Kontrola bez blokov

Začneme s kontrolou bez blokov s malými informáciami o spoločnosti. Blockless je spoločnosť so sídlom v Kanade, ktorej cieľom bolo vždy umožniť vám ľahké prechádzanie bez obáv z hraníc krajiny alebo regiónu. To vám umožní sledovať vaše obľúbené relácie odkiaľkoľvek na svete. Ich služby sú cenovo dostupné a ponúkajú týždennú bezplatnú skúšobnú verziu.


Kontrola bez blokov

Na začiatku roku 2016 aktualizovali svoje stránky a svoje ciele cielenejšou cestou k ochrane súkromia a bezpečnosti svojich používateľov. Za týmto účelom pridali technológiu Smart Guard, inteligentnú technológiu blokovania reklám, ktorú je možné používať nielen s počítačmi, ale so všetkými zariadeniami podporovanými technológiou Blockless DNS. Vychádzajúc z najnovších aktualizácií, ako je automatická inštalácia DNS a spustenie klientov pre Windows a Mac OS X, začali beta testovanie služieb VPN pre svojho klienta Windows a Mac OS X spolu s tvorbou mobilných aplikácií Blockless a rozšírení prehliadača..

Ceny a špeciálne ponuky

Služba Blockless DNS sa predáva pomocou jedinej konfigurácie. Ponúkajú ho v troch termínoch: mesačne, polročne a ročne. Rovnako ako väčšina poskytovateľov, ich ceny sú diskontované na základe dĺžky obdobia. Mesačný balík je 4,95 dolárov mesačne. Polročný balík je 27,25 dolárov účtovaných každých šesť mesiacov. To vyjde na iba 4,55 dolárov mesačne, čo predstavuje úsporu viac ako 7% z ich mesačnej ceny. Registrácia na jeden rok služby je 49,95 USD a účtuje sa každých dvanásť mesiacov. To znamená, že môžete získať rok ich služby od spravodlivého 4,16 dolárov mesačne.  Toto je úspora 16%, čo je ako získať zadarmo dva mesiace služby Blockless.

Ceny bez blokovaniaBlockless umožňuje platbu hlavnými kreditnými kartami. Patria sem VISA, MasterCard, Diners a JCB.

Bezplatné skúšobné obdobie

Blockless chce, aby ste si vyskúšali svoje služby sami, aby ste si boli istí, že vyhovuje vašim očakávaniam. Z tohto dôvodu požadujú od každého, aby si pred registráciou plateného odberu vytvoril 7-dňový bezplatný skúšobný účet. Na registráciu do skúšky nie sú potrebné žiadne informácie o platbe. Ako je uvedené nižšie, na registráciu do 7-dňového skúšobného účtu bez blokovania je potrebná iba platná e-mailová adresa a heslo. Platnosť skúšky vyprší po uplynutí siedmich dní, takže už nemusíte ani rušiť účet. Musíte však odstrániť ich DNS zo systému. Ako to urobiť, nájdete v oblasti podpory webovej stránky Blockless.

Nastavenie účtu bez blokovania

Navštívte Blockless

Ako funguje blokáda

Blockless je predovšetkým inteligentná služba DNS, ktorej cieľom je umožniť používateľom prehliadať a sledovať streamovaný mediálny obsah bez umelých hraníc krajiny a regiónu používaných mnohými poskytovateľmi. Ich služba funguje zmenou nastavení adresy servera DNS na vašom zariadení. To umožňuje ich službe zachytiť žiadosť o autorizáciu od týchto poskytovateľov a poskytnúť im virtuálnu IP adresu, ktorá spĺňa ich umelé hranice, a umožňuje vám prístup k ich streamovaným knižniciam. To vám umožní vychutnať si ich obsah odkiaľkoľvek na svete.

