Recenzia CactusVPN

Začnem s kontrolou CactusVPN s malým zázemím spoločnosti. CactusVPN prevádzkuje online službu ochrany súkromia so sídlom v Moldavsku. Pomáhajú členom chrániť ich súkromie a odblokovať geografické obmedzenia pre webové stránky v USA a Veľkej Británii. CactusVPN ponúka členom výber medzi prístupom VPN a službou Smart DNS.


Recenzia CactusVPN

Ceny a špeciálne ponuky

Ceny CactusVPN sú veľmi rozumné. Majú menšiu sieť ako väčšina služieb VPN, ktoré pokrývame. Pritom môžu udržiavať nízke ceny. S neobmedzeným prístupom k serverom v jednej krajine za 4,99 dolárov. Pristupujte k serverom v USA, Veľkej Británii a NL spolu s inteligentným DNS za 6,99 dolárov mesačne.

Stanovenie cien CactusVPN

Členovia majú prístup k CactusVPN pomocou svojho bezplatného klienta VPN. Ako vidíte, CactusVPN ponúka zľavy na základe dĺžky predplatného. Môžete ušetriť 13% z štvrťročného prístupu, 23% z polročného a 35% z ročného prihlásenia. Najlepšie využitie ročného plánu. Navštíviť CactusVPN špeciálne stránku na uloženie.

Pri registrácii do účtu vám CactusVPN ponúka množstvo platobných možností, z ktorých si môžete vybrať. Páči sa mi používanie služby PayPal pre akúkoľvek online službu, pretože predplatné môžete spravovať. CactusVPN ponúka PayPal spolu s kreditnou kartou, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario, Qiwi a CashU. Poskytuje vám širokú škálu platobných možností.

Skúšobné obdobie bez rizika

Aj keď urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som vám poskytol dôkladnú kontrolu, existuje iba jeden spôsob, ako zaistiť, aby bola CactusVPN tou pravou voľbou. Túto službu si budete chcieť vyskúšať sami. CactusVPN to tiež chápe. Na pomoc ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ako však uvidíte, o chvíľu záruka obsahuje určité podmienky. Tu je jazyk, ktorý používa CactusVPN vo všeobecnej časti stránky s častými otázkami

Čo je to politika vrátenia peňazí CactusVPN?

Ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak nemôžete využívať naše služby: nemôžete sa pripojiť k serverom VPN alebo k službe Smart DNS. V prípade inteligentného servera DNS môžete tiež požiadať o vrátenie prostriedkov, ak je niektorá z lokalít zo zoznamu odblokovaných webových stránok stále blokovaná.
Upozorňujeme, že za problémy s rýchlosťou VPN nevraciame peniaze, pretože na našich prémiových serveroch máme k dispozícii bezplatný skúšobný účet 24 hodín denne.

Navštívte CactusVPN

Sieťové a serverové umiestnenia CactusVPN

CactusVPN spravuje sieť VPN serverov v kľúčových umiestneniach. Majú jednu z menších sietí s umiestnením serverov v troch krajinách. To vám pomôže získať prístup k pokrytiu športových udalostí a odblokovať stránky, ako sú Netflix a BBC iPlayer, odkiaľkoľvek na svete.

CountriesLocationsServersProtocols
3612OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP

CactusVPN má servery v USA (Kansas City, Los Angeles, Wilmington), Veľkej Británii (Londýn, Maidenhead) a Holandsku (Amsterdam)..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Keď hovoríme o službách VPN, veľa ľudí predpokladá, že získajú vysoký stupeň ochrany súkromia a bezpečnosti. To nie je vždy tak. Skutočne záleží na vašom dôvode použitia služby VPN. Ak je vaším účelom súkromie a anonymita, pravdepodobne budete chcieť VPN, ktorá sa neprihlási.

CactusVPN objasňuje v časti FAQ na svojich stránkach, že neuchovávajú denníky o premávke. Vedú protokoly o pripojení a analyzujú ich každé tri dni. Tu sú podrobnosti z ich stránok:

Vediete si denníky?

