Kontrola FlashVPN

Ikona FlashVPNBez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate, je dobré používať VPN na mobilnom zariadení. V súčasnosti ich je veľa bezplatné VPN uvedené v Obchode Google Play. Ako ste asi uhádli, FlashVPN je jedným z nich. Táto bezplatná aplikácia VPN bola stiahnutá viac ako 5 miliónov krát a zdá sa, že je zameraná na operačný systém Android. Podľa štatistík má tiež viac ako 99 000 recenzií s hodnotením 4,4 hviezdičiek. Neexistuje žiadna prémiová verzia tejto služby a je podporovaná výlučne reklamami. Dôležitou otázkou je, či produkt funguje tak, ako to ľudia tvrdia a stojí za to ho používať. V tomto prehľade ju prejdeme niekoľkými testami, aby sme zistili, či si zaslúži pochvalu, ktorú dostane.


Stiahnutie FlashVPNO spoločnosti

Neexistujú žiadne informácie, ktoré by sme sa mohli dozvedieť o spoločnosti mimo názvu FlashSoftware. Táto sieť VPN však vykazuje pozoruhodnú podobnosť s niekoľkými ďalšími, ktoré sme nedávno preskúmali. V skutočnosti je celkom možné, že tá istá spoločnosť prevádzkuje viac ako jednu aplikáciu. Neexistujú žiadne webové stránky, ktoré sme našli, ani centrálne umiestnenie, ktoré sme našli pre službu. To nás robí veľmi obozretnými, pretože nevieme zistiť, ktoré zákony o ochrane súkromia sa riadia zásadami VPN.

stanovenie ceny

Ako sme už povedali, služba FlashVPN vám neúčtuje žiadne poplatky. Na rozdiel od iných možností táto aplikácia neponúka žiadny spôsob, ako pridať funkcie alebo aktualizovať. Zvyčajne si dávame pozor na bezplatné výrobky založené na reklame. To môže určite naznačovať, že ste sa stali produktom. Ak tiež váhate, odporúčame vám Súkromný prístup na internet ako alternatíva. Len za to 2,50 dolárov mesačne, si môžete vychutnať zabezpečený prístup VPN na všetkých svojich zariadeniach. Sú dôveryhodnou a transparentnou spoločnosťou, ktorá existuje už mnoho rokov.

Vlastnosti

Flashvpn - Funkcie a serveryFlashVPN má veľmi málo funkcií. Zdá sa, že všetko je jednoduché a nie je veľa nastavení, ktoré môžete zmeniť. Jedna vec, ktorú môžete zmeniť, je však umiestnenie servera. Ako vidíte na obrázku, máte na výber Nemecko, Spojené štáty, Anglicko, Francúzsko a auto. Na obrázku vpravo vidíte, že FlashVPN vyžaduje, aby ste povolili niekoľko položiek v telefóne. Ako referenčný bod existuje len veľmi málo platených služieb, ktoré vyžadujú mnoho povolení. Nie je dôvod žiadať o všetky tieto povolenia, ak služba iba ochráni súkromie používateľa.

Aplikácia vyžaduje na vašom zariadení s Androidom prístup k nasledujúcim informáciám:

 • umiestnenia
 • Fotografie / médiá / súbory
 • Informácie o pripojení Wi-Fi
 • ID zariadenia & informácie o volaní

Opýtajte sa sami seba, prečo by nejaká aplikácia na ochranu osobných údajov potrebovala prístup k vašim fotografiám, multimediálnym súborom a informáciám o hovoroch. To jednoducho nedáva zmysel. Odporúčame vám zostať ďaleko od aplikácií, ktoré vyžadujú príliš veľa prístupu.

výkon

Veľkou skutočnosťou, na ktorú sa vždy chcete pozrieť, je rýchlosť služby VPN. V našom teste rýchlosti sme použili server USA (pretože existujú iba 4 možnosti). V tomto prípade bola naša normálna rýchlosť 46,1 Mbps. Keď sme otestovali našu rýchlosť pomocou FlashVPN, dostali sme rýchlosť 21,7 Mbps. To je približne 53% zníženie rýchlosti. Pri platenej službe môžete zvyčajne očakávať až 25% stratu. To je ďalší dôvod na obozretnosť.

Použitie VPN

Spoločnosti VPN uľahčili sťahovanie a používanie svojich produktov. FlashVPN sa nelíši. Keďže aplikácii nie je veľa, pripojenie k tejto sieti VPN je jednoduché.

