Zagraj w Mario Kart na Nintendo Switch z VPN

Mario Kart na Nintendo SwitchMario Kart 8 Deluxe to zabawna gra dla Nintendo Switch. Gra jest stworzona dla wszystkich. Możesz grać z rodziną, a nawet grać z nią w sposób konkurencyjny. Tryb online jest przyjemny zarówno dla rywalizacji, jak i rywalizacji z przyjaciółmi. Podczas gry w trybie online mogą wystąpić opóźnienia i wolne połączenia. Aby rozwiązać te problemy, poleciłbym VPN. VPN pozwoli ci zmienić swój adres IP na inny adres IP na wybranym serwerze. Jeśli wybierzesz serwer zbliżony do tego, na którym grasz, będziesz mieć mniejsze opóźnienia i szybsze połączenia. Bardziej konkurencyjni gracze będą mieli dodatkową ochronę przed atakami DDoS zapewnianymi przez VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN, aby grać w Mario Kart na Nintendo Switch

Jeszcze raz użyję ExpressVPN na przykładzie tego, jak korzystać z usługi VPN, aby grać w Mario Kart na konsoli do gier. Są moim ulubionym VPNem do gier, ponieważ ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią, co czyni tę usługę doskonałym wyborem dla graczy.

Pierwszym krokiem do skonfigurowania ExpressVPN jest zwykle pobranie oprogramowania klienckiego dla twojego systemu. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida. Oczywiście nie będzie to działać na PS4, Xbox One ani Nintendo, ponieważ konsole do gier nie mają natywnej obsługi VPN. Na szczęście istnieje sposób na zaszyfrowanie ruchu w grach i wysłanie go przez VPN. Odpowiedzią jest uruchomienie VPN przez router. Uwaga: jeśli nie potrzebujesz szyfrowania, możesz użyć funkcji ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) bez konieczności konfigurowania routera. Obsługuje szeroką gamę konsol do gier.

Aplikacja routera ExpressVPN

W zależności od marki i modelu używanego routera może on obsługiwać usługi VPN innych firm. Jeśli tak, możesz uzyskać niezbędne informacje od swojego dostawcy VPN, aby skonfigurować połączenie przez router. W przeciwnym razie bardzo polecam FlashRouters. Zespół FlashRouters bierze popularne, markowe routery i flashuje je oprogramowaniem układowym DD-WRT lub Tomato. Dzięki temu urządzenia mają znacznie więcej funkcji niż w przypadku fabrycznego oprogramowania układowego. Wszystkie FlashRoutery są wstępnie skonfigurowane z obsługą VPN.

Po uzyskaniu adresu IP z serwera ExpressVPN w Stanach Zjednoczonych możesz przeglądać Internet i grać w gry online tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby odblokować dostęp do witryn takich jak BBC iPlayer lub inny kraj, aby oglądać treści Netflix w tym regionie.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN poprawi Twoje wrażenia z gry online i otworzy dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, VPN może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Popraw szybkość gry i blokuj ataki DDoS

Jeśli masz problemy z opóźnieniami i atakami DDoS, te zalecenia powinny pomóc:

Sposoby rozwiązywania problemów z opóźnieniem na konsoli Nintendo Switch:

 • Sprawdź swoją prędkość na speedtest.net. Jeśli Twoja prędkość jest duża na laptopie lub tablecie, ale Switch ma problemy z opóźnieniem, połączenie Wi-Fi może go spowalniać. W takim przypadku zalecamy podłączenie Switcha do routera za pomocą kabla sieciowego lub zbliżenie konsoli do routera, aby przetestować połączenie. Uwaga: aby podłączyć konsolę bezpośrednio do routera, potrzebujesz Adapter LAN.
 • Jeśli wypróbujesz te opcje, a Nintendo Switch nadal nie działa dobrze, poleciłbym VPN. Po raz kolejny VPN może zapewnić lepszą ścieżkę do serwera gier, co może pomóc w zmniejszeniu opóźnień.
 • Jeśli uważasz, że masz problem z routerem, zalecamy zresetowanie go. Może to rozwiązać wiele problemów z siecią. Jeśli twój router nadal ma problemy, możesz rozważyć niestandardowe urządzenie oparte na DD-WRT lub Tomato. Niestandardowe oprogramowanie układowe jest dobrze dostosowane do wysokiej wydajności i obsługuje VPN.

Jak uniknąć ataków DDos:

 • Najlepszym sposobem uniknięcia ataków DDos jest użycie VPN. Jeszcze raz polecamy ExpressVPN. Działają na tej samej sieci dostarczania gier, co Steam i inne popularne platformy do gier online.
 • VPN pomoże uniknąć ataków DDos poprzez zmianę adresu IP. Możesz połączyć się z serwerem w swoim kraju lub innym regionie świata. Spowoduje to zmianę adresu IP, który ochroni Cię przed atakami DDos, ponieważ atakujący nie będzie wiedział, jakiego adresu IP będziesz używać przy każdym połączeniu..