Ako funguje blokovanie

Na rozdiel od tradičných sietí VPN, v ktorých je všetka prevádzka medzi vaším zariadením a službou šifrovaná a odoslaná serverom na internet, iba malé množstvo prenosu skutočne prechádza serverom Smart DNS. Po dokončení úvodnej a nadviazanej komunikácie medzi serverom a poskytovateľom sa zvyšná časť prenosu odošle priamo od poskytovateľa do vášho zariadenia. Pretože nedochádza k šifrovaniu streamovaného prenosu, pri sledovaní filmov vo vysokom rozlíšení alebo pri počúvaní obľúbenej hudby nedochádza k strate výkonu internetu. To vám umožní prístup k webovým stránkam uzamknutým na celom svete odkiaľkoľvek na svete bez toho, aby sa spomalilo pripojenie k internetu. Napokon, keďže nejde o šifrovanie prenosu bez blokovania DNS, neposkytuje rovnakú úroveň bezpečnosti ako štandardné služby VPN.

Sieť bez blokov

Sieť bez blokov má servery v 25 rôznych regiónoch. Patria sem tieto krajiny: Austrália, Rakúsko, Belgicko, Brazília, Kanada, Čína, Francúzsko, Nemecko, Grécko, India, Írsko, Taliansko, Japonsko, Lexembursko, Mexiko, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Portugalsko, Rusko, Južná Afrika , Švédsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo a Spojené štáty americké. Toto poskytuje globálnu sieť so servermi na všetkých hlavných svetadieloch okrem Antarktídy.

Nastavenie bez blokovania pre Windows

Blockless podporuje rôzne zariadenia, ako sú počítače, smartfóny, herné konzoly, inteligentné televízory, prehrávače médií a smerovače. Po prihlásení do svojho účtu na webovej stránke Blockless a výbere ponuky pomocníka vám tlačidlo Nastaviť sprievodcu umožní použiť postup v troch krokoch (ako je uvedené nižšie) na vyhľadanie sprievodcu na manuálnu konfiguráciu zariadenia na používanie služby Blockless DNS. , V sekcii podpory na ich webových stránkach je tiež k dispozícii veľký výber ľahko dostupných sprievodcov, ktoré môžete prehľadávať.

Nastavenie DNS bez blokovania zariadeniaPrvým krokom v týchto príručkách je odkaz na inštaláciu vlastného softvéru Blockless, ak je k dispozícii. Ukážu vám však aj to, ako ručne zmeniť DNS pre vaše zariadenie. Služba Blockless vám umožňuje pripojenie odkiaľkoľvek, ale iba z jedného miesta súčasne. Je to z toho dôvodu, že služba Blockless sa po prihlásení synchronizuje s vaším individuálnym umiestnením (adresa IP). Keď sa teda prihlasujete z inej siete, budete sa musieť prihlásiť do svojho účtu a kliknúť na „Použiť toto umiestnenie“. Konfigurácia vášho smerovača na používanie služby Blockless vám umožní využívať túto službu na všetkých zariadeniach, ktoré sú k nej pripojené.

Navštívte Blockless

Používanie klienta Windows Blocklock bez blokovania

Po kliknutí na odkaz Blockless App for Windows 10 v sprievodcovi sa inštalačný súbor uloží do počítača. Spustite inštalačný súbor a uvidíte nasledujúcu obrazovku. Potom na vašom počítači nastaví službu Blockless pre Windows. Po dokončení sa zobrazí obrazovka ako druhá. Kliknutím na tlačidlo Dokončiť na tejto obrazovke sa aplikácia spustí.

Nainštalujte bez blokovania

Pri prvom spustení klienta sa zobrazí prihlasovacia obrazovka, ako je uvedené nižšie. Na tejto obrazovke zadáte poverenia svojho účtu, ktoré ste dostali pri verifikácii svojho účtu, a uvítací e-mail od pracovníkov služby Blockless. Potom kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa.