 1. Nájdite FlashVPN v Obchode Google Play a kliknite na Inštalácia.
 2. Prijmite povolenia a povedzte dovoliť na pripojenie VPN.
 3. Po načítaní kliknite na ikonu ďalej gombík.
 4. Od tohto bodu nájdete Umiestnenie servera sekcii, ktorú sme predtým zobrazili kliknutím na zvislý stĺpec s 3 bodkami v pravom hornom rohu.

Použitie FlashVPN

Výhody používania VPN

V nedávnej dobe sa mobilná prevádzka začína premieňať na počítačovú komunikáciu. Z tohto dôvodu je použitie WiFi rozhodujúce namiesto použitia štandardného dátového plánu. Vzhľadom na úroveň nasýtenia vo svete čoraz viac firiem ponúka svojim zákazníkom bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Aj keď je to skvelé pre obe strany, môžete sa staviť, že to kriminálnici milujú. Po pripojení k jednému zo 4 vyššie uvedených miest vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie. Ak tak urobíte, výrazne znížite riziko, že zločinci ukradnú vaše citlivé údaje. Potom znova musíte dôverovať spoločnosti za VPN. Vzhľadom na povolenia potrebné na používanie aplikácie vás upozorňujeme.

Ak sa chcete obísť okolo geografických blokov, je nevyhnutné používať VPN. Je to preto, že podniky, vlády a dokonca aj mediálne spoločnosti bránia používateľom v prezeraní obmedzeného obsahu vo vnútri a mimo cieľovej oblasti. Keď sa pripojíte k FlashVPN, zariadenie sa presvedčí, že sa nachádzate na jednom zo 4 miest, ktoré ponúkajú. Jednoducho sa pripojte k serveru a môžete začať prehliadať alebo prezerať obsah, ku ktorému chcete získať prístup. Ak problémy s blokovaním stále pretrvávajú, mali by ste sa ubezpečiť, že vo vašom prehliadači je WebRTC vypnutý. Je to ťažšie, ak v systéme Android používate rôzne prehliadače. Možno budete chcieť používať Firefox a stiahnuť rozšírenie blokovania WebRTC, aby mu umožnilo správne fungovanie. V opačnom prípade sa všetko, čo sa snažíte odblokovať, bude stále zobrazovať vaša pôvodná adresa IP. Tým sa ruší účel použitia VPN.

Uniká FlashVPN?

Jedným z problémov, ktorý má mnoho bezplatných služieb VPN, sú úniky DNS. Ak vaša služba uniká, je to veľký problém. Pretože siete VPN fungujú maskovaním adresy IP, úniky môžu odhaliť vašu skutočnú adresu IP. Pri testovaní FlashVPN na túto chybu použijeme štandardný test zo stránky www.dnsleaktest.com. Ako vidíte na obrázku nižšie, FlashVPN má nejaké úniky. Tieto úniky v prvom rade bránia účelu použitia VPN.

Test tesnosti DNS FlashVPN

Mal by som používať FlashVPN?

Odpoveď na túto otázku závisí od toho, čo sa snažíte urobiť. Ak sa chcete pokúsiť obísť geografické obmedzenia, môže to urobiť FlashVPN. Ako sme už uviedli, FlashVPN je, samozrejme, pomalšia ako iné služby. To znamená, že ak máte úniky DNS alebo blokovací softvér vidí vaše skutočné umiestnenie, môžu sa vyskytnúť problémy. Táto služba umožňuje iba jedno pripojenie, takže nie je riešením, ak máte viac zariadení. Tiež by ste mali mať na pamäti, že FlashVPN neumožňuje zdieľanie P2P / súborov. Pre tých, ktorí chcú chrániť svoje súkromie, budete radšej používať platenú službu. Týmto spôsobom môžete zaistiť, aby neprenikol.

Záverečné myšlienky na FlashVPN

Na záver tejto recenzie je FlashVPN veľmi populárny a má viac ako 5 miliónov stiahnutí. Zistili sme niekoľko problémov so službou vrátane únikov DNS, priemerných rýchlostí, nedostatku umiestnení na serveri a všeobecného nedostatku transparentnosti. Nehovoriac o úrovni prístupu, ktorú aplikácia vyžaduje na vašom zariadení s Androidom. Naozaj chcete zdieľať svoje fotografie a informácie o hovoroch, aby ste mohli používať sieť VPN? Môže to fungovať dobre, ak sa snažíte obísť geobloky, ale nič iné. Tieto problémy nám bránia navrhnúť FlashVPN ako možnosť použitia. Prezrite si to najlepšie VPN pre Android zoznam omnoho lepších možností.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map