Oglądaj turniej NBA HORSE na żywo w Internecie

NBAOczywiście świat sportu zmienił się w 2020 roku. Wynika to z bezprecedensowego Novel Coronavirus, znanego również jako Covid-19. Z tego powodu NBA organizuje pierwszy w historii turniej „HORSE”. HORSE to zawody w strzelaniu do koszykówki, które odbywają się między graczami. Odbędzie się on w ciągu kilku dni, poczynając od niedzieli, 12 kwietnia o godz. 19.00 do 21.00, i będzie odtwarzany w godzinach 9–11 EST. Mecz o mistrzostwo zakończy się w czwartek 16 kwietnia, a zakończy o godzinie 23:00. Turniej odbędzie się w ESPN. Jeśli jesteś w USA, będziesz mieć do niego dostęp. Jeśli jednak przebywasz poza krajem, musisz połączyć się z VPN, aby oglądać turniej.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak wspomnieliśmy, rok 2020 jest dziwny z wielu powodów. Z powodu wirusa prawie wszystkie dyscypliny sportowe zostały anulowane. Ten turniej jest przeznaczony na cele charytatywne, w których State Farm (sponsor) przekazuje ponad 200 000 w imieniu uczestników na cele charytatywne skupione na wysiłkach związanych z reakcją na koronawirusa. W tym turnieju bierze udział 8 osób, z których każda gra na własnym boisku. Niektóre z nich to NBA, a inne to WNBA. Oto spojrzenie na grupę 1.

 • Chauncey Billups
 • Tamika Catchings
 • Mike Conley Jr.
 • Trae Young

Oto spojrzenie na uczestników 2 grupy.

 • Zach LaVine
 • Chris Paul
 • Paul Pierce
 • Allie Quigley

W tym turnieju moczenie jest zabronione. Gracze muszą opisać każdą próbę strzału, określając rodzaj wyniku, jaki zamierzają uzyskać przed oddaniem strzału. Pierwszy gracz w każdej grze, który zgromadził litery „H-O-R-S-E” (dostajesz literę za każdy brakujący strzał) po nieudanym meczu pięciu strzałów, jest eliminowany. Ponownie możesz to obejrzeć tylko wtedy, gdy masz dostęp do ESPN.

Jak oglądać turniej NBA HORSE 2020 z dowolnego miejsca

Pod warunkiem posiadania poświadczeń dla ESPN, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

 1. Zapisać się do ExpressVPN (obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu
 3. Połącz się z serwerem VPN w USA, aby uzyskać zasięg turnieju.
 4. Możesz zalogować się do aplikacji lub strony internetowej ESPN Go, pod warunkiem, że masz poświadczenia.
 5. Ciesz się turniejem.

Jak korzystać z VPN, aby oglądać turniej NBA HORSE 2020

Użyjemy ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do transmisji strumieniowej turnieju NBA HORSE 2020. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania czas na połączenie. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku, korzystając z ich klienta Windows.

 • Wybierz lokalizację serwera. Będziesz chciał połączyć się z serwerem VPN w USA. Jak wspomnieliśmy, dzieje się tak dlatego, że zostałbyś zablokowany geograficznie poza regionem. Z tego powodu wybraliśmy serwer w USA.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do przesyłania strumieniowego filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest on szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w USA, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. Z tego powodu możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w innym regionie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w USA, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby oglądać Sky Sports lub inne, w zależności od tego, gdzie chcesz oglądać.

Dobrzy dostawcy VPN otwierają dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Skorzystaj z innego turnieju HORSE 2020 i przekonaj się, który gracz wygra. Czy gracze WNBA będą w stanie pokonać graczy NBA? Dostroić się, aby się dowiedzieć. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się turniejem 2020 HORSE z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty, przewodniki i aktualności.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map