Najważniejsze informacje o grze Mario Kart

Mario Kart 8 Deluxe jest bardzo zabawny i ma strategię. Na przykład, budując pojazd, powinieneś rozważyć pięć różnych kategorii. Wpływają na to twoje opony, ciało, szybowiec i waga twojej postaci. Te kategorie obejmują:

 • Prędkość: Tak szybko może jechać twój pojazd. Znaki lekkie są najwolniejsze, znaki średnie są średnie, a znaki ciężkie idą najszybciej.
 • Przyśpieszenie: Tyle czasu zajmuje pojazdowi osiągnięcie maksymalnej prędkości. Najczęściej lekkie postacie mają najszybsze przyspieszenie.
 • Waga: Im więcej masz wagi, tym mniej będziesz w stanie ślizgać się. Również ciężar może wpływać na przyspieszenie.
 • Obsługa: Tak trudno jest kierować pojazdem. Lekkie postacie są łatwiejsze w obsłudze, ale są wolniejsze, podczas gdy cięższe postacie są trudniejsze, ale szybsze.
 • Trakcja: Tak dobrze Twój pojazd może zjechać z drogi i jak dobrze możesz dryfować. Opony to główna część, która to determinuje, ale ciało ma również wpływ.

Podczas gry będziesz mógł używać przedmiotów, które pomogą Ci wygrać. Jednocześnie możesz przechowywać do dwóch takich przedmiotów. Pozycje obejmują:

Banan, trzy banany, zielona skorupa, trzy zielone skorupy, czerwona skorupa, trzy czerwone skorupy, niebieska skorupa, ombre, grzyb, trzy grzyby, złoty grzyb, oblewacz, kula, błyskawica, kwiat ognia, gwiazda, roślina piranha, kwiat bumerangu, super róg, zwariowana ósemka, moneta, buczenie i pióro.

Mario Kart 8 Deluxe Tryby gry online

Tryb online Mario Kart 8 Deluxe jest podzielony na regionalnych, ogólnoświatowych i znajomych. Wybór regionalnej gry online pozwala grać na serwerze z mieszkańcami twojego kraju i innych krajów w pobliżu. Wybierając na całym świecie, możesz grać z ludźmi z całego świata. Do znajomych możesz dołączyć do znajomych, gdy zostanie otwarta przestrzeń. Gra ma dwa różne typy. Te typy obejmują:

 • Wyścig: Głosujesz na etapie, na którym ścigasz się, ale poza tym jest to zasadniczo tryb Grand Prix online.
 • Bitwa: Ten tryb został odnowiony w tej grze i został podzielony na inne mniejsze gry.
  • Bitwa balonów: W tym trybie gry spróbujesz przebić jak najwięcej balonów przedmiotami. Jeśli wszystkie Twoje balony pękną, punkty zostaną zmniejszone o połowę, a następnie uruchomisz ponownie z trzema balonami, czyli o dwa mniej niż zaczynasz z.
  • Bob-omb Blast: To samo co bitwa balonowa, ale jedyny przedmiot, którego możesz użyć, to ombre. Jesteś w stanie pomieścić do dziesięciu jednocześnie.
  • Coin Runners: W tym trybie gry zbierasz monety i używasz przedmiotów, aby ludzie upuszczali swoje. Wygrywa osoba z największą ilością monet na końcu gry.
  • Podsumowanie Renegata: To w zasadzie gliniarze i rabusie. Gliniarze lub władze muszą złapać wszystkich rabusiów lub renegatów roślinami piranii, aby wygrać grę. Tymczasem renegaci muszą uciec od władzy i uwolnić innych. Drużyna, która wygrywa, otrzymuje punkty. Renegaci zdobywają punkty, uwalniając innych, a władza zdobywa punkty, chwytając renegatów.
  • Shine Thief: W tym trybie gry gracz próbuje uzyskać połysk i przytrzymać go przez 20 sekund. Stracisz go, jeśli zostaniesz trafiony, ale minutnik nie zostanie zresetowany. Ten tryb jest prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych ze względu na to, ile przedmiotów rzuca się na osobę z połyskiem i ile jest ognia krzyżowego.

Podczas gry będziesz otrzymywać monety. Możesz wygrać średnio około dziesięciu monet w każdym wyścigu, a możesz zdobyć jeszcze więcej, jeśli jesteś dobry w Coin Runners. Te monety odblokują nowe gokarty i części, które pozwolą ci ulepszyć jazdę.

Mario Kart 8 Deluxe jest uważany za luksusowy, ponieważ zawiera wszystkie DLC z Mario Kart 8. Ma także nową i ulepszoną grę online. Pojawiają się także nowe postacie, gokarty i przedmioty.

Mario Kart 8 Deluxe jest przeznaczony na konsolę Nintendo. W tę grę można grać z przyjaciółmi i jest bardzo fajna. Gra ma większy tryb online. Ponieważ istnieje opcja ogólnoświatowa, Twoje umiejętności mogą być wystawiane na próbę, reprezentując swój kraj w globalnych wyścigach i bitwach. Mario Kart 8 Deluxe to gra Jestem pewien, że ty i twoi przyjaciele pokochacie grać.

Jeszcze raz polecam skorzystanie z usługi VPN, aby zagrać w Mario Kart na Nintendo Switch online. VPN da ci adres IP z wybranej lokalizacji serwera. Poprawi to wydajność i zmniejszy opóźnienie. Elitarni gracze docenią także dodatkową ochronę przed atakami DDoS.

Ciesz się wszystkimi akcjami, grając w Mario Kart 8 Deluxe online. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się grą z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map