Oglądaj Sherlocka poza Wielką Brytanią za pomocą VPN

Oczekiwanie dobiega końca. Sherlock: „The Abominable Bride” pokaże na BBC One jutro wieczorem o 21:00 GMT. Fani w całej Wielkiej Brytanii niewątpliwie będą podekscytowani oglądaniem tego wielkiego wydarzenia. Co z tymi, którzy akurat podróżują poza Wielką Brytanią? Jak zapewne wiesz, BBC iPlayer jest ograniczony do tych w Wielkiej Brytanii. BBC korzysta z technologii blokowania geograficznego, aby zapewnić dostęp do treści tylko adresom IP w kraju. Na szczęście jest jeszcze sposób na oglądanie BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii. Odpowiedź brzmi VPN.  Możesz połączyć się z serwerem VPN w Londynie, Manchesterze, Liverpoolu lub w innym miejscu w Wielkiej Brytanii, aby oglądać Sherlock: Obrzydliwa panna młoda z dowolnego miejsca na świecie. Każda sieć VPN w naszym poście odblokuje BBC iPlayer.


Sherlock

Dla tych, którzy nie mieli przyjemności z pierwszych trzech sezonów popularnego serialu, Sherlock to współczesny Sherlock Holmes. Obrzydliwa panna młoda jest inna. Holmes i Watson wrócą na Baker Street w czasie, gdy szalą pociągi parowe i najlepsze kapelusze. Specjalnością jest cofnięcie się w tajemnicy z 1895 roku. Nie będziemy rozdawać żadnych spoilerów. To tylko zrujnowałoby serial. Oto wprowadzenie, aby skonfigurować program. Thomas Ricoletti jest więcej niż zaskoczony, gdy znalazł żonę w sukni ślubnej kilka godzin po popełnieniu samobójstwa. Pani Ricoletti nie jest skończona, ponieważ jej duch zaczyna zemścić się na społeczności. Holmes, Watson i przyjaciele będą musieli dowiedzieć się prawdy o obrzydliwej narzeczonej.

Sherlock: The Abominable Bride zostanie pokazany na BBC One o 21:00 GMT w Nowy Rok. Możesz spodziewać się, że będzie dostępny wkrótce na BBC iPlayer. Pamiętaj, aby połączyć się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii, aby uniknąć „programów telewizyjnych BBC iPlayer można grać tylko w Wielkiej Brytanii”. Komunikat o błędzie. BBC coraz lepiej blokuje VPN, więc przekonasz się, że niektóre usługi nie będą działać. Przetestowaliśmy wszystkich trzech dostawców wymienionych w tym poście i wszyscy bez problemu odblokowują odtwarzacz BBC iPlayer.

Najlepsza sieć VPN do streamowania Sherlocka

Najpierw będziesz chciał znaleźć niezawodną usługę VPN. W takim przypadku będziesz potrzebować takiego z szybkimi serwerami VPN w Wielkiej Brytanii. Ponieważ masz kilka kanałów do wyboru, udostępnimy dostawców VPN dużym, niezawodnym sieciom w Wielkiej Brytanii. Chcielibyśmy podziękować wszystkim trzem usługom VPN za zaoferowanie naszym odwiedzającym głębokiej zniżki. Zaoszczędź do 60% zniżki na nieograniczoną sieć VPN, aby odblokować kanały i chronić swoją prywatność.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN, aby oglądać BBC iPlayer

Użyję IPVanish na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania Sherlocka. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. IPVanish oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta IPVanish i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

IPVanish London

 • Wybierz lokalizację serwera. Wybraliśmy Londyn, ale IPVanish ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do przesyłania strumieniowego filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP). Obsługują również PPTP i L2TP. Nadal zalecamy OpenVPN dla najlepszej ochrony prywatności.
 • Kliknij Połącz. Po kilku sekundach zobaczysz, że przycisk u góry zmienia kolor na zielony i pokazuje „Rozłącz”. Zauważysz także lokalizację serwera i adres IP u góry klienta.
 • Znajdujemy się teraz w Wielkiej Brytanii, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. Jako taki możemy dotrzeć do dowolnej witryny, jakby siedział w Londynie. To samo byłoby prawdą, gdybyśmy połączyli się z serwerem w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera IPVanish w Wielkiej Brytanii, możesz przeglądać Internet i przesyłać strumieniowo z BBC iPlayer tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w Stanach Zjednoczonych, aby oglądać popularne usługi przesyłania strumieniowego znajdujące się tam.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Ciesz się nową tajemnicą Sherlock: The Abominable Bride. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli korzystać z BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map