Prihlásenie bez blokovania

Zobrazí sa hlavná obrazovka aplikácie Blockless Windows, ako je to znázornené na prvom obrázku nižšie. V predvolenom nastavení sa pri prvom spustení pripojí k najbližšiemu serveru k vášmu umiestneniu. Hlavná obrazovka pripojenia uvedená nižšie obsahuje iba niekoľko ovládacích prvkov, vďaka ktorým je veľmi ľahké sa učiť a nastavovať. Výmena serverov sa dá vykonať jedným z troch rôznych spôsobov: vyhľadávacím poľom podľa mena, rolovaním a výberom mena myšou alebo kliknutím na jednu zo svetlejších sivých krajín na mape. Nasledujúce obrázky znázorňujú zmenu regiónu z Veľkej Británie (vľavo) na Spojené štáty (vpravo). Všimnite si, že overuje, či sa náš región zmenil pomocou ikony vlajky pre danú krajinu.

Zmeny bez blokovania servera

Po kliknutí na Pomocníka sa zobrazia nasledujúce možnosti: nakonfigurujte zariadenie na službu Blockless, vyhľadajte články podpory alebo otvorte podporný lístok. Na návrat na hlavnú obrazovku pripojenia sa nachádza aj tlačidlo zavrieť.

V dolnej časti hlavnej obrazovky je spínač na zapnutie a vypnutie funkcie Smart Guard. Momentálne je zapnutá. Smart Guard odstráni niektoré reklamy a grafiku z webových stránok, čo zvýši rýchlosť prehliadača skrátením času načítania stránok. A čo je dôležitejšie, blokovanie týchto reklám vám môže pomôcť chrániť vaše súkromie online, pretože nebude môcť sledovať vaše zvyky online a vzory prehliadania. To vám môže pomôcť vyhnúť sa cieleným marketingovým kampaniam.

Predvoľby bez blokovania

Poslednou črtou hlavnej obrazovky, na ktorú sa chceme pozrieť, sú Nastavenia pre klienta, ku ktorým sa dostanete kliknutím na symbol karátového nadol v pravom hornom rohu obrazovky. Ak tak urobíte, zobrazí sa rozbaľovací zoznam, ako je uvedený vyššie (vľavo). Odtiaľto môžete vybrať predvoľby, spravovať predplatné, zmeniť nastavenia účtu a odhlásiť sa zo služby. Výber preferencií otvorí obrazovku nastavení aplikácie zobrazenú vyššie (vpravo). Odtiaľto môžete urobiť nasledujúce začiarknutím príslušného políčka:

 • Na tomto zariadení nastavte službu DNS bez blokovania
 • Automatická synchronizácia polohy s týmto zariadením
 • Spustenie aplikácie pri štarte systému
 • Skontroluj aktualizácie

Podobne ako zvyšok klienta DNS Blockess, aj tu sú základné možnosti, pričom najužitočnejším nastavením je automaticky synchronizovaná zariadenie. To vás ušetrí od toho, aby ste museli ísť do online účtu Blockless, aby ste to urobili zakaždým, keď zmeníte siete.

Navštívte Blockless

Bez blokovania pre Android a Google Chrome

Blockless má pre svoje služby aplikáciu pre Android, ktorú si môžete stiahnuť z obchodu Google. Vyžaduje Android 2.1 a novší. Umožní vám spravovať váš účet zo zariadenia s Androidom. Podobne ako v prípade klienta so systémom Windows môžete zmeniť preferencie oblasti, obnoviť adresu IP a zabezpečiť, aby bol váš účet aktívny všetko v dlani. Nižšie sú obrázky prihlasovacej obrazovky (vľavo) a hlavnej obrazovky pripojenia (vpravo). Prihlasovacia obrazovka vám umožní zostať prihlásený, keď zadáte správne poverenia.

