí“ zdieľajúcich spravodajských sietí.

Ich sieť SpyOFF je stredne veľká so servermi v 25 rôznych krajinách. Skladá sa z asi 395 vysokorýchlostných serverov s nízkym zaťažením na štyroch kontinentoch. Kontinenty, ktoré pokrývajú, sú Afrika, Ázia, Európa, Severná Amerika a Oceánia. V krajinách s vysokou návštevnosťou majú viac serverov, ktoré pomáhajú zvyšovať celkový výkon siete.

Prispôsobený softvér VPN uľahčuje použitie ich služieb vo väčšine operačných systémov. Patria sem Windows, Mac, iOS a Android. Všetky tieto štandardy sú štandardom OpenVPN, o ktorom sa mnohí domnievajú, že je najlepším protokolom VPN pre rýchlosť a bezpečnosť. Hoci OpenVPN by mal byť najlepší pre väčšinu používateľov, má tiež podporu pre L2TP / IPSec a PPTP. To znamená, že si môžete zvoliť vlastnú rovnováhu medzi rýchlosťou a bezpečnosťou.

SpyOFF VPN neuchováva záznamy o pripojení ani činnosti svojich používateľov VPN. Udržiavajú však niektoré súhrnné informácie o rýchlostiach pripojenia, protokoloch o zlyhaní a zlyhaniach pripojenia, aby mohli vykonávať diagnostiku a zvyšovať výkon siete. Používajú zdieľané IP adresy na svojich VPN serveroch. Pomáha to udržiavať vaše súkromie a anonymitu.

Podpora pre SpyOFF VPN je predovšetkým prostredníctvom e-mailových lístkov. Čas odozvy je dobrý (do niekoľkých hodín počas pracovných hodín a skoro nasledujúci deň, ak sa odošle neskôr). Podporní pracovníci sú profesionálni a informovaní. Dokázali odpovedať na väčšinu našich otázok k našej spokojnosti. Na svojej webovej stránke majú rozsiahlu podporu. Obsahuje inštalačné príručky, databázu znalostí a niekoľko odpovedí na riešenie problémov. Majú tiež blog a sociálne médiá na Facebooku, Twitteri a YouTube.

Veci, ktoré sa nám na službe páčili:

 • SpyOFF VPN má vlastný desktopový softvér pre Windows a Mac OS X.
 • Majú aplikácie pre iOS a Android.
 • Službu môžete vyskúšať bez rizika vďaka 30-dňovej záruke vrátenia peňazí
 • OpenVPN je predvolený protokol pre ich vlastný softvér. Ako alternatívy ponúkajú L2TP / IPsec a PPTP.
 • Neobmedzené súčasné pripojenie vašich zariadení.
 • Zľavňujú dlhodobejšie plány.
 • SpyOff VPN má veľmi rýchlu sieť.

Veci na zlepšenie služby:

 • Pridajte ďalšie miesta ako Brazília v Južnej Amerike
 • Povoliť viac spôsobov platby za službu, ako je bitcoín.
 • Pridajte chat na svoju webovú stránku.

Poslaním tímu spoločnosti SpyOFF VPN je chrániť čo najviac ľudí pred sledovaním, cenzúrou, obmedzovaním ISP a vládnou kontrolou pri používaní internetu. Majú servery vo všetkých krajinách okrem Južnej Ameriky alebo Antarktídy. Veria, že akonáhle použijete ich sieť, budete chcieť kúpiť predplatné. Na tento účel ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete otestovať svoju úplnú sieť VPN bez rizika. Získate tak dostatok času na otestovanie jeho rýchlosti, kompatibility s navštívenými webovými stránkami a technickej podpory so všetkými vašimi zariadeniami. Ak to vyhovuje vašim potrebám a ste spokojní s ich službami, môžete si vychutnať 16 mesiacov neobmedzenej VPN iba za 5,60 dolárov mesačne..

Navštívte server SpyOFF VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map