Pre našich používateľov VPN a inteligentných serverov DNS uchovávame protokoly pripojenia * iba 3 dni na riešenie problémov. Uisťujeme vás však:

 • pri používaní našich služieb nesledujeme a nevieme o tom, čo nahrávate / sťahujete, a neexistujú žiadne denníky vrátane týchto informácií;
 • nepoznáme ani neevidujeme stránky, ktoré navštevujete;
 • nesledujeme, ktoré aplikácie používate.

Osobné údaje všetkých našich zákazníkov sú úplne dôverné a nie sú zdieľané, zobrazené, použité alebo poskytnuté žiadnej inej strane bez akýchkoľvek podmienok a bez výnimiek.

Navštívte CactusVPN

Praktické testovanie

Prvú vec, ktorú hľadám pri rozhodovaní o tom, či službu VPN skontrolovať alebo nie, je vlastný klient. Iste, môžete nakonfigurovať OpenVPN a ručne konfigurovať pripojenia, ale nie je potrebné. Existuje toľko poskytovateľov VPN, ktorí ponúkajú ľahko použiteľný klientsky softvér už niekoľko dní..

S potešením zdieľam, že CactusVPN má vynikajúceho klienta Windows, ktorý som použil na testovanie ich služieb. Majú tiež vlastného klienta pre Mac. Spolu s nastavením sprievodcov pre smerovače iOS, Android a dokonca aj DD-WRT.

Prepojenie s klientom Windows VPN

Pozrime sa na klienta Windows CactusVPN:

Klient CactusVPN Windows

Inštalácia a používanie softvéru Windows je jednoduché. Po spustení programu sa zobrazí obrazovka pripojenia. Odtiaľ si môžete vybrať krajinu nasledovanú umiestnením servera a nakoniec protokolom, ktorý sa má CactusVPN použiť na pripojenie. Klient má tiež niektoré pôsobivé pokročilé funkcie.

Nastavenia klienta CactusVPN

Karta nastavení klienta Windows ponúka niekoľko možností. Navrhujem vám aspoň povoliť možnosť „Znova pripojiť, ak je pripojená. zrušená “. Najpokročilejšou funkciou softvéru CactusVPN je vrah aplikácií. Môžete nastaviť konkrétne aplikácie, aby zastavili kedykoľvek kvapky VPN. Táto funkcia je obzvlášť populárna pre členov, ktorí používajú službu VPN na účely P2P / torrent. CactusVPN umožňuje použitie torrentu na svojich serveroch v Holandsku.

Navštívte CactusVPN

Spojte sa s klientom Mac VPN

CactusVPN má okrem svojho vlastného softvéru pre Windows aj klienta Mac. Softvér Mac vyzerá rovnako ako obrazovky systému Windows zobrazené vyššie. Má tiež rovnaké pokročilé funkcie, a to schopnosť zabíjať aplikáciu, ak sa VPN odpojí. Toto je veľmi ťažké nájsť pre používateľov počítačov Mac, takže som veľmi rád, že ste sa na CactusVPN zaoberali.

Pripojte sa z iPhone alebo iPad

Aj keď CactusVPN neponúka svoju vlastnú aplikáciu pre iOS, majú nastavené príručky pre manuálne pripojenie k PPTP alebo L2TP. Tu je kópia pokynov. Môžete navštíviť ich stránku, kde nájdete plnú verziu so snímkami obrazovky.

Sprievodca nastavením CactusVPN L2TP pre iOS:

1) Prejdite na „Všeobecné“ -> “Sieť” -> “VPN”
2) Kliknite na položku „Pridať konfiguráciu VPN…“
3) Vyberte kartu L2TP

  • Do poľa „Server“ zadajte IP adresu servera CactusVPN. Musíte skontrolovať e-mail, ktorý ste dostali, keď sa váš účet CactusVPN aktivoval. Nájdete tu všetky dostupné servery.
  • Zadajte svoje užívateľské meno a heslo pre váš balík.
  • V poli „Tajné“ predstavte: kaktusvpn
  • Pre úroveň šifrovania nechajte „Auto“ a vyberte „Poslať všetku komunikáciu“.
  • Stlačte „Uložiť“.