Aplikácia bez blokovania Andriod

Hlavná obrazovka pripojenia, ktorá sa zobrazuje vyššie (vpravo), skontroluje, či máte platný účet, IP adresa (umiestnenie) zariadenia je synchronizovaná s vaším účtom a či je zariadenie DNS správne nastavené. Ak niektorý z nich zlyhá, zobrazí sa namiesto zelenej farby červenou farbou. Prepínač oblasti vám umožní ťuknutím sa spojiť s vami vybranou krajinou. To uľahčuje prepínanie oblastí po pripojení k ich službe. Blockless má tiež rozšírenie pre Google Chrome, ktoré má podobné správanie ako ich aplikácia pre Android.

Ruky na testovanie

Uskutočnili sme bežný test rýchlosti v službe Blockless DNS a podľa očakávania sme si všimli, že pri pripojení k tejto službe nedošlo k takmer žiadnej zmene rýchlosti sťahovania alebo prehliadania. Na rozdiel od bežných sietí VPN, ktoré odosielajú všetku vašu komunikáciu prostredníctvom siete VPN, služba Blockless vás pripojí priamo na stránky, ktoré podporujú. Majú sprievodcov, ako nakonfigurovať svoju službu DNS na rôznych zariadeniach, ktoré zahŕňajú počítače, set top boxy, televízory, herné konzoly, modré lúče, telefóny, tablety a smerovače. Nájdete ich na stránke podpory ich webových stránok.

Spustili sme tiež rýchlostný test nového beta klienta pre Windows s plnou implementáciou VPN. Snímka obrazovky jej hlavného okna v režime surfovania je zobrazená vľavo dole. Toto okno sa vyznačuje svetlomodrým obrysom, bleskom, tlačidlom a vybranou oblasťou mapy. Ako vidíte, klient má rovnaké možnosti ako klient Windows, medzi ktoré patrí pomoc, predvoľby, správa prihlásenia, nastavenia účtu a odhlásenie. Preferencie sú rovnaké ako pre predchádzajúceho klienta s pridaním prepínača pre výber OpenVPN UDP alebo TCP pre službu VPN. Kliknutím na aktuálne vybratý región sa otvorí okno s pravým tlačidlom myši. Umožní vám to vybrať región, ktorý chcete zmeniť. Funkcia Smart Guard bola pre surfovacie okno vypnutá.

Beta Blockless VPN pre Windows

Po výbere oblasti ako USA v uvedenom prípade kliknutím na tlačidlo surf / secure sa ochrana VPN zapne alebo vypne. Je to také jednoduché. Druhá obrazovka zobrazuje hlavnú obrazovku pripojenia, keď je sieť VPN zapnutá. Keď je VPN aktívna, máte ochranu šifrovania všetkých vašich dát pomocou protokolu OpenVPN. Okrem toho je vaša skutočná adresa IP maskovaná a nahradená adresou na serveri Blockless. V tomto prípade sme dostali adresu IP v Atlante a naša identita sa zobrazuje ako anonymná. Smart Guard je zobrazený na zabezpečenej VPN. Zabezpečené pripojenie je označené červenou farbou pre obrys, vybrané mesto, tlačidlo a vybranú oblasť mapy. To uľahčuje rozlíšenie od nechráneného modrého spojenia.

Navštívte Blockless

Test rýchlosti

Test rýchlosti služby Blockless VPN nebol najrýchlejší, aký sme kedy videli, ale služba je stále vo verzii beta, takže sme si istí, že stále pracujú na niektorých problémoch. Rýchlosť internetového pripojenia bez siete VPN však bola 51,21 Mbps a pri bezkáblovej VPN 33,09 Mbps. To znamená, že pri pripojení k službe Blockless VPN došlo k približne 35% zníženiu rýchlosti pripojenia. Ako sa dá očakávať, došlo k zníženiu rýchlosti v dôsledku šifrovania poskytovaného službou Blockless VPN. Toto zníženie rýchlosti sa oplatí, ak je vaším cieľom ochrana osobných údajov. Ak nie, môžete spustiť službu v režime surfovania, ktorý nemá stratu rýchlosti. Stále pri 33,09 Mb / s by ste nemali mať problémy s používaním ich služieb VPN pre väčšinu vašich internetových transakcií.

