HideIPVPN Recenzia

Chcel by som začať s kontrolou služby HideIPVPN s niektorými vyzdvihnutiami služby. Zatiaľ čo ich sieť je menšia ako niektoré, HideIPVPN spravuje servery na kľúčových miestach po celom svete. Poskytujú služby VPN a Smart DNS. Môžete si zvoliť plán VPN na základe umiestnenia servera, ku ktorému chcete pristupovať. Niektoré plány, napríklad US VPN, zahŕňajú napríklad SmartDNS na odblokovanie webových stránok a kanálov v tejto krajine.


Skryť recenziu IPVPN

Ceny a špeciálne ponuky

Začnime s plánmi VPN, ktoré ponúka HideIPVPN. Ako vidíte nižšie, ponúkajú päť rôznych účtov na základe umiestnenia servera, ku ktorému chcete získať prístup. Pre tých, ktorí si chcú zabezpečiť váš prístup a vychutnať si obsah v USA, dôrazne odporúčam plán VPN USA. Je dodávaný s US SmartDNS a proxy serverom bez ďalších nákladov.

Skryť cenové plány IPVPN

Ako vidíte, HideIPVPN ponúka zľavy na základe fakturačného cyklu, ktorý vyberiete pri registrácii. Môžete ušetriť 10% z štvrťročného prístupu alebo 30% z ročného predplatného. Vďaka tomu je ročný plán najlepšou hodnotou. Navštíviť HideIPVPN špeciálne stránku na uloženie.

Okrem prístupu VPN ponúka tím HideIPVPN tiež inteligentné DNS. Rozdiel spočíva v šifrovaní. Ich SmartDNS preskočí šifrovanie, ktoré vypína ochranu súkromia. Môžete tak sledovať obsah v iných krajinách bez toho, aby ste spomalili pripojenie na internet. Pozrime sa na cenu.

Cena skrytých IPVPN SmartDNS

Ako vidíte, HideIPVPN ponúka mesačný, štvrťročný a ročný fakturačný cyklus pre inteligentné DNS. Spoznaním ktorejkoľvek z nich získate prístup k ich službe SmartDNS, ktorá vám pomôže odblokovať kanály v USA, Veľkej Británii a Poľsku..

Keď sa rozhodnete pripojiť, HideIPVPN podporuje širokú škálu platobných možností. Páči sa mi používanie služby PayPal pre online služby, pretože predplatné môžete spravovať. HideIPVPN ponúka PayPal spolu s kreditnou kartou, bitcoínom, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario a Qiwi.

Skúšobné obdobie bez rizika

Aj keď sa čo najviac snažím napísať dôkladnú recenziu, existuje iba jeden spôsob, ako skutočne rozhodnúť, či je HideIPVPN pre vašu situáciu najvhodnejší. Túto službu si budete chcieť vyskúšať sami. HideIPVPN tomu rozumie. Na pomoc ponúkajú bezplatnú 24-hodinovú skúšobnú verziu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ako však uvidíte, o chvíľu záruka obsahuje určité podmienky. Tu je jazyk, ktorý HideIPVPN používa na svojej stránke zmluvných podmienok.

Pravidlá vrátenia platby

* Ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak sa nemôžete pripojiť k našim serverom VPN pomocou všetkých pripojení VPN zahrnutých do vášho balíka, môžete do 30 dní požiadať o vrátenie prostriedkov.

* Dôležité! Služba sa poskytuje „tak, ako je“. Nemôžeme zaručiť, že naša služba odblokuje určité stránky.  Skutočnosť, že nemáte prístup na web pomocou HideIPVPN, nemôže byť dôvodom žiadosti o vrátenie prostriedkov. Pred zakúpením si môžete vyskúšať našu službu pomocou našej 24-hodinovej skúšobnej verzie zadarmo.

* Za problémy s rýchlosťou nevraciame peniaze, pretože na našich prémiových serveroch, na ktorých môžete testovať rýchlosť ľubovoľného servera VPN, máme 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú sieť VPN. Pre službu SmartDNS máme 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

* Ak HideIPVPN zruší váš účet z dôvodu porušenia pravidiel, nebude vrátená žiadna platba.

* Platby za predplatné služby PayPal sa automaticky nevracajú, pretože ste zodpovední za svoje predplatné na službe PayPal.

* Nárok na refundáciu majú iba tí používajúci operačné systémy Windows, MacOS a Linux. Ak sa pokúsite použiť HideIPVPN v iných operačných systémoch alebo zariadeniach (ako sú iPhone / iPad / Android / routery), uistite sa, že ste službu otestovali ako prvú.

* Ak neviete nastaviť HideIPVPN na vašom modeme alebo smerovači, ste NOT nárok na vrátenie.

