Oglądaj Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej na żywo w Internecie

Gimnastyka artystycznaMistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej są regulowane przez Fédération Internationale de Gymnastique (FIG). Wersja 2019 rozpocznie się 4 października 2019 r., A zakończy 13 października 2019 r. W Stuttgarcie w Niemczech i obejmie 572 zawodników z 93 krajów. Jak można się domyślić, istnieje wiele różnych sposobów oglądania tych mistrzostw na różne sposoby. Jeśli jesteś w USA, musisz obejrzeć go na kanale Olympic Channel lub NBCSN. Jeśli jesteś w kraju, który oferuje ochronę, wszystko jest gotowe. Jeśli chcesz oglądać konkretny zasięg lub podróżować poza normalnym obszarem, możesz oglądać mistrzostwa wszędzie dzięki VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019 z dowolnego miejsca

Wykonaj następujące kroki, aby uzyskać zasięg w USA.

 1. Zapisać się do ExpressVPN (obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka)
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu
 3. Połącz się z serwerem VPN w USA dla NBCSN lub zasięg Olympic Channel.
 4. Ciesz się transmisją strumieniową na żywo z mistrzostw.

Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019 Plan zajęć

Jak wspomnieliśmy, Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019 odbędą się w Stuttgarcie w Niemczech. Rzućmy okiem na czasy zawodów. Zaczniemy 8 finału. Wszystkie czasy są EST.

 • 8 października, 8:30 EST – Drużynowy finał kobiet – NBCSN (na żywo)
 • 9 października, 07:45 EST – Finał drużyny męskiej – Olympic Channel (na żywo)
 • 9 października, godz. 15.00 EST – Finał drużyny męskiej – NBCSN (opóźniony)
 • 10 października, 10 rano EST – wszechstronny finał kobiet – NBCSN (na żywo)
 • 11 października, 10 rano EST – Finał wszechstronny mężczyzn – Olympic Channel (na żywo)
 • 11 października, 21.30 EST – Finał wszechstronny mężczyzn – NBCSN (opóźniony)
 • 12 października, 10 rano EST – Finały wydarzenia Dzień 1 – Olympic Channel (na żywo)
 • 12 października, godz. 15.00 EST – Finały wydarzenia Dzień 1 – NBCSN (opóźniony)
 • 13 października, godz. 12.00 czasu EST – Finały wydarzenia Dzień 2 – Olympic Channel (opóźniony)
 • 13 października, godz. 23:00 EST – Finały wydarzenia Dzień 2 – NBCSN (opóźniony)

Jeśli lubisz gimnastykę artystyczną, te mistrzostwa nie są tymi, na których będziesz chciał przegapić. Jeśli obecnie przebywasz poza krajem oferującym ochronę, możesz połączyć się z serwerem w USA, aby uzyskać dostęp NBCSN. Dostępne są subskrypcje roczne i miesięczne. Jednak nadal będziesz musiał połączyć się z VPN w USA, aby oglądać relacje z Mistrzostw Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019 na tych kanałach. W przeciwnym razie wpadniesz na geobloki.

Oprócz oglądania Mistrzostw Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019 na NBCSN, możesz wziąć udział w wielu innych wydarzeniach sportowych. Niezależnie od tego, czy chcesz połączyć się ze Stanami Zjednoczonymi w celu uzyskania NBCSN, czy z jednego z innych krajów (sprawdź informacje o swoim potencjalnym zasięgu), zapewnią Ci ochronę. Mistrzostwa z pewnością będą ekscytujące i znajdziesz świetną konkurencję. Tego nie będziesz chciał przegapić.

Jak korzystać z VPN, aby oglądać Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019

Użyjemy ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN, aby przesyłać strumieniowo Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019 dla NBCSN lub Kanału Olimpijskiego. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Klient Windows ExpressVPN

 • Wybierz lokalizację serwera. W przypadku zasięgu NBCSN należy użyć serwera w USA. Jak wspomnieliśmy, dzieje się tak dlatego, że zostałbyś zablokowany geograficznie poza regionem. Z tego powodu widać, że wybraliśmy serwer w Atlancie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w USA, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w innym regionie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w Stanach Zjednoczonych, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby oglądać różne dyscypliny sportowe lub Australię, jeśli chcesz oglądać zasięg dla tego regionu.

Ponieważ połączenie z dobrą usługą VPN otwiera dostęp do treści bez względu na to, gdzie jesteś. Osoby mieszkające poza Stanami Zjednoczonymi mają dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora, u właściwego dostawcy. Nadal potrzebujesz konta dla usług takich jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych. To samo można powiedzieć o innych regionach.

Teraz możesz cieszyć się wszystkimi emocjami Mistrzostw Świata w Gimnastyce Artystycznej 2019. Która drużyna / kraj wygra ten turniej? Musisz się dostroić, aby się dowiedzieć. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się mistrzostwami gimnastyki artystycznej z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki dla Twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map