Test bez blokovania rýchlosti

záver

Ak to, čo hľadáte predovšetkým v službe, ktorá vám umožní prístup k geograficky obmedzenému streamovaniu mediálneho obsahu, môže byť službou Blockless pre vás služba. Odblokujú 25 rôznych regiónov vrátane Spojených štátov, Spojeného kráľovstva, Kanady, Austrálie a ďalších. Ich služba funguje s Windows, Mac OS X, hernými konzolami, inteligentnými televízormi, prehrávačmi médií, mobilnými telefónmi, tabletmi a dokonca aj smerovačmi. Konfigurácia vášho zariadenia na používanie ich služieb spočíva v úprave nastavení servera DNS tak, aby na ne odkazoval. Toto je jednoduchý proces. Tím Blockless však poskytol ľahko sledovateľných sprievodcov pre všetky svoje podporované zariadenia. Nájdete ich na stránke podpory ich webových stránok. Majú dokonca automatizované inštalačné aplikácie pre Windows, Mac OS X, Android a rozšírenia pre prehliadač Chrome.

Nedávno začali beta testovanie novej služby VPN, ktorá používa protokol OpenVPN (TCP / UDP) na šifrovanie všetkého vášho internetového prenosu a pomáha chrániť vaše súkromie a bezpečnosť online. Toto je okrem ich nešifrovanej služby DNS. Z tohto dôvodu si budete môcť pri používaní svojich služieb zvoliť, či je vaším cieľom rýchlosť alebo bezpečnosť. V súčasnosti (od 2. 2. 2016) vydali softvér beta, ktorý obsahuje novú službu VPN pre Windows a Mac OS X. Nie je to rýchla VPN, akú sme kedy videli. Má základné grafické rozhranie a uľahčuje výber a zmenu serverov. Jednoducho vyberte oblasť, do ktorej chcete prepnúť, a prepnite tlačidlo surfovania / zabezpečenia a všetka vaša internetová prevádzka je zabezpečená. Vďaka tomu je ich služba veľmi ľahko nastaviteľná a použiteľná.

Medzi veci, ktoré sa nám na službe páčili, patria:

 • Môže byť nainštalovaný na rôznych zariadeniach
 • Umožňuje globálne surfovanie po 25 regiónoch bez umelých regionálnych obmedzení
 • Žiadna strata rýchlosti pripojenia, ako je bežné pri bežných sieťach VPN v režime surfovania (Smart DNS)
 • Softvér Beta pre Windows a Mac OS X, ktorý obsahuje novú službu VPN
 • Podpora protokolu OpenVPN (TCP / UDP) pre VPN

Nápady na zlepšenie služby:

 • Povoliť viac ako jedno súčasné pripojenie
 • Ak chcete byť viac anonymní, pridajte BitCoin ako možnosť platby
 • Viac informácií o ich novej službe VPN na ich webových stránkach v priebehu vývoja verzie beta.
 • Pridajte službu VPN do aplikácií pre iOS a Android
 • Pridajte nové protokoly ako L2TP / IPSec pre iOS

Odporúčame vám vyskúšať Blockless pre seba. Zaregistrujte sa na 7 dní bezplatnú skúšobnú verziu a otestujte si svoje služby. Skúste sledovať svoje obľúbené športové udalosti, poskytovateľa obľúbených streamingových médií alebo iný obsah z 25 regiónov, ktoré sprístupňujú na celom svete odkiaľkoľvek na svete. Ak sa rozhodnete, že sa vám ich služby páčia, môžete si ich zaregistrovať už od 4,16 dolárov mesačne.

Navštívte Blockless

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map