Navštívte HideIPVPN

HideIPVPN Sieťové a serverové umiestnenia

Ako som uviedol v hornej časti prehľadu, HideIPVPN spravuje sieť VPN serverov v kľúčových umiestneniach. Majú relatívne malú sieť so serverovými umiestneniami v piatich krajinách. Mať servery na kľúčových miestach vám pomôže odblokovať prístup k obľúbeným webom, ako sú Netflix a BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete.

CountriesServersProtocols
530OpenVPN, SSTP, SoftEther, L2TP, PPTP

HideIPVPN má servery v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Holandsku, Nemecku a Kanade. Ich služba SmartDNS vám pomôže odblokovať kanály v USA, Veľkej Británii a Poľsku.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Mnoho ľudí predpokladá, že služby VPN im automaticky poskytnú vysokú úroveň ochrany osobných údajov a anonymity. To nie je vždy pravda. Závisí to od vášho účelu použitia VPN. Ak je vaším primárnym cieľom ochrana osobných údajov, pravdepodobne budete chcieť VPN, ktorá sa neprihlási.

HideIPVPN má na svojej stránke o cenách VPN vyhlásenie, ktoré znie:

Žiadne záznamy. Nebudeme viesť žiadne záznamy o premávke

Nemohol som nájsť zmienku o ich protokolových zásadách na stránkach podmienok poskytovania služieb alebo ochrany osobných údajov. Bolo by pekné mať viac podrobností o tom, aké informácie zaznamenávajú a ako dlho ich uchovávajú.

Navštívte HideIPVPN

Praktické testovanie

Prvú vec, ktorú hľadám pri rozhodovaní o tom, či službu VPN skontrolovať alebo nie, je vlastný klient. Ktokoľvek môže nainštalovať OpenVPN a manuálne konfigurovať pripojenia, ale už nemusíte. Existuje toľko poskytovateľov VPN, ktorí dnes ponúkajú ľahko použiteľný klientsky softvér.

S potešením zdieľam, že HideIPVPN má veľmi pekného klienta Windows, ktorý som bol schopný použiť pri testovaní služby. Majú tiež vlastného klienta pre Mac. Spolu so sprievodcami nastavením pre smerovače iOS, Android, Linux, Chromebook a dokonca aj smerovače DD-WRT.

HideIPVPN ponúka všetky štandardné protokoly VPN vo svojom vlastnom klientovi. To zahŕňa SSTP (pre Windows), OpenVPN, L2TP / IPSec a PPTP. Podporujú tiež protokol s názvom SoftEther. Momentálne vyžaduje samostatné stiahnutie klienta, ale pracuje na jeho začlenení do vlastného softvéru.

Prepojenie s klientom Windows VPN

Pozrime sa na klienta HideIPVPN Windows:

HideIPVPN Windows klient

Inštalácia a používanie softvéru Windows je jednoduché. Po spustení programu sa zobrazí obrazovka pripojenia. Odtiaľ môžete vybrať protokol a krajinu. Rozbaľovacia ponuka servera vám umožní pripojiť sa ku konkrétnemu serveru. Bolo by pekné, keby server HideIPVPN uvádzal servery podľa mesta, v ktorom sa nachádzajú, oproti UK1, UK2 atď. Možno bude potrebné pripojiť sa k rôznym serverom, aby ste našli najlepšie umiestnenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám..

Nastavenia softvéru HideIPVPN

Karta nastavení klienta Windows ponúka niekoľko možností. Navrhujem vám aspoň povoliť možnosť „Znova pripojiť, ak je pripojená. zrušená “. Najpokročilejšou funkciou softvéru HideIPVPN je vrah applocation. Môžete nastaviť konkrétne aplikácie tak, aby sa zastavili kedykoľvek, keď sa VPN odpojí. Táto funkcia je obzvlášť populárna pre tých, ktorí používajú aplikácie P2P / bittorrent. HideIPVPN umožňuje použitie torrentu na ich holandských serveroch.

Navštívte HideIPVPN

Spojte sa s klientom Mac VPN

HideIPVPN obsahuje okrem svojho vlastného klienta pre Windows aj softvér pre používateľov počítačov Mac. Mac klient je veľmi podobný jeho náprotivkom Windows. Má rovnaké pokročilé funkcie, a to schopnosť zabíjať aplikáciu kedykoľvek VPN spadne. Je to ťažká funkcia, ktorú môžu nájsť používatelia počítačov Mac, takže som nadšený, keď ju HideIPVPN má v oboch verziách svojho softvéru..

Pripojte sa z iPhone alebo iPad

Zatiaľ čo HideIPVPN nemá aplikáciu pre iOS, vytvorili sprievodcov pre manuálne pripojenie s PPTP alebo L2TP. Tu je kópia pokynov. Môžete navštíviť ich stránku, kde nájdete plnú verziu so snímkami obrazovky.