4) Po vytvorení pripojenia VPN sa teraz môžete pripojiť.

Navštívte CactusVPN

Pripojte sa zo zariadenia Android

CactusVPN neponúka aplikáciu pre zariadenia s Androidom, ale má sprievodcov nastavením pre pripojenia PPTP a L2TP / IPSEC. Tu je kópia pokynov. Môžete navštíviť ich stránku, kde nájdete plnú verziu so snímkami obrazovky.

Sprievodca nastavením aplikácie CactusVPN L2TP pre Android:

1) Prejdite na „Nastavenia“
2) Stlačte „Ďalšie nastavenia“
3) Stlačte „VPN“
4) Stlačte „Pridať sieť VPN“
5) Stlačte rozbaľovaciu ponuku „Typ“
6) Vyberte “L2TP / IPSec PSK”

  • Do poľa „Name“ zadajte požadované meno pre vaše pripojenie. Odporúčame ho pomenovať: CactusVPN (L2TP).
  • Do poľa „Adresa servera“ zadajte IP adresu servera CactusVPN, ku ktorému sa chcete pripojiť. (Ak chcete nájsť dostupné servery, skontrolujte e-mail, ktorý ste dostali, keď ste zaplatili za účet CactusVPN, alebo sa prihláste do klientskej oblasti na našom webe.)
  • Do poľa „Zdieľaný kľúč IPSec“ zadajte „cactusvpn“ (bez úvodzoviek).
  • Všetky ostatné polia nechajte prázdne.
  • Stlačte tlačidlo „Uložiť“.

5) Klepnutím na nové pripojenie sa pripojíte. Zadajte svoje používateľské meno a heslo CactusVPN, ktoré vám boli zaslané e-mailom, a klepnite na Pripojiť.

Navštívte CactusVPN

Test rýchlosti CactusVPN

Testoval som CactusVPN pomocou OpenVPN, čo je najbezpečnejší protokol. Použil som ich Windows klienta a pripojil som sa k serveru vo Wilmingtone vo Virgínii.

Test rýchlosti CactusVPN

Ako vidíte, bol tu asi 35% rozdiel v rýchlosti medzi pripojením priamo k môjmu ISP a pripojením k serveru vo Virgínii. Šifrovanie zvyšuje réžiu, takže môžete očakávať určité zníženie výkonu. Je to kompromis pre vyššiu úroveň súkromia. S rýchlosťou nad 27 Mb / s som mohol jednoducho streamovať služby ako Netflix a BBC.

záver

Páči sa mi, že sa spoločnosť CactusVPN zameriava na súkromie a anonymitu. Ich funkciou klienta zabijaka aplikácií je ďalšia vrstva ochrany osobných údajov. Nemajú najväčšiu sieť, ale pokrývajú USA, Spojené kráľovstvo a NL. Výkon je dobrý pre tých, ktorí chcú odblokovať a streamovať stránky, ako sú Netflix a BBC.

Čo sa mi na službe najviac páčilo:

 • Ľahko použiteľné Windows a Mac klientov
 • Podpora protokolov OpenVPN, PPTP, L2TP a SSTP
 • Funkcia vraha aplikácií v klientovi Windows aj Mac
 • Šifrované služby VPN a Smart DNS
 • Termínové zľavy na 3 mesiace, 6 mesiacov a ročné registrácie

Nápady na zlepšenie služby:

 • Ponuka mobilných aplikácií pre iOS a Android
 • Pridajte do svojej siete ďalšie umiestnenia
 • Pridajte bitcoin ako spôsob platby
 • Za doplnok zvážte vyhradenú adresu IP

Páči sa mi CactusVPN a myslím si, že je to dobrá voľba pre tých, ktorí sa zameriavajú na súkromie. Ak je vaším cieľom odblokovanie obsahu na celom svete, uistite sa, že v týchto krajinách majú servery. Ak je vaším cieľom silné súkromie, navrhujem vyskúšať CactusVPN. Bude vám poskytnutá ich 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá je dosť času na vyskúšanie služby. Uistite sa, že rozumiete obmedzeniam ich pravidiel pre vrátenie platby.

Navštívte CactusVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map