Sprievodca nastavením HideIPVPN L2TP pre iOS:

1) Prejdite na „Všeobecné“ -> “Sieť” -> “VPN”
2) Kliknite na položku „Pridať konfiguráciu VPN…“
3) Vyberte kartu L2TP

  • Do poľa „Server“ zadajte adresu IP alebo server servera HideIPVPN. Musíte skontrolovať e-mail, ktorý ste dostali, keď bol váš účet aktivovaný. V e-maile nájdete všetky dostupné servery.
  • Zadajte svoje užívateľské meno a heslo pre váš balík.
  • Do poľa „Tajné“ zadajte: hideipvpn
  • Pre úroveň šifrovania nechajte „Auto“ a vyberte „Poslať všetku komunikáciu“.
  • Stlačte „Uložiť“.

4) Po vytvorení pripojenia VPN sa teraz môžete pripojiť.

Pripojte sa zo zariadenia Android

HideIPVPN nemá aplikáciu pre zariadenia so systémom Android, ale má sprievodcu nastavením pre pripojenia PPTP a L2TP. Tu je kópia pokynov. Môžete navštíviť ich stránku, kde nájdete plnú verziu so snímkami obrazovky.

Sprievodca nastavením HideIPVPN L2TP pre Android:

1) Prejdite na „Nastavenia“
2) Stlačte „Ďalšie nastavenia“
3) Stlačte „VPN“
4) Stlačte „Pridať sieť VPN“
5) Stlačte rozbaľovaciu ponuku „Typ“
6) Vyberte “L2TP / IPSec PSK”

  • Do poľa „Name“ zadajte požadované meno pre vaše pripojenie. Odporúčame ho pomenovať: HideIPVPN (L2TP).
  • Do poľa „Adresa servera“ zadajte adresu IP alebo server servera HideIPVPN, ku ktorému sa chcete pripojiť. (Ak chcete nájsť dostupné servery, skontrolujte e-mail, ktorý ste dostali, keď ste zaplatili za účet HideIPVPN alebo sa prihláste do klientskej oblasti na svojich webových stránkach.)
  • Do poľa „Zdieľaný kľúč IPSec“ zadajte „hideipvpn“ (bez úvodzoviek).
  • Všetky ostatné polia nechajte prázdne.
  • Stlačte tlačidlo „Uložiť“.

5) Klepnutím na nové pripojenie sa pripojíte. Zadajte svoje používateľské meno a heslo HideIPVPN, ktoré vám bolo zaslané e-mailom, a klepnite na Pripojiť.

Skryť rýchlostný test HideVVPN

Testoval som HideIPVPN pomocou protokolu SSTP v systéme Windows 8. Použil som ich Windows klienta a pripojil sa k serveru v Spojených štátoch.

Skryť rýchlostný test HideVVPN

Ako vidíte, bol medzi mojím poskytovateľom internetových služieb a internetovým pripojením v Pensylvánii približne 38% rozdiel medzi rýchlosťou pripojenia. Šifrovanie zvyšuje režijné náklady, takže môžete vždy očakávať určitý vplyv na výkon. Je to kompromis pre vyššiu úroveň súkromia. S rýchlosťou viac ako 39 Mbps som bol schopný bez problémov streamovať stránky ako Netflix a Hulu.

záver

HideIPVPN je dobrá služba VPN pre tých, ktorí hľadajú súkromie v ktorejkoľvek z týchto krajín (USA, Spojené kráľovstvo, NL, DE, CA). Ich funkciu zabijača aplikácií určite ocenia fanúšikovia P2P. Ak chcete stránky odblokovať bez zníženia rýchlosti, odporúčame vám pozrieť sa na ich službu SmartDNS. Pomôže vám získať prístup k obľúbeným kanálom v USA, Veľkej Británii a Poľsku.

Čo sa mi na službe najviac páčilo:

 • Ľahko použiteľné Windows a Mac klientov
 • Podpora OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP a SoftEther
 • Aplikácia zabijač aplikácií v klientovi Windows aj Mac
 • Šifrované služby VPN a Smart DNS sa predávajú samostatne
 • Termínované zľavy na štvrťročné a ročné fakturačné cykly

Nápady na zlepšenie služby:

 • Ponuka mobilných aplikácií pre iOS a Android
 • Pridajte do siete ďalšie umiestnenia serverov
 • Uveďte umiestnenie servera v klientovi
 • Za doplnok zvážte vyhradenú adresu IP

Páčilo sa mi testovanie HideIPVPN a teším sa, až uvidím, čo ich tím plánuje do budúcnosti. Pred registráciou sa uistite, že majú servery v krajinách, ku ktorým chcete získať prístup. Plán, ktorý sa zaregistrujete, určuje, ktoré servery môžete použiť. Členovia sa môžu pripojiť naraz až na 3 zariadeniach. Ako nový zákazník vám bude poskytnutá 30-dňová záruka HideIPVPN na vrátenie peňazí. To by vám malo poskytnúť dostatok času na otestovanie služby. Uistite sa, že rozumiete obmedzeniam ich pravidiel vrátenia platby.

Navštívte HideIPVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map